برگزیده های پرشین تولز

بازی :: Symbian S60 ٠

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان من قصد دارم توی این تاپیک فقط به معرفی بازی تحت سیمبین بپردازم، قوانین فوروم رو مطالعه کردم و سعی میکنم این پست تناقضی باهاشون نداشته باشه که اگر داشت هم اصلاح میشه :).

یکی دو تا قانون کلی هم میذارم که اگر کسی خواست بازی معرفی کنه باید ازشون پیروی کنه:
1- هر بازی که معرفی میشه باید دارای یک تصویر پیش نمایش باشه
2- باید معلوم بشه بازی SIS. هست یا جاوا
3- یه شرح مختصر هم ترجیحا داده بشه

کمی توضیحات دیگه:
اول شرح بازی : هیچ بازی نیست که نیاز به معرفی نداشته باشه و همه ی بازی ها مستلزم چند خط توضیح هستند. ;)
دوم: نیاز نیست مدلهای گوشی های سازگار با بازی رو بگید چون با یه جستجوی ساده توی گوگل میشه فهمید که بازی با چه گوشی هایی سازگاره و همینطور کلی اطلاعات دیگه بدست آورد ;)
سوم در هر پست در این تاپیک فقط و فقط یک بازی معرفی کنید تا باعث سردرگمی نشه ;)

من خودم سعی میکنم فعلا روزی یکی دو تا بازی معرفی کنم. ;)

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
بازی Carmageddon 3D رو من بهش میگم تجربه ی Driver بر روی موبایل :blink: ! بازی محیطی کاملا سه بعدی داره و شما با شرکت توی مسابقه های مختلف میتونید پول برای ارتقا ماشینتون و خرید ماشینهای جدید تر به دست بیارید. جالب و سرگرم کننده است حتما دانلود کنید.
پلتفورم: Symbian

j14ume_th.gif

دانلود کنید ;) (لینک متعلق به سایت RapidShare هست لطفا فقط روش کلیک کنید )

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
بازی معروف doom 3 که نیازی به توضیح نداره و برای گوشی های سیمبیان است و بر روی تمام گوشی های سری 60 که در زیر لیستشان را آوردم کار می کند.
Works on all S60 Cellphones : Lenovo P930, Nokia N71, Nokia N80,Nokia E61, Nokia E70, Nokia E60, Nokia 3250, Nokia N91, Nokia N70, Nokia N90, Nokia 6682, Nokia 6681, Nokia 6680, Nokia 3230, Nokia 6670, Nokia 6630, Nokia 6260, Nokia N-Gage QD, Nokia 7610, Nokia 6620, Nokia 3660, Nokia 3620, Nokia 6600, Nokia 3600, Nokia N-Gage, Nokia 3650, Nokia 7650, Panasonic X800, Panasonic X700, Samsung SGH-D730, Samsung SGH - D720, Siemens SX1​
لینک دانلود
doom3.jpg

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
بازی Quartz نگارش ویژه ی Xmas :D یک بازی کاملا فکری هستش که بسیار شاد ولی تنوع زیادی نداره با بالا رفتن مراحل بایستی سرعت عمل بیشتری به خرج بدین تا برنده بشید.
پلتفورم: Symbian

j5zex0.gif

دانلود کنید ;)

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از daftarekhaterat :
اگه ميشه بازيهاي فكري واسه جاوا معرفي كنين. ممنون.

دوستان اگر صبر کنند همه سبک بازی هم برای جاوا و هم برای سیمبیان معرفی میشه من یه آرشیو خیلی بزرگ بازی دارم که به مرور دارم میذارم اینجا فعلا دارم روزی 2 تا میذارم اگر استقبال خوب بود تا روزی 5 تا هم پیش میرم.

اگر کس دیگه یی هم در اینجا خواست بازی معرفی کنه اشکال نداره فقط اول قوانین رو در پست اول بخونید و در ضمن برای معرفی بازی از روند کلی نوشته ها استفاده کنید به این شکل که:

اول شرح بازی : هیچ بازی نیست که نیاز به معرفی نداشته باشه و همه ی بازی ها مستلزم چند خط توضیح هستند. ;)
دوم پلتفورم بازی: فقط مشخص کنید بازی جاوا هست یا سیمبیان، همین کافیه اگر کسی اطلاعات بیشتری بخواد یا بخواد بدونه بازی رو گوشیش اجرا میشه یا نه کافی با اسم بازی یه جستجوی ساده توی گوگل بکنه تا همه ی اطلاعات مورد نیازش رو به دست بیاره. :happy:
سوم در هر پست در این تاپیک فقط و فقط یک بازی معرفی کنید تا باعث سردرگمی نشه ;)

امیدوارم سایرین از ارسال پستهای متفرقه خود داری کنند و همراهی کنند تا اینجا کاربر پسند تر بشه در ضمن این مجموعه قوانین رو به پست اول هم اضافه کردم تا هر کسی خواست بازی معرفی کنه ازشون پیروی کنه. اینا فقط برای داشتن یک تاپیک پویا تر و بهتره ;)

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
Neoonline
چندین تاپیک در مورد بازی های موبایل و به صورت کاملن پراکنده وجود داره. پیشنهاد من اینه که در این تاپیک به صورت اختصاصی بازی های سیمبین رو معرفی کنید تا یه فکری برای بازی های جاوا بکنیم.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از xPlod :
Neoonline
چندین تاپیک در مورد بازی های موبایل و به صورت کاملن پراکنده وجود داره. پیشنهاد من اینه که در این تاپیک به صورت اختصاصی بازی های سیمبین رو معرفی کنید تا یه فکری برای بازی های جاوا بکنیم.
بسیار عالی من هم موافقم این تاپیک رو من جداگانه اختصاص میدم به بازی های سیمبین و در یک تاپیک جدید به معرفی بازی های جاوا میپردازم ;)

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
Nebulus v1.0 یک بازی فکری جالب هستش که شما باید در طول یک برج بالا برید و با خطرات مختلف رو برو بشید از اون بازی هایی که حسابی فسفر میخواد! :p

j82m2r.gif

دانلود کنید ;) (فقط روی لینک کلیک کنید)

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من عنوان تاپیک رو تغییر دادم و پست های مربوط به بازی های جاوا رو هم موقتن پاک کردم. شما هم پست اول تون رو اصلاح کنید.

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
قرار بود بازی ها در هر پست یکی باشند ولی خوب این استثناست. این یک پکیج ویژه از بازی های فکری شامل :
Blocks - Dots- JungleHunt - Othelo - Tiles - Tilespro هستش و برای همه کسایی که علاقه مند به اینجور بازی ها هستند ایده آل هستش.

j8pq2t.gif

دانلود کنید ;) (فقط روی لینک کلیک کنید)

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
بازیه 9500 باید از کجا پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Neoonline

Registered User
لایک‌ها
6
بازی Wolfenstein 3D در اصل یک بازی اکشن بر مبنای بازی معروف چند سال پیش PC ها با عنوان فرار از قلعه ولف اشتاین است که برای گوشی های موبایل توسعه داده شده است. بازی محیط کاملا سه بعدی را داراست و صدا گذاری نسبتا جالبی هم داره و دارای مراحل زیاد و متنوعی هم هستش.

jrcttt.gif

دانلود کنید ;) (فقط روی لین کلیک کنید)

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
بازي Stuntcar Extreme 3D Retail SymBoSS

stuntca7yi.jpg

stuntcar20extreme203d20retail2.jpg

براي كَوشيهاي سمبين سري 60 :

Nokia Series 60 : Nokia 3600, 3620, 3650, 3660, 7650, N-Gage

Nokia Series 60v2 : Nokia 3230, 6260, 6600, 6630, 6670, 6680, 7610
N70, N90

داونلود

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
من رو يه 3230 با يه 66هوشنگ تست كردم هر دو اجرا شد
بايد هر سه فايلو بريزيا تا بازي اجرا شه
با اينكه گرافيكش خوبه اما با سرعت بالايي كه داره بازي كند نميشه

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
X Snake 1.0

Xsnake (For Symbian S60)by Tendbeyond
The X-snake is an arcade game in which you control a snake that runs in circles. You can turn the snake up, down, left or right, and change the radius of the circle. There’s no Avoiding bumping into a wall or into yourself, your only task is to get the aim score. The jewel is on the game field, catch it before another snake get it! It’s indeed an addictive game, especially through Blueteeth with your friend!
Game features: