برگزیده های پرشین تولز

بازيگر دختر...

Kamran_t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا فيلم ((ديشب باباتو ديدم،آيدا)) كه قراره توسط آقاي رسول صدرعاملي ساخته بشه به يه بازيگر دختر جوون(18 تا 23) براي بازي نقش اول (آيدا) احتياج داره ...اونايي كه تمايل دارن با من هماهنگ كنن تا بگم بايد چيكار كنن....

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
ایول بابا !

کرمان جان میشه شما حرفه ات را بگی . و در این فیلم شما چه نقشی داری ؟؟؟

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
كامي در نقش باباي آيدا ظاهر ميشه در اين فيلم.
منم در نقش دوست پسر آيدا.

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
جدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Parvardegar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از arash_kh :
كامي در نقش باباي آيدا ظاهر ميشه در اين فيلم.
منم در نقش دوست پسر آيدا.

دوست دختر ِ دوست پسر آیدا بجز جوون بودن شرط دیگه ای نداره؟! :happy:

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از adnan :
جدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه شوخي كردم. ولي كامران خودش تو من ترانه 15 سال دارم بازي كرده !

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
پسر عمو و داداش دوست منم هستن اونحا ! يه صحنه كوچيك !
اونجا كه حال ترانه به هم مي خوره !
و اونور تولده !

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
کامران جون شماره خوشگلاش رو ميشه به من بدی؟بين خودمون باشه ها....بهت شماره تلم رو Pm ميزنم...ok?

:D :D

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كامران اين فيلمه صحنه خشن مشن هم داره مثلا تيغ زدن سيبيل (كاكو واسه اين كار مناسبه :p )

نداگدا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب من حاضرم اما با اين ايديه كه قراره دوست پسرم باشه حال نميكنم تازه ميدونم ميخوايد منو اغفال كنيد! گول بزنيد! اما دختر زنگو نميتونيد گول بزنيد!

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نظرتون نداگدا شبيه اون زنه كه تو بر باد رفته نيست؟

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ندا خانوم تو اينهمه بالا پايين ميپري دل كارگردانو كه آب كردي....

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
سلام كامران جان :)
بايد اعتراف كنم كه وقتي كه داشتم اين تاپيك رو باز ميكردم انتظار خوندن هر چيزي رو داشتم جز اين درخواست ...
من به خاطر يه جرياني از اول اين پروژه , كار رو پيگيري ميكردم ... وقتي كه آقاي صدر عاملي, داستان خيلي كلي كار رو تو روزنامه ها اعلام كرد و شنيدم ايشون گفتن ديگه فعلا ها نميخواستن تو مايه هاي موضوعات جوانان فيلم بسازن ولي با خوندن داستان خانم " شير محمدي " نظرشون 360 درجه عوض شده , من و دوستم خيلي راغب شديم بدونيم كليت داستان چيه ؟ بعدش كه شنيدم داستان باباي نوراي " مرجان شير محمدي " توسط آقاي " عباس كيارستمي به آقاي صدر عاملي پيشنهاد شده بيشتر و بيشتر متعجب و راغب شدم , و وقتي شنيدم تمامي حقوق اين داستان توسط ايشون از " مرجان شير محمدي" خريداري شده , سريعا داستان " باباي نورا " رو تهيه كردم ولي .... ولي داستان رو كه ديدم , دقيقا دو تا شاخ بزرگ رو هم بالاي سرم ديدم !!! ... داستاني كه خانم شير محمدي نوشته بودن , داستاني بي معني و ضعيف بود ! ( البته به نظر حقير و جمعي از دوستان ) , و دليلش هم كاملا روشنه : اين داستان هيچ فينالي نداره و در اون از اصول و عناصر دراماتيك به درستي استفاده نشده ... توضيح بيشتر اينكه : تو يه اثر دراماتيك شما بعد از مراحل : مقدمه چيني , گره اندازي , كشمكش , اوج و تعليق , موظفي در پايان داستان گره گشايي هم بكني و تمامي روابط عللي و معلولي رو براي مخاطب روشن كني كه داستان باباي نورا اصولا فينالي نداره , درست مثل اينكه من يه معمايي رو براي مخاطب طرح كنم ولي هيچ جوابي بهش ندم ! ... در مورد " برش زندگي " و " ميني ماليست " هم بحث نشه فكر كنم بهتره ... متاسفانه ميني ماليست سپري شده براي ارائه كارهاي بي معني و سر دستي , دقيقا مث افرادي كه وزن و ريتم رو نميشناسن و شعر موج نو و سپيد ميگن و توجهي هم نميكنن كه پايه گذاران اين سبك اشراف كامل به وزن و ... داشتن .
البته من هم ميدونم كه آقاي صدر عاملي از اين داستان به عنوان يه ايده و طرح كلي استفاده ميكنن ولي جالبش براي من همينه كه هيچ چيز بديع , عجيب و فوق العاده اي تو اين طرح نديدم و واقعا هم نميدونم " پيمان قاسم خاني " و آقاي صدر عاملي با اين طرح چيكار كردن ... من حتي يه مرحله جلوتر هم رفتم و از جناب آقاي " سيد زاده " عزيز ( نميدونم معرف حضورت هستن يا نه ؟ ) كه فيلمنامه رو خونده بودن , پرسدم ماجرا رو , كه ايشون هم بعد يه عالمه " سين جيم " از ما , گفتن : نه ... شما كار خودتون رو بكنين , اين دوتا كار هيچ شباهتي به هم نداره و مارو هم تشويق كردن به ادامه ي كار و يه كلمه هم در مورد فيلمنامه " نم " پس ندادن ! ( همه دوستان كه با لايي كشيدن تو جواب دادن آشنا هستن !)
به هر حال همه ي اين ماجرا ها گذشت و ما هم كار خودمون رو كرديم تا چشمم به جمال بي مثال اين تاپيك روشن شد و در پي همين ماجرا هم برق از سه فازم رخت بر بست !
;)

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
تا جايي كه من شنيدم !! يعني از ميلاد (پسره رسول) فيلمنامه رو خوده رسول نوشته . (ولي مثل اينكه منظورش بازنويسي فيلمنامه بوده !!)

Kamran_t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
sabzine جان اگه خواستي به آيديم پيغام بده ،ميحرفيم...اينجا قربونش برم همه سيبيلن، دختر مختر از اينجا بازيگر بشو نيست.. :happy:

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
كامران جون تو هم كه سيبيلي ، اين تريپتم مال دخترهاي ده 50 ايرانه ، الان بايد بري تو مايه هاي شهرام كاشاني :p

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
به نقل از Kamran_t :
sabzine اينجا قربونش برم همه سيبيلن، دختر مختر از اينجا بازيگر بشو نيست.. :happy:
دقيقا درسته كامران جان , راستش من هم ميخواستم همينو بهت بگم ولي ديدم پست قبليم يه ذره طولاني شده , ما هم يه ذره بيخيالش شديم ...
و من يه سوال ازت دارم ... ( اول ميخواستم بنويسم : " پيشنهاد " , بعد ديدم انقدر تكرار مكررات شده كه ديگه هيچي ) ....
راستش من نميدونم دامنه ي اين فراخوانتون براي بازيگر , چقدره و تا حالا كجاها اعلام كردين ولي فكر كنم اون كسايي كه رشته ي سينما و تئاتر
( و كلا رشته هاي هنري ) خوندن و ميخونن خيلي خيلي براي اين كار ها مناسبتر هستن , اطلاعات بهتر و علاقه ي بيشتر هم دارن , بعيد ميدونم تو اين دانشكده ها همچين اعلام نيازي داده باشين ! ...
حداقلش دو تا از دانشكده ها رو خودم ميبينم كه اين كار صورت نگرفته , آمار گرفتن از بقيه ي دانشگاهها هم كاري نداره ... و اصلا هم نميخوام در مورد بر و بچه ها ي اين رشته ها تعريف كنم يا چيز ديگه ....
ولي كامران جان واقعا برام جاي سواله ( دقيقا سوال نه چيز ديگه ) كه چرا به اين بر و بچه ها انقدر كم توجهي ميشه ! ... من اگه برم سوپر ماركت محله مون و ازش سبزي آش بخوام شايد اونقدر مجهز باشه كه داشته باشه و بهم بده ولي خودم ميرم سر زميناي سبز "شابدول عظيم " كه وانت وانت هم سبزي تازه خواستم داشته باشه ....
و البته فكر نكنم اصلا جاي بحث داشته باشه كه بازي كردن نقش اول زن فيلم آقاي صدر عاملي امر مهمي نباشه و به نظر من خيلي خيلي هم مهم هست ( مخصوصا براي دختر خانمها از نوع جوان ) , و مخصوصا هم بعد از موفقيت هاي كارهاي آخر آقاي صدر عاملي ...
نميدونم حسنات باز كردن اين تاپيك به سيئات اون ميچربه يا نه ! اما حداقل پرشين تولز بين بچه هاي خودش به كمبود و نبود وجود " ماه پري " معروفه ....
من ميتونم به يه سري از خانم ها بگم جريان چيه و همچين ماجرا اي هست ولي فكر كنم اين اعلام نياز از طريق خود گروه سازنده ,
تو دانشكده و بدون واسطه و پيغام _ پسغام باشه خيلي خيلي بهتره و جواب مناسبتري ميده !
و مطمئن باشين اينجوري خيلي خيلي نتيجه ي بهتري خواهيد گرفت , چه كمي و چه كيفي ....
( كامران جان , در مورد آفلاين و چت هم چشم , هر وقت احتياج بود مزاحم ميشم و در خدمتت هستم )
اين نكته هم از قلم نيوفته كه آقاي صدر عاملي جزو بهترين كارگرداناي ماس ( به نظر من ) و من هم احترام خاصي براشون قائل هستم ....
ممنون و معذرت اگه تو اين دو تا پست سرت رو درد آوردم ... :blush:
انشا ا... اين كار هم كه مث كاراي قبلي آقاي صدر عاملي كار خوب و شسته رفته اي از آب در بياد ....

هميشه موفق و مويد باشين .... :)

Kamran_t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
sabzine جون فراخواني براي دعوت به بازيگري فقط منتهي به اين تاپيك نميشه..خودت بهتر ميدوني كه تو سينما هر موقع بحث انتخاب يه بازيگر ميشه تمام كارگردان ها و بازيگردان ها و آموزشگاه هاي بازيگري كم و بيش ميفهمن...مثلا همين ترانه عليدوستي تو فيلم قبلي آقاي صدرعاملي يكي از شاگردان آقاي پرستويي بود...در ضمن تو دانشگاه ها هم اين فراخون به صورت آگهي تو بورد اعلام شده...ديگه اينكه اين آخرين فيلم آقاي صدرعاملي هست كه به مسائل دختران و اجتماع ميپردازه...اگه چيز ديگه اي بود در خدمتيم...زنده باشي..عزت زياد.

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
سلام كامران جان
اول اينكه : اميدوارم چيزي ننوشته باشم كه
كسي ناراحت شده باشه ... ( هيچ كسي )
( اگه احيانا همچين اتفاقي افتاده خودمو موظف ميدونم كه معذرت بخوام )
دوم اينكه : بله ميدونم كه براي انتخاب بازيگرا همچين اتفاقي ميوفته ...
در ضمن در همين زمينه چيزاي ديگه اي هم ميدونم كه احتياجي نميبينم يادآوري كنم ...
كامران جان ميشه اسم اون دانشگاهها رو بگي ...
شايد من عينكم رو همراهم نبرده بودم :blush: ;)
ممنون از لطفت ...

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
ميبينم كه اينجا همه بازيگرن!
وايسا فكر كنم ببينم من تو هيچ فيلمي بازي نكردم؟؟؟
...
ممم... توي "ليلا" يه تيكه با ماشين از جلوي مدرسه ما رد ميشن!
:happy:

بالا