برگزیده های پرشین تولز

بازی های استراتژیک

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
چه عجب یه تاپیک هم برای امثال ما باز شد:happy:

بهترین بازی استراژیک که بازی کردم و خاطره خیلی ازش دارم سری Red Alert بخصوص Red Alert 2 که بروی PC اومد هست که کارمون فقط این بود از صبح تا شب همین گیم رو بازی کنیم و حتی ناهار و شام هم پشت PC می خوردیم "البته من در کنار دوستم بودم و همفکری بازی می کردیم":D

بعد از این بازی گیمی دیگه که خیلی جالب بود Age Empiere 2 بود و Age Metalogy که با سبک قدیم مانند خود هیجان خوبی داشت;)

پیشنهاد می کنم برای یک بار هم شده گیم Red Alert 2 را تست کنید و هیجان این بازی رو ببنید
84.gif

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
age of empires 1 بوده الانم age of empires 3 رو میخوام برم بگیرم بازی کنم البته اگه در مورد starcraft هم نگم خیلی نامردی 4 بار تا اخرش رفتم این بازی رو هنوزم پایه ام بشینم بازم بازی کنمش و warcraft 2 هم خیلی در زمام خودش جالب بود خیلی و نسخه 3 بازی هم خوب بود .بازی commandos هم نسخه یکش کولاک بود اون زمانی که اومد خیلی شبا تا صبح میشستم بازی میکردمش نسخه2 بازی هم بد نبود ولی با نسخه 3 بازی اصلا حال نکردم

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نظر من Stronghold : Crousder یکی از بهترین بازی های این سبک هست ، من هر وقت این بازی رو بازی میکنم ، باز هم برام تازگی داره و ازش لدت میبرم.
در کنارش سری Age ( Age Of Metalogy I & II - Age Of Emipres - Age of Earth I & II ) هستند که باز هم جزو بهترین بازیهای این سبک هستن و واقعا بازی کردنشون لذت بخشه ( البته از نظر یک استراتژیک باز ! )

اگه بشه Tropica رو جزو این سبک به شمار اورد ، گزینه مناسبی میتونه باشه ، به نظر من بازی بسیاری عالی هستش ، البته کمی تفاوت داره ، با بقیه بازی های این سبک.

Rise Of Nations هم ، بازی نسبتا جالبیه ( البته من خودم زیاد باهاش حال نکردم ) ، و همونطور که دوستمون گفت ، Red Alert هم واقعا بازی جالبی هست.

اینا بازی هایی هست که من خودم بازی کردم ، یه بازی دیگه هم بود بنام Against Rome که اخرشم نفهمیدم چی به چیه !!

درود بر همه استراتژیک باز ها !

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
بازی استراتژیک = Commandos

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نظر خودم هم خوب بودن بازی های استراتژیک رو میشه به دو دسته گرافیک و موضوع تقسیم کرد . از بین بالاترین گرافیک ها بهترینشون به نظر خودم ground contlol 2 بود و بهترین بازی از نظر موضوی تمام سری command and conquer ها هستن :D

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
total war : rome معركه بود .

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نقل از PersianPC :
به نظر من Stronghold : Crousder یکی از بهترین بازی های این سبک هست ، من هر وقت این بازی رو بازی میکنم ، باز هم برام تازگی داره و ازش لدت میبرم.
در کنارش سری Age ( Age Of Metalogy I & II - Age Of Emipres - Age of Earth I & II ) هستند که باز هم جزو بهترین بازیهای این سبک هستن و واقعا بازی کردنشون لذت بخشه ( البته از نظر یک استراتژیک باز ! )

اگه بشه Tropica رو جزو این سبک به شمار اورد ، گزینه مناسبی میتونه باشه ، به نظر من بازی بسیاری عالی هستش ، البته کمی تفاوت داره ، با بقیه بازی های این سبک.

Rise Of Nations هم ، بازی نسبتا جالبیه ( البته من خودم زیاد باهاش حال نکردم ) ، و همونطور که دوستمون گفت ، Red Alert هم واقعا بازی جالبی هست.

اینا بازی هایی هست که من خودم بازی کردم ، یه بازی دیگه هم بود بنام Against Rome که اخرشم نفهمیدم چی به چیه !!

درود بر همه استراتژیک باز ها !
تمام این age ها فوق خوب بودن که حتی من Age Of Metalogy I & II رو چند بار بازی کرم و اگه وقت کنم هنوزم بازی میکنم :D
نمیدونم چرا من از این خیلی بدم اومد . هم گرافکش بد بود هم داستان نداشت و هم ....

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از من :
نمیدونم چرا من از این خیلی بدم اومد . هم گرافکش بد بود هم داستان نداشت و هم ....
گرافيكش بد بود؟
24.gif

من

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
167
به نقل از hwt :
گرافيكش بد بود؟
24.gif
خوب من خوشم نیومد دیگه ;) الان هم سیدیش توی کشومه یه بار دیگه نصبش می کنم

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از من :
خوب من خوشم نیومد دیگه ;) الان هم سیدیش توی کشومه یه بار دیگه نصبش می کنم
خوب اخ دست گذاشتي رو گرافيكش
181.gif

به نظرم بهترين گرافيكا رو داشته .

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
حالا لازم نیست در مورد گرافیک بازی اینقدر دعوا کنید
59.gif

الان در دنیای بازی و بازی های اینده این هیجان بازی است که حرف اول رو می زنه نه گرافیک

همین گیم Red Alert 2 هست فقط 8 مگ کارت گرافیک احتیاج داره"عجب کارت گرافیکی می خواد
90.gif
" اما عوضش از دموهای واقعی استفاده شده
89.gif

kamelot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در مورد total war کاملا با مهدی موافقم! واقعا بازی عالیی بود ! الانم که یه پچ جدید اومده واسش که باید اونم بگیرم ببینم چطوره!:eek:
ولی در کل بازی که که من واقعا عاشقش بودم و هستم و خواهم بود WarCraft بیده!:D

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از hwt :
با این بازی هم خیلی حال کردم خاصیت بازی تو این بود که اگه استراتیژیک کار نبودی عمرا نمیتونستی بازی رو رد کنی و بازی بیخودی بنظر میومد ولی ته بازی بود برای استراتیژیک کارای خفن مخصوصا با جنگاش خیلی حال میکردم

PersianPC

کاربر فعال
لایک‌ها
1
نظرتون راجع به بازی Tropica چیه ؟ کسی هست که این بازی رو بازی کرده باشه ؟
واقعا محشره ...

terrorist

Registered User
لایک‌ها
0
من به طرز فجيعي منتظر spore ام

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نظر من بهترين بازي استراتژيك از نظر game play و عمق استراتژي civilization III هست.اين تنها بازي بوده كه
4 بار نصبش كردم.البته گرافيك بالا نداره اما در بازي استراتژيك game play خيلي مهمتر از گرافيك هست.اين بازي از اين جهت در بين بازيهاي استراژيك بينظيره.
در بازيهاي real time هم rise of nations كه تركيبي از age of empire و civilization هست از بهترين بازيهايي بوده كه بازي كردم.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
من عاشق سري بازي هاي Age of Empires م. از اون اوليش گرفته تا اين Age of Mythology و اکسپنشن پکش (Age of Titans )
83.gif

الانم age of empires 3 رو میخوام برم بگیرم بازی کنم
مگه اين اومد؟!! من دارم ميميرم براي گرفتنش (بسي لذت برده ام من از ديدن اسکرين شاتهاش چه جور!!! به نظرم گرافيکش محشره).

نظرتون راجع به بازی Tropica چیه ؟
والا من يه چيزي به اسم Tropico بازي کردم. يعني يه دفعه يه دموشو رو يه سي دي داشتم واينستالش کردم و خيلي محشر بود (اوني بود که بايد رئيس جمهور اين جزيره ميشدي و کاري ميکردي که همه ملت ازت راضي باشن تا کودتا نشه!). واقعا محشر بود ولي بدبختانه مثل اينکه دير دنبال گرفتنش رفتم ديگه هيچ جا پيدا نميشد
25.gif
يه دونه ديگه هم بازي کردم به اسم Tropico : The Pirates' Cave که بدک نبود، ولي به پاي اون اوليه نميرسيد! حالا منظور شما همين بود يا اين يه بازي ديگست.

از اين يکي بازي هام خيلي خوشم مياد:
Fate of the Dragon + FOD(Battle of the Red Cliffs) بدبختانه اينارم فقط دموشونو دارم
25.gif

Zeus: Master of Olympus
The Emperor: Rise of the Middle Kingdom

Rise of Nations رو هم يه روز بازي کردم ولي حوصلم سر رفت آخرسر ازش و آن اينستالش کردم ولي در کل که فکر ميکنم ميبينم فقط Age of Empires نفس من بيد که هيچ وقت ازش خسته نشدم (به ويژه َAOK)
20.gif

PersianPC

کاربر فعال
لایک‌ها
1
والا من يه چيزي به اسم Tropico بازي کردم. يعني يه دفعه يه دموشو رو يه سي دي داشتم واينستالش کردم و خيلي محشر بود (اوني بود که بايد رئيس جمهور اين جزيره ميشدي و کاري ميکردي که همه ملت ازت راضي باشن تا کودتا نشه!). واقعا محشر بود ولي بدبختانه مثل اينکه دير دنبال گرفتنش رفتم ديگه هيچ جا پيدا نميشد يه دونه ديگه هم بازي کردم به اسم Tropico : The Pirates' Cave که بدک نبود، ولي به پاي اون اوليه نميرسيد! حالا منظور شما همين بود يا اين يه بازي ديگست.

اره دقیقا ! همونی هست که من میگم ! پس تو هم خوشت اومد ازش ! واقعا بازیه محشری هستش !

Rise of Nations رو هم يه روز بازي کردم ولي حوصلم سر رفت آخرسر ازش و آن اينستالش کردم

واسه منم دقیقا یه همچین حالتی پیش اومد ! ادم حوصلش سر میره !

در کل که فکر ميکنم ميبينم فقط Age of Empires نفس من بيد که هيچ وقت ازش خسته نشدم (به ويژه َAOK)

شما stronghold رو بازی کردید ؟ اگه بازی بکنیش نظرت 100% عوض میشه ! البته من خودم هم عاشق Age Of Empires هستم ، ولی بازی Stronghold با یک سری تحولاتی که داره نسبت به بقیه ، هیچ وقت خسته کننده نمیشه.

Persiana

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
129
درسته، Tropico واقعا محشر بود
Stronghold Deluxe رو قبلا بازي کردم (همون که در واقع يه جورايي قلعه سازيه) و خوشم اومد ازش (اصولا من از همه اين جور بازيهاي استراتژيک تاريخي که ميشه يه چيزي هم توش ساخت خوشم مياد
21.gif
) بعد اين ورژن جديدشو که اومده (Stronghold II) رو گرفتم و اينستال کردم ولي نميدونم چرا هرکاريش کردم نوشته هاش نيومد که من ببينم کجا بايد برم، چه کار کنم، فقط منوهاي خالي نمايش ميداد براي همين نتونستم بازيش کنم و براي همين نميدونم اين يکيش چه جوريه (هوم، دوباره برم امتحانش کنم ببيينم ميشه حالا يا نه!)
25.gif

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
به نقل از من :
من این بازی های سبک کنترل تک نفره رو اصلا خوشم نمی یاد :eek:
راستش منم از این بازیهایی که یه سری آدمو میفرستی واسه خودشون بجنگن اصلا خوشم نمیاد خیلی خر تو خره در ضمن هر چی تا حالا بازی دیدم گرافیک هیچ کدومو در حد کماندوز ندیدم

بالا