برگزیده های پرشین تولز

باشگاه رزمي پي تي

iranisoft

Registered User
لایک‌ها
0
تندي ات را مهار نما و همچون خاك متواضع باش...
بحث كلي درباره سبك مركزي كشور چين : Wudang Tai Chi Chuan ودانگ تاي چي چوان
به هر حال من در اين سبك كار ميكنم ولي دوست دارم از نظرات دوستان عزيز كه ديگر سبك ها رو كار ميكنن استفاده ببريم....

بحث كاملا جديه...از دوستان خواهش ميكنم -بحث متفرقه- -ايجاد بحث فرعي نفرماييد.

بحث ما حول محور هنرهاي رزمي چيني ميباشد...تكواندو..كاراته نه... چون بيشتر به اينها ميشه گفت "ورزش رزمي" كساني كه بسوي ورزش هاي مثل كاراته - تكواندو روي ميارن خود يك سري قوانين خاصي رو بايد قبول داشته باشن و ميشه گفت دليلش هم همون شركت در مسابقات هست...و اين باعث ميشه كه در رزم هاي واقعي نتونن بخوبي از فنون خود استفاده كنن...ولي با اين حال همه اينها جز ورزشهاي رزمي هستند...
هنرهاي رزمي چيني هم به سبك هاي مختلفي تقسيم ميشن كه بحث ما در نوع كارايي و كامل بودن اونهاست...

متاسفانه در ايران هنرهاي رزمي مورد استقبال قرار نگرفته...و خوب دليلش هم ميتونه كمي امكانات نبود سبك هاي متنوع و كامل و مهمتر از همه استاد دلسوز و واقعي...

نميدونم تا بحال درباره هنر رزمي وودانگ Wudang چيزي شنيديد؟

قدمت اين هنر رزمي به 2800 سال پيش برميگرده...و يكي از كاملترين سبك ها ميباشد...
Wudang نام كوهي زيبا در چين ميباشد كه رزمي كارها در اون كوه به تمرين و يادگيري اين هنر پرداختن
Wudang به معني "مركز رزم" ميباشد. اين سبك سبك كاملي ميباشد كه بر اساس **** طبيعت رشد كرده است...
مطلب بعدي درباه اين نشان هنرهاي رزمي چيني :
image.php

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از iranisoft :
تندي ات را مهار نما و همچون خاك متواضع باش...
بحث كلي درباره سبك مركزي كشور چين : Wudang Tai Chi Chuan ودانگ تاي چي چوان
به هر حال من در اين سبك كار ميكنم ولي دوست دارم از نظرات دوستان عزيز كه ديگر سبك ها رو كار ميكنن استفاده ببريم....

بحث كاملا جديه...از دوستان خواهش ميكنم -بحث متفرقه- -ايجاد بحث فرعي نفرماييد.

بحث ما حول محور هنرهاي رزمي چيني ميباشد...تكواندو..كاراته نه... چون بيشتر به اينها ميشه گفت "ورزش رزمي" كساني كه بسوي ورزش هاي مثل كاراته - تكواندو روي ميارن خود يك سري قوانين خاصي رو بايد قبول داشته باشن و ميشه گفت دليلش هم همون شركت در مسابقات هست...و اين باعث ميشه كه در رزم هاي واقعي نتونن بخوبي از فنون خود استفاده كنن...ولي با اين حال همه اينها جز ورزشهاي رزمي هستند...
هنرهاي رزمي چيني هم به سبك هاي مختلفي تقسيم ميشن كه بحث ما در نوع كارايي و كامل بودن اونهاست...

متاسفانه در ايران هنرهاي رزمي مورد استقبال قرار نگرفته...و خوب دليلش هم ميتونه كمي امكانات نبود سبك هاي متنوع و كامل و مهمتر از همه استاد دلسوز و واقعي...

نميدونم تا بحال درباره هنر رزمي وودانگ Wudang چيزي شنيديد؟

قدمت اين هنر رزمي به 2800 سال پيش برميگرده...و يكي از كاملترين سبك ها ميباشد...
Wudang نام كوهي زيبا در چين ميباشد كه رزمي كارها در اون كوه به تمرين و يادگيري اين هنر پرداختن
Wudang به معني "مركز رزم" ميباشد. اين سبك سبك كاملي ميباشد كه بر اساس **** طبيعت رشد كرده است...
مطلب بعدي درباه اين نشان هنرهاي رزمي چيني :
image.php

با اين كخ نخوندم ببينم چي ميگي ولي منم يه عمريه كه همينو ميگم كسي باور نمي كنه...! :D

بالا