برگزیده های پرشین تولز

بالا نیامدن تبلت ایسوس

omkind

Registered User
لایک‌ها
28
سلام دوستان،پسر عموی من یه تبلت ایسوس memopad hd7-me173x داره و برنامه برای بکاپ ریخته بود و مدل تبلت رو اشتباه انتخاب میکنه و میزنه بکاپ شروع بشه،وسطش تبلت ریست میشه و رو آرم ایسوس گیرمیکنه،دانلود مود رو هم که آوردیم رو هرگزینه که میزنیم ریست میشه و کار خاصی نمیشه کرد.بریک شده؟کاری میشه کرد؟
نمایندگی تعمیرات ایسوس هم که بردیم یه 6 ماه موند دستشون و هیچ کاری نکردن،حتی نگفتن مشکل از چیه و ما هم رفتیم پس گرفتیم.
اگر درست شدنیه راهش چیه و اگر درست شدنی نیستش به نظرتون چند میشه فروخت؟لوازمش هم کامله

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
سلام دوستان،پسر عموی من یه تبلت ایسوس memopad hd7-me173x داره و برنامه برای بکاپ ریخته بود و مدل تبلت رو اشتباه انتخاب میکنه و میزنه بکاپ شروع بشه،وسطش تبلت ریست میشه و رو آرم ایسوس گیرمیکنه،دانلود مود رو هم که آوردیم رو هرگزینه که میزنیم ریست میشه و کار خاصی نمیشه کرد.بریک شده؟کاری میشه کرد؟
نمایندگی تعمیرات ایسوس هم که بردیم یه 6 ماه موند دستشون و هیچ کاری نکردن،حتی نگفتن مشکل از چیه و ما هم رفتیم پس گرفتیم.
اگر درست شدنیه راهش چیه و اگر درست شدنی نیستش به نظرتون چند میشه فروخت؟لوازمش هم کامله

اگه ارم ایسوس رو میبینید احتملا زیاد مشکل نرم افزاریست
برو سایت asus.com رام گوشی و دانلود کن بریز تو مموری تبلت و توی ریکاوری فلشش کن.
اگه هم مموری خور نیست باید با کامپیوتر یا باکس فلش کنی.

توی خود سایتش راهنمایی و گذاشت

omkind

Registered User
لایک‌ها
28
اگه ارم ایسوس رو میبینید احتملا زیاد مشکل نرم افزاریست
برو سایت asus.com رام گوشی و دانلود کن بریز تو مموری تبلت و توی ریکاوری فلشش کن.
اگه هم مموری خور نیست باید با کامپیوتر یا باکس فلش کنی.

توی خود سایتش راهنمایی و گذاشت
امیرجان ریکاوری بالا میاد ولی هر گزینه ای میزنیم کاری نمیکنه و ریستارت میشه،نه وایپ میشه نه چیزی

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

A.M.I.R.

Registered User
لایک‌ها
1,143
امیرجان ریکاوری بالا میاد ولی هر گزینه ای میزنیم کاری نمیکنه و ریستارت میشه،نه وایپ میشه نه چیزی

ریکاوری با ریکاوری یا حالت های دیگه فرق داره. دکمه انتخاب رو درست میزنی؟
انجمن xda-developers.com رو هم برو ببین. راه حلهای مفید زیاد داره
در نهایت میدی تعمیراتی ها برات فلش میکنن.

omkind

Registered User
لایک‌ها
28
ریکاوری با ریکاوری یا حالت های دیگه فرق داره. دکمه انتخاب رو درست میزنی؟
انجمن xda-developers.com رو هم برو ببین. راه حلهای مفید زیاد داره
در نهایت میدی تعمیراتی ها برات فلش میکنن.
صفحه ای که میاد 3 گزینه داره اولیش میره توی ریکاوری مود و دومی تو حالت دانلود مود میره،روی هرکدوم میزنی تبلت ریست میشه و اتفاق خاصی نمیفته.
تو سایت ایسوس که من نتونستم چیزی پیدا کنم نه رام هست نه برنامه ای که بشه فلش زد،xda هم نگاه کردم ولی رام فابریک پیدا نکردم.

Navidia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من تازه یه تبلت ایسوس vivotab smart ویندوزز گرفتم موقع خرید زیاد شارژ نداشت الا تقریبا ۵ ساعته رو شارژه و تواین ۵ ساعت دوبار یعنی هر ۲.۵ساعت روسنش کردم شارژ نداشت ۲درصد و بعد از ۵ دقیقه بااینکه به شارژر وصل بود باز خاموش شد این اتفاق ۲بار افتاد و بعد از ۱۰تا ۱۵ دقیقه شارژ مجدد چراغ شارژ سه بار چشمک میزنه و بعد باز همینجور خاموش میمونه لطفا راهنمایی کنید ممنونم

500.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
با مموری فلش نکن هم احتمال داره مموری رو بسوزونه هم احتمال موفقیتش کمه حتما باید با کامپیوتر و لپ تاپ انجام بدی

500.

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
65
سلام من تازه یه تبلت ایسوس vivotab smart ویندوزز گرفتم موقع خرید زیاد شارژ نداشت الا تقریبا ۵ ساعته رو شارژه و تواین ۵ ساعت دوبار یعنی هر ۲.۵ساعت روسنش کردم شارژ نداشت ۲درصد و بعد از ۵ دقیقه بااینکه به شارژر وصل بود باز خاموش شد این اتفاق ۲بار افتاد و بعد از ۱۰تا ۱۵ دقیقه شارژ مجدد چراغ شارژ سه بار چشمک میزنه و بعد باز همینجور خاموش میمونه لطفا راهنمایی کنید ممنونم

احتمالا مشکل ic داره

amijon

Registered User
لایک‌ها
283
ببین واسش ریکاوری کاستوم هست یا نه؟ اگه بود که روش رام کاستوم نصب کن تا بالا بیاد و بعد با یک رام اصلی فلش بزنش. احتمال خیلی زیاد درست بشه

بالا