برگزیده های پرشین تولز

بامزه ترین و بهترین پست ها و تاپیک ها

nima_0098916

Registered User
لایک‌ها
22
خعلی باحال بود... :lol:
تا حالا شده عاشق یه دختر بشی و نتونی بهش بگی؟
داستانشو شرح بده
و اینکه آخرش چی شد؟

عاشق؟
eooyv054xngks7i22o0n.jpg

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555

BIG-SONIC

Registered User
لایک‌ها
28
تاپیک ضایع ترین خواننده های ایرانی ...

جالب بود واقعا

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
اینو یادم نیست کی نوشته ولی هم خنده داره و هم ناراحت کننده

زلزله بم پخش مستقیم نشون میداد عاغا رفته بود بازدید . با خدم و حشم و دوربین و تشکیلات از یه تل خرابه رفتن بالا تو یه حیاط خونه یه نوجوون حدودا 13-14 ساله بود با یه دختر بچه حدودا سه- چار ساله تو بغلش... لباسا همه داغون ... چند روز از زلزله گذشته هیچ غذایی نرسیده به اینا .. حالا ببینید تو این شرایط سوالات عاغا رو ...دقیق یادم نیست ولی قریب به مضمون دیالوگ ها اینجوری بود تقریبا :
.
عاغا: آورین آووورین اسمت چیه شما
نوجوون : (حالا مثلا فلانی )
عاغا: اوورین اوورین ... خونوادت کجان ؟
نوجوون : همه شون رفتن زیر آوار
عاغا:آورین اورین پس این خواهرت که زنده است
نوجوون : این خواهرم نیست دختر همسایمونه
عاغا: اورین اورین ...خونوادش کجان ؟
نوجوون: همه شون زیر اوار موندن . دیگه هیشکی رو نداشت پناه اورد به من .. سه روز هم هست غذا نخوردیم
عاغا: اورین اوورین .. طوری نیس خب بگو ببینم درست خوبه شما؟ کلاس چندمی ؟
نوجوون( با یه حالت خشم و بغض ) : 4 ساله ترک تحصیل کردم
عاغا: اوورین آووورین

Enoch

Registered User
لایک‌ها
318
......
سلام داداش. تاحالا سوار خر شدی؟
حال میده؟
من که نه اما یکی از دوستام تاپیکای تخمی زیاد میزد مث شما ، بعد سوار خرش کردن و فرستادنش جزیره . خودش که می گفت حال داد .
بله
بله
سوال بعدی ؟
بله یک بار شدم
حتماً خر سواری رو تجربه کنید
خیر متاسفانه این سعادتو نداشتم

Enoch

Registered User
لایک‌ها
318
......
این پست را برای کسانی نوشتم که در لذایذ دنیوی غرق شده اند.

34307400790916833536.gif

گزینه 1: بازگشت به راه راست
گزینه 2: ادامه گناه
Ctrl + alt + delete

End process Tree

block this application

report to anti virus company

Problem solved

Enjoy
دوستان توبه کنید
سعی می کنم راست کنم

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
یکی از بهترین تاپیک هایی که در این چند وقته داشتیم
تاپیک انتخابات امریکا بودش
واقعا اخبار و پست ها هم دسته اول و بموقع

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,810
تاپیک 10 سال پیش اومد بالا :‌)))

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
بامزه بود

اختیار دارین سرکار همین دو سه هفته پیش بود اینجا از مشرق و مغرب ریختن سر ما ، راستش ما بچه این محل نیستیم گهگاه میایم خونه رفیقمون " فری خان " حرفای قشنگ میزنه ما خستگیمون در میره هنرمنده خلاصه ، حاج خانومم یه استکان چای برامون میاره .. بوی عطر میده لب حوض میخوریم دوتایی خدا حفظش کنه .

دفعه اخری اومدیم گفتن فری خونه نیست رفته مهاباد ، مام گفتیم تا زیر چارسوق اومدیم بریم دکون این پرویز اب منگل ترشی بخریم پرویزم طبق معمول یه متلک به ما انداخت و مام جوابشو دادیم و خلاصه اومدیم پشت سقخونه که بزنیم همدیگرو که ناغافل هفت هشت نفری ریختن سر ما .. خود پرویز اب منگل با اجر اون یکی با چوب یکی با سیخ کباب خلاصه یکی

از راست یکی از چپ یهو دیدم بنچی هم با جک ماشین امریکایی " همونا که پایه مستطیل داره دوزارم نمی ارزه " داره میاد اون بچه محلتون که مولتی یوزره هم با سیخ کباب کوبیده .. نامردا چند نفر به یه نفر .. حتی یه سنگ از پشت سرتون درازه اومد خورد به ما پشتش نوشته بود " ارسالی از کیش با احترام " ..

همین که درگیر بودیم ناگهان دیدم یه دمپایی از پشت خورد بهم برگشتم دیدم زیگ 123 بود گفت " پیرمرده که تو پارک نشسته اگه یه چشمک بهمون بزنه خوب خطرناکه دیگه هان هان هان .. و فرار کرد یعنی همه اون اجر و چوب که به ما زدن یه طرف این دمپاییه زیگ یه طرف . خیر نبینه .

شما سرکار میهن ، بزرگ محله هستین به بچه ها بگین چند نفری سره یه نفر نریزن ، اسم پاتوقتون بد در میره ، روم به دیوار میگن اینا نامردن . .

البته ما با افتک همکلاس بودیم زمان مرحوم قوام اما خودت که بهتر میدونی اگه پای حکما و اطبا در میون نباشه افتک عمرا" اگه پیداش بشه .

یه سیدی هم هست که بچه خوبیه ما دوسش داریم .. اما روم به دیوار شنیدیم تازگیا یه قمارخونه باز شده طرفای حافظ اینا ، میگن دولتیه ! گفتن سید رفته بوده اونجا میدونی سرکار میهن مردم حرف زیاد می زنن سید ما اینکاره نیست بچه خوبیه ، یادمه جوونتر که بود غول می کشید غول چاق و خوشحال شنیدم الان دیگه غول دوقلو هم می کشه دوقلوی همسان .. دوقلوی چاق ... اره دیگه حتما" حواسش نبوده که دارن رفیقشو می زنن ...

شرمنده همتون شدیم با این چرند طولانی ... قربون همگی .

بالا