برگزیده های پرشین تولز

++ بازگشت بن لادن بعد 4 سال

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
بعد از گذشا تقريبا 4 سال از حادثه 11 سمپتامبر باز هم سر و كله گروه مافيايي بن لادن القاعده پيدا شد :thumbsup:

top.bus.wreckage2.ap.jpg

story.kings.cross.ap.jpg

story.tube.ap.jpg
جا داره اضافه كنم كه اين خبر براي 4 -5 روز پيشه و لاشه ها دارن كم كم ميان بيرون :happy:
همين چند لحظه پيش كه اخبار رو گوش ميدادم Cnn اعلام كرد كه بر اثر بمب گذاري در يكي از اتوبوس ها و قطار هاي لندن 49 نفر گشته و خيلي ها ( نزديك به 700 نفر ! :( ) به طور فتيري زخمي شدن ... :(
پليس موفق به كفش عوامل اصلي اين گروه نشدن گروه القاعده با اعلام پيام اينترنتي مسعوليت اين ترور رو بر عهده گرفته و يه جورايي اعلام كرده كه پدر انگليش رو در مياره ! :cool:
تا زماني كه انگليس رسما دست از دنباله روي با آمريكا برداره و دست از جنگ طلبي برداره... . در حال حاضر تنها كشور هايي كه اين نظريه جنگ طلبي رو امضا كردن آمريكا و انگليس هستند و فرانسه و كانادا به طرز خفي با اين عمل مخالفت كردن كه فرانسه يه جورايي رفت زير تحريم كوتاه مدت تا حالش جا بياد :happy:
عوامل اين ترور هنوز موفق به خروج از كشور نشدن و به نظريه پليس داخلي عاملين اين ترور بايد يه جايي همين دورو ورا باشن... :happy:

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Gt_Max :
بعد از گذشا تقريبا 4 سال از حادثه 11 سمپتامبر باز هم سر و كله گروه مافيايي بن لادن القاعده پيدا شد :thumbsup:

top.bus.wreckage2.ap.jpg

story.kings.cross.ap.jpg

story.tube.ap.jpg

همين چند لحظه پيش كه اخبار رو گوش ميدادم Cnn اعلام كرد كه بر اثر بمب گذاري در يكي از اتوبوس ها و قطار هاي لندن 49 نفر گشته و خيلي ها ( نزديك به 700 نفر ! :( ) به طور فتيري زخمي شدن ... :(
پليس موفق به كفش عوامل اصلي اين گروه نشدن گروه القاعده با اعلام پيام اينترنتي مسعوليت اين ترور رو بر عهده گرفته و يه جورايي اعلام كرده كه پدر انگليش رو در مياره ! :cool:
تا زماني كه انگليس رسما دست از دنباله روي با آمريكا برداره و دست از جنگ طلبي برداره... . در حال حاضر تنها كشور هايي كه اين نظريه جنگ طلبي رو امضا كردن آمريكا و انگليس هستند و فرانسه و كانادا به طرز خفي با اين عمل مخالفت كردن كه فرانسه يه جورايي رفت زير تحريم كوتاه مدت تا حالش جا بياد :happy:
عوامل اين ترور هنوز موفق به خروج از كشور نشدن و به نظريه پليس داخلي عاملين اين ترور بايد يه جايي همين دورو ورا باشن... :happy:
97.gif
بميرن .اين چه كاري بود كه كردن . از خدا خجالت نميكشين .
113.gif
97.gif

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
اولا دستتو بنداز ! دوما مافيايي كدومه؟ :blink: سوما هميشه سي ان ان يه روز عقبه؟! چهارما همش تاييد ميشه! پنجما :D

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
این تاپیک ها آخر عاقبت نداره :(

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از mahdi206 :
بينم اين همون ديروزيه يا دوباره امروز يكي ديگه منفجر كردن؟؟ :eek:

نه بابا :D
تقريبا براي 5 روز پيشه ... روز اول جسد 2 نفر رو تونستن پيدا كنند و هنوز هم از اين لا به لا تك و توك چند تايي پيدا ميشن...

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از Asef :
اولا دستتو بنداز ! دوما مافيايي كدومه؟ :blink: سوما هميشه سي ان ان يه روز عقبه؟! چهارما همش تاييد ميشه! پنجما :D

نه ببخشيد اين اشتباه من بود كه تاريخ خبر كه براي 4- 5 روز پيش بود رو درج نكردم ... . Cnn عقب نيست من همين الان خبر رو باز از روي سايت ديدم ... فعلا كه موضوع داغيه :happy:

Asef

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از Gt_Max :
نه ببخشيد اين اشتباه من بود كه تاريخ خبر كه براي 4- 5 روز پيش بود رو درج نكردم ... . Cnn عقب نيست من همين الان خبر رو باز از روي سايت ديدم ... فعلا كه موضوع داغيه :happy:
تا باشه ازين اشتباها فريدم ببينه حال كنه :D

اتفاقا من خیلی حال کردم!!!! پدر این انگلیس پدر سوخته رو باید در بیارن!!

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از faridbahal :
اتفاقا من خیلی حال کردم!!!! پدر این انگلیس پدر سوخته رو باید در بیارن!!
منم موافقم كه انگليس بايد به خاك سياه بشينه اما مردمش مثل مردم تمام كشورها گناهي ندارن
انگليس و كشورهاي استعماري چه خوني از ملتهاي بدبخت تو شيشه كردند
همين انگليس بي همه چيز باعث جدايي بحرين از ايران در زمان محمد رضا شاه شد

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
منم از انگليس اصلا خوشم نمياد . اما مردم بيچارشون چه گناهي كردن :( خيلي نامرديه خدايشش:(

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hwt :
منم از انگليس اصلا خوشم نمياد . اما مردم بيچارشون چه گناهي كردن :( خيلي نامرديه خدايشش:(
تاييد ميشه . ولي مردم كشورند كه .......... ( بحث سياسي اونم در اين موارد ممنوع ) ((((( و خطرناك ))))))

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
خدا انشالله ..... به باد بده

بالا