برگزیده های پرشین تولز

بانک اطلاعاتی کامل انواع سریالها (مستر عباسی)در کانال 3

LAPD

Registered User
لایک‌ها
598
لیدیز اند جنتلمنگ
این بابارو میخوان شاخش کنن , شماها بهش شاخ و برگ ندید.
میخوان بزرگش کنن , دقیقا همین کار رو میخواستن با اون بابا دهنمکی هم بکنن , البته دهنمکی رو به نوعی دیگه.

خلاصه بزرگش نکنید که این اون چیزیه که اونا میخوان.
وقتی یکی هم از راه های معقول توانایی بزرگ شدن رو نداره , یعنی جامعه اشباع شده از اون نوع بزرگ شدن , یکی میاد از راه غیر معقول میخواد بزرگ بشه , برای همین نمیتونه با حرف درست حسابی زدن معروف شه.
میاد چیزای عجیب غریب و به شدت احمقانه میگه , اینجوری توجه بهش جلب میشه , بعد از یه مدت حرفای احمقانه فراموش میشه ولی اون شخصیت بزرگ و معروف میشه حالا هرچقدر هم منفور
خلاصه حواستون باشه

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
این دکتر عباسی یک بار اومده بود دانشگاه ما چند سال پیش و سخنرانی کنه.
قبل از انتخابات ریاست جمهوری پنج سال پیش.
اونجا من برای تریبون آزاد رفتم و کلی یارو رو شستم گذاشتم کنار
بماند!
بعد وسط حرف های من پرید و گفت:

آقا هیچ میدونید تز دکترای من استراتژی فلان بوده؟
یعنی من در مورد رشته ای که توش تحصیل کردم نمیتونم حرف بزنم؟ و شما از من ایراد میگیری؟!!

بعد من گفتم چه ربطی داره!
منم رشته لیسانسم مدیریت هست اما از مدیریت هیچی نمیدونم :دی
یقینا شما هم از رشته ای که توش تحصیل کردید چیزی نمیدونید :دی

بچه ها هم زدن زیر خنده :دی

بعد هم ایشون به نشانه بی احترامی به مهمان دانشگاه و تمسخر ایشون توسط بنده از جاش پاشد و مراسم رو ترک کرد :دی

منم شانس اوردم رئیس دانشگاه از این یارو خوشش نمیاومد وگرنه اخراجم میکردن!

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
دستش درد نكنه
حالا راستي سريال ماورا الطبيعه رو كدوم كانال چه ساعتي ميده يه بار ديدم تبليغشو انگار پي دي اف ميدادا

من تبلیغش رو تو پرشین استار دیدم
ولی اینطوری فاز نمیدهههه باید بری تو فیلم

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
این دکتر عباسی یک بار اومده بود دانشگاه ما چند سال پیش و سخنرانی کنه.
قبل از انتخابات ریاست جمهوری پنج سال پیش.
اونجا من برای تریبون آزاد رفتم و کلی یارو رو شستم گذاشتم کنار
بماند!
بعد وسط حرف های من پرید و گفت:

آقا هیچ میدونید تز دکترای من استراتژی فلان بوده؟
یعنی من در مورد رشته ای که توش تحصیل کردم نمیتونم حرف بزنم؟ و شما از من ایراد میگیری؟!!

بعد من گفتم چه ربطی داره!
منم رشته لیسانسم مدیریت هست اما از مدیریت هیچی نمیدونم :دی
یقینا شما هم از رشته ای که توش تحصیل کردید چیزی نمیدونید :دی

بچه ها هم زدن زیر خنده :دی

بعد هم ایشون به نشانه بی احترامی به مهمان دانشگاه و تمسخر ایشون توسط بنده از جاش پاشد و مراسم رو ترک کرد :دی

منم شانس اوردم رئیس دانشگاه از این یارو خوشش نمیاومد وگرنه اخراجم میکردن!
دقیقآ همون حرفی که زدم ! ایشون چند تا لغت گنده به کار میبره و استراتژی فلان و اندیشه های چنان و ... , روی بعضی ها هم تآثیر میذاره و طرف کلآ سریالی مثل لاست کوفتش میشه ! چون باید هر ثانیه بگرده توطئه هایی که سریال برای جهان سوم ایجاد کرده رو پیدا کنه !
یاد اینجا افتادم. طرف نوشته بازی Red Faction (یکی از بازیهای معروف که گیمرها میشناسنش) برای آموزش جنگ نرم به ایرانی ها ساخته شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی فکر کن چند میلیون دلار خرج کردن بازی رو ساختن که ایرانی ها (که کلآ کپی رایت نمیدونن چیه) بازی رو بخرن و آموزش ببینن !
واقعآ آدم لال میشه اینا رو میبینه.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
مثل اینکه اون برنامه خیلی تاثیر گذار بوده و روز به روز واکنش های بیشتری ازش میشه پیدا کرد. البته واکنش های غیر رسمی، مثل وبلاگ نویس ها خیلی بیشتره .

اولیش و یکی از جالب ترین هاش این هست .

بعدیش هم ایشون هستن .

این هم نوشته های یه دختر بی ادب.(البته به قول خودش ! )

این هم نظرات یک موافق .

سایت الف هم ویدئوی برنامه رو گذاشته . کامنت هاش هم جالبه. اینجا رو ببینید .

این هم یکی دیگه .

اما بالاخره یک اظهار نظر از یک چهره شناخته شده. حسین زمان مطلبی رو در نقد یه سری رفتار ها تو سایت شخصیش منتشر کرده که خیلی جالبه. اینجا رو کلیک کنید.

MacBook

Registered User
لایک‌ها
201
مثل اینکه اون برنامه خیلی تاثیر گذار بوده و روز به روز واکنش های بیشتری ازش میشه پیدا کرد. البته واکنش های غیر رسمی، مثل وبلاگ نویس ها خیلی بیشتره .

بعدیش هم ایشون هستن .

این هم نظرات یک موافق .

این هم یکی دیگه .

اما بالاخره یک اظهار نظر از یک چهره شناخته شده. حسین زمان مطلبی رو در نقد یه سری رفتار ها تو سایت شخصیش منتشر کرده که خیلی جالبه. اینجا رو کلیک کنید.
مرسی ساراجون جان!
جالب بودن

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
این بیاناتش منو شدیدا تحت تاثیر قرار داد :

الف- در ميان 200 كشور جهان، جمهوري اسلامي قلب جهان Global heart محسوب مي‌شود.
ب- آمريكا مغز جهان Global brain محسوب مي‌شود.
ج- قلب، بدون مغز زنده مي‌ماند، اما مغز بدون قلب زنده نمي‌ماند.

مارمولک

Registered User
لایک‌ها
3

این آدم هم یه دیوونه هست مثل ازغندی . چند روز پیش ازغندی توی سخنرانی اش که از صدا و سیما پخش می شد گفت : "بعضی خانم ها می گن ما دوست نداریم بچه دار شیم چون تناسب انداممون بهم می خوره. ای مرده شور اون اندامت رو ببره. احمق خدا تو رو خلق کرده که بچه بیاری و نسل بشر رو حفظ کنی ... "

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
وقت زیادی داشتم که تلف کنم (!) و لذا داشتم ویدیوی این مصاحبه رو تو سایت الف می دیدم (با تشکر از ساراجون!:دی...) رسید به اونجایی که تئوری داروین رو تشریح می کنه. یاد یکی از حکایتای هزل (!) عبید زاکانی افتادم (اونایی که عبید رو خوندن شاید بدونن منظورم کدومه!). جدا اگر شرف ندارین، لااقل سواد داشته باشین! :دی...

پ.ن: بعدم میان با افتخار می گن ما شاگرد این بودیم.:eek:

نگین

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
71

بعدیش هم ایشون هستن .

این هم نظرات یک موافق .

این هم یکی دیگه .

واقعا ممنون
يه مشت آدم متحجرو عقب مونده ي به اصطلاح تحصيل كرده ميشينند يه مشت حرف قلمب وسلمبه وبي سروته سرهم ميكنند وبه خورد مردم مي دندوافرادساده اي مثل مادربزرگ منم باور ميكنند .خوب دارندمردمو شست وشوي مغزي ميدند :wacko:

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
من دیشب خزعبلات و چرندیات محض ایشون رو گوش کردم و الآن کاملآ حق میدم که بعضی ها بشینن فارسی 1 ببینن و برنامه های داخلی رو ول کنن.
طرف با کمال پر رویی و وقاحت اومده میگه این سریالها باعث خود ارضایی میشه ... آخه آدم چی بگه ؟ نه یک بار , نه دو بار , بلکه 10,20 بار کلمه زنای ذهنی رو به کار میبره. مردک بی شعور , یکی مثل من که 4 سال نشست لاست رو دید و حتی یک بار هم به این کلمه چرندی که میگی فکر نکرد , اگه جلوی خونواده برنامه رو میدید باید چی میگفت ؟ بی وجدان انقدر هم مکارانه و زشت صحبت میکنه که روی کسانی که تا حالا سریالها رو ندیدن تآثیر میذاره و طرف فکر میکنه مثلآ توی لاست چه خبره.
تا قبل از این فکر میکردم یه آدم کم فکر هست که توی همه چیز توطئه میبینه و کلآ با تئوری توطئه رشد کرده , ولی بعد از شنیدن صحبتهای "دیروز , امروز , فردا" فهمیدم کلآ مشکل روحی روانی داره و عقده های نهفته ای داره که حالا فرصت بیرون ریختنشون رو پیدا کرده. کسی که انقدر راحت با چرندیات گفتنش میخواد چند میلیون نفر که سریالهای خارجی میبینن رو بی آبرو کنه و کلآ داستان و محتوای سریال رو ول میکنه و میچسبه به زنای ذهنی (که احتمالآ خودش استاد این کار هست) بهتره بره بمیره ...

نگین

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
71
من دیشب خزعبلات و چرندیات محض ایشون رو گوش کردم و الآن کاملآ حق میدم که بعضی ها بشینن فارسی 1 ببینن و برنامه های داخلی رو ول کنن.
طرف با کمال پر رویی و وقاحت اومده میگه این سریالها باعث خود ارضایی میشه ... آخه آدم چی بگه ؟ نه یک بار , نه دو بار , بلکه 10,20 بار کلمه زنای ذهنی رو به کار میبره. مردک بی شعور , یکی مثل من که 4 سال نشست لاست رو دید و حتی یک بار هم به این کلمه چرندی که میگی فکر نکرد , اگه جلوی خونواده برنامه رو میدید باید چی میگفت ؟ بی وجدان انقدر هم مکارانه و زشت صحبت میکنه که روی کسانی که تا حالا سریالها رو ندیدن تآثیر میذاره و طرف فکر میکنه مثلآ توی لاست چه خبره.
تا قبل از این فکر میکردم یه آدم کم فکر هست که توی همه چیز توطئه میبینه و کلآ با تئوری توطئه رشد کرده , ولی بعد از شنیدن صحبتهای "دیروز , امروز , فردا" فهمیدم کلآ مشکل روحی روانی داره و عقده های نهفته ای داره که حالا فرصت بیرون ریختنشون رو پیدا کرده. کسی که انقدر راحت با چرندیات گفتنش میخواد چند میلیون نفر که سریالهای خارجی میبینن رو بی آبرو کنه و کلآ داستان و محتوای سریال رو ول میکنه و میچسبه به زنای ذهنی (که احتمالآ خودش استاد این کار هست) بهتره بره بمیره ...

كافرهمه رابه كيش خودپندارد(منظورم عباسيه نه شما اشتباه نشه)اصولا كسي كه خودش اهل اين كاراس به همه مشكوك ميشه آخه آدم سالم كه طرزفكرش اين طوري نميشه

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
كافرهمه رابه كيش خودپندارد(منظورم عباسيه نه شما اشتباه نشه)اصولا كسي كه خودش اهل اين كاراس به همه مشكوك ميشه آخه آدم سالم كه طرزفكرش اين طوري نميشه
کلآ یه بیماری جدیدی به وجود اومده به نام توهم توطئه (البته بیماری خیلی قدیمی ای هست ولی توی ایران به تازگی زیادتر شده) طرف فکر میکنه زمین و زمان دست به دست هم دادن تا اسلام و ایران و ... رو نابود کنن. به جای اینکه بشینه از سریالش لذت ببره , میگرده توی 100 و خورده ای قسمت روزها تلاش میکنه تا یه نکته خیلی ریزی پیدا کنه و بتونه تئوری خودش رو ثابت کنه. ایشون هم به نظر میاد سردمدار این بیماری هستن.
توی یکی از وبلاگهایی که دوستمون بالاتر معرفی کردن چیز خیلی جالبی نوشته بود :
دوستی داشتم چندین سال پیش که قبلا داستانی را از او در اینجا تعریف کردم. این دوست بسیجی مهربان ما روزی به من گفت: "فیلم بیگانه (Alien) را دیدی؟ در این فیلم موجودی از بیرون وارد یک جایی می‌شود و قصد نابودی آنجا را دارد. منظور از این موجود "اسلام" است. امریکا این فیلم‌ها را برای تخریب اسلام ساخته"

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

خب دیگه از همین متن میشه به شخصیت و علم ایشون پی برد. دیگه نیاز نیس پای همه ی سخنرانی هاش بشینیم تا بتونیم در موردش قضاوت کنیم. کسی که این حرفا رو میزنه معلومه تو ذهنش چی میگذره

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
طرف با کمال پر رویی و وقاحت اومده میگه این سریالها باعث خود ارضایی میشه ... آخه آدم چی بگه ؟ نه یک بار , نه دو بار , بلکه 10,20 بار کلمه زنای ذهنی رو به کار میبره. مردک بی شعور ,

زشت نیس این حرفا از صدا و سیمای درپیت میلی پخش بشه و خانواده ها تماشا کنن؟

عجیب!!!

گیر عجب یالقوزایی افتادیم!

نگین

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
71
کلآ یه بیماری جدیدی به وجود اومده به نام توهم توطئه (البته بیماری خیلی قدیمی ای هست ولی توی ایران به تازگی زیادتر شده) طرف فکر میکنه زمین و زمان دست به دست هم دادن تا اسلام و ایران و ... رو نابود کنن. به جای اینکه بشینه از سریالش لذت ببره , میگرده توی 100 و خورده ای قسمت روزها تلاش میکنه تا یه نکته خیلی ریزی پیدا کنه و بتونه تئوری خودش رو ثابت کنه. ایشون هم به نظر میاد سردمدار این بیماری هستن.
توی یکی از وبلاگهایی که دوستمون بالاتر معرفی کردن چیز خیلی جالبی نوشته بود :
دوستی داشتم چندین سال پیش که قبلا داستانی را از او در اینجا تعریف کردم. این دوست بسیجی مهربان ما روزی به من گفت: "فیلم بیگانه (Alien) را دیدی؟ در این فیلم موجودی از بیرون وارد یک جایی می‌شود و قصد نابودی آنجا را دارد. منظور از این موجود "اسلام" است. امریکا این فیلم‌ها را برای تخریب اسلام ساخته"

واقعا مريضن آخه من موندم چرا هرچيزي كه ميشه ربطش ميدن به نابود كردن اسلام بابا به خدا مردم دنيا بيكارنيستن كه بشين شبانه روز نقشه ي نابود كردن ماروبكشن:blink: (حالا نه خيلي هم موجودات تحفه اي هستيم ) به خدا توهمون اسلام وقرآني هم كه ادعا ميكنيد بهترازماقبولش داريد گفته شده همه ي مردم برابراند وملاك برتري كارنيكو كردن وپرهيزگاريه نه برتريه نژادي
(راسي بچه ها مرقب باشيدكه به مرز حساسي نزديك شديم خطر شيلترشدن)

Last edited:

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
مشکل اينه که مردم ما يه خورده همچين شارلتان نيستن همچين که ميگن "دکتر" ديگه طرف
ماستش ميريزه هرچی هم اين "دکتر" زر زر کنه قبول ميکنه
نمونه بارزش اين هايی که با عنوان "دکتر" ميرن خواستگاری طرف هم حتی تحقيق نميکنه اونوقت طرف کلاه بردار
از آب در مياد
کلاً من زياد اهميتی واسه اينجور چيزا قايل نميشم مخصوصاً اگه طرف ايران درس خونده باشه
بيشتر اين سبکی طرف رو ميفهمم:
تا مرد سخن نگفته باشد--------عيب و هنرش نهفته باشد

Venom

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,913
زشت نیس این حرفا از صدا و سیمای درپیت میلی پخش بشه و خانواده ها تماشا کنن؟
حالا اگه یه ساعتی بود که بیننده هاش خاص بودن , کمتر مشکل داشت. ولی فکر میکنم حدودای 9, 9:30 بوده چون اون موقع ما داشتیم اختتامیه جام جهانی رو می دیدیم. یعنی ساعتی که بچه 7,8 ساله کنار دست پدر مادرش نشسته داره تلویزیون میبینه. وقتی این کلمه ها رو میشنوه میگه بابا معنی این کلمه چیه ؟ خب باباش چه جوابی باید بده ؟!

بالا