برگزیده های پرشین تولز

بالا رفتن بی دلیل cpu usage

mehrivar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چندوقت پیش یه ویندوز7 نسخه ultimate روی لپ تاپم نصب کردم اما متوجه شدم که یکی دو دقیقه بعد از بالا اومدن ویندوز cpu usage بدون باز کردن هیچ برنامه ای بی دلیل تا 25% بالا می ره و فن رو بکار می اندازه و تا حدود یک ساعت بعدش هم پایین نمیاد، با توجه به اینکه لپ تاپ رو تازه خریدم و ویندوز قبلیم هم این مسئله رو نداشت امکان داره از نسخه ویندوز باشه؟ تو یکی از فروم ها خوندم اگه ویندوز7 start نصب کنم مشکل برطرف می شه. لطفا راهنمایی کنید.

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
راستش منم این مشکل رو دارم و پروسه svchost این پروسه به 50 هم میرسه.چندباریم ویندوز عوض کردم فایده نداشته.وقتی میاد بالا میبندمش.

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
درود
svghost برای خود ویندوز هست و حتما ویندوز کاری داره (خخخخخخ).
ویندوزتون رو یه آپدیت کنید باید درست بشه.
ولی همیشه وقتی سیستم روشنه به یه مقداری باید از پردازنده استفاده بشه وگرنه با سیستم خاموش فرقی نداره.
یه بنچمارک هم با برنامه passmark بگیرید لینکشو بزارید ببینم کارائی پردازندتون کاهش میابه یا نه.

mercedes62

کاربر حرفه ای سیستم عامل
لایک‌ها
941
جناب Pr0m3en درست گفتن 1 شات از tasl manager بزارید
ضمنا برنامه یا کار خاصی یا تغییری ندادید که بعد از اون سیستم 25% مشغول شد؟

Pr0m3en

Registered User
لایک‌ها
324
چی شد داداش؟

mehrivar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان مشکل قبلی با uninstal کردن nod32 حل شد، حالا از avira استفاده می کنم مسئله ای که با این آنتی ویروس برام پیش اومده اینه که بعد از هربار آپدیت فن روشن می شه اما اصلا مثل قبل نه صدای بلندی داره نه داغ می کنه نه cpu usage بیخودی می ره بالا اما در این مورد هم تا موقع خاموش شدن وضعیت تغییری نمی کنه!!

Memberfa

Registered User
لایک‌ها
46
سلام عزیز
میتونی یدونه نرم افزار بریزی که تک تک process های کامپیوترو نشون بده اینجوری معلوم میشه چیا بیخود ران میشن
و میتونی استاپ کنیشون بدون uninstall و امکانات دیگه...

پیروز باشید

بالا