برگزیده های پرشین تولز

مزایده باندل قدرتمند 2011 به همراه کولر

bring_me.tolife

Registered User
لایک‌ها
132
سلام ....کارت hifi رو قیمتشو میفرمایین ..ممنون میشم ...مناسب باشه خریدارم
سلام داداش در صورت فروش باندل کارت hifi بعدش به فروش میرسه ظاهرا دوستان استقبالی نکردن پس امکان کنسل شدن فروش وجود داره صرفا جهت اطلاعتون کارت hifi برای کسی که باندل رو بخواد 500 در نظر گرفته میشه به صورت جداگانه قیمت بالاتر خواهد بود موفق باشید

کراش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
هووووووووووووووووووو ....بابا مال خودت

کراش

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
27
آرکاداش من خودم xfi titanium rgb دارم مادربردمم وی ادیشن ده هست فقط خواستم متعلقات مادربردم کامل شه

bring_me.tolife

Registered User
لایک‌ها
132
آرکاداش من خودم xfi titanium rgb دارم مادربردمم وی ادیشن ده هست فقط خواستم متعلقات مادربردم کامل شه
روی مادربرد edition 10 که کارت صدا به صورت پیش فرض موجود هست جسارتا چه اتفاقی واسش افتاد و قیمت پیشنهادیت رو پخ کن منصفانه بود تقدیمت می کنم

bring_me.tolife

Registered User
لایک‌ها
132
واقعا عجیبه که کسی خواهان این باندل با کولر نیست با این قیمت!!! ولی تا کسی پردازنده سری 8 اینتل به فرض 8700 معمولی که اور هم نمیشه رو میزارن مثلا 4 میلیون فوری ملت میان میخرن فروش رو تا اخر این هفته ادامه میدم فروش نرفت بهتر هست خودم استفاده کنم و بیشتر از این وقت خودم رو نگیرم بنچمارکای این پردازنده رو در بازی های مختلف میزارم خودتون ببنید وقتی اور بشه چه گرد و خاکی میکنه این پردازنده ای هم که دست منه تستای اورکلاکش ضمیمه شده در پست اول

فایل های ضمیمه

• ACO_Ultra.png
    ACO_Ultra.png
    63.7 KB · نمایش ها: 18
  • Ashes_Medium.png
    Ashes_Medium.png
    65.7 KB · نمایش ها: 16
  • BF1_Ultra.png
    BF1_Ultra.png
    62.6 KB · نمایش ها: 15
  • PC2_Medium.png
    PC2_Medium.png
    63.4 KB · نمایش ها: 19
  • RSS_Medium.png
    RSS_Medium.png
    68.9 KB · نمایش ها: 17

Teknesian

Registered User
لایک‌ها
251
درود

کولر رو دیدم نتونستم بی تفاوت رد بشم هرچند اصلا مناسب مادربرد شما نیست چون کواد چنل بخوای استفاده کنی حتما باید اون یکی فن رو هم در بیاری
ولی در کل این کولر تو پرفورمنس واقعا بی نظیره من یه مدت بدون فن ازش استفاده کردم به جرات میشه گفت میتونه سایلنت هم کار کنه

بنظرم اکثر دوستان ترس از این دارن که اسلات اصلی گرافیک خرابه و شاید ندونن که اسلات 3 این گرافیک با همون 16 x کار میکنه و هیچ مشکلی نداره
در کل اصرار به فروش نکن و با اوور کردن سیپیو لذت ببر
موفق باشی

bring_me.tolife

Registered User
لایک‌ها
132
فروش فقط امروز و تا فردا پیگیری میشه ببینم اخرش قسمت دوستان میشه یا بر می گرده به اغوش گرم خانواده;)

kiarashiiii

Registered User
لایک‌ها
1,736
اشتباه میکنی داداش مفت میزاری واسه فروش خریدن یا نخریدن ربطی به قیمت نداره تقاضا نیس

bring_me.tolife

Registered User
لایک‌ها
132
خوب ظاهرا این باندل خاطرخواه نداره:pخودم خاطرشو مجدد می خوام:cool:ختم تاپیک

بالا