• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

بالا اوردن سایت انگلیسی

dawodr

Registered User
لایک‌ها
289
سلام
دوستان چند وقته سایت خارجی دارم ولی همونطور که میدونید بالا اوردن سایت های خارجی کاریست بس مشکل
حالا از دوستانی سایت خارجی دارن یا تجربه بالا اوردن سایت خارجی رو دارن درخواست دارم که ما را یاری کنند

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
معمولا باید روی موضوع خاصی زوم کنی ولی روی چه موضوعی کار می کنی ؟

dawodr

Registered User
لایک‌ها
289
سایت در مورد فشن و مد هستش

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
اگه داری در رابطه با مد و فشن جنس میفروشی، فیسبوک میتونه محل تا حدی مناسبی برای تبلیغ باشه به شرطی که بدونی چطور ازش استفاده کنی ... و اگرنه به سود نمیرسی.

dawodr

Registered User
لایک‌ها
289
نه داداش من مدل لباس مدل مو پست آموزشی میگذارم راهنمایی میخواستم از کسایی که سایت انگلیسی دارن یا تجربشو دارن راهنمایی کنن که سایتمو ببرم بالا یعنی واسه افزایش بازدیدش راهنمایی کنن

babapooldar

Registered User
لایک‌ها
1,044
این مورد شامل کپی رایت شدیدی فکر کنم بشه

شما ایده می خوای من می تونم بهت بدم یه بنده خدایی همین الان به گفته خودش با همین کار روزی 120$ درآمد داره
فقط این مورد هزینه داره چون خودمم وقت اجراشو ندارم روزانه 2 ساعت وقت می خواد بعد از 1 سال می تونید
به درآمد برسید

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
لینک سازی بکنید عزیز

dawodr

Registered User
لایک‌ها
289

شما ایده می خوای من می تونم بهت بدم یه بنده خدایی همین الان به گفته خودش با همین کار روزی 120$ درآمد داره
فقط این مورد هزینه داره چون خودمم وقت اجراشو ندارم روزانه 2 ساعت وقت می خواد بعد از 1 سال می تونید
به درآمد برسید
فک کنم با گذاشتن منبع حله دیگه یا...؟
پخ کن دادا

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
درود
رقابت سنگینه تو این بخش چون خیلی از کمپانی ها و شرکت ها دس دارن توش قوانین کپی رایت هم هست فقط مطلب کافی نیست باید مخاطب سنجی کنید تحلیل داده و اطلاعات داشته باشید یه نقشه راه ترسیم کنید چون شما در یه رقابت جهانی بازی می کنید میلیون ها سایت درش شرکت دارن قدم اول تشخیص و استخراج بهترین کواری ها در رابطه با موضوع هست اگر از روش پله ای برای معدن کاوی کلمات کلیدی وابسته استفاده کنید شانستون بالاتر میره انلیز داده از وب مستر و همچنین بازدید رو بطور مستمر داشته باشید
حداقل ده تا شبکه اجتماعی یا وب دو رو شبکه کنید بعضی ها حتی برای موفقیت بیشتر شبکه اجتماعی خصوصی راه میندازن! نقش شبکه های اجتماعی بسیار پررنگ هست
باید یه بخش از سایت خودتون رو بشدت برجسته کنید تا نظرات کاربران و بعد شاخک های گوگل رو جلب کنه تا حداقل مدت طولانی تری در سایت شما به کاوش بپردازند

amin-dl

Registered User
لایک‌ها
14
در روز به طور متوسط چه تعداد ورودی دارین و بیشتر روی چه کلماتی کیورد است؟(اگر خواستین محرمانه بماند پ.خ کنید)
مدیریت محوا وردپرس است و از چه افزونه های seo استفاده می کنید؟
اگر خواستی ایدی منو اد کنید تا بیشتر بتونم راهنماییت بکنم
amindavoodi490

dawodr

Registered User
لایک‌ها
289
اددتون کردم

Last edited:

drweb

Registered User
لایک‌ها
144

به درآمد برسید
بفرست برایم

mr_net

Registered User
لایک‌ها
283
چه یاری میخواید من کامل نخوندم همه میگن سایت خارجی سخت هست من یکی زدم واسه ادسنس الان بعد 1 ماه به 3000 ای پی رسیده راحت همه هم گوگل هست

dawodr

Registered User
لایک‌ها
289
چه یاری میخواید من کامل نخوندم همه میگن سایت خارجی سخت هست من یکی زدم واسه ادسنس الان بعد 1 ماه به 3000 ای پی رسیده راحت همه هم گوگل هست
جدی با چه موضوعی زدی چکارا کردی میشه برای روند کارکرد رو تی 1 ماه برام بپخی
ممنون میشم

بالا