برگزیده های پرشین تولز

بازیه خوب چی دارین

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من چند وقت هست که دنبال چندتا بازی بیست میگردم اما پیدا نمی کنم خواهش میکنم اگه بازی در سبک Hitman یا بازی هایی که تا حدودی به این بازی نزدیک است نام ببرید.
توجه:لطفا کامپیوتری که برای اجرالازم داره هم بنویسید نمیخوام تو دردسر بیفتم :rolleyes:
خوب خودمم چندتا دارم اما جالب نیست شما هم بازیهایی رو بنویسین که میدونین بدرد میخوره اگرم شد چندتا عکسم بزارین :D

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
من كه اصلا با Hitman ها حال نكردم..و بازيه ديگه اي هم نميشناسم كه شبيه اونا باشه.
اما بازيهاي خوب ديگه (اكشن ,شوتر,استراتژي) خواستي بگو..

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
Hitman تمام زندگي من بود !
خيلي قشنگه ! خيلييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي ! 1 سال طول كشيد تا تموم ش كردم بدون رمز !(چيت خودمون)

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب ميدوني من بيشتر با بازيي حال ميكنم كه از نظر كيفيت خوب باشه نه ديگه كارت گرافيك آنچناني بخواد مشكل گرافيكي هم كه ديگه خودتون ميدونين آدم بعد از اين همه بازي كرد بازيهاي باحال مثل Hitman نمیتونه بره دنبال بازیی که آدم باید تو اشکالای گرافیکیش شناکنه :shock: :shock: :shock:
منم Hitman رو برای این گفتم که اشکال گرافیکی نداره حالا اگه اكشن ,شوتر,استراتژي هم بود چه اشکالی داره. 8)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
ببين تقريبا هر سال يا دوسال كه ميگذره بازيها هم از نظر كارت گرافيك يه حداقل استاندارد خاصي رو ميطلبن.پس ديگه واضحه كه مثلا بازي ايكه سال 2002 يا 2003 ساخته ميشه سخت افزار پيشرفته تري رو بطلبه تا بازي ايكه سال 2000 ساخته شده...و اين رو نميشه گفت "اشكال گرافيكي"...مثلا تا 2 سال پيش شايد كارتي مثل TNT2 يا ATI Rage /Radeon 7000 براي اكثر بازيها كفاف ميداد...اما الان يه كارت استاندارد حداقل Geforce4 MX يا مثلاRadeon 8000 باشه. (كه كارتهاي آنچناني هم ابدا نيستن و قيمتشون خيلي مناسبه) و در غير اينصورت با 90% بازيها (منهاي اكثر استراتژي ها و ادونچرها البته)
مشكل ايجاد ميشه...

بگذريم..
بنظر من يه نگااهي به بازيهايي كه تو اين دو صفحه دربارشون حرف زده شده بنداز!تقريبا همشون
تو سبك خودشون بازيهاي خوبي هستن.
در ضمن الان كلا بازيهاي خوب خيلي زياده..
من چند تا براي نمونه ميگم از هر سبك:

استراتژي:

Age Of Mythology
Rise Of Nations
Civilizatin 3
Warcarft 3
Tropico 2

شوتر :

No One Lives Forever 2 (×)
Return To Castel Wolfenstein
Medal Of Honnor : Allied Asaault
Soldier Of Fortune 2 (×)
Unreal 2 (×)

اكشن :

GTA : Vice City (×)
Mafia
GTA 3 (×)

ادونچر :

Runaway
Cyberia
Alfred Hitchcock
(من زياد ادونچر نميشناسم..)

اينا فعلا بازيهايي بود كه يادم مياد..خيليهاي ديگم هست..
اونايي كه جلوش (×) زدم با كارت گرافيك پايينتر از Geforce4 MX يا Radeon 8000 احتمال زياد خيلي بد اجرا شن.

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
يادش بخير سري بالا مي گرفتيم ميگفتيم Geforce4 MX 440 داريم ... :(

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميتونم خواهش كنم كه چندتا كارت گرافيك نام ببري كه بدرد بازيهاي سال آينده بخورن البته با ذكر قيمت در بازار ايران چون قيمته اونجا يك چيز ديگست.
راستی من که بازیه GTA:Vice City رو روی Geforce2 MX 400 دارم راحت بازی میکنم.لطفا چندتا بازی اکشن و استراتژي دیگر هم نام ببر.ممنون 8)

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
ميتونم خواهش كنم كه چندتا كارت گرافيك نام ببري كه بدرد بازيهاي سال آينده بخورن البته با ذكر قيمت در بازار ايران چون قيمته اونجا يك چيز ديگست.
يه سر به اين تاپيك بزن در اين باره بحث شده..
<a href='http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?t=2110' target='_blank'>http://forum.persiantools.com/viewtopic.php?t=2110</a>

ببين كارتهاي Nvidia Geforce FX5900 و ATI Radeon 9700 قويترين كارتهاي موجود هستند و خيلي گرون.
اما بنظر من Geforce FX 5200 (برد Asus يا MSI ) كه 128 مگشون الان تو تهران حدود 80 -90 تومن هست تا سال ديگه هم خيلي خوب جواب خواهند داد ( Geforce FX 5200 دايركت اكس 9 رو سخت افزاري پشتيباني ميكنه و بازيهاي سال آينده احتمالا بر مبناي دايركت اكس 9 خواهند بود)
و 64 مگابات همين كارتها رو (برد ايسوس يا ام اس آي ) ميتوني حدود 65 تومن بخري.كه فرق انچناني هم با 128 مگش نداره.

بنظر من بطور كلي همون Geforce FX 5200 ميتونه بهترين جايگزين باشه براي Geforce4 MX.

راستی من که بازیه GTA:Vice City رو روی Geforce2 MX 400 دارم راحت بازی میکنم.
خب..Geforce4 MX (كه من بالا گفتم) در واقع نسخه اپديت شده Geforce2 هست و فرق چشمگيري نداره نسبت به اون..( Geforce3 TI از Geforce4 MX خيلي قويتره )

.خودم هم فعلا Geforce4 MX440 دارم و تمام اين بازيهاي رو هم با اون اجرا ميكنم ;)
و فكر ميكنم فرق اين دوتا حدود 10 درصد باشه نه بيشتر..بهرحال فكر كنم اكثر اين بازيها رو ميتوني در حد قابل قابل قبول با Geforce2 اجرا كني.
لطفا چندتا بازی اکشن و استراتژي دیگر هم نام ببر.ممنون 8)
يعني اينها بس نيست؟ همشو بازي كردي؟ :D اما باشه..

استراتژي :
Warcraft 3 : The Frozen Throne (ارتقا دهنده واركرفت 3 هست و خيلي عالي)
Age Of Empires 2 (هرچند قديميه اما اگه بازي نكردي حتما بگير)
Commandos 2 ( مشابه بالا )
Tropico
Neighbours From Hell (اين رو سبكشو ميگن استراتژيه..اما به نظر من اينطور نيست..بهرحال بازي خيلي قشنگيه..)
Command & Conquer : Generals
Age Of Wonders
Stronghold
Pharaoh
Zeus

اكشن / شوتر :

Pirates of caribian (اين سبكش Action/RPG هست خودم نديدم اما بچه هاي اينجا زياد تعريفشو ميكنن)
America's Army
Red Faction 2
Battle Field 1942
Max Payne (كه كسي فكر نكنم باشه بازي نكرده باشه)

بسه؟
:shock:

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من max-payne رو 2-3 روز بازی بيشتر نکردم ا چند مرحله ای جلو رفتم بعد طرف آمد و cdایش رو گرفت
فکر ميکنين ارزش داره برم بخرمش.

بعد من جلو خونمون يک دست فروش هست battle field رو داره ارزون هم ميده فکر ميکنين رويه pentium III 800 با يک کارت گرافيک 3d خيلی عادی (intel 815 chipset) خوب کار ميکنه؟

christopher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من max-payne رو 2-3 روز بازی بيشتر نکردم ا چند مرحله ای جلو رفتم بعد طرف آمد و cdایش رو گرفت

حتما مطمئن باش ضرر نمي كني. به شرطي كه حال داشته باشي كه صحبتاي بين بازي رو گوش كني و البته بفهمي. داستان اين بازي معركست. در ضمن نسخه دو اونهم تو راهه كه به نظر بهتره قبل از اون حتمان يك رو بازي كني.

christopher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بعد من جلو خونمون يک دست فروش هست battle field رو داره ارزون هم ميده فکر ميکنين رويه pentium III 800 با يک کارت گرافيک 3d خيلی عادی (intel 815 chipset) خوب کار ميکنه؟

يه پيشنهاد خوب به هر كي كه تو كاره بازيه. اول برين تو سايت هاي بازي و مشخصات بازي رو از نظر سيستم چك كنين. بعدشم اگه به اينترنت خوب و مجاني و پر سرعت دسترسي دارين برين Demo بازي رو دانلود كرده و اونو چك كنين. آخر سرم برين بازي رو بخرين و حال كنين.
سايت بازي هم اينها رو امتحان كنين:
<a href='http://www.ign.com' target='_blank'>http://www.ign.com</a>
<a href='http://www.gamespot.com' target='_blank'>http://www.gamespot.com</a>
<a href='http://www.gamespy.com' target='_blank'>http://www.gamespy.com</a>

christopher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در ضمن براي انتخاب بازي سيستم نمره دهي سايت ign حرف نداره. هميشه بهترينا رو معرفي مي كنه.

msair20033

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من مودم اين سبك ادونچر يعني چي من چندتا ميشناسم اما موندم كه خود سبك ادونچر يعني چي حتما بگين چيه.
راستي ببينم بلاخره تاريخ دقيق پخش بازي DOOM 3 کیه من تو هر سایتی میرم یک تاریخ رو میگه اصلا حالگیری تو بازار نیاد :shock: :shock: :shock:

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من امروز يک جا ديدم فارسی بازی syberia رو ميفرختن.
ارزششو داره بخرم يا برم همون انگليسيشو بخرم؟ميترسم سانسور و از این جور چيزا داشته باشه که
من شديداً بدم مياد.مال novin هم بود.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19

100% ارزشش رو داره.مكس پين از اون بازيهاي به يادموندني و عالي هست..

من جلو خونمون يک دست فروش هست battle field رو داره ارزون هم ميده فکر ميکنين رويه pentium III 800 با يک کارت گرافيک 3d خيلی عادی (intel 815 chipset) خوب کار ميکنه؟

بهتره بري به راهنماي بازي رو ببيني تا ببيني حداقل سيستمي كه ميخواد چيه..
اما (intel 815 chipset) چيپ گرافيكي خيلي ضعيفيه.. از TNT2 هم ضعيفتر..و توصيه من بهت اينه كه (اگه به بازي علاقه داري) حتما به فكر يه كارت گرافيك بهتر باش.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام
من مودم اين سبك ادونچر يعني چي من چندتا ميشناسم اما موندم كه خود سبك ادونچر يعني چي حتما بگين چيه.

ادونچر يعني "ماجرايي" يا "ماجراجويي" ديگه..حالا ميشه گفت دو مدل از اين نوع بازي هست..
يكي بازيهايي كه فقط با كليك كردن ماوس روي اشيا و قسمتهاي صحنه بازي پيش ميره و يكي هم نوعي كه اكشن هم تركيبش داره و بايد حركت كني بجنگي و در عين حال با جابجا كردن چيزها و....اين قبيل كارها بازي رو حل كني.
كلا بازيهاي ادونچر بر مبناي ماجراجويي و حل معماها و پيدا كردن چيزها...هستن.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
ارزششو داره بخرم يا برم همون انگليسيشو بخرم؟ميترسم سانسور و از این جور چيزا داشته باشه که

به نظر من بازيهاي فارسي شده رو فراموش كن..دلايلشو خودت گفتي..و در ضمن پول اضافه بيخودي هم بايد بدي بابت اين مسخره بازي.
من كه هيچوقت بازيهاي فارسي شده نميخرم.

christopher

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

آقا راحت بگم دوران بازي فارسي شروع نشده گذشته. من يه چند بار بازي فارسي ديدم تنم لرزيد يه چيز عجق وجقي شده بود. مخصوصا صداگذاري هاش. اين خارجي ها كلي زحمت مي كشن گناه دارن. فقط برين Credit بازي رو ببينين تا بفهمين چقدر اونا رو voice كار مي كنن تا قدرشونو بدونين.

بالا