برگزیده های پرشین تولز

باز هم لپتاپ مجاني!

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
خاتمي در گفتگو با فارس: هزينه خريد لپ‌تاپ‌ خبرنگاران به طور كامل پرداخت شده، مسئله را پيگيري مي‌كنم.

سيد محمد خاتمي رئيس جمهور ايران كه امروز در حاشيه مراسم بدرقه رئيس جمهور توگو در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار خبرگزاري فارس سخن مي‌گفت، تصريح كرد: من قضيه ندادن لپ‌تاپ‌ها را از طريق روزنامه‌ها پيگيري كردم و تاكنون فكر مي‌كردم اين لپ‌تاپ‌ها به خبرنگاران واگذار شده است.
رئيس جمهور افزود:« به دليل اين كه پول لپ‌تاپ‌ها از پيش به طور كامل پرداخت شده است بايد اين لپ‌تاپ‌ها واگذار مي‌شد و من آن را سريعاً پيگيري مي‌كنم.»
انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان امروز با ارسال نامه‌اي به رئيس جمهوري خواستار روشن شدن سرنوشت رايانه‌هاي دستي خريداري شده از هديه يك ميليون دلاري خاتمي به خبرنگاران شده بود.
انجمن صنفي روزنامه‌نگاران نيز تاكنون حاضر به پاسخ‌گويي روشن درباره سرنوشت كمك يك ميليون دلاري رئيس جمهوري به خبرنگاران كه از سوي وزارت ارشاد در اختيار اين انجمن قرار داده شده، نشده است.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
در نامه‌اي به رئيس جمهور؛
روزنامه‌نگاران خواستار پس گرفتن هديه يك ميليون دلاري خاتمي از انجمن صنفي روزنامه‌نگاران شدند

خبرگزاري فارس: بيش از يكصد نفر از روزنامه‌نگاران كشور در نامه‌اي به رئيس جمهور با اشاره به عملكرد انجمن صنفي روزنامه‌نگاران در زمينه هديه يك ميليون دلاري رئيس جمهور، خواستار عودت اين هديه به بيت‌المال شدند.
در اين نامه خطاب به رياست جمهوري آمده است: «كرامت انساني» از آموزه‌هاي ديني ماست كه اتفاقاً در طول هشت سال اصلاحات همواره از طرف جنابعالي مورد تاكيد و توجه قرار گرفته است و براساس همين اصل است كه جامعه روزنامه‌نگاران علي‌رغم محدوديت‌ها و محروميت‌هايي كه دارد هيچ‌گاه تقاضايي جز پاسخگويي از صاحبان قدرت و نعمت ندارد.
روزنامه‌نگاران و خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي در ادامه نامه خود افزوده‌اند: براين اساس و همانطور كه تاييد مي‌كنيد اعطاي مبلغي به عنوان «هديه به روزنامه‌نگاران» از طرف شما نه تنها با درخواست روزنامه‌نگاران، كه حتي دور از انتظار آنها بوده است و اينكه پس از نزديك به دو سال هيچ روزنامه‌نگاري از اين مبلغ كه در اختيار انجمن روزنامه‌نگاران قرار گرفته نصيبي نبرده است.
اين نامه مي‌افزايد: سؤالي بايد پاسخ داده شود كه چرا اين مبلغ (يك ميليون دلار) در اين مدت همچنان در اختيار كساني كه فقط بايد نقش واسطه را در تحويل اين مبلغ به صاحبانش داشته باشد، مانده و اگر قرار بود چنين هديه‌اي به چنان سرنوشتي دچار شود بهتر نبود كه در بودجه و بيت‌المال باقي بماند؟
امضا كنندگان نامه در پايان نامه‌ خود به رئيس جمهور با اشاره به عملكرد انجمن صنفي روزنامه‌نگاران، خواستار عودت اين هديه به بيت‌المال شدند.
اين نامه به امضاي خبرنگاران و روزنامه نگاران روزنامه‌هاي اطلاعات، اعتماد، آفتاب يزد، حمايت، خبرگزاري فارس و.... رسيده و جمع‌آوري امضاي آن ادامه دارد.
رئيس جمهور امروز در گفتگو با خبرنگار فارس با بيان اينكه هزينه خريد لپ تاپ‌ها به طور كامل پرداخت شده است، گفت: موضع لپ تاپ‌ها را سريعاً پيگيري مي‌كنم.
سيد محمد خاتمي رئيس جمهور ايران كه در حاشيه مراسم بدرقه رئيس جمهور توگو در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار خبرگزاري فارس سخن مي‌گفت، تصريح كرد: من قضيه ندادن لپ‌تاپ‌ها را از طريق روزنامه‌ها پيگيري كردم و تاكنون فكر مي‌كردم اين لپ‌تاپ‌ها به خبرنگاران واگذار شده است.
رئيس جمهور افزود:« به دليل اين كه پول لپ‌تاپ‌ها از پيش به طور كامل پرداخت شده است بايد اين لپ‌تاپ‌ها واگذار مي‌شد و من آن را سريعاً پيگيري مي‌كنم.»
انجمن روزنامه‌نگاران مسلمان امروز با ارسال نامه‌اي به رئيس جمهوري خواستار روشن شدن سرنوشت رايانه‌هاي دستي خريداري شده از هديه يك ميليون دلاري خاتمي به خبرنگاران شده بود.
انجمن صنفي روزنامه‌نگاران نيز تاكنون حاضر به پاسخ‌گويي روشن درباره سرنوشت كمك يك ميليون دلاري رئيس جمهوري به خبرنگاران كه از سوي وزارت ارشاد در اختيار اين انجمن قرار داده شده، نشده است.

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
نتيجه گيري اخلاقي : اي كاش من هم خبرنگار بودم! :(

73_840428_L600.jpg

uxd863

Registered User
لایک‌ها
10
نتيجه ات كاملا درست و به جاست.....:blink:

TruthPraiser