برگزیده های پرشین تولز

بازی های استراتژیک

PersianPC

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
nuke zone

تاپیکش تو همین انجمن هستش !
یک بازی فوق العاده جذاب و Text Based

KingRam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
-بازی Age از نسخه 1 تا 2 و The Conquerors محشره.
شماره سه رو هم الان دارم بازی می کنم. خوب یه کم تغییر داشته ولی دارم عادت می کنم.
-Red Alert هم بخصوص شماره 2 خیلی حال کردم. گرافیکش از تمام بازیهای استراتژی آنموقع مثل Tiberian Sun , ... بهتر بود.
-از نسخه 2 ٌWarCraft زیاد خوشم نیومد ولی نسخه 3 رو 1.5 روزه تمام کردم بعد از 36 ساعت به شکمم رسیدم.
- War Zone 2100 که اگه بشه هنوز بازی می کنم.
- ......
- ......
- آخرین بازی استراتژی که تمام کردم Armies of Exigo بود. یه جورایی یادآور خاطره WarCraft 3 , WC3FT بود با گرافیک خیلی بالایی. یه قسمتی هم 3 روز گیرش بودم

Dr Mahdi Khan

Registered User
لایک‌ها
1

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
Dr Mahdi Khan جای تبلیغات درقسمت بازارچه است لطفا پستهای بدون تبلیغ در این قسمت بفرستید.
موفق باشید

Mohfath

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شیره نجواگر!!!

اصلا به نظر من هم این بازی جا داره یه تاپیک براش بزنیم!!!

ولی ولش کن دیدم اینجا هیچکی نگفته گفتم خودم بگم که اکسپنشن این بازی هم اومده به اسم Winter Assault که بد نیست برداشته ریس ایمپریال گارد ها یا گارد سلطنتی رو کامل کرده .

ولی باور کنید که این بازی دنیای جدیدی از بازیهای استراتژی یه حتما امتحان کنید.

حیف که قدیمی شده من که پدرم درومد تا پیداش کردم.

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
سلام
یه بازی هست تو مایه همون General ولی سبک تر و ضمنا کامل تر(تو General کشتی نداره وضمنا از همون اول باید مشخص کنی دوست و دشمن رو ولی تو این بازی هر کدوم از General ها رو که دیدی می تونی بهش اعلام جنگ یا دوستی کنی.البته اونم معلوم نیست حتما دوستی رو قبول کنه .بعدم هر وقت موقعیت خراب بود می تونی با یکی از دشمنا صلح کنی و بکمک اون دشمن دیگه رو شکست بدین :D ) .تقریبا دو ساله تو نت می گردم دونبالش ولی غیر از دموی بازی چیزی پیدا نکردم:blink: . البته TRAINER بازی هم هست ولی خودش نیست
می تونین کمک کنین پیداش کنم؟:blush:

motaghiyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam , age bazi too sabke general ya robotic ke be rooz bashe soragh dari mano rahnamaee mikoni ?
mamnoon

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84

nikeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . به نظر من black & wite 2 هم بازی بدی نیست .
ولی اصلان جنگی نیست و بیشتر عاطفی ......
بیشتر باید به happiness بنده هات برسی تا بجنگی !!!!!

nikeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی اینجا چرا اینقدر خلوته ؟؟؟؟؟؟ :f34r: :f34r: :f34r:
بازی جدید چه خبر ؟؟

nikeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام . دوست عزیز اگه میشه از جریان بازی برام بگو ؟

motaghiyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دست شما درد نکنه . من نمیدونستم .
بازی ربوتیک که استراتژیک با شه سراغ ندارید؟

nikeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من از red alert که اصلا هنوز comand & conquer بازی میکردم .

red alert 1 & 2 ,general ,black & wite رو هم بازی همشون خوب بودن و یه بازی هم بود به نام emperor که robotic بود .
ولی نمیدونم چجوری مثل اون پیدا کنم .
ممنون

aria_cop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بهترین بازیهای استراتژیکی که من بازی کردم dominion و starcraft و chaos island و warcraft 3 بود . حیف که این dominion رو پیدا نمیکنم دیگه اما سال 2000 که اومد خیلی گرافیکش باحال بود. warcraft 3 هم که دیگه تعریف نداره! تا حالا 5-6 بار تا آخر بازیش کردم!
فقط از سری بازیهای کماندو خوشم نمیاد!

این بازی warhammer mark of chaos هم به نظر جالب میاد اگه میتونی برام بفرست!

nikeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دست شما درد نکنه . من نمیدونستم .
بازی ربوتیک که استراتژیک با شه سراغ ندارید؟

آقا يه خبر داغه داغ :D :D :D

]
اگر شما از طرفداران سری بازی های استراتژیک باشید مطمئنا تا کنون نام سری مشهورو معروف Conquer & Commandرا شنیده اید. این سری بازی جزو معروف ترین سری بازی های استراتژی است. تمام نسخه های این سری تماما تخیلی هستند و در اینده رخ میدهد. تنها بازی General است که از این قاعده مستثنی است. انتشار این نسخه را صرفا میتوان به حساب این گذاشت که EA قصد فروش بیشتر را داشته است. خالق این سری بزرگ شرکت سرشناس Weswood است که بدون شک یکی از بزرگترین و پر سابقه ترین شرکت های بازی سازی است که در سبک استراتژی بازی می سازد. این شرکت در پرونده خود نام های بزرگی همچون Red Alert و Tiberisun را دارا است. اما متسفانه در اثر سیاست های استعماری شرکت Ea منحل شد و واقعا جای افسوس دارد که دیگر شرکت با این نام وجود ندارد. اعضای این شرکت پس از انحلال به شرکت بازی سازی Ea Pacicef پیوستند که بعدا بازی جنرال را ساخت. اما پس از چندی اعضای این شرکت نیز جدا شدند و به شرکت های بزرگ بازی سازی دنیا پیوستند. بقیه اعضای این تیم EA LA را تاسیس کردند که بازی ارباب حلقه های استراتژی را ساخت. اکنون بعد از چندی سال از انتشار آخرین نسخه سری C&C، بالاخره Ea تصمیم گرفته است، نسخه جدیدی از بازی را که Tiberium Wars نام دارد را منتشر کند. این بازی اولین بار در نمایشگاه E3 2006 به طور رسمی معرفی شد. البته از قبل نیز خبرهای مبنی بر انتشار این بازی بود. مانند همیشه EA اطلاعات بسیار کمی را فاش کرده است و کاری کرده است که دوستداران این بازی همواره تشنه اطلاعات بیشتر باشند. در مورد تاریخ انتشار این بازی نیز هیچ گونه خبری منتشر نشده است.
منبع :www.oxogame.com
motaghجان برو حالشو ببر

nikeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا يه خبر داغه داغ

]
اگر شما از طرفداران سری بازی های استراتژیک باشید مطمئنا تا کنون نام سری مشهورو معروف Conquer & Commandرا شنیده اید. این سری بازی جزو معروف ترین سری بازی های استراتژی است. تمام نسخه های این سری تماما تخیلی هستند و در اینده رخ میدهد. تنها بازی General است که از این قاعده مستثنی است. انتشار این نسخه را صرفا میتوان به حساب این گذاشت که EA قصد فروش بیشتر را داشته است. خالق این سری بزرگ شرکت سرشناس Weswood است که بدون شک یکی از بزرگترین و پر سابقه ترین شرکت های بازی سازی است که در سبک استراتژی بازی می سازد. این شرکت در پرونده خود نام های بزرگی همچون Red Alert و Tiberisun را دارا است. اما متسفانه در اثر سیاست های استعماری شرکت Ea منحل شد و واقعا جای افسوس دارد که دیگر شرکت با این نام وجود ندارد. اعضای این شرکت پس از انحلال به شرکت بازی سازی Ea Pacicef پیوستند که بعدا بازی جنرال را ساخت. اما پس از چندی اعضای این شرکت نیز جدا شدند و به شرکت های بزرگ بازی سازی دنیا پیوستند. بقیه اعضای این تیم EA LA را تاسیس کردند که بازی ارباب حلقه های استراتژی را ساخت. اکنون بعد از چندی سال از انتشار آخرین نسخه سری C&C، بالاخره Ea تصمیم گرفته است، نسخه جدیدی از بازی را که Tiberium Wars نام دارد را منتشر کند. این بازی اولین بار در نمایشگاه E3 2006 به طور رسمی معرفی شد. البته از قبل نیز خبرهای مبنی بر انتشار این بازی بود. مانند همیشه EA اطلاعات بسیار کمی را فاش کرده است و کاری کرده است که دوستداران این بازی همواره تشنه اطلاعات بیشتر باشند. در مورد تاریخ انتشار این بازی نیز هیچ گونه خبری منتشر نشده است.
منبع :www.oxogame.com

بالا