برگزیده های پرشین تولز

بازی رانندگی در تهران

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از carp3 :
فوتبال ما هیچ ادعایی نداره نمیگه ما الان داریم با Most Wanted رقابت میکنیم .
نمیگه که ما خودمون همه چیرو نوشتیم
نمیگه که با C+ نوشتیم
نمیگه که ما با برزل مسابقه میدیم و میبریم ( یا بردیم ! )
اینا فکر میکنن دیگه الان EA جلسه فوری تشکیل داده که چیجوری با اینا رقابت کنه !
اینا خودشونو گرفتن .
چه حمایتی ؟
اینا که می گن ما با EA رقابت داریم !
دی چه از چی حمایت کنیم ! ! :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
حالا من خیلی در جریان نیستم اینا چی گفتن ولی یه کمی به تاریخ ایران نگاه کنیم متوجه می شیم که کجاییم.
قبلانا ایران یه نوع پارچه تولید می کرد به حدی زبر و آزار دهنده بود که ملت مجبور بودن یقه جداگانه درست کنن تا جون به لب نشن ! بعد از مدتی ملت ترجیح داد پارچه انگلیسی ارزان تر با کیفیت خدا بپوشه به جای اینکه پول بده آزار ببینه و پارچه ایرانی بخره! الان هم که می بینید صنعت نساجی ایران در حد .... هست ! خب کار درست چیه ؟ این یه انتخاب جمعی هست که یه قشری برای آینده تصمیم می گیره حالا باید دید گیمر های ایرانی برای آینده چه تصمیمی می گیرن ......

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
من که دیگه هیچی نمیگم

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از sepul :

چند مورد هست به بايد خدمت اين کارمند شرکت سميع رايان در مورد حرفهاش بگم.
اولا در مورد فروش اين بازی، بله درست است که زياد فروش کرده، من هم يکی از اون احمق هايی هستم که بازی رو خريدم، ولی اگه می شد پس داد خيلی خوب بود چون فروش بازی صفر می شد.

در مورد اينکه انجين بازی ايرانيه :
برنامه اصلی بازی با Delphi نوشته شده و رابط های کاربر همگی بصورت فايل های Flash هستند که در اين پنجره های delphi قرار گرفته اند، در نتيجه حتی برنامه نويسان (اگر برنامه نويسی داشته باشه) حتی زحمت يک سيستم user interface ساختن هم به خودشون ندادن.
جالب اينجاست که وقتی شخصيت اول رو برای بازی انتخاب می کنيم (همون مرحله که سنگ سبز می شه) کلا يک EXE ديگه اجرا می شه و در واقع يک موتور ديگه هست.
اسم اون موتور هم که در اون استفاده کردين GLScene هست که يک موتور نسبتا ضعيف سورس باز تحت delphi هست اين هم آدرسش : http://www.glscene.org/
در ضمن مثل اينکه حتی همون فايل EXE هم متعلق به شرکت شما نيست چون با روش های HACK ای اسم هاش رو تغيير دادين و جالب اينجاست که اون فايل رو به طور جداگانه اجرا می کنيم يک راست می ره تو بازی و اصلا احتياجی به منو های بازی نيست.

وقتی بازی دوم رو انتخاب می کنيم (در شهر) اون ديگه از اولی بدتره و يک موتور ديگه رو اجرا می کنه، و در واقع نه مديريت صحنه ای داره نه هيچ افکت خاصی واسه همين هم هست که يک خيابون رو بيشتر نميشه بالا پايين کرد چون در واقع موتوری در کار نيست و توانايی رندر کردن صحنه های بزرگ و با کيفيت رو نداره.
در مورد باگ های بازی هم بايد گفت که اينقدر تعداد اين باگ ها زياد هست که در يک صحنه از بازی نميشه يک جا همه رو شمرد، حتی به ظاهر "موتور" بازی نمی تونه اشياء Transparent که از مبانی برنامه نويسی سه بعدی هست رو درست بکشه.
CD دوم هم که دوباره يک موتور ديگه هست و در واقع MOD شده (و هک شده) بازی NFS4 هست.

اين هم از خصوصيات تکنيکی و "موتور ملی" اين بازی. يادمه رئيس اين شرکت در مجله همشهری جوان يک بار گفت برای موتور اين بازی 1.5 ميليون خط کد نوشته شده، دوست دارم بدونم اين 1.5 ميليون خط کد کجا قايم شده.

در مورد صداهای بازی هم حداقل اش اين بود که صدای Ding ويندورز و امثال اونهارو به عنوان صداهای وسط بازی انتخاب نمی کرديد.

در مورد انيميشن های بازی هم که ديگه حرفی برای گفتن وجود نداره کاملا مشهود هست که مدل ها رو (دادش سيا و يک سری در و پيت ديگه) رو از شرکت سازنده تیليغات (وابسته به نيرو انتظامی) دريافت کرديد و به ناشی ترين وضع ممکن اونهارو حرکت داديد، فقط يک بار دموهای وسط بازی رو ببينيد تا به ناشی گری ها و خطاهای زيادش پی ببريد، اين نشون دهنده اين هست که حتی در زمينه کارکردن با 3dsmax هم هيچ حرفی برای گفتن نداره، و يکی که چند ماه max کار کرده باشه از اين بهتر در مياره.
حتی Artist های اين بازی نمی تونستن بافت های بازی رو درست در مراحل قرار بدهند تا همشون کش نيايند و کج و کوله نباشند.

و حالا می رسيم به تبليغات در بازی که مشهود ترين مورد در بازی هست، در و ديوار پر از تبليغات هست و انگار که داريد اين مجله های تبليغاتی که در خونه مجانی مياد رو ورق می زنيد. يک جا از بازی رو پيدا نمی کنيد که تبليغی قرار نداده باشند. فکر می کنيم جز اون 2 ميليارد تومن ، 1 ميليارد تومن هم از بابت تبليقات پول گرفتن.

در مورد اينکه اين بازی شروع هست : اولا شروع نيست شرکت های ديگه قبل از شما بازی سه بعدی ساختن که خيلی هم بهتر هست مثل quest of persia، ولی حداقل اميدواريم که يک پايان برای شرکت شما باشه.​

در مورد اينکه قفل اش شکسته نمی شه، و 100 تا قفل داره : "ميمون هر چی زشت تر بازيش بيشتر" ، آخه کی مياد اين در و پيت رو قفلش رو بشکنه ؟ هر کی يک بار بگيره می فهمه چی رفته تو پاچش، ديگه احتياجی به قفل شکستن نيست
ايول، توضيحات فني كاملا روشن كننده بود.
حالا جدا از گندي كه تو گرافيك زدن حداقل ميتونستن يه قصه درست و حسابي براش جور كنن. اينم ديگه چيزيه كه بگيم چون دفعه اوله بايد ازش حمايت كرد؟!

parsa

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
102

Mokhak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
;) آقا راستش ما چون خراب سوار شدن ماشینای ایرونی تو کامپیوتر بودیم بازی رو خریدیم
و چون 24 ساعته قطعه عوض میکنم اینه که پدرم دراومده
خواستم بپرسم راجع به کرک کردنه بازی...
که البته با خوندن مطالب بچه ها نا امید شدم ...
با این حال اگر کسی سراغی از کرک بازی داره مارو بی نصیب نذاره!

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
متاسفانه امروز رفتم اين بازي رو براي خواهر كوچيكم خريدم واقعا كه متاسفم براي خودم كه چرا همچين شركتي ايرانيه من هنوز نتونستم بازي رو اجرا كنم براي گرفتن كد فعال سازي اول به سايتش مراجعه كردم بعد درست كردن يه اي دي براي خودم وارد قسمتي شدم كه بايد سريال نامبر رو وارد ميكردم تا كد فعال سازي رو بده بعد از وارد كردن سريال نامبر ديدم كه ارور داد كه همچين كاربري وجود نداره 2-3 تا يوزر ديگه هم ساختم ولي هيچ فايدهاي نداشت گفتم زنگ بزنم از طريق تلفن كد رو بگيرم يكمي هم سرو صدا راه بندازم از ساعت 4 تا الان دارم سعي ميكنم كه تماس بگيرم ولي يا اشغال ميزنه يه چند بارم كه ازاد زد هيچ كس گوشي رو برنميداره جالبه كه دقيقا بعدش كه ميگيرم شروع ميكنه اشغال زدن الانم يه ايميل ميخوام براشون بفرستم هرچي از دهنم در مياد ميخوام بارشون كنم واقعا حيف 4500 تومني كه پول اين بازي رو دادم واقعا بدرد سطل زباله ميخوره .

saanei

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از saeid_2001 :
متاسفانه امروز رفتم اين بازي رو براي خواهر كوچيكم خريدم واقعا كه متاسفم براي خودم كه چرا همچين شركتي ايرانيه من هنوز نتونستم بازي رو اجرا كنم براي گرفتن كد فعال سازي اول به سايتش مراجعه كردم بعد درست كردن يه اي دي براي خودم وارد قسمتي شدم كه بايد سريال نامبر رو وارد ميكردم تا كد فعال سازي رو بده بعد از وارد كردن سريال نامبر ديدم كه ارور داد كه همچين كاربري وجود نداره 2-3 تا يوزر ديگه هم ساختم ولي هيچ فايدهاي نداشت گفتم زنگ بزنم از طريق تلفن كد رو بگيرم يكمي هم سرو صدا راه بندازم از ساعت 4 تا الان دارم سعي ميكنم كه تماس بگيرم ولي يا اشغال ميزنه يه چند بارم كه ازاد زد هيچ كس گوشي رو برنميداره جالبه كه دقيقا بعدش كه ميگيرم شروع ميكنه اشغال زدن الانم يه ايميل ميخوام براشون بفرستم هرچي از دهنم در مياد ميخوام بارشون كنم واقعا حيف 4500 تومني كه پول اين بازي رو دادم واقعا بدرد سطل زباله ميخوره .

کاملاً قابل پیشبینی بود.

خدا صبر بدهد. من 10 تا از این شرکتها را میشناسم. به هزار راه توهین آمیز برای تضمین فروششان متوسل میشوند اما خدماتشان از خدمتکارهای سرویسهای بهداشتی عمومی هم پست تر و ضعیفتر است

minipars

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا یکی این تاپیکو ببنده .
غیر فشار اوردن به سایت فایده دیگه ای نداره .
اینجا انجمن بحث درباره بازی هست . نه بحث درباره آشغال .
یه انجمن هم بزنید بحث درباره آشغال .
اونجا بحث کنید .

imt.Amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از minipars :
بابا یکی این تاپیکو ببنده .
غیر فشار اوردن به سایت فایده دیگه ای نداره .
اینجا انجمن بحث درباره بازی هست . نه بحث درباره آشغال .
یه انجمن هم بزنید بحث درباره آشغال .
اونجا بحث کنید .
منم موافقم. با توی یه تاپیک به نام "چگونه دو میلیارد تومن پول رو به فنا (مودبانه البته) داد". 1.5 ملیون خط برنامه نویسی ارواح امواتش. دروغ که مالیات نداره. آخه بازی ملی میخوایم چیکار! حالا همه چیزامون ردیفه فقط همینو کم داریم که بازیه ملی داشته باشیم.
اگر واقعا هدف آگاهی سازی بود و تاثیر و کیفیت مهم بود چون از بودجه عمومی کشور خرج شده باید اعلام عمومی میشد و در یه رقابت شفاف بهترین گروه انتخاب میشد. هر گروهی نمونه کار و قیمت ارائه میکرد و بعد که یکی انتخاب شد بودجه و امکانات نیروی انتظامی براشون صرف میشد.

ashkanbuffon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من این بازی رو ندارم و خدا رو شکر که ندارم. ولی مثل اینکه واقعا چرته و مسخره. حتی من از یه جایی شنیدم(البته نمیدونم درسته یا نه) که محیط بازی به صورت طراحی شده نیست بلکه همش عکسه!!! آیا این درسته؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از ashkanbuffon :
من این بازی رو ندارم و خدا رو شکر که ندارم. ولی مثل اینکه واقعا چرته و مسخره. حتی من از یه جایی شنیدم(البته نمیدونم درسته یا نه) که محیط بازی به صورت طراحی شده نیست بلکه همش عکسه!!! آیا این درسته؟
105.gif

اگه عکس باشه که .....

بابا یه نفر بیاد بگه بازیش چجوریه.

ashkanbuffon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به بروبچ. گرفتم توی سایتهای دیگه سرچ کردم 3 تا عکس از این بازی پیدا کردم. نگاه کنید چه جوریه!!!!!!!
65.gif

sdf.jpg

RANANDEGI2.jpg

DIT00146.jpg

ashkanbuffon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا تبلیغاتشو بیخیال! گرافیک بازی رو به چسب!
60.gif
ماشینو نگاه!
159.gif
155.gif
مثل قوطی کبریت می مونه!
65.gif

ashkanbuffon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تازه، آخه کجا خیابونا و پیاده رو های تهران انقدر تمیزه
55.gif
اه اه ساختمونارو نگاه، فضای سبزو نگاه
194.gif

hamid-online

Registered User
لایک‌ها
0
تهران چقدر شلوغه تو این بازی:f34r:

آلودگی را نگاه :wacko:

آگهی های راهنمایی و رانندگی بهتر از بازیش است :cool:

ashkanbuffon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای دانلود موزیک این بازی، روی اینجا کلیک کنید. بعدش صفحه ای باز میشه که باید از پایین صفحه روی دکمه ی Download کلیک کنید.

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
من سی دیش رو برای روز تولد پسر داییم هدیه دادم چون حتی دوست نداشتم دیگه حتی جعبه اش هم داخل اتاقم باشه

ashkanbuffon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از anf-b :
من سی دیش رو برای روز تولد پسر داییم هدیه دادم چون حتی دوست نداشتم دیگه حتی جعبه اش هم داخل اتاقم باشه
طفلک پسر داییت آخه چه گناهی کرده بود که اونارو دادی بهش؟
39.gif
اگه میخواستی هدیه بدی خب حداقل Need For Speed هدیه میدادی
39.gif

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
به نقل از ashkanbuffon :
طفلک پسر داییت آخه چه گناهی کرده بود که اونارو دادی بهش؟
39.gif
اگه میخواستی هدیه بدی خب حداقل Need For Speed هدیه میدادی
39.gif
چون جعبه اش بزرگ بود
دهان پر کن بود :D:D:D

بالا