برگزیده های پرشین تولز

بازیهای برتر ژانر : شبیه سازی

Thomass Anjello

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معرفی و تبادل نظر و راهنمایی پیرامون بهترینها در این سبک از بازی .

همچنین پاسخگویی به سوالات پیش آمده از این گونه بازیها .:cool:

البته فکر می کنم که بیشتر به بحثهای اجمالی و کوتاه بپردازیم بهتر است :blush:

در نتیجه اگر بازی خاصی به بحث تخصصی ترداشت

اشخاص می توانند تاپیکهای مجزا برای معرفی آن بازی خاص ایجاد کنند و علاقه مندان نیز با آنها همکاری داشته باشند .

;)

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب فکر کنم در این مورد اولین بازی رو باید خودم معرفی کنم .

به نظر من بهترین بازی شبیه سازی که البته مخربترین بازی برای سیستم هست !:blush: همان سری بازیهای Sims هستند .
وای به حال و روزگارتان اگر این بازی را دخترها ببینند ! امکان ندارد روزی کمتر از 3 الی 4 ساعت وقت خودشان را با این بازی تلف نکنند !!! خرید وسایل خانه و تغییر دکوراسیون و . . . . :D

من که به شخصه یک بار این اشتباه را مرتکب شدم و دیگر این بازی را تحت هیچ شرایطی نصب نخواهم کرد . . . . :lol:

مخصوصا :
The Sims 2

aiat_gamer

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اگر space sim ها هم حساب می شن,من به طرز وحشتناکی به این ژانر علاقه دارم.حیف که جدیدا براش زیاد بازی نمی یاد.فعلا dark star one بد نیست.ولی x3 یه چیز دیگه بود.ترکیبی از space sim و manegment.میشد دادوستد کرد,کارخونه ساخت,کسانی رو استخدام کرد تا با دادو ستد پول در بیاورند.
هر کارخونه برای کار به مواد اولی و انرژی نیازمنده,اگر پول کافی داشته باشید می شه یک مجمو عهای از کارخونه ها رو ساخت که بصورت مستقل کار کنند!
از نظر گرافیکی هم این بازی بسیار جالبه,طراحی سفینه ها هم خیلی متفاوت و جذابه.از سفینه های کوچک تا غول های عظیم.
محیط بازی هم بسیار بزرگ و متفاوته.به همه توصیه می کنم این بازی رو امتحان کنن.

images
images
images
images

بالا