برگزیده های پرشین تولز

...بازم ادامش بدم آیا؟؟؟...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
به نظر میاد بستر مناسب خیلی از فعالیت های سود ده رو ایجاد کردی
فعلا زود واسه دست کشیدن
تازه باید مانور بدی رو این کارایی که کردی
کپی رو. راه بنداز بنر بزن کپی 80٪ سود هست روزی 30 تومن کپی داشته باشی پول اجاره و هزینه جانبیت خیالت راحته
نمایندگی داری میگیری جا بیفتی جای بزرگتر کارمند میگیری شناخته تر میشی کارت میگیره
خوب کاری کردی مودم عمده اوردی جنس دیگه هم تو همین زمینه میتونی عمده بیار بشه انحصار خودت تو یزد همه بشناسنت میان پیشت
در کل از وضعیتی که تعریف کردی نوید روزای خوبی رو میدن
انگیزه داشته باش و با قدرت به کارت ادامه بده
امیدوارم بیای از موفقیت های بیشترت بگی رفیق
ممنونم کپی امروز میرم بنرشو سفارش میدم .آنتی ویروس هم صحبت کردم قراره نمایندگیشو بگیرم

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
ممنون کپی امروز میرم بنرشو سفارش میدم.آنتی ویروس هم صحبت کردم قراره نمایندگیشو بگیرم nod32

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
بچه ها نمایندگی رایتل و ایرانسل قطعی شد انشاالله شنبه پنلشو بهم تحویل میدن

بنر فتوکپی هم سفارش چاپ دادم و شنبه نصبش میکنم

دیگه واسه این دفتر ما چه پیشنهادی دارید ؟

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
وایسا ببینم مگه شما برای فعالیت های مجرمانه از طرف پلیس فتا جریمه نشده بودی چطوری بهت اجازه دادن دفتر اینترنت بزنی؟

من نظرم اینه در کنار شغلت میتونی کارهای اینترنتی مثل تشکیل گروه های یاهو و تلگرام و اینا هم داشته باشی و از اینا هم سود دربیاری.

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
وایسا ببینم مگه شما برای فعالیت های مجرمانه از طرف پلیس فتا جریمه نشده بودی چطوری بهت اجازه دادن دفتر اینترنت بزنی؟

من نظرم اینه در کنار شغلت میتونی کارهای اینترنتی مثل تشکیل گروه های یاهو و تلگرام و اینا هم داشته باشی و از اینا هم سود دربیاری.
چه ربطی داشت یه ماه بعد اون قضیه رفتم شرکت ثبت کردم و الان شرکت رسمی دارم ..زندون که نرفتم که بخواد مشکل درست بشه .یا سو پیشینه داشته باشم

F-5

Registered User
لایک‌ها
2,431
بچه ها نمایندگی رایتل و ایرانسل قطعی شد انشاالله شنبه پنلشو بهم تحویل میدن

بنر فتوکپی هم سفارش چاپ دادم و شنبه نصبش میکنم

دیگه واسه این دفتر ما چه پیشنهادی دارید ؟
تا اینجا کارت خیلی عالی جلو رفته ( چشم حسود بترکه:D). به نظر من برای کار جدید عجله نکن. بذار یه بازخورد از کارهای فعلی بگیری، وقتی این کارها روی روال عادی قرار گرفت، یه نفر استخدام کن و این کارها رو به اون بسپار... بعدش میتونی خودت کارهای جدید تعریف کنی و با مدیریت خودت اون کارها رو به نتیجه برسونی...الان بیشتر از این سرت رو شلوغ نکن، جوری که فرصت فکر کردن برای بهبود کار و رفع نواقص رو نداشته باشی:)

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
امروز متوجه شدم بعضی از مراجعه کننده هام نیاز به کافی نت دارند و من راهنمایی شون میکنم 1 کیلومتر جلوتر یه کافی نت هستش فک کردم چرا اینطور مشتری های گذری را از دست بدم یه کامپیوتر و یه میز اونور عید میزارم یه گوشه دفتر اینترنتشم که دارم هرکی کافی نت خواست از اون کامپیوتر استفاده کنه یه درآمدی هم از این قسمت پیدا میکنم نظرتون چیه؟

nimaghorbani.z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز متوجه شدم بعضی از مراجعه کننده هام نیاز به کافی نت دارند و من راهنمایی شون میکنم 1 کیلومتر جلوتر یه کافی نت هستش فک کردم چرا اینطور مشتری های گذری را از دست بدم یه کامپیوتر و یه میز اونور عید میزارم یه گوشه دفتر اینترنتشم که دارم هرکی کافی نت خواست از اون کامپیوتر استفاده کنه یه درآمدی هم از این قسمت پیدا میکنم نظرتون چیه؟
دوست عزیز، تو این چند تا پست که ازت دیدم به نظر میرسه که شما بسیاری از مشخصه های افراد موفق را داری. فقط اگر کمی بیشتر صبور باشی مطمئنم نتیجه بهتری خواهی گرفت.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
دوست عزیز، تو این چند تا پست که ازت دیدم به نظر میرسه که شما بسیاری از مشخصه های افراد موفق را داری. فقط اگر کمی بیشتر صبور باشی مطمئنم نتیجه بهتری خواهی گرفت.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
چه چیزهایی گفتم و چه رفتارهایی داشتم که شما به این موضوع پی بردید که مشخصه های افراد موفق را دارم؟

yp097

Registered User
لایک‌ها
146
به نظرم کار خوبیه اگر بهت گیر ندن که مربوط به شغلت هست یا خیر و این حرفا ...
از خوندن پست هاتون به هیجان اومدم چون پیشرفت پله پله داشتید و در شغلتون به صورت
اکتیو هستید و از هر فرصتی استفاده میکنید ... موفق باشید :)

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
به نظرم کار خوبیه اگر بهت گیر ندن که مربوط به شغلت هست یا خیر و این حرفا ...
از خوندن پست هاتون به هیجان اومدم چون پیشرفت پله پله داشتید و در شغلتون به صورت
اکتیو هستید و از هر فرصتی استفاده میکنید ... موفق باشید :)
نه گیر نمیدن .انشاالله اونور عید نمایندگی همراه اول را هم میخوام بگیرم که بشه جمعا رایتل.ایرانسل.همراه اول.

mehmed1377

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برو جلو پسر.
یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
منم تا چند ماه اینده شغلمو عوض میکنم.:general211:

us12

Registered User
لایک‌ها
410
زیر خاکی آپ میکنید !

استارتر به کجا رسیدید و آیا ادامه دادید یا رفتید سراغ کار دیگه ؟

haj-amir

Registered User
لایک‌ها
144
چطور شد نتیجه تلاش و کوشش هات؟؟؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها فکر میکنم الان حدود 2 ساله که بیخیال این شغل شدم و به دنبال علاقم رفتم و حس میکنم الان خیلی موفق ترم.
من رشته درسیم گردشگریه پس رفتم به سراغ لیدری و تشریفات و الان حدودا 2 ساله سابقه کار دارم و موفق تر هستم چون به شدت علاقه دارم و حتی از نظر درآمد نیز بهتر بوده واسم
======
این شغل مناسب من نبود چون جدا از اینکه نسبت به وقتی که میذاشتی درآمد نداشت هرروز باید اعصاب خوردی هم داشته باشی چون با مشتریان عجیب غریب سرکار داشتی کسایی که شاید حتی بلد نبودند یه نرم افزار رو کامپیوتر نصب کنند ولی چنان ادعا کارشناسی میکردن و باهات کل کل میکردن که اعصابت داغون میشد.

اینم اضافه کنم بعد از اونکه این شغل را کنار گذاشتم چند ماه بعدش بهم پیشنهاد شد نمایندگی اینترنت اصلی یک شرکتی به اسم مبنا را در استان یزد بگیرم یعنی در کل استان فقط من نماینده باشه و هرکی دیگه اومد ریسلر باشه و زیر مجموعه من ولی یکم که تحقیق کردم دیدم مردم یزد دیگه پذیرای شرکتهای جدید نیستن و اگه این ریسک را بکنم بازم ضرر خواهم داد پس قبول نکردم و الان هم وقتی چک کردم اونی که نمایندگی گرفته اسمی ازش نیست

البته پنل ریسلریم را واگذار نکردم و هنوز دارمش و یه مقدار درآمدی (در حد هزینه اینترنتم) از این پنل در میارم چون حدودا 170 تا مشترک دارم و هرکدوم بخوان تمدید کنند با خودم تماس میگیرن و من واسشون از داخل پنل تمدیدی میزنم

این خلاصه گزارش کار من بود حالا اگه کسی سوالی داره در خدمتم

بالا