برگزیده های پرشین تولز

بازی های نوستالژیک

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
بچه ها ، اینو کی یادشه ؟ ... دبل دراگون ... ایول !! ... اصلا بازی های اون موقع توی یه فاز دیگه ای بود ..

دست خرسی (
23t06dg.gif
)

کسی میتونه لینک دانلودی از این بازی دو به من بده:
revolt
prance

Revolt چند ورژن داره ولی " این تورنت " رو نگاهی بندازيد
اون يکی در واقع Prince Of Persia رو میگين !? کدوم ورژن رو در نظر دارین ؟ اگر Original Care #1 لينک'ش " اینجا "

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
مرسی.
ریولت فکر کنم ورجن 2 ش بود.
..
پرنس هم نمیدونم . کلا فکر کنم 3 تا ورجن باشه !؟ ورجن 3 که جدیدتره. ورجن 1 -2 منظورم هست که قدیمیه.

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
مرسی.
ریولت فکر کنم ورجن 2 ش بود.
..
پرنس هم نمیدونم . کلا فکر کنم 3 تا ورجن باشه !؟ ورجن 3 که جدیدتره. ورجن 1 -2 منظورم هست که قدیمیه.

اون تورنت 600kb ای 1'ش هست

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
اینو یادتونه ؟ ... بازی داس ... Desert strike ... یادمه اون موقع واسه ام خیلی جالب اما سخت بود ...

1031784281-00.gif

Foto+Desert+Strike.jpg

Sony_B

Registered User
لایک‌ها
44
اگر اشتباه نكنم اين بازي براي sega genesis هم با گرافيك بهتر اومده بود. همونيكه بايد با هلي كوپتر اسيرارو به ساحل برسوني ديگه! بازي خيلي خوبي بود تو زمون خودش. ما بهش مي گفتيم جنگ خليج!

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگر اشتباه نكنم اين بازي براي sega genesis هم با گرافيك بهتر اومده بود. همونيكه بايد با هلي كوپتر اسيرارو به ساحل برسوني ديگه! بازي خيلي خوبي بود تو زمون خودش. ما بهش مي گفتيم جنگ خليج!
نسخه بعدیشم برای PlayStation اومد که خیلی جالب تر بود.

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
من اینبار به جای اینکه رو آیکون بازی کلیک کنم اومدم تو Dbox و اون چیزایی رو که گفتین نوشتم اما میگه پیداش نمیکنه

تو درایوی که بازی بود دو تا فایل بود

یکی اسم خود بازی بود (( 4D_PRIN)) و یکی هم فایل aytoply من هر دو به Dbox دادم اما هردوشو گفت پیدا نمیکنه..

یا گفت Directory اشتباهه یا گفت اصلا این فایل وجود نداره!!

ببینید عکسشو

خوب معلومه دوست عزيز شما بايد شاخه بازي رو mount كنين نه فايل اجرايي رو (همون ادرسي كه تو address bar مينويسه)

تو ژست يك يا 2 صفحه اول گذاشته بودمش

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
بچه ها اینو کی یادشه ؟ ... بازی داس بود : One Must Fall: 2097

935225180-00.gif

935225106-00.gif

982957076-00.gif

واسه دانلود : اینجا

کمپانی اپیک از همون موقع کارش خوب بوده ظاهرا...

فایل های ضمیمه

• 935225180-00.gif
    935225180-00.gif
    21.6 KB · نمایش ها: 4
  • 935225106-00.gif
    935225106-00.gif
    31.2 KB · نمایش ها: 3
  • 982957076-00.gif
    982957076-00.gif
    62 KB · نمایش ها: 9

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
یه سوال.

من هنوز کارت صدا vibra 128 قدیمیم رو دارم.
اون رو پیدا کنم نصب کنم رو سیستم بهتره یا DBox استفاده کنم؟ DBox خیلی باگ داره

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
بچه ها اینو کی یادشه ؟ ... بازی داس بود : One Must Fall: 2097

سيمور فكر ميكنم بايد عكس ها رو يه جا اژلود كني لينك مستقيمش اجازه نميده عكسو ببينيم (باعث زحمت)

ديگه دارم ديوونه ميشم با اين حرف پ. ويندوزو عوض كردم هنوز عادت نكرده ام

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
همون رو ادیت کردم ...

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
حالا که بحث داغه منم دنبال یه بازی میگردم که از وقتی به اینترنت دسترسی پیدا کردم گاه و بیگاه دنبالش بودم ما این بازی رو سال 1368 بازی میکردیم روی یک کامپیوتر عطیقه ! (البته اون موقع برای خودش عظمتی بود بنده خدا ) فکر میکنم 8086 بود من اون موقع 8 سالم بود خیلی خوب یادم نیست !

اسمشت فکر میکنم Hotel یا Hotello یه همچین چیزایی ما که سواد نداشتیم بهش میگفتیم هتلو ! اول میومد یه سری سوال ازت میکرد که مطمئن بشه بالا 18 سالی اگرم سه دفعه غلط جواب میدادی باید کامپیوتر رو ریاستارت میکردی و 10 دقیقه صبر میکردی که دوباره بیاد بالا ! مام یکی از این پرشس نامه هاش رو حفظ کرده بودیم اینقدر این کار رو میکردیم که اون بیاد !

بازی ایز این قرار بود که تو توی یه هتل بودی و (ظاهرا اینطور که بعدا فکر کردم ) باید مخ میزدی ، صحنه های باحالی داشت مثلا یارو میرفت سر توالت میشت روزنامه میخوند ! این عشق ما بود ، یا مثلا میرفت توی اتاق خواب یه نفر دیگه نمیدونم چیکار میکرد (یادم نیست ! )

امیدی هست من یک بار دیگه این بازی رو ببینم ؟!

superaryan

Registered User
لایک‌ها
2
از بازیهای میکرو یه بازی یادمه خیلی قشنگ بود که اون موقع تو بازار بش میگفتن کمیسر!دیدین که از خودشون اسم در میارن که یه نفر بود که یه افسری با لباس رسمی نظامی بهش ماموریت میداد ،ماموره هم تو کل بازی یه کاپشن سبز تنش بود و در طول بازی یه کلت و بعد از اون یه مسلسل تو مایه های یوزی بدست میورد که اینا رو باید با رفتن پشت یه سری در های مخفی پیدا میکرد،آخرشم با همون افسره رئیسمون میجنگیدیم!!(رئیسه نفوذی بود!!)و بعد از کشتنش یادمه چند تا تیر میزد تو مانیتوری که امتیازمونو نشون میدادو نشانش که بنظر میومد مال پلیس باشه رو میذاشتو میرفت
تو سگا هم x-menو همین desert strike خیلی قشنگ بودن البته یادمه desert strike یه مدل دیگه هم داشت که ماموریتاش تو خود امریکا بود مثلا باید رو یه سکوی نفتی فرود میومدم و خلبان پیاده میشد و میرفت داخل که یه سری زندانی رو نجات بده(خلبان رو هم باید کنترل میکردیم)
توی کامپیوتر هم monkey island 1&2&3 و neverhoodو prince of persia و resident evil و grim fandango خیلی خوب بودن

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
توی کامپیوتر هم monkey island 1&2&3 و neverhoodو prince of persia و resident evil و grim fandango خیلی خوب بودن
هم گريم يادمه با حال بود در كل از بارزي هاي فكري خوشم مياد neverhood ام كه سروره. مانكي ايلند هم موافقم از بازي هاي فوق العاده بود مخصوصا 1 ش

يكي يه بازي arkanoiid با حال نداره ( همين راكتي كه ژايين صفحه بايد يك توپو به يه سري اجر بزنه) . هر كدومشو ميگيرم يا گرافيكش حال نميده يا جايزه هاش يا سرعتش از اول خيلي بالا ه. كسي اگه سراغ داره معرفي كنه

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
توی کامپیوتر کسی Full Throttle بازی نکرده؟ از Lucas Arts. اصلا شاهکار بود

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
توی کامپیوتر کسی Full Throttle بازی نکرده؟ از Lucas Arts. اصلا شاهکار بود
من اینو یادمه ... ولی ضمنا یادمه که اون اوایل ، عجیب با بازی های ژانر adventure مشکل داشتم ... بیشتر بخاطر همون بحث انگلیسی اش ... یه ایندیانا جونز هم بود که اولش کنار دریا بود ؛ کی یادشه /... یادمه یه روز بهش ور رفتم تا تونستم سکانس رو عوض کنم ! ...

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
هم گريم يادمه با حال بود در كل از بارزي هاي فكري خوشم مياد neverhood ام كه سروره. مانكي ايلند هم موافقم از بازي هاي فوق العاده بود مخصوصا 1 ش

يكي يه بازي arkanoiid با حال نداره ( همين راكتي كه ژايين صفحه بايد يك توپو به يه سري اجر بزنه) . هر كدومشو ميگيرم يا گرافيكش حال نميده يا جايزه هاش يا سرعتش از اول خيلي بالا ه. كسي اگه سراغ داره معرفي كنه

سری بازی های Ricochet Lost World رو از سایت Reflexive بگیر آخر بازیه (مخصوصا این دو تا آخریاش Richarged , اون یکیم یادم نیست خیلی زیادن)

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
سری بازی های Ricochet Lost World رو از سایت Reflexive بگیر آخر بازیه (مخصوصا این دو تا آخریاش Richarged , اون یکیم یادم نیست خیلی زیادن)

هر چند اين پستم به هيچ وجه بازي قديمي اي نيست اما

اقا اين بازي محشره ادم اصلا ازش خسته نميشه. دست شما درد نكنه :D (امشب برم دنبال كركش)
به كسايي كه از اين سبك بازي ها خوششون مياد شديدا پيشنهاد ميشه

انسانه خوب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من اینو یادمه ... ولی ضمنا یادمه که اون اوایل ، عجیب با بازی های ژانر adventure مشکل داشتم ... بیشتر بخاطر همون بحث انگلیسی اش ... یه ایندیانا جونز هم بود که اولش کنار دریا بود ؛ کی یادشه /... یادمه یه روز بهش ور رفتم تا تونستم سکانس رو عوض کنم ! ...
آره اون زمونا این Adventureها شدید مد شده بودن. من انگلیسی رو با همینا یاد گرفتم. یادش بخیر دست به دیکشنری اینارو رفتم تا آخرش.

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
اين يكي رو فكر ميكنم خيليا بشناسن.
يكي از بهترين بازيهايي كه تا به حال بازي كردم
jazz jackrabbit

1z4ljev.png

241tm69.png

اينم لينك دانلودش كه تورنته

http://www.mininova.org/tor/264875

راستي به داس باكس هم احتياج نداره