بازي در آوردن explorer كمك كنيد

شروع موضوع توسط rmb_ali ‏29 مارس 2004 در انجمن بایگانی

1. rmb_ali

rmb_ali Registered User

اين explorer ما همش بازي در مياره و خارج ميشه اينم ارورشه كه پايين ميبينيد انوقت اين فايل error.log كه نوشته كجا ذخيره ميشه و چه جوري ميشه ازش سر درآورد

فایل های ضمیمه:

• error.png
      error.png
      اندازه فایل:
      2.8 KB
      نمایش ها:
      70
  2. خرید بک لینکبازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برند
  3. b_amighi

b_amighi کاربر تازه وارد

اين برنامه دچار مشكل شده و بهتره Reinstall بشه. البته بستگي به Version اين نرم افزار (IE) و اينكه از چه ويندوزي استفاده ميكني, ممكنه بشه راه حل ديگه اي هم پيشنهاد داد. بطور مثال ورژنهاي بالاتر IE امكان رفع اشكال خودشون رو دارند.

4. rmb_ali

rmb_ali Registered User

ويندوزم 2000 نگارش ie هم 5.00

5. b_amighi

b_amighi کاربر تازه وارد

ورژن "اينترنت اكسپلورر" رو به IE 6.0 SP1 ارتقا بده. توجه داشته باش كه IE جز مهمي از ويندوز محسوب ميشه و درست كار نكردنش ميتونه باعث ايجاد مشكل براي ويندوز بشه. ضمنا با توجه به ورژن IE شما احتمال قوي از ويندوز 2000 ورژن قديمي استفاده ميكني, در اينصورت پيشنهاد ميكنم ويندوز 2000 رو به Service Pack 4.0 ارتقا بدي. در صورتيكه اينكار رو بكني IE هم Update ميشه, درصورتيكه ورژن ويندوز رو بالا نميبري ورژن IE رو همانطور كه در بالا نوشتم ارتقا بده.

موفق باشي

6. rmb_ali

rmb_ali Registered User

اخه service pack 4 افيسمو ميريزه به هم

7. als_1360

als_1360 Registered User

ويروس نداره؟

8. b_amighi

b_amighi کاربر تازه وارد

:blink:
    چه ربطي به هم داره؟ من كه تا حالا به يه همچين مشكلي بر نخوردم, با توجه به اينكه همين حالا دارم با Win 2000 SP4 كار ميكنم و IE SP1 و Office 2002 رو قبلا روي سيستم داشتم كه بدون مشكل كار ميكرد و الان Office 2000 دارم كه اونم خيلي خوب كار ميكنه. احتمال قوي مشكلت از جاي ديگست و همانطور كه قبلا گفتم Update كردن ويندوز كمك زيادي بهت ميكنه, با اينحال اگه نميخواي ويندوزت رو Update كني كافيه IE رو Update كني.

موفق باشي

9. rmb_ali

rmb_ali Registered User

اقا ما ie رو update كرديم و سرويس پك اش رو هم نصب كرديم ولي بازم خوب نشد مشكل سريس پك 4 با افيس 2000 هم اينه كه وقتي ميخواي يه فايل وورد رو باز كني علف زير پات سبز ميشه به هر حال از كمكت ممنونم ولي اگر بازم چيزي به ذهنت ميرسه ممنون ميشم راهنمايي كني

10. saeedsmk

saeedsmk مدیر بازنشسته

با سلام
    منم قبلا اين مشكل رو داشتم بعد فهميدم مشكلم انتي ويروس نورتونه اگر هنوز هم اين مشكل رو داري و انتي ويروس رو هم داري اونو پاكش كن

11. rmb_ali

rmb_ali Registered User

نه انتي ويروس ندارم ولي اين اروره داره مارو ميكشه

12. als_1360

als_1360 Registered User

مشكل از چند مورده اين صفحه رو ببين
    http://support.microsoft.com/?kbid=303728
    نوشته اگر زون الارم داري اونو پاك كن.
    يا شايد اين يكي به دردت بخوره

13. als_1360

als_1360 Registered User

اگه حل شد ما رو هم خبر كن

14. b_amighi

b_amighi کاربر تازه وارد

همانطور كه قبلا گفتم روي سيستم خودم ويندوز 2000 با سرويس پك 4 دارم باضافه آفيس 2000 كه بطور كامل نصب كردم و بخوبي هم كار ميكنه. بنابراين مشكل نميتونه از اين آرايش باشه, مگر اينكه فرض كنيم نرم افزار آفيس شما مشكلي داشته باشه كه اينو ميتوني روي يه سيستم ديگه چك كني و اگه مشكل نداشت اينبار بايد به ويندوزت شك كني, بطور مثال ممكنه ويروسي شده باشه. توجه داشته باش كه ويروسها ميتونند سيستم رو كند كنند و مانع از اجراي صحيح نرم افزارها بشن. تمام نرم افزارهاي اضافي رو پاك كن و با Safe mode بيا تو ويندوز و بعد با آنتي ويروس مطمئن سيستم رو چك كن. نوشتم Safe mode به اين دليل كه در اين حالت حداقل امكانات ويندوز فعال ميشه, اينقدر كه سيستم بالا بياد و معمولا تحت اين شرايط ويروسها نميتونن موقع بوت شدن سيستم خودشون رو Load كنند. تحت اين شرايط اگه آنتي ويروس مطمئن داشته باشي ميتونه ويروس فرضي رو از بين ببره.
    چك كن و نتيجه رو بگو
    موفق باشي

15. rmb_ali

rmb_ali Registered User

MORE INFORMATION
    Damaged and incompatible programs may be included with the installation of certain Web accelerator, file-sharing, or Web browser plug-ins. These programs may be included with programs that are supplied by the following companies:
    Go!Zilla
    BearShare
    MP3.com
    iMesh
    Babylon
    Cydoor

For additional information about issues with damaged or incompatible programs, click the following article number to view the article in the Microsoft Knowledge Base​
    اقا دستتون درد نكنه
    فعلا كه درست شده مال برنامه babaylon بود اون uninstall كردم خوب شد حالا بيشتر تست ميكنم اگر غير از اين بود خبر ميدم در ضمن مشكل افيس 2000 با سرويس پك 4 رو هم روي چندين كامپيوتر تست كردم شايد مال تو سينگله اينجوريه چون مال ما تحت domain هست به هر حال وقتي سرويس پك 4 رو نصب ميكنيم هر سندي رو كه با افيس باز ميكنيم 5 دقيقه طول ميكشه تا باز بشه
    بازم تشكر

16. rmb_ali

rmb_ali Registered User

اقا خوب نشده دوباره شروع شد

17. b_amighi

b_amighi کاربر تازه وارد

والا از اين كامپيوترا هر چي بگي بر مياد و با اين روش كه ما داريم عمل ميكنيم هم فكر نكنم بتونم كمك بيشتري بكنم. فقط اينو در نظر داشته باش كه مسائلي رو كه بهت گفتم چندين و چند بار امتحانشون رو پس دادن, اونهم روي سيستمهاي مختلف و در شرايط مختلف. هميشه هم بايد اينو در نظر بگيري كه ممكنه اصولا يه نسخه مشكل دار از نرم افزار و يا سيستم عالم گيرت اومده باشه.
    ضمنا اون پيغامي رو كه به زبان انگليسي نوشتي چطور بدست اومده؟ مثلا توسط نرم افزار خاصي اين پيغام رو گرفتي يا خود سيستم اينو بهت داده؟

بازم اگه كمكي از من بر مياد بگو

عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخدمات پی پال، وسترن یونیون