برگزیده های پرشین تولز

بانک صادرات هم مانند بانک ملی از طریق نت میشه کارت به کارت کرد ؟

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
من که ندیدم صادرات داشته باشه.....
ولی تجارت هم قابلیت کارت به کارت اینترنی داره و بانکهای خصوصی اکثرآ این قابلیت رو دارند

frog

Registered User
لایک‌ها
36
ممنون ، خودم کارت ملی دارم ولی توش 1400 تومن بیشتر نیست !

از طریق اون رمزیاب و سایت صادرات هم میشه ( ساتنا) ولی لعنتی اسم و شماره حساب رو چک نمی کنه که ببینه درست هست یا نه ، فرضا اگه شاتباهی پول رو واریز کردی ، دیگه نمیشه کاریش کرد !

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116

از طریق اون رمزیاب و سایت صادرات هم میشه ( ساتنا) ولی لعنتی اسم و شماره حساب رو چک نمی کنه که ببینه درست هست یا نه ، فرضا اگه شاتباهی پول رو واریز کردی ، دیگه نمیشه کاریش کرد !

اگه کارت به کارتشون شتابی هم ساپورت میکرد بهتر بود از این لحاظ و اول اسم صاحب حساب رو نمایش میده مطمئن بود طرف واریز میکنه........
البته شماره حساب شبا امکان اشتباش خیلی کمه چون یه عددش جابجا هم بشه ممکنه اون شماره حساب موجود نباشه.

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299

ساتنا کلا همین طوریه
چون به سرور بانک دیگه مستقیم که وصل نیست

اگر هم اسم یا شماره حساب اشتباه باشه
پول برمی گرده به حسابت

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
سامان به همه بانکا میشه پول ریخت

sadeghspiderman

کاربر فعال نرم افزار موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
64
سامان به همه بانکا میشه پول ریخت
خب چه ربطی داشت
biggrinsmiley.gif

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
با استفاده از سبای ملی میتونی به حساب همه بانک ها پول بریزی ( حواله سانتا و پایا )
و با استفاده از اینترنت بانک ملت میتونی همه چیزی انجام بدی! فوق العادس
فقط هزینه داره! کارمزد هر واریز 500 تومنه که کم میکنه

frog

Registered User
لایک‌ها
36
اگه کارت به کارتشون شتابی هم ساپورت میکرد بهتر بود از این لحاظ و اول اسم صاحب حساب رو نمایش میده مطمئن بود طرف واریز میکنه........
البته شماره حساب شبا امکان اشتباش خیلی کمه چون یه عددش جابجا هم بشه ممکنه اون شماره حساب موجود نباشه.

آخه باید خودم شماره حساب رو برم توی سایت تبدیل به شماره "شبا" کنم و بعد بیام و واریز کنم . نمی دونم ، چون من نمی دونستم که اگه اشتباه بزنی بر می گرده .

ساتنا کلا همین طوریه
چون به سرور بانک دیگه مستقیم که وصل نیست

اگر هم اسم یا شماره حساب اشتباه باشه
پول برمی گرده به حسابت

این نکته رو نمی دونستم .

بیشتر بانکها توی سایتشون این امکان رو گذاشتن

ما که ندیدیم . یعنی از طریق کارت یه بانک دیگه بشه پول رو به حساب یه شخصی توی یه بانک ثالثی واریز کرد !؟ فقط با داشتن شماره کارت ؟

با استفاده از سبای ملی میتونی به حساب همه بانک ها پول بریزی ( حواله سانتا و پایا )
و با استفاده از اینترنت بانک ملت میتونی همه چیزی انجام بدی! فوق العادس
فقط هزینه داره! کارمزد هر واریز 500 تومنه که کم میکنه

نمی دونستم برم چک کنم ، ممنون میشه یه لینک هم بزارید . البته اگه از اینا نباشه که حتما توی بانک ملت حساب داشته باشم . تنکس

ehsanrf

کاربر حرفه ای نرم افزار
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
809
خوب بله ديگه حتما بايد از ملت حساب داشته باشي!

سعادت

Registered User
لایک‌ها
1,134
آخه بعضی هاشون به حرف بانک مرکزی گوش نمیکنند
مثلا گفته باید از تراکنش های کارتخوان کارمزد کم بشه ولی چندتاشون این کارو نمیکنند

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
آخه بعضی هاشون به حرف بانک مرکزی گوش نمیکنند
مثلا گفته باید از تراکنش های کارتخوان کارمزد کم بشه ولی چندتاشون این کارو نمیکنند

خوب اگه بین بانکی نباشه میتونن کم نکنند وربطی به بانک مرکزی نداره

پاسخ تاپیک : صادرات با رمز دوم این امکان رو نداره

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
صادرات مزخرف ترین بانک ارائه دهنده خدمات اینترنتیه ...

هیچی نداره ... هیچی !!!!

واقعا خیلی مسخرست ... اگه بخوای یه انتقال حساب به حساب اینترنتی هم انجام بدی ها ... باید 20 تومن دستگاه رمز یاب خریداری کنی :lol:

آخه من نمیدونم کدوم گوسفند هایی سیاست ها و خدمات این بانک رو پشتیبانی میکنن واقعا جای خسته نباشید داره براشون ...

الان همه بانک ها بهترین امکانات اینترنتی رو برای مشتری هاشون فراهم میکنن به صورت کاملا رایگان ...

اونوقت صادرات واسه 4 تا عمل جمع و تفریق هم کاسه گدایی میگیره جلو مشتری هاش

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
صادرات تو عیدفطر رمزیاب مجانی داد و میده بازم;)

aaraa

Registered User
لایک‌ها
14
تایید میشه شدید
خاطرات منو بانک صادرات :
1. رفتم حساب جاری باز کردم ریس شعبه میگه پول بریز به حساب تا دسته چک واست صادر کنم رفتم پول دادم به صندوق اومدم پیش ریس شعبه مگه چقدر ریختی میگم 100 تومان میگه چی ؟! نه نمیشه اصلا میگه حداقل 50 میلیون باید بریزی !!!!!!!!!!!!!!
میگم شرمنده الان 50 ملیون همرام نیست (گفتم خوب شاسکول گیرن که 100 میلیونم ریختم به محض گرفتن دسته چکم همرو برمیدارم) گفت خوب اشکال نداره !!!!!!!!!!!!!!!
2. دو ماه بعد یک حساب جاری دیگه باز کردم گفت باید دستگاه otp هم بگیری گفتم نمیخوام میخوام چه کار آخه ! گفت بخشنامه اومده . خلاصه الکی 20 توان از من لاخیدن .
3.در مورد تراکنشهای اینترنتی صادرات شدیدا ضعیف هست . جای برای شماره کارت اصلا وجود خارجی نداره فقط شماره حساب و شماره شبا همین و بس
زمانی که میخواهی انتقال ساتنا انجام بدی دستور انتقال که میدی میره زیر دست یک اپراتور و اون انجام میده !!!!!!!!!!! کاملا الکترونیکی (شنبه تا چهرشنبه بین یک ساعت مشخص هست فکر کنم 8 تا 1 )
در مورد otp یک جورای باهاش موافقم چون از نظر امنیتی ادم خیالش راحته ولی از نظر قیمت نه بیخود گرونه
در کل حتما فرصتی پیش بیاد حساب هامو جابه جا میکنم اینو به اونهای گفتم که تازه میخوان صادرات حساب باز کنن

بالا