برگزیده های پرشین تولز

بازهم فتنه ای دیگر از اعراب بر ضد ایران

سار

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تایید میشه
اونا قصدشون راه اندازی جنگ روانیه
و شما با بحث کردن در این مورد نشون میدید که نقششون گرفته
ولی باید بی تفاوت باشید تا طرحشون شکست بخوره

در مورد خلیج عربی هم همین گفتید و کردید که حال به خود اجازه می دهند خلیج پارس را عربی بخوانند.
جزایر سه گانه را عربی بخوانند.
شرف ایرانی تاریی و هویت و فرهنگ اوست.
به این راحتی بر باد می دهید؟

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این جور نامه نگاری ها و ایمیل فرستادن ها دو زار فایده نداره. تنها راهش مقابله به مثل هستش. اگه هدف جنگ روانیه ماهم جنگ روانی علیه اونا راه بندازیم. این همه کاربر فعال کامپیوتری تو این سایت و سایتهای دیگه هستش همه جمع بشن یه سایت ضد عرب خفن طراحی کنن تا این عربا بفهمن داستان چیه. همونطور که سایت ایران کارتون کلی کاریکاتور راجع به خلیج **** قرار داده.
http://www.irancartoon.ir/gallery/album36
یا اینکه 4 تا هکر قوی ترتیب این جور سایتها رو بدن و مخصوصا این سایتی که همچین عکسی منتشر کرده رو بفرستن جایی که عرب به جای نی, شیپور انداخت.

خداییش اگه هکر حرفه ای هست بیاد یه لطفی بکنه یه حال اساسی به اون سایت کذایی بده.

ترسم که به کعبه نرسی اعرابی ........... این ره که تو میروی به ترکستان است

42lggvo.jpg

4838d4w.jpg

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
آقا حالا گیریم که خلیج عربی . آخه این چه منفعتی داره برای اونا که اینجا خلیج فارس باشه یا خلیج عربی.

از این عربا احمق تر و نژاد پرست تر آدم وجود نداره . تو کشور هر کدومشونم که می ری میگن فقط ما عربیم و بقیه ک* خرن!!!!!

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
آقا حالا گیریم که خلیج عربی . آخه این چه منفعتی داره برای اونا که اینجا خلیج فارس باشه یا خلیج عربی.

از این عربا احمق تر و نژاد پرست تر آدم وجود نداره . تو کشور هر کدومشونم که می ری میگن فقط ما عربیم و بقیه ک* خرن!!!!!
بابا چقدر ساده ای!!!

این کارو میکنن که ....... اول بگن جزایر ماله ماست ................ دوم بگن مناطق عرب نشین ایران هم ماله ما بوده و به یه بهانه ای بگیرن............ سوم به نسلهای بعدی بگن شما نوکر ما بودین و ما بهتون لطف کردیم که گزاشتیم زندگی کنین

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بابا چقدر ساده ای!!!

این کارو میکنن که ....... اول بگن جزایر ماله ماست ................ دوم بگن مناطق عرب نشین ایران هم ماله ما بوده و به یه بهانه ای بگیرن............ سوم به نسلهای بعدی بگن شما نوکر ما بودین و ما بهتون لطف کردیم که گزاشتیم زندگی کنین

مگه ایرانی مرده باشه که این ملخ خورها جرات کنن همچین شکری ( ... سابق ) بخورن. تنها راهش فعلا همونه که چند تا سایت ضد عرب پر ملات طراحی شه تا بفهمن هرکی با ایرانی در افتاد ... ور افتاد

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
مگه ایرانی مرده باشه که این ملخ خورها جرات کنن همچین شکری ( ... سابق ) بخورن. تنها راهش فعلا همونه که چند تا سایت ضد عرب پر ملات طراحی شه تا بفهمن هرکی با ایرانی در افتاد ... ور افتاد

دوست عزيز چرا خودمون رو گول ميزنيم؟ايراني سالهاست كه مرده.ايرني همون زماني كه زبونش رو دگرگون كردن مرد.همون زماني كه جامه ي تازي به تنش كردن مرد.اگه ايراني زندخ باشه تاريخش رو زير اب نميكنن.

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوست میهن پرست من شما که خودت با این اسم زیبایی که انتخاب کردی جزو همون ایرانی های زنده هستی. من هم هستم و خوشبختانه خیلی های دیگه هم هستن. چرا بی خودی خودمون رو دست کم می گیریم.اگه ایرانی مرده بود الان فاتحه خلیج همیشه فارس رو خونده بودن تموم شده بود رفته بود پی کارش. من خودم اگه امکاناتش رو داشتم و کسانی هم بهم کمک میکردن آنچنان سایتهای ضد عرب راه اندازی میکردم که خودشون از عرب بودن خودشون پشیمون بشن. هرکس اگه حتا کوچکترین کاری که در توانش هست انجام بده تصورش رو بکن چه شود...

ميهن پرست

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست میهن پرست من شما که خودت با این اسم زیبایی که انتخاب کردی جزو همون ایرانی های زنده هستی. من هم هستم و خوشبختانه خیلی های دیگه هم هستن. چرا بی خودی خودمون رو دست کم می گیریم.اگه ایرانی مرده بود الان فاتحه خلیج همیشه فارس رو خونده بودن تموم شده بود رفته بود پی کارش. من خودم اگه امکاناتش رو داشتم و کسانی هم بهم کمک میکردن آنچنان سایتهای ضد عرب راه اندازی میکردم که خودشون از عرب بودن خودشون پشیمون بشن. هرکس اگه حتا کوچکترین کاری که در توانش هست انجام بده تصورش رو بکن چه شود...

دوست من صد در صد با گفته هات موافقم مخصوصا اخرين جمله هات.ولي وقتي ميبينم كسي كاري انجام نميده چي بگم.من تو مدرسه اي درس ميخونم كه مثلا بچه هاش بايد انديشمند باشن.الان مدت هاست دارم در مورد سد سيوند و پيشينه ي ايران تو گوششون ميخونم دريغ از يك نفر كه گوش كنه يا بره يك كتاب بخونه.بعد تو كتاب دين و زندگي هر چي ميخوان در مورد تمدن ايران ميگن.براي سد سيوند هم الان مدتيه لباس مشكي پوشيدم تنها نتيجه اي كه گرفتم اين بود كه همه مسخرم كردن.

سیامک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی خوشی!!!

فردا ترکها فدرال میشند!! بلوچها مستقل!! کردها جزو عراق!!!شیراز هم زیر آب!!خوزستان جز.بحرین!!لرها هم دروره خودشون می چرخند!!!

اگر کمی بیاندیشید می بینید که راههای منطقی وجود داره که این عمل صورت نگیرد.
ترکها مشکلاتشان بعد از به روی کار آمدن پهلوی شروع شد یا بهتر اینکه بگم ترکها 400 سال پیش با به روی کار آمدن شخصبت پلیدی همچون شاه اسماعیل به این روز افتادند!
مگر چه می خواهند جز چند چیز پیش پا افتاده:

_رعایت قانون اساسی به صورت کامل
_تحصیل زبان ترکی در مدارس به صورتی که در قانون اساسی ذکر گردیده.(تبعیض زمانی به وجود می آید که تنها ارمنی ها می توانند به خط و زبان ارمنی تحصبل کنند و هر سال به ترکها فحش دهند بدون اینکه قانونی جلویشان را بگیرد! در حالی که الفبای ترکی آذربایجانی هنوز هم در ایران ممنوع است! یعنی الفبای یک زبان همسایه غیر قانونی است!!!)
_به رسمیت شناخته شدنشان!

تا یادم نرفته در کدام کشور(منظور کشور است نه خرستان!) این عمل مورد قبول جامعه است.
اینکه یک نفر یه چاپخانه برود و بگوید که برای آرایشگاهم کارت تبلیغاتی به ترکی بنویسید اما بشنود که از فلانجا دستور آماده است که این کار اکیدا ممنوع است!!! آیا این حیوان بازی قابل تحمل است؟!

درخواستشان اگر دور از عقل است بفرمایید گوش می دهم!

شما هم از مرحله پرتی . ترکها بیشترین مبارزه رو با استعمار انگلیس داشتند و مشروطه هم از تبریز آغاز شد. توی جنگ هم با اینکه عراق زیاد باهاشون کاری نداشت ؛ کشته های خیلی زیادی دادند. . حتی یک نویسنده ( اسمش یادم نیست ) ترکهای ایران رو اینگونه توصیف میکنه ؛ آنها که ایرانی ترند . در ضمن اکثر اساتید ادبیات فارسی آذری زبان هستند .

راستی بچه ها کسی میدونه این سایت چرا اینقدر از اعراب نوشته ؟

http://www.persiangulf.com/

ترکها بیشترین مبارزه کردند اما چه گرفتند؟!
سوسک و خر و کودن نامیده شدند کم است؟!!!
چرا تاریخ همیشه سرنوشت را بر ضد ترکها قلم زده است؟!
چرا سلطان جلال الدین که بک ترک بود و اگر زنده می ماند می توانست ایران را از مغولها باز پس گیرد با تبر یک کرد کشته شد؟!
چرا ستارخان با تیر یک ارمنی فلج شد و آرزوی امپراطوری ایران را به گور برد؟!
عباس میرزا و چندی دیگر چرا جواب وطن دوستیشان را اینگونه گرفته اند؟!

من به همه چیز اعتراض دارم!
دلیل اینهمه تبعیض در طول تاریخ چی بوده؟!

حتی من شنیدم تو تبریز و اطراف گروهایی تشکیل شده (که گرداننده هاشون از باکو ترکیه )اقدام به کنترل وایجاد اغتشاش و تشویق به این که تظاهرات انجام بدند تا بتونند تبریز و اورمیه و...کلشو از ایران جدا کنند و به قول خودشون ترکا با ید از فارسها جدا بشند .
حتی چند وقت پیش با یکی از این جونای بدبخت (که گول این ادمای عوضی رو خرده بود از شهر سلماس داشتم چت میکردم تا 4 صبح من با این حرف زدم .هر چی من خواستم اینو متقاعد کنم که بابا اینا دارند به نفع خودشون کار میکنند به فکر من وتو نیستند . دارن تفرقه میدازند تا به اهداف کثیف خودشون برسند .قبول نکرد که نکرد اینقدر گفت گفت که من پشت کیس خوابم برد صبحش بیدار شدم :D

بابا همین ترکیه یا باکو از ایران بودند .حتی تو جنگ روسها این باکوییها یکی شهرهای ایران و رو به اسم (غره باغ ) تصرف کردند وبه اصطلاح دزدیدند .حالام میخوان از تو به واسطه جوانها اغتشاش راه بندازند و تبریز رو بدست بیارند

مردیکه ها چون مملکتشون درامد نداره نشستند فکر تصرف شهر و منطقه های دیگه افتادن

در ضمن من خودمم بچه تبریزم

دوست من بالاخره چه شد؟!
آخرش هم نوشتی که اهل تبریز هستم تا فوج فوج هیتلر زاده بهت بگند که آفرین؟!!
بابا چرا نمی خوایین اینو درک کنین که جرقه این جنگ سالها پیش زده شده!
گردادندگان از ترکیه و باکو دیگر ک هستند!
ترکیه و باکو تا به حدی درگیر مسایل قومیتی و جهانی هستند که وقت نمی کنند یک نفر را هم بگردانند!
به نوشته اولم دقت کنید.

نوشتن کارت تبلیغاتی به ترکی در چاپخانه ها قدغن است!
پخش بیش از 15 در صد برنامه به ترکی در شیکه های استانی ارکی زبان ممنوع است!

شما فکر می کنید که هند برای چه قیام کرد!
چون گردانندگانشان از افغانستان به آنها آنتن میدانند؟!!!
واقعا که مغزمان 2500 سال از قرن 21 فاصله دارد!

دوست خوبم به پیامی که ارسال می کنید بیشتر دقت کنید.
اینجا هر کسی بیرون از اینجا با جامعه واقعی ارتباط دارد.
سعی کنید چیزی بگویید که تناقض آفرینی نکنید.

در خصوص شهر غره باغ(!) هم که گفتید شاید منظورتان "قاراباغ" بود که ترک زبانانش را داشناک ها قتل عام می کنند و خاکش را ارمنستان تصاحب کرده است البته به پشتیبانی فرانسه و انگلیس!
شاید غره باغ گفتید که به وزن واژه های فارسی در بیاید مانند ارس و سبلان و...!

از اینکه تند حرف زدم عذر می خواهم اگر واقعا خواستید یک نفر را متقاعد کنید و تا ساعت 4 بیدار باشید من در خدمتم!!!

در اونصورت صدتا استان داشتیم و 50 % انرژی دنیا دست ما بود . و میتونستیم بزرگترین اقتصاد دنیا رو داشته باشیم و احتمالا در المپیک و جامهای جهانی هم اول بودیم و برای دیدن مصر یا هند هم احتیاج به ویزا نداشتیم .

و در اینصورت برخی ها چند کاخ اضافه و ماشین مدل بالای دیگر داشتند و بانکهای سوییس نیز پر پول بود!
و می توانستیم بزرگترین منطقه شیخ نشین را داشته یاشیم!!!

پاینده و جاوید باد سرزمین پاکان آریایی.
ما فرزندان ایران زمین اجازه نمیدوهیم برای بار دوم این اتفاق شوم رخ دهد.

حرف مفت و مجانی نه مالیات دارد و نه عوارض!
اگر در پی این محملات هستی تاپیک جدید ایجاد کن چون ما می خواهیم از تکه پاره شدن ایران جلوگیری کنیم و نه آن را تشدید کنیم!!
شما فرزندان ایران زمین مانند دیگر انسانهای کره زمین می خورید و می آشامید و زندگی می کنید.
نه قدتان 100 متر است و نه زورتان آنقدر زیاد که یک دیو از نوع دیوهای شاهنامه رو از زمین بلند کنید!
همه افسانه هایی هستند که چند نفر از اورشلیم و سیا و ... پول گرفته اند و در مغزت تزریق کرده اند و تو هم هی تکرارش می کنی.
بس است!
دیگری تکراری شده اند.
پاکان آریایی دیگر کیستند.
هخامنش و ساسان و زردشت ... دیگر کیستند.

بابا بس کنید یزارید زندگیمونو بکنیم تا کی محمل و مغلطه؟!
مگر مغز ما چقدر ظرفیت دارد که آن هم با محمل پر شود؟

قسمتی از پست ادیت شد

king_nader27

Registered User
لایک‌ها
0
زمان شاهان عزیزصفوی یک تعدادی ترک عثمانی شیعه ازعثمانی فرارکردندوبه ایران آمدند(بعلت مخالفت سلاطین عثمانی باآنان)
حالا بچه های آنهادرزمان حاضرپای ماهواره ترکیه نشستندوفیلشون یادهندوستان وکرده
که هرکس دورماندازاصل خویش....
آتورآپادگان توهمایون مهدزردتشتی وفرزندان توپورایرانندوپاک آیین پورآریان(مرحوم استادشهریار)

سیامک

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زمان شاهان عزیزصفوی یک تعدادی ترک عثمانی شیعه ازعثمانی فرارکردندوبه ایران آمدند(بعلت مخالفت سلاطین عثمانی باآنان)
حالا بچه های آنهادرزمان حاضرپای ماهواره ترکیه نشستندوفیلشون یادهندوستان وکرده
که هرکس دورماندازاصل خویش....
آتورآپادگان توهمایون مهدزردتشتی وفرزندان توپورایرانندوپاک آیین پورآریان(مرحوم استادشهریار)

نادر جان دوست خوب من!

من چی گفتم تو چی گرفتی!

شاه اسماعیل عزیز در مخالفت با عثمانی 20 هزار نفر از اهالی تبریز رو قتل عام کرد.

king_nader27

Registered User
لایک‌ها
0
سلام آقای سیامک
مگه صفویه عزیز آذربایجانی نبودند.

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
بنظرم دلیل ایجاد محدودیت ها یا بهتر بگم جلوگیری از دادن بعضی امتیازها به اقلیتهای قومی دلایل محکمی داره
چرا ارمنی ها میتونند به زبان خودشون تحصیل کنند و ترک ها نه؟(البته فکر نمیکنم اینطوری باشه!)
چون ارمنی ها اقلیت بسیار کوچکی هستند که هیچ گونه خطر بالقوه ای برای تمامیت ارضی کشور محسوب نمیشوند
ولی ترکها-عربها-بلوچها یا کردها بدلیل جمعیت زیاد و تمرکز جغرافیایی در صورتی که ارکان قومی اونها بیشتر مورد توجه اونها قرار بگیره مثل زبان-مذهب -تاریخ یا ... میتونند به خطر بزرگی برای تمامیت ارضی تبدیل بشند.
در ضمن آینده نگری هم یکی دیگر از دلایل میتونه باشه.
عراق رو نگاه کنید.سه چهار تا گروه هستند که هر روز دارند بدلیل تفاوت های مذهبی و نژادی هم دیگه رو قتل عام میکنند در صورتی که اگر این تفاوتها نبود چنین درگیری هایی وجود نداشت.
جلوگیری از تدریس زبان های محلی به این دلیله که آرام آرام در طی تاریخ این تفاوت ها از بین بره و ملت واحد ایران تشکیل بشه.

king_nader27

Registered User
لایک‌ها
0
آقای سیامک نظرشمادربارۀ این پیشنهاد من چیه
در محدودۀ ایران بیاندیشم
هرکس به ایران خدمت کردازهرقوم وقبیله ایی آقاست وعزیز
وهرکس خیانت کرد...

نه درمحدودۀ قوم وقبیله وشهرو زبان و...
اگرکسی ازماپرسیداهل کجایی نگیم من ترکم یا فارسم و...
بگیم ایرانیم
وبازاگربیشترخواست بدونه به اوبگوییم مثلآ اردبیلیم،تهرانیم،
ودرمرحله سوم بگیم اهل کدام قبیله هستیم.
نگیم ستارخان سردارملی آذربایجان(دسیسه)
بگیم ستارخان سردار ملی ایران
اسم استان راقبل از اسم ایران نیاوریم.تهران،ایران(دسیسه)
اول بگوییم ایران بعدبگوییم تهران
اول ایران بعد آذربایجان
و....

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
تا ما زنده ایم اونها هیچ غلطی نمیتونن بکنن! ایرانی ها از هر شهری و با هر مذهبی وقت دفاع از کشورشون متحد هستن... اگر شک دارن امتحان کنن! همین بچه های فروم اگر روی رگ غیرتشون پا بزاری پامیشن میان برای دفاع از کشورشون...
خوش خیالی نیست... ایمان داشته باش که ایرانی همیشه اینگونه بوده توی ...
همونطور که از اجدادمون به ما ارث رسیده حفظش میکنیم و به بچه های خودمون تحویل میدیم...

moryabdi

Registered User
لایک‌ها
4
اگر کمی بیاندیشید می بینید که راههای منطقی وجود داره که این عمل صورت نگیرد.
ترکها مشکلاتشان بعد از به روی کار آمدن پهلوی شروع شد یا بهتر اینکه بگم ترکها 400 سال پیش با به روی کار آمدن شخصبت پلیدی همچون شاه اسماعیل به این روز افتادند!
مگر چه می خواهند جز چند چیز پیش پا افتاده:

_رعایت قانون اساسی به صورت کامل
_تحصیل زبان ترکی در مدارس به صورتی که در قانون اساسی ذکر گردیده.(تبعیض زمانی به وجود می آید که تنها ارمنی ها می توانند به خط و زبان ارمنی تحصبل کنند و هر سال به ترکها فحش دهند بدون اینکه قانونی جلویشان را بگیرد! در حالی که الفبای ترکی آذربایجانی هنوز هم در ایران ممنوع است! یعنی الفبای یک زبان همسایه غیر قانونی است!!!)
_به رسمیت شناخته شدنشان!

تا یادم نرفته در کدام کشور(منظور کشور است نه خرستان!) این عمل مورد قبول جامعه است.
اینکه یک نفر یه چاپخانه برود و بگوید که برای آرایشگاهم کارت تبلیغاتی به ترکی بنویسید اما بشنود که از فلانجا دستور آماده است که این کار اکیدا ممنوع است!!! آیا این حیوان بازی قابل تحمل است؟!

درخواستشان اگر دور از عقل است بفرمایید گوش می دهم!

ترکها بیشترین مبارزه کردند اما چه گرفتند؟!
سوسک و خر و کودن نامیده شدند کم است؟!!!
چرا تاریخ همیشه سرنوشت را بر ضد ترکها قلم زده است؟!
چرا سلطان جلال الدین که بک ترک بود و اگر زنده می ماند می توانست ایران را از مغولها باز پس گیرد با تبر یک کرد کشته شد؟!
چرا ستارخان با تیر یک ارمنی فلج شد و آرزوی امپراطوری ایران را به گور برد؟!
عباس میرزا و چندی دیگر چرا جواب وطن دوستیشان را اینگونه گرفته اند؟!

دوست من بالاخره چه شد؟!
آخرش هم نوشتی که اهل تبریز هستم تا فوج فوج هیتلر زاده بهت بگند که آفرین؟!!
بابا چرا نمی خوایین اینو درک کنین که جرقه این جنگ سالها پیش زده شده!
گردادندگان از ترکیه و باکو دیگر ک هستند!
ترکیه و باکو تا به حدی درگیر مسایل قومیتی و جهانی هستند که وقت نمی کنند یک نفر را هم بگردانند!
به نوشته اولم دقت کنید.

نوشتن کارت تبلیغاتی به ترکی در چاپخانه ها قدغن است!
پخش بیش از 15 در صد برنامه به ترکی در شیکه های استانی ارکی زبان ممنوع است!

شما فکر می کنید که هند برای چه قیام کرد!
چون گردانندگانشان از افغانستان به آنها آنتن میدانند؟!!!
واقعا که مغزمان 2500 سال از قرن 21 فاصله دارد!

دوست خوبم به پیامی که ارسال می کنید بیشتر دقت کنید.
اینجا هر کسی بیرون از اینجا با جامعه واقعی ارتباط دارد.
سعی کنید چیزی بگویید که تناقض آفرینی نکنید.

در خصوص شهر غره باغ(!) هم که گفتید شاید منظورتان "قاراباغ" بود که ترک زبانانش را داشناک ها قتل عام می کنند و خاکش را ارمنستان تصاحب کرده است البته به پشتیبانی فرانسه و انگلیس!
شاید غره باغ گفتید که به وزن واژه های فارسی در بیاید مانند ارس و سبلان و...!

از اینکه تند حرف زدم عذر می خواهم اگر واقعا خواستید یک نفر را متقاعد کنید و تا ساعت 4 بیدار باشید من در خدمتم!!!

و در اینصورت برخی ها چند کاخ اضافه و ماشین مدل بالای دیگر داشتند و بانکهای سوییس نیز پر پول بود!
و می توانستیم بزرگترین منطقه شیخ نشین را داشته یاشیم!!!

حرف مفت و مجانی نه مالیات دارد و نه عوارض!
اگر در پی این محملات هستی تاپیک جدید ایجاد کن چون ما می خواهیم از تکه پاره شدن ایران جلوگیری کنیم و نه آن را تشدید کنیم!!
شما فرزندان ایران زمین مانند دیگر انسانهای کره زمین می خورید و می آشامید و زندگی می کنید.
نه قدتان 100 متر است و نه زورتان آنقدر زیاد که یک دیو از نوع دیوهای شاهنامه رو از زمین بلند کنید!
همه افسانه هایی هستند که چند نفر از اورشلیم و سیا و ... پول گرفته اند و در مغزت تزریق کرده اند و تو هم هی تکرارش می کنی.
بس است!
دیگری تکراری شده اند.
پاکان آریایی دیگر کیستند.
هخامنش و ساسان و زردشت ... دیگر کیستند.

بابا بس کنید یزارید زندگیمونو بکنیم تا کی محمل و مغلطه؟!
مگر مغز ما چقدر ظرفیت دارد که آن هم با محمل پر شود؟

قسمتی از پست ادیت شد
به به حسابی توپست پره جناب پ ک ک
شما خودت رو ایرانی نمیدونی چرا به پادشاهان و بزرگان ایران توهین میکنی!
مطمئن باش توی خون تو هم خون ایرانی ها هست چون خون قوم های ایرانی با هم مخلوط هست...
پس بیخیال تف سر بالا شو...
یکم آتیشه تندتم بخوابون... از حرفاتم معلومه به خیلی چیزها بدیهی اعتقادی نداری و اونها رو افسانه میدونی...
کلا یه فکری به حال زار خودت بکن و حرفای یه مشت نژاد پرست رو هی تکرار نکن اینجا...نه من میتونم بگم ایرانی اصیلم (ز لحاظ خون و اجداد ) نه تو می تونی بگی ترک یا آذری اصیلی... پس یکم فکر کن بعد حرف بزن عزیز دل!

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
ولی من منظورم یک چیز دیگر بود!!!ما کوچیکه تمام ترکها!! ولی باز انگار رگ ترکی شما زده بالا!!!!

وقتی دولتی آنقدر ناکار آمد است که در پایتخت خودش قدرت انجام کوچکترین کارها را ندارد چه انتظاری از آن است در متحد کردن

و اداره دیگر شهرها !!!! من روی سخنم با ایل و طایفه خاصی نبود همگی را نام بردم!! حالا از میان آن همه چرا

شما فقط به خودتان میگیرید؟؟

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
برفرض مثال اقدام کشورهای دریای خزر را بیاد بیاورید!!!!!!

در مذاکراتشان اصلا ایران را به حساب نمی آوردند!!!!

و در محدوده کشتیرانی برای ایران حقی قایل نشدند((که روزنامه ها آن را عروس ایران((ناموس ایران))نام نهادند))

تا کسی مگر کاری کند!!!!

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
بابا شما اصلا شک نمی کنین که چرا باید این همه اختلافات بزرگ بشه در نظر ما!

از طرف غرب کردستان آزاد......از طرف شمال غرب ترکیه واحد ........ جنوب غرب خوزستان سرش ادعاست

اصلا شما ریشرو ول کردین و چسبیدن به بدنه مشکلات.

میخواین بدونین با این کارها قراره چی بشه؟ اگر اتفاقو بفهمین اونوقت کارگردانشو هم میشناسین!

قراره ما هم اینطوری شیم:

راديو آلمان: عرب مقابل اسرائيل هالوژن شده!
پايگاه اينترنتي دويچه‌وله (راديو آلمان) روز چهارشنبه گزارش داد: از جبهه تاريخي اعراب مقابل اسرائيل ديگر خبري نيست.

به گزارش «دويچه‌وله»، «آنجلا مركل» صدراعظم آلمان هفته جاري براي بررسي راه‌هاي حل بحران منطقه ازچند كشور عرب منطقه از جمله عربستان كه مي‌كوشد، نقش پررنگتري به عنوان ميانجي درحل بحران خاورميانه ايفا كند، ديدار كرد.

«دويچه وله» درگزارش خود اين پرسش را مطرح مي‌شود كه در شرايط جاري اتحاديه عرب از چه نفوذ و قدرتي برخوردار بوده و تا چه اندازه در پي حل بحران خاورميانه است؟

چند دستگي درجهان عرب گاهي چندان تشديد مي‌شود كه يكي از رهبران كشورهاي عضو اين اتحاديه ترجيح مي‌دهد از حضور در نشست سالانه اتحاديه عرب خودداري كند، تا از دام بحث و مشاجرات طولاني و نيز رنجش‌هاي متقابل رهايي يابد.

و............

web_doost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
کمی درباره این سایت اطلاعات بدین .این سایت (http://www.ordoesitexplode.com) سایت فایل شیرینگه ؟

اونوقت سایت اصلی که مطلب رو گذاشته مال کجاست ؟

بالا