برگزیده های پرشین تولز

بازي مافيا

adel_joon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .آقا من توي بازي مافيا در مرحله ي مسابقه گير كردم نمي تونم اول بشم.از كد هاي تقلب هم استفاده كردم ولي توي اين مرحله كار نمي كنن.لطف كنيد و كمك برسونيد. مخلصم

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سيوشو دانلود كن ;) ريپليس كن حال كن :)

راستي اين پدرخوانده نيومد؟؟

athar

Registered User
لایک‌ها
8
سخت ترین مرحلش همونه
من دو سه سال پیش اینو بازی میکردم. راهش اینه که سر پیچ ها و در کل موقعی که داری فرمون میدی گاز رو ول کنی.

error

Registered User
لایک‌ها
0
به دردسرش نميرزه هي دنبال savegame بگردي بهترین راه اینکه همینطور که دوستمون گفت کافیه سر پیچها گاز را ول کنی

adel_joon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من اصلا نمي تونم فكرش رو هم نكنيد .يه راه حل ديگه بدين لطفا. :blush:

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
چرا عادل تو میتونی رفیق ... تو میتونی ... کافیه سر پیچها گاز ندی پسر ... میفهمی ؟؟!!؟ فقط گاز نده !

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ReD3ath++ :
چرا عادل تو میتونی رفیق ... تو میتونی ... کافیه سر پیچها گاز ندی پسر ... میفهمی ؟؟!!؟ فقط گاز نده !
:D:D:D

..........

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه بار ۲-۳ ساعت وقت بزار ۲۰-۳۰ بار پشت سر هم برو يه بارش درست ميشه ديگه

infected

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يه راهي بلدم كه 6 دقيقه زودتر از بقيه به خط پايان مي رسي :) .

وقتي مسابقه شروع مي شه يه خورده كه جلو مي ري سمت چپ يه راهي هست كه بسته شده و تو بايد از همون راه بري . در آخر اين راه يه CHECKPOINT مي گيري و بعدش بايد دگمه Keypad 0 (همون دگمه اي كه وقتي ماشين چپ مي شه مي زني تا ماشين سريع به حالت اولش برگرده) . بعد از زدن دگمه مورد نظر ماشينت قبل از خط پايان ظاهر مي شه و تو بايد هر دور اين كارو بكني تا مسابقه تموم شه . اون وقت تو اين مسابقه رو حدودا 6 دقيقه زودتر از بقيه تموم مي كني :) .

يادت باشه كه بازي مافيا رو بايد مافيايي بازي كني :cool:

adel_joon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .آقا من بالاخره تونستم اون مرحله رو رد كنم. !!! حالا تو يه مرحله ديگه گير كردم .توي بانك كه بايد به نقشه پاولي گوش كرد .من اصلا متوجه نمي شم چي مي گه .چه كار كنم؟ :blush:

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام .
يه جايي خوندم قرار مافيا 2 سال 2006 بياد البته من اطميناني به اين خبر ندارم

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از adel_joon :
سلام .آقا من بالاخره تونستم اون مرحله رو رد كنم. !!! حالا تو يه مرحله ديگه گير كردم .توي بانك كه بايد به نقشه پاولي گوش كرد .من اصلا متوجه نمي شم چي مي گه .چه كار كنم؟ :blush:
دو تا كليد هست كه بايد برداري يكي تو همون سالن اصلي بانك يكي هم طبقه بالا اتاق رييس بانك بعد با اين دو تا ميتوني وارد قسمتي بشي كه گاو صندوق در اون هست و پولهاي گاو صندوق رو بدزدي.

adel_joon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا مشكل بزرگم اينه كه اصلا چيزي پيدا نمي كنم .كليد ي نيست .البته مثل اينكه هست من پيداش نمي كنم.مي شه بگي كجاست؟ :rolleyes:

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از infected :
من يه راهي بلدم كه 6 دقيقه زودتر از بقيه به خط پايان مي رسي :) .

وقتي مسابقه شروع مي شه يه خورده كه جلو مي ري سمت چپ يه راهي هست كه بسته شده و تو بايد از همون راه بري . در آخر اين راه يه CHECKPOINT مي گيري و بعدش بايد دگمه Keypad 0 (همون دگمه اي كه وقتي ماشين چپ مي شه مي زني تا ماشين سريع به حالت اولش برگرده) . بعد از زدن دگمه مورد نظر ماشينت قبل از خط پايان ظاهر مي شه و تو بايد هر دور اين كارو بكني تا مسابقه تموم شه . اون وقت تو اين مسابقه رو حدودا 6 دقيقه زودتر از بقيه تموم مي كني :) .

يادت باشه كه بازي مافيا رو بايد مافيايي بازي كني :cool:
:eek: :eek:

...

adel_joon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اگه مافيايي بلد بودم بازي كنم كه الان اوضاع زندگيم اين نبود.! :blink:

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از adel_joon :
آقا مشكل بزرگم اينه كه اصلا چيزي پيدا نمي كنم .كليد ي نيست .البته مثل اينكه هست من پيداش نمي كنم.مي شه بگي كجاست؟ :rolleyes:
اوني كه طبقه بالاست توي يك كمديا قفسه هست اگه به سمت ميز رييس ايستاده باشي ميشه سمت راستت.طبقه پايين هم پشت ميز يكي از كارمندها به به ديوار اويزون شده.

adel_joon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام .بالاخره اين بازي رو تموم كردم.بازي خيلي خوبي بود.ولي هنوز مكس پين رو بيشتر دوست دارم.!.از همه تون ممنونم كه راهنماييم كردين.

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
بالا