برگزیده های پرشین تولز

بازگرداندن پسورد ادمين ويندوز 2003

TheBorland

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام
هر کس ميخواد توي ياهو پي ام بده
borlandology
يه برنامه ناب! که خودم ظرف کمتر از 2 دقيقه 7 تا اکانت توي ويندوز 2003 رو با انواع پسورد ها (طول زياد, کاراکترهاي @ # $ % ة^ & *و حروف بزرگ و کوچک) زدم 100% تظميني
ميدونيد که بدست آوردن چنين پس وردهايي اونم توي ويندوز 2003 تقريبا غير ممکنه
نرم افزارهايي که تا بحال بودن پسورد رو reset ميکردن اما اين برنامه پس ورد کامل رو تحويل ميده
قيمت 40000 تومان

dash_tufi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از TheBorland :
سلام
borlandology
يه برنامه ناب! که خودم ظرف کمتر از 2 دقيقه 7 تا اکانت توي ويندوز 2003 رو با انواع پسورد ها (طول زياد, کاراکترهاي @ # $ % ة^ & *و حروف بزرگ و کوچک) زدم 100% تظميني
نرم افزارهايي که تا بحال بودن پسورد رو reset ميکردن اما اين برنامه پس ورد کامل رو تحويل ميده
قيمت 40000 تومان

بابا یه زره بیشتر توضیح بده.برنامت remote هم کار میکنه؟یه user معمولی می تونه pass ادمین رو در بیاره؟:blink: :f34r:

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
لطفا بیشتر توضیح بده منم یه سی دی دارم که pass ویندوز 2003 رو مثل آب خوردن عوض میکنه دقیق بگو چیکار میکنه پسورد رو در میاره یا عوضش میکنه؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از mammad81 :
لطفا بیشتر توضیح بده منم یه سی دی دارم که pass ویندوز 2003 رو مثل آب خوردن عوض میکنه دقیق بگو چیکار میکنه پسورد رو در میاره یا عوضش میکنه؟
آره.
قبلا توي چند تا تاپيك در موردشون بحث شد !

TheBorland

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از mammad81 :
نه عزیزم عوض چیه:D
میگم پسورد و کامل بهت تحویل میده
نه reset و نه change:)

TheBorland

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از vmf :
چه جوریه ؟ باید در رجیستری ثبت بشه !؟
توضیح بیشتر لطفا !!
نه عزیزم هیچ جا ثبت نمیشه
یه برنامه جدا از ویندوزه

.: Mahyar :.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بدرد windows XP هم می خوره ؟؟؟

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
با با اینا همش کشکه , عمرا نمی تونه پسورد اکتیو دایرکتوری رو در بیاره
خود ویندوز 2003 عین XP عمل می کنه , من خودم کلی از این برنامه ها دیدیم , به هیچ دردی هم نمی خوره :d :D

منم یه نرم افزار دارم رو یه دیسکت جا می شه بعد بوت می شه , اونجا همه پسورد های ونیدوز و بهت نشون میده حتی اینترنت ها و ...

TheOne1001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
windows همه password ها رو به صورت hash شده ، save میکنه .
یعنی هر دفعه که pass رو وارد میکنی دوباره اونو hash می کنه با اونی که قبلا save کرده مقایسه میکنه.
به خاطر همین هیچ وقت pass اصلی save نمیشه که یه برنامه بتهونه اونو بدست بیاره،
عوضش میشه کرد ، ولی بدست آوردن نه .site هایی مثل yahoo هم همین کار رو میکنن
تو این yahoo هم فقط pass میشه عوض کرد ، هیچ وقت بهت pass قبلی رو نمی گه.

mamiz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از TheBorland :
سلام
borlandology
قيمت 40000 تومان
چه خوش انصاف. من ترجیح میدم عوضش کنم :lol:

TheBorland

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از TheOne1001 :
windows همه password ها رو به صورت hash شده ، save میکنه .
یعنی هر دفعه که pass رو وارد میکنی دوباره اونو hash می کنه با اونی که قبلا save کرده مقایسه میکنه.
به خاطر همین هیچ وقت pass اصلی save نمیشه که یه برنامه بتهونه اونو بدست بیاره،
عوضش میشه کرد ، ولی بدست آوردن نه .site هایی مثل yahoo هم همین کار رو میکنن
تو این yahoo هم فقط pass میشه عوض کرد ، هیچ وقت بهت pass قبلی رو نمی گه.

سلام
ممنون ممنون ممنون از اين همه نظر حال کردم !:D
چون پست اين رفيقمون پر و پيمون بود ريپ ميکنم جواب بقيه رو هم ميدم
1. اولا که در مورد قيمت اون 40 هزار فکر نميکنم زياد باشه وقتي دوستان اينقدر شک و شبهه دارن مسلما کارايي رو که ببينن مطمئن ميشن که قيمت زياد نيست:happy: بهمين دليل اگه خواستيد بگيد تا من خودم از برنامه ScreenShot بگيرم لينک بدم تا ببينيد اما اگه شد چي؟ قبول ميکنيد که همچين کاري شدنيه؟ يا بازم سر حرفتون هستيد:) البته بازم ميل خودتون ميتونيد کامپيوتر جديد بخريد گرچه کامپيوتر جديد ربطي به پسورد نداره:D :D :D

2.يکي گفته بود ويندوز ايکس پي رو جواب ميده؟ عزيزم من ميگم 2003 با تمام شاخ بودنش پسش در مياد چه برسه به ايکس پي واسه ايکس پي برنامه جدا هست الانم زياده يه گوگل برو !!:p

3. اين عزيز که اومده واسه من متد ذخيره پسورد تو ويندوز و توضيح ميده...عزيزم بنده دوره MCSAS و MCSES رو تا دوشنبه تموم ميکنم و 4تا MCP از 270, 290, 291 , 293 دارم پس خواهشا واسه ما تو اين مورد شاخ نشو !:blush: در ضمن شما ميدوني هش چيه؟ هش يه رشته 128 بيتي هست که طولش ثابت اما مقدارش متغيره واسه همين خيلي قدرت داره اما کامل نيست که بهترين نوعش MD5 يا Message Digest هست
کار اين برنامه هم کرک همون هش هست و همين مدت کم باعث تعجب خود من شده عرض کردم چند دقيقه!؟ کمتر از 5 دقيقه 7 تا پسورد در آورد !!:blink:

amir_network

Registered User
لایک‌ها
0
MD5 رو كه خدا بيامرزتش :blink:
جالبه اگه كار كنه.
جواب اون دوستومونو ندادي, User عادي هم ميتونه Pass رو در بياره يا فقط اونايي كه Admin هستن ؟؟
اگه يك Screen ازش بزاري كه خيلي خوب ميشه.
ممنون

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
به نقل از TheBorland :
سلام
ممنون ممنون ممنون از اين همه نظر حال کردم !:D
چون پست اين رفيقمون پر و پيمون بود ريپ ميکنم جواب بقيه رو هم ميدم
1. اولا که در مورد قيمت اون 40 هزار فکر نميکنم زياد باشه وقتي دوستان اينقدر شک و شبهه دارن مسلما کارايي رو که ببينن مطمئن ميشن که قيمت زياد نيست:happy: بهمين دليل اگه خواستيد بگيد تا من خودم از برنامه ScreenShot بگيرم لينک بدم تا ببينيد اما اگه شد چي؟ قبول ميکنيد که همچين کاري شدنيه؟ يا بازم سر حرفتون هستيد:) البته بازم ميل خودتون ميتونيد کامپيوتر جديد بخريد گرچه کامپيوتر جديد ربطي به پسورد نداره:D :D :D

2.يکي گفته بود ويندوز ايکس پي رو جواب ميده؟ عزيزم من ميگم 2003 با تمام شاخ بودنش پسش در مياد چه برسه به ايکس پي واسه ايکس پي برنامه جدا هست الانم زياده يه گوگل برو !!:p

3. اين عزيز که اومده واسه من متد ذخيره پسورد تو ويندوز و توضيح ميده...عزيزم بنده دوره MCSAS و MCSES رو تا دوشنبه تموم ميکنم و 4تا MCP از 270, 290, 291 , 293 دارم پس خواهشا واسه ما تو اين مورد شاخ نشو !:blush: در ضمن شما ميدوني هش چيه؟ هش يه رشته 128 بيتي هست که طولش ثابت اما مقدارش متغيره واسه همين خيلي قدرت داره اما کامل نيست که بهترين نوعش MD5 يا Message Digest هست
کار اين برنامه هم کرک همون هش هست و همين مدت کم باعث تعجب خود من شده عرض کردم چند دقيقه!؟ کمتر از 5 دقيقه 7 تا پسورد در آورد !!:blink:

این همه گفتی جواب منو ندادی :-d
پسورد دومین را هم عوض می کنه ؟ در میاره ؟ نشون می ده ؟ :wacko: :blink:

TheBorland

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
جناب امیر:
1.MD5 اگه مرحوم شده چی جاشو گرفته و چرا!!؟ :p
2. بله یوزر عادی که چه عرض کنم Guest هم میتونه پسورد ادمین و دربیاره, خوبه؟
3. Screen هم چشم فقط تا 2شنبه فرصت بدید تا از شر درس خلاص شم:)
BHRZK:
یه باز چیزی که نوشتی رو بخون....
خودت چیزی فهمیدی؟ یعنی چی پسورد دومین؟ از کی تا حالا دومین پسورد دار شده؟
اگه منظورت پسورد ادمینه دومینه باید برای چندمین بار بگم بععععععععععععله پسورد تمام یوزرهای روی DC رو در میاره

TheBorland

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
جناب امیر:
1.MD5 اگه مرحوم شده چی جاشو گرفته و چرا!!؟ :p
2. بله یوزر عادی که چه عرض کنم Guest هم میتونه پسورد ادمین و دربیاره, خوبه؟
3. Screen هم چشم فقط تا 2شنبه فرصت بدید تا از شر درس خلاص شم:)
BHRZK:
یه باز چیزی که نوشتی رو بخون....
خودت چیزی فهمیدی؟ یعنی چی پسورد دومین؟ از کی تا حالا دومین پسورد دار شده؟
اگه منظورت پسورد ادمینه دومینه باید برای چندمین بار بگم بععععععععععععله پسورد تمام یوزرهای روی DC رو در میاره

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
عجب برنامه جالبیه ....
اما باور کردنش سخته

درضمن دیگم اشکالات جمله های منو نگیر من سبک حرف زدنم همینه :D

یه چیز دیگم تو پست قبلی یادم رفته بود بگم ....
ابنجا خیلی ها از این مدارک MCSE دارن , دوما کسی واسه متد MD5 رو توضیح نداد مال بندگان خدایی بود که اطلاعی نداشتند . سیوما اون 4 تا کتابی که گفتی هیچ ربطی یه Security ندارند 270 مال ویندوز XP و 290 ویندوز سرور . 291 و 293 هم مربوط به طراحی و پیاده سازی هستند .

اینو گفتم فکر نکنی مردم بی سوادن :D البته زیاد هم جدی نگفتم

TheBorland

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
BHRzk:
بزودی باورش میکنی
اگه سبک حرف زدنت همینه که اخر Information هستی
اینجا اگه خیلیا MCSE دارن همون خیلیا دانشش رو ندران به لطف Testking الان همه دارن میشن MCSE پس فکر نکن MCSE واقعی باقالیه یا اینکه هر کسی که مدرک گرفت یا بهتر بگم Paper Certified بود میتونه MCSE باشه, افتاد؟
اون MD5 هم به لطف اون عزیز من و شما فهمیدیم MD5 چیه ! پس دمش گرم:p
من اسمi از کتاب نبردم دوباره پستو بخون باشه؟ من شماره Certification ها رو گفتم درضمن از اونی که توضیح اینا رو بهت داد بگو Security Pack شامل چه دورههایی هست بعد اگه بدونه بهت میگه 70-298 و 70-299 و 70-350 ;) بعد میبینی که زیادم بیرا به Security نیست.
راستی سعی کن Prof باشی... طراحی و پیاده سازی شبکه چیه دیگه :)) Infra همین وبس !!

بالا