برگزیده های پرشین تولز

+باشید تا ارشاد نشوید!

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
برادر علی این لفظا چیه به کار می بری؟؟؟
هلو؟؟!!!

ali2914

Registered User
لایک‌ها
2
برادر علی این لفظا چیه به کار می بری؟؟؟
هلو؟؟!!!
خواهر عزیزتر از جانم یلدا می دانم که ناراحتی شما از آنست که چرا من به SOULTE گفتم هلو و به شما نگفتم . از شما عذر خواهی می کنم که روحیه لطیف شما خواهر مکرم را در نظر نگرفتم.:blush: عزیزکم همه شما هلو هستین و هلو میوه ایست از میوه های بهشتی! و پرشین تولز غرفه ایست از میدان میوه و تره بار بهشت!;)

aryan_17_bahal

Registered User
لایک‌ها
10
بیا اینم از اینجا ..... اومدیم یکی مارو ارشاد کنه بدتر منحرف شدیم ...... آخه چرا من ارشاد نمیشم ؟؟؟!!!!!
چرا منحرفم کردید ؟؟؟!!!! خیلی بدید .....

ali2914

Registered User
لایک‌ها
2
آریان جان لفظ باحال کلمه جالبی نیست و مال لاتهای چاله میدان و میدون شوش می باشد .فرزندم اگر از کلمه شاد در انتهای آی دی خود استفاده کنید باحال تر است!

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
خواهر عزیزتر از جانم یلدا می دانم که ناراحتی شما از آنست که چرا من به SOULTE گفتم هلو و به شما نگفتم . از شما عذر خواهی می کنم که روحیه لطیف شما خواهر مکرم را در نظر نگرفتم. عزیزکم همه شما هلو هستین و هلو میوه ایست از میوه های بهشتی! و پرشین تولز غرفه ایست از میدان میوه و تره بار بهشت!
علی ارشاد شو که دیگه خیلی از بحث منحرفیدی:دی
hapydancsmil.gif

بیا اینم از اینجا ..... اومدیم یکی مارو ارشاد کنه بدتر منحرف شدیم ...... آخه چرا من ارشاد نمیشم ؟؟؟!!!!!
چرا منحرفم کردید ؟؟؟!!!! خیلی بدید .....
خوب بگو چیکار کردی چه بلایی سر ملت اوردی تا ما هم ارشادت کنیم.میتونی اینجا اعتراف کنی.اینجوری سبک میشی:دی

aryan_17_bahal

Registered User
لایک‌ها
10
آریان جان لفظ باحال کلمه جالبی نیست و مال لاتهای چاله میدان و میدون شوش می باشد .فرزندم اگر از کلمه شاد در انتهای آی دی خود استفاده کنید باحال تر است!

نمیتونم ..... باحال آخر آیدیم واسه ی اینه که من باحالم .... کلا با این آیدیم حال میکنم و باحاله .... چیز دیگه ای نبود به این گیر دادی ؟؟؟ !!!!!! :rolleyes:

علی ارشاد شو که دیگه خیلی از بحث منحرفیدی:دی
hapydancsmil.gif

خوب بگو چیکار کردی چه بلایی سر ملت اوردی تا ما هم ارشادت کنیم.میتونی اینجا اعتراف کنی.اینجوری سبک میشی:دی

نمیتونم بگم ..... خیلی دردناکه .... کارای بدی کردم . خیلی بدبد .... :f34r::f34r: موندم تا الان کی اینجا ارشاد شده که من بشم ؟ ! :eek::wacko:

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
نمیتونم بگم ..... خیلی دردناکه .... کارای بدی کردم . خیلی بدبد .... موندم تا الان کی اینجا ارشاد شده که من بشم ؟ !
خوب عزیزم این کارای بد تو حیطه ی ارشاد ما نیست:دی
در ضمن تو بخواه ارشاد شی،من ازت یه طلبه میسازم:دی:دی

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
واقعا که لذت میبرم اینطوری جوونا به نصایح ما دل میدن:دی

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
خوشا به سعادتت که اجر امر به معروف نصیبت شد هلو !
برادر حتما می دانی که یک مومن شایسته نیست مومنی دیگر را با الفاظ حرمت شکنانه ای از قبیل هلو، جیگر، کلم قمری و ... صدا کند! کمی بصیرت داشته باشید.

masoudn

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم ارشادم!

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
نچ نچ نچ.....یکی نیازه خود ماها رو ارشاد کنه:دی

aryan_17_bahal

Registered User
لایک‌ها
10
خوب عزیزم این کارای بد تو حیطه ی ارشاد ما نیست:دی
در ضمن تو بخواه ارشاد شی،من ازت یه طلبه میسازم:دی:دی

زیاد هم بدبد نیست که ..... یه خورده بدبده ...... بعدم من 1 روزه که دائم دارم میگم میخوام ارشاد بشم کیه که گوش بده ؟ ! :f34r::wacko: چجور ارشادی توی حیطه کاری شماست ؟! کاتالوگی بروشوری چیزی از این ارشاداتون ندارید بخونیم بفهمیم چیاست ؟ ! :f34r:

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
زیاد هم بدبد نیست که ..... یه خورده بدبده ...... بعدم من 1 روزه که دائم دارم میگم میخوام ارشاد بشم کیه که گوش بده ؟ ! :f34r::wacko: چجور ارشادی توی حیطه کاری شماست ؟! کاتالوگی بروشوری چیزی از این ارشاداتون ندارید بخونیم بفهمیم چیاست ؟ ! :f34r:

برادرم ما فعلا به روابط بین خانوم ها و آقایون حساسیم
شما هم اگر لازم دارین ارشاد بشین لطفا به برادران بخش اعلام کنید و انقد با نامحرم جماعت به بهانه ارشاد به گفتگو ننشینید
در ضمن در آواتار جنابعالی موضاعات منکری را مشاهده میکنم لطفا پنگوئن بالایی را از تصویر پاک کنید ;)

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
بچه ها راس میگه ها....طراحی بروشورم خوب چیزیخ:دی

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
مثود؟؟
تو هم اومدی هدایت بشی؟؟:دی

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
خواهر بسیجی حاجیه یلدا برای شما 5 متر پارچه فرستادم تا دور اواتار خود بکشید تا از چشم ناپاک پلیدان در امان بمانید .باشد تا رستگار شوید

محتاجیم به ارشاد

aryan_17_bahal

Registered User
لایک‌ها
10
برادرم ما فعلا به روابط بین خانوم ها و آقایون حساسیم
شما هم اگر لازم دارین ارشاد بشین لطفا به برادران بخش اعلام کنید و انقد با نامحرم جماعت به بهانه ارشاد به گفتگو ننشینید
در ضمن در آواتار جنابعالی موضاعات منکری را مشاهده میکنم لطفا پنگوئن بالایی را از تصویر پاک کنید ;)

برادران عزیز بخش از همینجا اعلام میکنم که منم میخوام ارشاد بشم بلکه فرجی شود ...... :f34r:
اینهمه موضوع برای ارشاد شدن هست رفتید گیر دادید به این روابط ؟ ! بابا ول کنید جوونیم داریم حالمونو میبریم ....
در این روابط حالا عشق را هم در نظر بگیرید که آخ بسوزه پدر عاشقی که هر چی میکشیم از همینه ........ :rolleyes:
اون پنگوئن بالائی به چیزی اشاره نمیکنه حرکت ناموزونی هم انجام نداده ..... به چیه این بدبخت گیر دادی ؟ ! :wacko:

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
برادران عزیز بخش از همینجا اعلام میکنم که منم میخوام ارشاد بشم بلکه فرجی شود ...... :f34r:
اینهمه موضوع برای ارشاد شدن هست رفتید گیر دادید به این روابط ؟ ! بابا ول کنید جوونیم داریم حالمونو میبریم ....
در این روابط حالا عشق را هم در نظر بگیرید که آخ بسوزه پدر عاشقی که هر چی میکشیم از همینه ........ :rolleyes:
اون پنگوئن بالائی به چیزی اشاره نمیکنه حرکت ناموزونی هم انجام نداده ..... به چیه این بدبخت گیر دادی ؟ ! :wacko:

برادرم موضوع اینجاست که شما علاقه دارید یا اظهار علاقه میکنید؟؟
گفتم که برای قدم اول لازم است اون پنگوئن بالایی رو بیاری پایین خوبیت نداره:p

بالا