برگزیده های پرشین تولز

بالاخره تکلیف ما تحصیلکرده های بیکار چیه؟

me22

Registered User
لایک‌ها
574
اگه توو دانشگاه درجه 3 ( آزاد شهرستان ها و مراکز غیر انتفاعی و ... ) شخص نتونه معدل 18 کسب کنه نباید انتظار شغل داشته باشه
کسی که شرایط درس خوندن نداره، کار یدی انجام میده، به درس نمیرسه و با 12 و 13 درس پاس میکنه نباید انتظار شغل درست درمون باشه. مگر اینکه شخص با استعداد و نخبه باشه که کم هم نیستند. دیدم افرادی که هم درس میخونن و هم به موقعش کار یدی میکنن و درساشونم با 17 و 18 پاس میکنن

بهترین گزینه برای این افراد کار کردن در راستا و حوزه رشته‌ی تحصیلیشون هستش، در این مورد حتی اگر درساشون رو با 14 هم پاس کنن ارزش داره . چون قصدشون شغل آزاد هست و در کنارش هم دارن مدرک میگیرن (در صورتی که واقعا بعد فارغ تحصیلی بتونه بگه من 4 سال 5 سال سابقه کار دارم و یه رزومه کاری خوب داشته باشه)
"درس خوندن در کنار کار کردن" بسیار متفاوت هستش با "کار کردن در کنار درس خوندن"

مخلص کلام اینکه هرکس باید برای زندگی خودش اولویت بندی کنه

با کمال احترام به همه دوستان

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
اگه توو دانشگاه درجه 3 ( آزاد شهرستان ها و مراکز غیر انتفاعی و ... ) شخص نتونه معدل 18 کسب کنه نباید انتظار شغل داشته باشه
کسی که شرایط درس خوندن نداره، کار یدی انجام میده، به درس نمیرسه و با 12 و 13 درس پاس میکنه نباید انتظار شغل درست درمون باشه. مگر اینکه شخص با استعداد و نخبه باشه که کم هم نیستند. دیدم افرادی که هم درس میخونن و هم به موقعش کار یدی میکنن و درساشونم با 17 و 18 پاس میکنن

بهترین گزینه برای این افراد کار کردن در راستا و حوزه رشته‌ی تحصیلیشون هستش، در این مورد حتی اگر درساشون رو با 14 هم پاس کنن ارزش داره . چون قصدشون شغل آزاد هست و در کنارش هم دارن مدرک میگیرن (در صورتی که واقعا بعد فارغ تحصیلی بتونه بگه من 4 سال 5 سال سابقه کار دارم و یه رزومه کاری خوب داشته باشه)
"درس خوندن در کنار کار کردن" بسیار متفاوت هستش با "کار کردن در کنار درس خوندن"

مخلص کلام اینکه هرکس باید برای زندگی خودش اولویت بندی کنه

با کمال احترام به همه دوستان
منم باهات موافقم.اینکه بگیم معدلم 19هستش کافی نیست باس ببینی از کدوم دانشگاه 19گرفته؟
توی بازار کارم اینجورین یه عده میفهمن اینو یه عده نمیفهمن مثلا میگن معدل بالای 17استخدام میکنیم خوب من از دانشگاه علمی کاربردی روستای بوق با معدل19.99فارغ بشم منو استخدام میکنی؟نمیشه که
البته یه عده هم هستن که فهم دارن و معدل رو با دانشگاه میسنجن و این رو هم در نظر میگیرن که طرف زمان درس خوندن کار مرتبط با رشته اش داشته پس زیاد روی معدل مانور نمیدن و سابقه کاری طرفو بررسی میکنن.
وگرنه کار سختی نیستش که توی یه دانشگاه خوب یا نه یه دانشگاه بد آسه بری و آسه بیای و فقط وقتت رو بذاری روی درس خوندن و معدلت بشه19.این بدرد بازارکار ما نمیخوره.
کما اینکه دیدیم خیلیا هستن با سهمیه میرن دانشگاه های گرید 1 اما توان هضم اون دانشگاه رو ندارن و تهش فقط یه مدرک میگیرن و میان بیرون و این میشه وضع ما.
لعنت به هری سهمیه الکیه

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
آهن آلات برگه فارغ تحصیلی ضایعات خریدااااریییم

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
آهنگ آلات برگه فارغ تحصیلی ضایعات خریداریم

bayern_vahid

Registered User
لایک‌ها
469
معدل بالا حتی تو بهترین دانشگاه ایران و معدل پایین دانشگاه دوغوزتپه به هیچ عنوان ملاک برتری شغلی نیست بنده به شخصه فوق لیسانس دانشگاه دولتی دیدم فرق کابل رو از رولپلاک تشخیص نمیداده فوق دیپلم دانشگاه شهر کوچیکم دیدم 40 تا 50 تا متخصص رو اداره میکرد
به نظر من استعداد خود اون شخص ازمدرک خیلی خیلی مهمتره
توی ایران سواد یه چیز تئوری هست شخصی موفقه که وقتی رفت جایی سرکار خودش رو نشون بده و بکشه بالا وگرنه معدل بالا اوردن تو دانشگاه تهران هم سخت نیست شما دغدغه مالی نداشته باش بشین درس بخون همون دانشگاه شریفشم با معدل بالا میای بیرون

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
معدل بالا حتی تو بهترین دانشگاه ایران و معدل پایین دانشگاه دوغوزتپه به هیچ عنوان ملاک برتری شغلی نیست بنده به شخصه فوق لیسانس دانشگاه دولتی دیدم فرق کابل رو از رولپلاک تشخیص نمیداده فوق دیپلم دانشگاه شهر کوچیکم دیدم 40 تا 50 تا متخصص رو اداره میکرد
به نظر من استعداد خود اون شخص ازمدرک خیلی خیلی مهمتره
توی ایران سواد یه چیز تئوری هست شخصی موفقه که وقتی رفت جایی سرکار خودش رو نشون بده و بکشه بالا وگرنه معدل بالا اوردن تو دانشگاه تهران هم سخت نیست شما دغدغه مالی نداشته باش بشین درس بخون همون دانشگاه شریفشم با معدل بالا میای بیرون
علم بدون تجربه به درد نمیخوره همینطور تجربه بدون علم
اینا دوتا مکمل هم هستن
شما بهترین مهندس الکترونیک هم باشی ولی وختی از نزدیک کار خازن و مقاوت و ... رو ندونی به درد نمیخوره همینطور بالعکس

بالا