برگزیده های پرشین تولز

بامیلو بدترین فروشگاه اینترنتی

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
2 تا کوله پشتی یادش بخیر سفارش داده بودم!
نزدیک 650.000 تومان شده بود! پارسال!
7 روز طول کشید بیاد! انگار از خود کشور مقصد سفارش دادن تا بیاد!
بعد هم که رسید یه شرکت بی نام و نشون به اسم "چاپار" به من زنگ زده میگه بستتون از بامیلو رسید بیاین بگیرین!!!
میگم مگه نمیارین دم در خونه؟ میگن آوردیم نبودین!!! (در صورتی که کل اون روز رو از صبح من بودم خونه)
خلاصه رفتیم گرفتیم و بامیلورو با NOD32 به عنوان سایت ویروسی توی اینترنت سکوریتی Save کردم و تمام!
انشالله چنین سایتها و مدیران بی کفایت و بی لیاقتی هیچوقت فعالیت نداشته باشن توی ایران و نسل چنین سایتهای بی برنامه ایی از ریشه از بین بره!
نمونه های مشابه هم زیاد هست و متسفانه یک سایت درست و درمون فروش اینترنتی آنلاین من به چشم خودم ندیدم!

البته فقط سایت مقصر نیست! سیستم خرید تا ارسال و رسیدن به درب منزل از ریشه مشکل داره که یک نفر نمیتونه حلش کنه!!!!

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
سفارش من امروز رسید. تو 2 بسته. اون 210 گرمی مربوط به همون 2 کالایی بود که تو سایت زده "در حال تامین از سوی تامین کننده" کد رهگیری پست هم مربوط به همین بود...
اون کالاهایی که زده بود "ارسال شد" رو جداگانه فرستاده بودن.
آدرس و مشخصات هم درست زده بودن انگار از یون گشایی باجه تحویل بوده هر چی خواسته زده

ژاکتی که فرستادن خیلی تنگ هست. تو سایت زده free size . برای یه فرد با سایز مدیوم هم تنگ هست

Last edited:

verdi

Registered User
لایک‌ها
593
بامیلو تقریبا اکثر اجناسش رو برای خودش نیست و فقط عکاسی کرده و برای یه سری از شرکت ها هستش که حتی انبار داریشونم با هم فرق میکنه وقتی خرید میکنید به اون شرکت یا فروشنده آمار داده میشه و اونها وظیفه موجودی رو دارن و برای بامیلو تهیه میکنن - من خودم بیش تر از شاید 20 تا ازشون کالا گرفتم از 90 درصد راضی بودم و همشون هم قبل از 3 روز ارسال شدن برای من - دیجی کالا از قبل ها خودش وظیفه وارد کردن یه سری کالا هاشو و انباری داری تمام کالاهاشون داشته که البته الان داره به همون روش کار بامیلو رو میاره حداقل در فروش خودرو که به این صورت هستش

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
تبلیغات زیادی هم دارن انجام میدن
به احتمال زیاد حجم کارشون بالاست نمیرسن درست حسابی که این یک ضعف هست
دقیقا. تبلیغات زیاد انجام میدن ولی نمیتونن خوب خدمات بدن برعکس دیجی کالا تبلیغاتش نسبتا کم و معقوله و انصافا خوب خدمات میده

حسین hosein

Registered User
لایک‌ها
102
منم یکبار تجربه خرید از بامیلو داشتم.. تجربه اول و آخرم!
یک مچبند هوشمند Xiaomi band 2 خریدم تو بلک فرایدی (black friday) (که مثلا باید قیمتا ارزون تر از حالت عادی باشه) به قیمت 155 فرداش شد 120 تومن! تازه کد تخفیف اولین خرید رو هم اعمال نکرد و تقریبا ده پونزده روز علافم کرد تا بفرسته!
کلی کلافه ام کرد خلاصه
ولی دیجی کالا چندبار خرید کردم انصافا راضیم کرد

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
در حراجمعه ۲ تا سوییشرت گرفتم..یکیش آف خورده بود ۳۵ تومن,,اما یک چیز اشغال ۱۰ تومنی بود باورتون نمیشه چه جنس اشغالی داره..به درد هیچ فردی نمیخوره
سوییشرت بعدی ۷۵ تومن...که اونم ۳۰ تومنم نمی ارزید
گول تصاویر پوشاکشون رو نخورید کاملا فریبندست
فاز افشاگری ندارم کلا..ولی وظیفمه بگم..اسنادش موجوده..سوییشرت ها رو دارم و خریدم هم ثبت شده در بامیلو

feri23

Registered User
لایک‌ها
193
یه چیزیو اضافه کنم...مسولین بامیلو یه اشتباهی می کنید اونم اینه که فقط می خواید بفروشید,اونم به هر قیمتی..جنس و کاربرد مهم نیست,,فقط می خواید بفروشید ..این خیلی بده و آسیب می بینید حتما و ناک اوت میشید

accbazar

Registered User
لایک‌ها
37
من از بامیلو خرید نداشتم ولی کیفیت دی جی کالا هم اومده پایین.همیشه خریدامو از اون کردم ولی توی سفارش آخرم خیلی اذیت شدم.سفارشمو چهارشنبه ثبت کردم که جمعه بیاد.تماس گرفتم باهاشون که یه قلم از جنسامو حذف کنم و وقتی حذف کردم گفتن سفارشتون شنبه میاد!چرا؟ تامین کننده باید تامین کنه شنبه میاد! در کمال ناباوری شنبه هم نیومدو تماس گرفتم که چرا سفارشم نیومد گفتن که سفارشتون به مشکل خورده و دوشنبه میاد! سفارشمو لغو کردم!

omidyoung2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
همه از بامیلو گفتند منم بگم .
واقعیتش الان دیگه بامیلو مشتریهاشو جمع کرده و اصلا هر چی من توی سایتشون گشتم چیز به درد بخوری که قیمت با کیفیت همخوانی داشته باشه ندیدم مخصوصا که زمان ارسال اکثر محصولاتش بین 2 تا 15 روز هست !!!
ولی حدود 2 سال قبل خیلی خرید کردم . فقط چند تا گوشی s5 خریدم که قیمت کف بازارش اون زمان 1300 بود و برای من با کد تخفیف و ... حدود 1-1050 در میومد . گوشیهای 600-700 تومنی رو هم حداقل 100 ت زیر قیمت بازار میخریدم .

اما تخفیفهای خوبش رو که برداشت دیگه خرید من هم قطع شد . الان که سیستمشون خیلی فرق کرده . جنسی که مثلا 10.000 ت قیمتش هست رو میزنه 18.000 بعد روش خط میزنه میگه آفففففف فقط به مدت 1 روز با قیمت 13.000 ت !!!

اخرین خریدم یه ادکلن 100 میل ck one man shock بود که قیمتش حدود 120 بود و آف خورده بود شده بود 90 ت منم یه بن تخفیف 50 تومنی داشتم که برام دراومد 40 ت + 5 ت هزینه پست ! حالا بگذریم که به جای ادکلن 100 میل 200 میل فرستادند واسم !!! معلوم نیست 100 میل من برای کدوم بخت برگشته ای رفته بود !:D:D:D:D:D

Cyberlife

Registered User
لایک‌ها
624
نه اونقدرها هم بد نیست من تا حالا چند تا گوشی ازشون گرفتم که نسبت به بازار بین 50 تا 100 تومان اختلاف داشت

البته تخفیف 20 هزار تومنی و 10 هزار تومنی و پست رایگان باعث شده خرید از بامیلو صرفه بیشتری داشته باشه.

دیجی کالا هم اگه مثل بامیلو کد تخفیف بگذاره و هزینه پست رو رایگان کنه به نفعشه، البته نه اینکه هزینه پست و

کد تخفیف رو بندازه سر جنس . البته ماهیت دیجی کالا با بامیلو متفاوته و بامیلو بیشتر واسط هست و به نظرم انبار

نداره و زیاد نمیشه ازش توقع داشت.

چند تا تی شرت هم ازشون گرفتم که تنگ بود و پس فرستادم و علاوه بر مبلغ کالا پول پست رو هم واریز کردن.

یکی از بدی های بامیلو اینه که به قسمت نظرات اهمیت زیادی نمیدن و نظرات منفی خیلی کم منتشر میشه ولی

از نظر تبلیغات خیلی عالی عمل میکنن

Last edited:

balanar

Registered User
لایک‌ها
163
نباید دیجی کالا رو با یامیلو یا هر سایت فروشگاهی دیگه ای مقایسه کنید.
دیجی کالا اصول بیس کارش بسیار متفاوت از تمام فروشگاه های ایرانیه.
با 1200 کارمند و حجم وسیع املاک و خدمات و وسایل حمل و نقل ، دیجی کالا با سایت های بسیار معتبر فروشگاهی مثل امازون و ... باید مقایسه بشه.
حجم سرمایه گذاری روی دیجیکالا هزاران برابر سایتی مثل بامیلو هست.
جالبه بدونید دیجی به تنهایی مشکل 12 درصد بیکاری مملکت رو برطرف کرده .
البته ناگفته نماند دلیل پیشرفتش هم همین موردیه که دوس عزیز بهش اشاره کردن. دسیپلین کاری و اهمیت دادن به مشتری !

reezagol

Registered User
لایک‌ها
1
حالا که نظرات رو خوندم مشخصه که فقط به فکر درآمد زایی خودشون هستن و مشتری مداری صفر هست بقول معروف تره هم خورد نمیکنن

hamed_aa

Registered User
لایک‌ها
71
بامیلو پارسال که این مطالبو نوشتیم ، با تخفیف های 20 هزار تومانی و نصف قیمت و ... به درد نمیخورد . الان که به قول دوست بالاییمون جنس 50 هزار تومانی رو میزنه 90 هزار روش خط میزنه مینویسه 65 هزار که بدون تخفیف مفت نمیرزه
بامیلو فقط زمانی خوب بود که با تخفیف هایی که میداد میشد ازش خرید کنی و از کاستی هاش بگذری . الان که خدا بخیر کنه !!

بالا