برگزیده های پرشین تولز

بازگشت به انجمن های PersianTools.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
با عرض سلام و خسته نباشید و تبریک به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و بهار زیبای طبیعت خدمت دوستان گرامی انجمن های PersianTools .
هیچ وقت روزی که موضوع دليل کم شدن فعاليت بنده در انجمن هاي PersianTools رو ایجاد کردم و مجبور به خداحافظی موقت و ناخواسته با دوستان خوبم در انجمن های سایت و خود انجمن ها شدم رو فراموش نمی کنم.
امروز 10 روز از زمان به پایان رسیدن این واقعه می گذره و بدرستی باید بگم همونطوری هم که پیشتر به اون اشاره کردم :

به نقل از خودم در موضوع یاد شده :
شاید این دوره یه مقدار برای یه سری از افراد رنج آور باشه اما اطمینان دارم خیلی زودتر از اون چیزی که فکرش رو بکنیم تموم می شه و خاطره های خیلی شیرینی از اون باقی می مونه.

مطمئن هستم دعای خیر بسیاری از دوستانم پشت و پناهم بوده در بیشتر موقعیت های سخت همراهم.
راستش رو بخواین هیچ وقت نمی تونستم اینجارو فراموش کنم , آدم نمی تونه جایی که توش زندگی می کنه رو فراموش کنه.
همیشه تلاشم این بوده که فعالیتم بتونه برای خودم و دیگران سودمند واقع بشه و از دیگران چیزهایی رو یاد بگیرم و اگر در توانم بود بتونم چیزهایی رو که دیگران به اون یا دونستنشون نیاز دارن رو در اختیارشون قرار بدم امیدوارم تا به این زمان تونسته باشم در این راه قدمی بردارم.
از این زمان به بعد هم در خدمت دوستان گل PersianTools هستم امیدوارم بتونیم در کنار هم محیطی سالم برای تبادل دیدگاه در سایه دوستی داشته باشیم.
موفق و پیروز باشید

بالا