برگزیده های پرشین تولز

باعث خجالت هست يا نه؟

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا من داشتم Referre ها به سايت خودم رو نگاه ميکردم که به سايت gofteman.com برخورد کردم..رفتم يک سری زدم و تقريباً ميشه گفت که خشکم زد..

تعداد پست اعضا مينيموم 6000 و ميرفت تا 20000.......البته تاپيک ها خيلی عمومی و بعضاً ابکی بود...اما خوب من يکم شک کردم....شايد اضافه کردن خودشون ها؟

اما يک تاپيک بود در مورد لنا خانم و فکر کنم اينکه بيوه هست يا نه..و تعداد صفحه هاش ميرفت روی 200...که فکر نکنم اينو بشه کاريش کرد....
همچين من فکر ميکردم که اخر forum باز هستم و همينکه روزی يکی 2 بر اينجا سر ميزنم ديگه آخرشه...اما ميبينم که.....

شما اسم اين سايت رو اصلاً تا حالا شنيده بوديد؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
آره سایت گفتمان خیلی فعال است من هم قبلا دیدمش.
ولی خوب موضوعاتش همه عمومی است.

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از en2fa :
آقا من داشتم Referre ها به سايت خودم رو نگاه ميکردم که به سايت gofteman.com برخورد کردم..رفتم يک سری زدم و تقريباً ميشه گفت که خشکم زد..

تعداد پست اعضا مينيموم 6000 و ميرفت تا 20000.......البته تاپيک ها خيلی عمومی و بعضاً ابکی بود...اما خوب من يکم شک کردم....شايد اضافه کردن خودشون ها؟

اما يک تاپيک بود در مورد لنا خانم و فکر کنم اينکه بيوه هست يا نه..و تعداد صفحه هاش ميرفت روی 200...که فکر نکنم اينو بشه کاريش کرد....
همچين من فکر ميکردم که اخر forum باز هستم و همينکه روزی يکی 2 بر اينجا سر ميزنم ديگه آخرشه...اما ميبينم که.....

شما اسم اين سايت رو اصلاً تا حالا شنيده بوديد؟
1- به نظر من نه. باعث خجالت نيست. چون قضيه اينجا با اونجا کلا فرق داره.(هم فوروم و هم يوزرها)
2- من اسمشو شنيده بودم. اما تا حالا نرفته بودم ببينمش.
3- آدرس فورومش اينه(يه e اضافه گذاشتي): http://www.goftman.com/forums
4- زمان بيشتري از تاسيس اون فوروم (نسبت به اينجا) مي گذره. اين تاپيک http://www.goftman.com/forums/showthread.php?t=224 در may 2002 ايجاد شده.(شايد تاپيک قديمي تر هم پيدا بشه)
5- همونطور كه مي دونيم سايت تخصصي با سايت عمومي از نظر تعداد بازديد کننده و يوزر و . . . قابل مقايسه نيست.
6- http://www.iranbb.com/forums رو هم ببينين. 10 برابر اينجا پست داره.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Persia :
1- به نظر من نه. باعث خجالت نيست. چون قضيه اينجا با اونجا کلا فرق داره.(هم فوروم و هم يوزرها)
2- من اسمشو شنيده بودم. اما تا حالا نرفته بودم ببينمش.
3- آدرس فورومش اينه(يه e اضافه گذاشتي): http://www.goftman.com/forums
4- زمان بيشتري از تاسيس اون فوروم (نسبت به اينجا) مي گذره. اين تاپيک http://www.goftman.com/forums/showthread.php?t=224 در may 2002 ايجاد شده.(شايد تاپيک قديمي تر هم پيدا بشه)
5- همونطور كه مي دونيم سايت تخصصي با سايت عمومي از نظر تعداد بازديد کننده و يوزر و . . . قابل مقايسه نيست.
6- http://www.iranbb.com/forums رو هم ببينين. 10 برابر اينجا پست داره.
من که با تعاریفی که شد اصلا نمیرم ببینمش !
هیچی مثل پی تی نمیشه ! ..... ایرونی ساقه و برگ و ریشه ....هیچ جا که مثل پی تی نمیشه !

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوست عزيز مقايسه كردن دو چيز متفاوت كاملا اشتباه هستش
من هم فورم گفتمان رو ديدم و يه بار هم بهش سرزدم. همانطوري كه گفتم بيشتر جنبه عمومي داره تا تخصصي.
بعد اينكه داشتن پستهاي و مطالب زياد + بازيدكننده زياد نشانه فعاليت زياد و يا مفيد بودن آن نيست.
براي نمونه اگر توجه كرده باشيد خيلي از وبلاگها هستند كه خيلي خيلي مطالب جالبي دارند اما بازديدكننده ندارند اما برعكس وبلاگهاي ....
موفق باشيد.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از Mashaheer :
دوست عزيز مقايسه كردن دو چيز متفاوت كاملا اشتباه هستش
من هم فورم گفتمان رو ديدم و يه بار هم بهش سرزدم. همانطوري كه گفتم بيشتر جنبه عمومي داره تا تخصصي.
بعد اينكه داشتن پستهاي و مطالب زياد + بازيدكننده زياد نشانه فعاليت زياد و يا مفيد بودن آن نيست.
براي نمونه اگر توجه كرده باشيد خيلي از وبلاگها هستند كه خيلي خيلي مطالب جالبي دارند اما بازديدكننده ندارند اما برعكس وبلاگهاي ....
موفق باشيد.
من منظور از عمومی رو نمیفهمم ! و نمیخوام هم برم ببینم ! ( نمیدونم چرا ولی ... )
دو چیز کاملا متفاوت چرا مشاهیر ؟ اینا هر دو فرومند ! موضوعاتشون شاید فرق کنه ! که اونم از تعاریفی که میشه ( بیوه بودن فلانی با 200 صفحه ) معلومه چه گل و بلبل هایی توش نوشتن ! ترجیح میدم امتحانش نکنم !

چاکر سیبیل !

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
منظور از عمومي بودن اينه كه بيشتر در زمينه هاي عمومي بحث ميشه تا تخصصي مثل گرافيك، كامپيوتر، برنامه نويسي و ....
شايد اين دو فورم باشند ولي از نظر مطالب دو چيز متفاوت هستند فقط شباهت اينها در فورم بودنه نه مطالب مو موضوعات ....

چاكر كاكو سيبليو ;)

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
اگه به اين باشه من پارسال عضوش بودم ولي خوشم نيومد

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
والا برداشت منم از لفظ " عمومی " که همه هم فقط همینو بکار میبردند درباره این سایت چیز خوبی نیست ! مثل اینکه از این قرارگاههای اینترنتی .....یا ......چه میدونم همین ......نمیشه گفت دیگه ! ..بی خیلش !
احتمالا با ندیدنش چیز زیادی رو از دست ندادم !

ممنون از همه .

mori

Registered User
لایک‌ها
14
آقا من يه نظر بدم با اجازه همه بروبچ
1- Goftman در كل فروم خوبي نيست به نظر من اما قسمت سينمايي خوبي داره
2- بچه هاش اصلا به باحالي بچه هاي PT نيستن (البته كسي تحويل نميگيره مارو ;) )و من اصلا باهاشون حال نمي كنم پيشنهاد ميكنم براي خنده يه سر به قسمت گفتگوي آزادشون بزنيد و متوجه ميشين اينجا بهتره
3-حتما اگه اهل سينما و فيلم و اينا هستيد يه سر به قسمت سينماييش بزنيد
4- آخرش هم بگم كه اونجا مثلا اگه بخوان يه مطلب 1 صفحه اي بنويسن اون رو تو 6 تا قسمت مينويسن اينجوري باشه اينجايي ها هم نفري 6000 پست به راحتي ميتونن داشته باشن!

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از Kako :
والا برداشت منم از لفظ " عمومی " که همه هم فقط همینو بکار میبردند درباره این سایت چیز خوبی نیست ! مثل اینکه از این قرارگاههای اینترنتی .....یا ......چه میدونم همین ......نمیشه گفت دیگه ! ..بی خیلش !
احتمالا با ندیدنش چیز زیادی رو از دست ندادم !

ممنون از همه .
ايوا كاكو غيرت.

به هر حال يه فروم قديميه فقط عموميه! ;) :D

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از mori_nokia_6230 :
آقا من يه نظر بدم با اجازه همه بروبچ
1- Goftman در كل فروم خوبي نيست به نظر من اما قسمت سينمايي خوبي داره
2- بچه هاش اصلا به باحالي بچه هاي PT نيستن (البته كسي تحويل نميگيره مارو ;) )و من اصلا باهاشون حال نمي كنم پيشنهاد ميكنم براي خنده يه سر به قسمت گفتگوي آزادشون بزنيد و متوجه ميشين اينجا بهتره
3-حتما اگه اهل سينما و فيلم و اينا هستيد يه سر به قسمت سينماييش بزنيد
4- آخرش هم بگم كه اونجا مثلا اگه بخوان يه مطلب 1 صفحه اي بنويسن اون رو تو 6 تا قسمت مينويسن اينجوري باشه اينجايي ها هم نفري 6000 پست به راحتي ميتونن داشته باشن!

بابا اين تن بميره دعوا معوا را نندازين دوباره...مث جريان مجيد آنلاين ميشه هاا...يه موقع يكيشون اومد از اينجا رد شد اينام كه خدا بركت بده ماشالا زيادن ميريزن اينجا رو به فنا ميدناا :p

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظر من اين مشكل ماها هستش كه مقايسه اشتباه مي كنيم.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
این گفتمان از فرومهای قدیمیه فارسی است. البته من تاحالا نگشتم ببینم قدیمیترینش کدومه. فکر کنم قدیمیترین تاپیکش هم اینه:
http://www.goftman.com/forums/showthread.php?t=23
من از این قدیمیتر پیدا نکردم.
جالبه الان که توش یه چرخی زدم دیدم اون اوایلش تاپیکهای فنی خیلی خوبی توش پیدا میشه ولی خب الان داغ ترین بحثهاش حول محورهای دیگه ای میچرخه. گردوندن فرومهای بزرگ کار آسونی نیست. برای مدیرانش آرزوی موفقیت میکنم.
امیدورام نسخه vBulletin که روشه قانونی باشه. اونوقت میشه به عنوان یکی از بزرگترین فروم های vBulletin فارسی معرفیش کرد.

nintood

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آخه كلاس اونجا به اينجا ميرسه قربون شكلت؟

بالا