برگزیده های پرشین تولز

باز هم در مورد نمايش ترك بك ها

kiavash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جوابي كه در مورد سوال ترتيب نمايش كامنت ها و ترك بك ها بود به من داده شد به نظرم يه مقدار پيش پا افتاده بود . فكر كنم اينو هر كسي كه با ام تي كا ميكنه خيلي راحت ميدونه . سوال اصلي من در مورد نمايش ترك بك ها بود و نشون دادن آخرين ترك بك در بالا و آيا اگر روشي براي اين كار هست ميشه در مورد كامنت ها هم ازش استفاده كرد ؟ معذرت ميخوام اگه دفعه قبل سوالم رو واضح بيان نكرده بودم .

ali_3700

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تو تنظيمات كه بري يه جا هست كه ميتوني تنظيم كني كامنت ها و دنبالك ها چطوري قرار بگيرن
يعني جديد ترين كامنت بالا بياد يا پايين

Weblog Config->Preferences

آره اينطوري حل ميشه

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظرتون بهتر نبود همانجا قبلي همين سوال رو دوباره تكرار ميكرديد آخه من خيال كردم مشكلتون حل شده و خيلي از دوستان هم هستند كه با ام تي، بلاگر، پرشين بلاگ و .... كار مي كنند ولي خيلي از چيزهاي پيش پا افتاده به قول شما رو نمي دونند. بعد اينكه معمولا در قالبهاي كامنت و ترك بك (دنبالك) نوشته ها جديد در بالا و نوشته هاي قديمي در پايين هستند و اگر بخواهيد اين روش رو تغيير بدهيد همانطوري كه قبلا نوشته بودم مي تونيد تغيير دهيد:
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=60432&postcount=3

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
گفتم ديگه تاپيك جديد باز نكنم. سوالامو اينجا نوشتم:

1- يه توضيح مختصر و مفيد در مورد اينكه Trackback چیه؟
2- مکانیزم عمل کردنش چجوریه؟
3- معادل فارسی فک کنم حسین درخشان دنبالک رو بکار برده. نظر شما چیه؟ "لینک به این مطلب" هم همونه؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
شما مي تونيد به بخش مقالات راهنماي مووبل تايپ مراجعه كني در اين رابطه چند مقاله نوشته شده كه نحوه كاركرد و مسايل كلي آن بررسي شده.
شما مي تونيد براي ترك بك هر چيزي رو كه دوست داريد انتخاب كنيد چون معادل دقيقي براي فارسي نداريم.

kiavash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از kiavash :
جوابي كه در مورد سوال ترتيب نمايش كامنت ها و ترك بك ها بود به من داده شد به نظرم يه مقدار پيش پا افتاده بود . فكر كنم اينو هر كسي كه با ام تي كا ميكنه خيلي راحت ميدونه . سوال اصلي من در مورد نمايش ترك بك ها بود و نشون دادن آخرين ترك بك در بالا و آيا اگر روشي براي اين كار هست ميشه در مورد كامنت ها هم ازش استفاده كرد ؟ معذرت ميخوام اگه دفعه قبل سوالم رو واضح بيان نكرده بودم .

مثل اينكه اينجا كسي نميتونه يوال منو جواب بده . مرسي . خودم جواب سوالم رو پيدا كردم .

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خدا رو شكر كه مشكلت حل شد اگه ممكنه به ما هم بگو چطوري شايد روزي به دردمون خورد

بالا