برگزیده های پرشین تولز

باز کردن یک سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mrmaster

Registered User
لایک‌ها
1
با عرض سلام و خسته نباشید
دوستان می خواستم سایت دانلود بزنم ، راهنمایی می خواستم می خواستم ببینم هزینه های اولیش (مثل هاست و هزینه طراحی vps و ...) چقدره ، و اینکه چه چیزایی نیاز داره باسه راه اندازی و اینکه اصلا جواب میده من می خوام این کارو بکنم یا نه. کلا راهنماییم کنین لطفا

Nader FN

Registered User
لایک‌ها
118
همه هزینه ها نسبیه دوست عزیز. از طراح گرفته تا ارائه دهنده هاست قیمتاشون فرق داره. ولی الان یه وی پی اس با 20 گیگ فضا رو ماهی زیر 40-50 نمیدن.

طراحی هم باز فرق داره. سایت میتونه با سیستمایی مثل وردپرس ، جوملا و ... بالا بیاد که باز میتونه یه قالب رایگان روش سوار شه ، یه قالب انگلیسی ترجمه شه ، یا یه قالب اختصاصی طراحی بشه براش. هزینه طراحی اختصاصی هم 250 به بالاست.

sparda

Registered User
لایک‌ها
29
دامنه عالی خواستی واسه سایت دانلود به من پ.خ بده.

suzukii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
80
گرونه با این وضع دلار بی خیال

tiktaks

Registered User
لایک‌ها
76
ما یه سایت زدیم با فروم و دامنه دات کام و فروش گاه اختصاصی بدون وی پی اس پون اینترنت 512 داشیتم.کلا برامون 100 یکم بالا پایین تر تموم شد.

اینم ادرسش:سما دانلود مرجع دانلود رایگان
سما دانلود

mrmaster

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از همه ی دوستان . جدا از این حرفا بازده این کار چطوره؟ ارزش صرف وقت و هرینه داره یا خیر؟

h4w1d

Registered User
لایک‌ها
16
به نظر من کسب و کار توی نت فقط صبــــــــــــــــر می خواد و با برنامه پیش رفتن......
از 0 کارتو رو کاغذ پیاده کنه و ببین می تونی وقت و هزینش و بذاری؟؟

فرشید رضایی

Registered User
لایک‌ها
37
سلام. داش منم میخوام یه سایت فیلم و سریال بذارم اگه مایلید 2نفره بالاش بیاریم. فقط منتظر شریک هستم. پست زنم پیدا کردم. اگه خواستین یا نه بهم خبر بدین حتما
[email protected]
09374033619
واسه شراکت کسی رو میخوام که 1میلیون داشته باشه. از دوستان کسی خواست میتونه تو یاهو پیام بده
دوستان عزیر تا ادد نکنید تو یاهو پیام واسم نمیاد پس لطف کنید اول ادد کنید. یا اس بدین راحت تر
یا علی

mehdiBC

Registered User
لایک‌ها
247
نظر شخصی منه :
واسه ترقی تو نت نه مهم اینکه آیا تو اون زمینه دست زیاد شده باشه یا نه و نه مهم اینه رقبای کلانی داشته باشی و نه مهم اینه موضوع چی باشه ( فقط موضوع خوب باشه حالا چه دانلود و چه تفریحی و چه آموزشی و . . .)

فقط یک چیز مهمه : یه سایت عین بچت نگاه کنی ! اگه بچت مریض شد نمیایی بگی فردا می برمش دکتر همون روض درمونش می کنی( مثل وقتی سایت داون شد همون لحظه پی کارا بگیری)!
اگر درس بچت افت کرد سریع جویا می شی ( مثل وقتی رتبه الکسات افت کرد سریع جویا بشی ) !!
اگر بچت نسبت به رفقای پولدارش کم بود داره تو باید بیشتر بهش برسی در عوض ( مثل وقتی که رقبایی در حد میهن دانلود دارن با بچت یعنی سایتت رقابت می کنن پس تو باید بیشتر به سایتت برسی )

انصافا کدوم از ماها اگر بریم مسافرت بچمونا به حال خودش ول می کنیم؟؟؟ هیچ کدوم! دلیل موفق نشدن وب مستر ها هم همینه اگر مثل بچه شون به سایتشون نگاه می کردن قطعا موفق بودن

tiktaks

Registered User
لایک‌ها
76
چرا بازده نداشته باشه. من که سایت راه افتاد شاهید هنوز چند تا پست نذاشته بود 2 تا محصول فروختم . برام 15 موند البته 15 چیزی نیست اما خب منو که امیدوار کرد. ولی اگه میخوای بزنی تنها نزن.

mehdiBC

Registered User
لایک‌ها
247
چرا بازده نداشته باشه. من که سایت راه افتاد شاهید هنوز چند تا پست نذاشته بود 2 تا محصول فروختم . برام 15 موند البته 15 چیزی نیست اما خب منو که امیدوار کرد. ولی اگه میخوای بزنی تنها نزن.

چقدر ورودی گرفتی شما؟ چند تا پست زدی و چقدر از زمانش گذشت؟
آخه یکم جالب شد

tiktaks

Registered User
لایک‌ها
76
من الان 700 تا پست گذاشتم . امارم هم ماینگین 3500 تا 4000 هست.یه چند روز به هشت هزار رسید. رتبه سایت ما الان 7 هزار رسیده. خیلی سایت ها هست که دارن 7 یا 8 ماه کار میکنن هنوز انقدر امار ندارن . مطمعن باش سایت دانلود خوبه.اما زحمت زیادی داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا