• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بازی آنلای و معروف با درآمد میلیونی

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان بنا به دلایلی و کمبود وقت میخوام یه دونه از بازی های انلاین معروفمو بفروش
بازی نعره جنگ ... w a r c r y .ir
این بازی دو ساله فعاله
درامدش تو دو سال بالای 30 تومن بوده واسم ...
و تو ماه هم میانگین 1 میلیون درامد داره .. درامدشم از فروش منبع داخل بازیه که همش سوده !!
اسکریپت کاملا اختصاصی و از پایه نوشته شده هست که فقط 6 میلیون خرج طراح و شخصیت ساخت و سه بعدی کار و داستان نویس و برنامه نویس شده ...
تو تمامی سایت های معروف ایرانی این بازی تبلیغ شده .. و تقریبا بین همه بازی خور ها جا افتاده ... بازدید کننده های خودشو داره و با شروع هر سرور جدید درامدشم زیاد میشه ..
داخل بنیاد ملی بازی هم ثبت شده ... از نظر رنک الکسا هم تا 300 ایران هم رسیده بود .. زمانی که تبلیغات داخل سایت ها کرده بودیم .. ولی تو این 3 ماه افت رنکی داشته ..
ولی میگم بازی کن های خودشو داره و درامدشم میانگین 1 تومنه ...
قیمت پایه 10 میلیون تومن ...
هرکس واقعا خریداره و این مبلغ رو موجود داره برای خرید پخ بزنه ...
همراه این سایت یه سری چیزای دیگه هم که مربوط به همین بازی هست تقدیم به خریدار میشه .. راجع به اینا سوال نکنید که فقط مخصوص خریداره ..

قوانین: دوستان لطفا ادرس سایت رو به صورت کامل و لینک به هیچ وجه نیارید ..
ضمنا .. کسی هم نیاد بنویسه لطفا مشخصات و .. رو واسم پخ کنید !! همه چیزو کامل نوشتم .. شفاف سازی هم واسه خریدار واقعی در حین معامله صورت میگیره ...
اسپم و ... هم ممنوع سریعا ریپورت داده میشه ...

black_ice

Registered User
لایک‌ها
41
دوست عزیز مقدار 30 تومانی که نوشتی با مدرک یعنی گردش مالی موجوده؟

MaryaT

Registered User
لایک‌ها
9

zarkav

Registered User
لایک‌ها
51
سلام

به صورت اقساطی هم میفروشید؟ در صورت مثبت بودن شرایطتون را بفرمایید

این سایت را یک نفر دیگر برای من پ.خ زده بود، ایا سایت شریکی میباشد یا هر دو نام کاربری متعلق به شماست یا ... ؟

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
دوست عزیز مقدار 30 تومانی که نوشتی با مدرک یعنی گردش مالی موجوده؟

درآمد های قبلیش مربوط به خود ما بوده و به کسی هم مجبور نیسیم ثابت کنیم ...
ما گفتیم ماهی اینقدر درامد داره که گردش بانکیش هست ...

سلام

به صورت اقساطی هم میفروشید؟ در صورت مثبت بودن شرایطتون را بفرمایید

این سایت را یک نفر دیگر برای من پ.خ زده بود، ایا سایت شریکی میباشد یا هر دو نام کاربری متعلق به شماست یا ... ؟

سلام
ببخشیدا ولی دو نفر اینجوری به من گفتم من جواب اونا رو به شما میگم تا یکم بخندیم ..
گفتم قسطط ماهی 1 میلیون ور میداریم :)) فکر کردن مثلا ما از پشت کوه اومدیم که سایتو بدیم دستشون کار کنن درامدشو بدن ما !!
اگه شما میتونید اقساط سنگین تر بدید پخ بدید بهم تا بررسی کنمش ..
ضمنا سایت هم برای منه .. اون دوستون هم از طرف بنده نماینده بودن به فروش سایت .. که تصمیم گرفتم خودم شخصا تاپیکو بزنم ...

graphic

Registered User
لایک‌ها
13
خیلی داستان جالبی داره من اصلا اهل بازی نیستم ولی قبلا تو این سایت عضو بودم و بازی کردم . یادمه یه شب تا صبح کامل بازی کردم . انشالا خوب بفروشیش . ببخشید به خاطر اسپم . آپ حساب کن

amir_aloneboy77

Registered User
لایک‌ها
1,362
این سایتو بنده تایید می کنم . البته میدونم بنده کسی نیستم که بخوام فروشنده رو تایید کنم ولی خودم از اولین سرور بازی تا الآن که سرور7 شروع شده تو بازی حضور داشتم واقعا جذاب و اعتیادآوره.مطمئن باشید که از خیلی از بازی های معروف بهتره و اونا فقط دارن نون تبلیغشونو میخورن;)

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
من با اقساط ماهیانه 1.5 میلیون میخوام خواستی بگو

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
خریدارم

اما چند نکته
1 - چه تضمینی وجود داره که بعد از فروش سایت این سایت رو جای دیگه بالا نیاد ؟
2- به صورت محضری عقد قرارداد می فرمایید دیگه ؟
3- پشتیبان و نویسنده این اسکریپت خود شما هستید یا فرد دیگه ای ؟ چون اگه هر از گاهی چیزه جدیدی به بازی نشه اضافه کرد بازی افت می کنه
4- هزینه سروری که الان روش هست ماهیانه چقد هست ؟
5- این وقت گذاشتنی که می فرمایید وقتش رو ندارید مربوط به چه کارهایی می شه ؟

پاسخش رو + لینک برام پی . ام کنید :)

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
این سایتو بنده تایید می کنم . البته میدونم بنده کسی نیستم که بخوام فروشنده رو تایید کنم ولی خودم از اولین سرور بازی تا الآن که سرور7 شروع شده تو بازی حضور داشتم واقعا جذاب و اعتیادآوره.مطمئن باشید که از خیلی از بازی های معروف بهتره و اونا فقط دارن نون تبلیغشونو میخورن;)

ممنون از لطف شما دوست عزیز ...

من با اقساط ماهیانه 1.5 میلیون میخوام خواستی بگو

:) :) صد در صد

خریدارم

اما چند نکته
1 - چه تضمینی وجود داره که بعد از فروش سایت این سایت رو جای دیگه بالا نیاد ؟
2- به صورت محضری عقد قرارداد می فرمایید دیگه ؟
3- پشتیبان و نویسنده این اسکریپت خود شما هستید یا فرد دیگه ای ؟ چون اگه هر از گاهی چیزه جدیدی به بازی نشه اضافه کرد بازی افت می کنه
4- هزینه سروری که الان روش هست ماهیانه چقد هست ؟
5- این وقت گذاشتنی که می فرمایید وقتش رو ندارید مربوط به چه کارهایی می شه ؟

پاسخش رو + لینک برام پی . ام کنید :)
1- این اسکریپت اختصاصی مربوط به ما هست یعنی گروه باران ای تی .. وقتی هم میگیم 10 میلیون یعنی حق امتیاز اسکریپتم میخوای بفروشیم .. که میتونید قرار داد محضری هم اماده کنید ما بیایم امضا کنیم
2- جوابتون رو تو 1 گفتم
3- برنامه نویس تیم هم همیشه در دسترس هستند .. هم میتونن شما رو راهنمایی کنن برای کار با فایل ها .. هم اینکه خود ما براتون سیستم رو بزنیم .. که البته اضافه کردن هرچیزی به این بازی اگه توسط ما باشه با هزینه توافقی صورت میگیره .. ولی پشتیبانی یه ماهه بهتون میدیم که اگر جایی اروری مشکلی چیزی بود براتون رفع کنیم ..
4- گروه باران ای تی سایت زیاد داره .. کلا کارمون همینه ... این اولین بازی انلاینمون بود .. بعد شروع کردیم برای کار رو یه پروژه بازی دیگه به سبک جنگ های قبیله ایی ... که الان اون اماده شده و دیگه تمام وقت ما رو اون میگیره به همراه سایر سایت ها ..
پس اگر بخوایم اینو هم نگه داریم .. کار خودمونو سنگین کردیم .. سیاست کاریمونو طوریه که هیچ کسو نمی تونیم به تیم اضافه کنیم چون به کسی اعتماد نداریم ..

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
ببخشید فقط یه سؤال:
با این کار که قصد ندارید بازی دوم خودتون رو به طریقی بر این غالب کنید و از این هم استفاده کافی کرده باشید؟!

اگه اینطوری بشه خریدار بدبخت میشه!!!

ممنون از لطف شما دوست عزیز ...

:) :) صد در صد

1- این اسکریپت اختصاصی مربوط به ما هست یعنی گروه باران ای تی .. وقتی هم میگیم 10 میلیون یعنی حق امتیاز اسکریپتم میخوای بفروشیم .. که میتونید قرار داد محضری هم اماده کنید ما بیایم امضا کنیم
2- جوابتون رو تو 1 گفتم
3- برنامه نویس تیم هم همیشه در دسترس هستند .. هم میتونن شما رو راهنمایی کنن برای کار با فایل ها .. هم اینکه خود ما براتون سیستم رو بزنیم .. که البته اضافه کردن هرچیزی به این بازی اگه توسط ما باشه با هزینه توافقی صورت میگیره .. ولی پشتیبانی یه ماهه بهتون میدیم که اگر جایی اروری مشکلی چیزی بود براتون رفع کنیم ..
4- گروه باران ای تی سایت زیاد داره .. کلا کارمون همینه ... این اولین بازی انلاینمون بود .. بعد شروع کردیم برای کار رو یه پروژه بازی دیگه به سبک جنگ های قبیله ایی ... که الان اون اماده شده و دیگه تمام وقت ما رو اون میگیره به همراه سایر سایت ها ..
پس اگر بخوایم اینو هم نگه داریم .. کار خودمونو سنگین کردیم .. سیاست کاریمونو طوریه که هیچ کسو نمی تونیم به تیم اضافه کنیم چون به کسی اعتماد نداریم ..

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
ببخشید فقط یه سؤال:
با این کار که قصد ندارید بازی دوم خودتون رو به طریقی بر این غالب کنید و از این هم استفاده کافی کرده باشید؟!

اگه اینطوری بشه خریدار بدبخت میشه!!!

چطوری اخه قالب کنیم؟
شما گروهی میبینید تو بازی؟ یا جایی که پیام بزنیم بگیم بیاین اون ور؟؟
خیر دوست عزیز کسایی که تو وارکری موندن به خاطر عشق و علاقشون موندن وگرنه این همه بازی میرفتن سراغ اونا...به قولی گفتنی این بچه ها فضایی بازن ... ولی بازی جدید ما قدیمیه .. صد و هشتاد درجه موضوع فرق داره ..
به قول بچه ها گفتنی هیچی بهتر از نون حلال نیس

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
چطوری اخه قالب کنیم؟
شما گروهی میبینید تو بازی؟ یا جایی که پیام بزنیم بگیم بیاین اون ور؟؟
خیر دوست عزیز کسایی که تو وارکری موندن به خاطر عشق و علاقشون موندن وگرنه این همه بازی میرفتن سراغ اونا...به قولی گفتنی این بچه ها فضایی بازن ... ولی بازی جدید ما قدیمیه .. صد و هشتاد درجه موضوع فرق داره ..
به قول بچه ها گفتنی هیچی بهتر از نون حلال نیس

مرسی بابت توضیح
بهرحال امکانش بود!:)

قسطیش کنید لطفاً ببینیم میشه ورداشت!
ضمناً پشتیبانی رو تا زمانی که خریدار کاملاً مسلط میشه ادامه بدید حالا کمتر یا بیشتر از یک ماه!

واسه اینکه قرارداد بسیار بزرگیه تا حالا فکر نکنم اینجا همچین قراردادی بسته شده باشه، باید تو گینس ثبت شه!

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
من منتظر آدرس هستم

و اینکه نگفتید این وقت گذاشتن در کجا هست و باید چه کاری ادمین برای بازی انجام بده ؟

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
مرسی بابت توضیح
بهرحال امکانش بود!:)

قسطیش کنید لطفاً ببینیم میشه ورداشت!
ضمناً پشتیبانی رو تا زمانی که خریدار کاملاً مسلط میشه ادامه بدید حالا کمتر یا بیشتر از یک ماه!

واسه اینکه قرارداد بسیار بزرگیه تا حالا فکر نکنم اینجا همچین قراردادی بسته شده باشه، باید تو گینس ثبت شه!

قرار داد بزرگتر از اینا اینجا انجام شده دوست من ...
قسطی چندی مثلا؟
پشتیبانی هم با خریدار راه میایم ... نمیذاریم سایتی که خودمون جون دادیم بهش از پا بیافته ..

naaji

Registered User
لایک‌ها
150
من منتظر آدرس هستم

و اینکه نگفتید این وقت گذاشتن در کجا هست و باید چه کاری ادمین برای بازی انجام بده ؟
ادرس به اون تابلویی تو پست اول زده شده !! فقط کافیه فاصله بینشو برداری ...

برای مدیریتم ... شما برای جواب دادن به پیام و ها و تیکت ها .. بررسی صفحه مولتی آی پی ( تو این بازی برای راحتی کار یه صفحه زدیم که هرکس با هرچندتا ای پی بیاد داخل قشنگ به شما نشون میده زندگی نامشو) و ...

درآمد های قبلیش مربوط به خود ما بوده و به کسی هم مجبور نیسیم ثابت کنیم ...
ما گفتیم ماهی اینقدر درامد داره که گردش بانکیش هست ...
پس این جواب ماله کیه به نظرت خطاب به بلک آیس؟

یه اپ خیلی ریز ...

Last edited:

mehdi136/8

Registered User
لایک‌ها
53
قرار داد بزرگتر از اینا اینجا انجام شده دوست من ...
قسطی چندی مثلا؟
پشتیبانی هم با خریدار راه میایم ... نمیذاریم سایتی که خودمون جون دادیم بهش از پا بیافته ..

مثلاً 3 میلیون جلو بعدش ماهی 1.5.

بیشتر واقعاً نمیتونم.

ضمناً لطف کنید اگر تمایل به همکاری در ساخت بازی ای تو سبک و مایه های تراوین هستید و تواناییشو دارید البته پیشرفته تر، اطلاعات لازم رو برام پخ کنید.

برا خودم نمیخوام البته واسطم.

مرسی بابت پاسخگویی به موقع...

بالا