برگزیده های پرشین تولز

بايد به كي اعتماد كرد

mohsen_m_0170

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجب وضعي اين كسب درامد از اينترنت

سلام دوستان

من يك كابر تازه واردم و تازگيها تو فكر درامدم . دركل مي خوام بدونم كه به نظر كساني كه در اين قسمتها كار كردن پولي هم تاحالا در اوردن و ارزش اين رو داره كه وقت خودم رو روي اين چيزا بزارم يا نه

واقعا در ماه چقدر ميشه از سايتهاي معتبر در اورد اونم بدون اينكه سرمايه بزارم؟
:blush:

Xiv

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عزیزم نون توی سرمایه گذاریه عقلانی که با یه استراتژیک خاص همراه باشه خوابیده.
اینو هم همیشه یادتون باشه پوله که پول می یاره و تا فکر نباشه پولی هم در کار نیست.
این سایت من دربارش نظری ندارم ولی چون مجانی هست ارزش امتحانش رو داره.
شما ایمیلتون رو می دید و واستون تبلیغات می یاد لازم هم نیست بخونید.
چیزی شبیه هرمی هست اما هرمی نیست. اینم لینک اگه خواستید عضو بشید.
http://www.vnnu.com

mohsen_m_0170

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز شما درست ميگين اما منظورتون از نون توی سرمایه گذاریه عقلانی که با یه استراتژیک خاص همراه باشه خوابیده چيه يعني شما ميگين اين درامدها چرته؟

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
99 درصد این نوع ایمیلها، اسپم هستند. روزانه دهها مورد برای من میاد. و در این چندین و چند سال (چیزی حدود 10 سال ) که کار و وقتم با اینترنت است، به جز یک مورد که در سال 79 برای یکی از دوستام اتفاق افتاد، بقیه همه دروغ بودند.
حتی یک زمانی به شدت مد شده بود که یک ایمیل از یک کشور آفریقای فرستاده میشد که ما از دولت فلان کشور هستیم، فلان میلیون دلار پول باید به کشور ما وارد بشه ولی به دلیل منع قانونی یک مرتبه نمیتونیم، اگر شما حسابی دارید، ما فلان درصد از این فلان میلیون دلار رو به خاطر اینکه اجازه میدید 10 روز پول ما در حسابتان بماند، به شما میدهیم. چقدر ایرانیانی رو میشناسم که گول مطلب رو خوردند و چقدر کلاه سرشان رفت.
به هر حال امروزه اصل بر این است که این نوع نامه ها کلاهبرداریست مگر اینکه خلافش ثابت گردد.
اما در مورد کسب درامد از اینترنت.
نظر من به شخ صه این است که شما معلومات فنی خودتان را بالا ببرید و بعد یک ایده نو راه بیندازید و سایتی بزنید. اینترنت این خصوصیت رو داره که بدون احتیاج به سرمایه اولیه کلان، بتوان به درامد خوبی رسید.
شما به هر سایت اینترنتی که نگاه کنید که الان به موفقیتی دست یافته است، روزی یک ایده نو بوده. از آمازون بگیر که در خاطرات موسسش هست هفته ها برای اینکه یک خرید 2 دلاری از سایتش انجام بگیرد، 24 ساعته آن لاین بوده. یا همین یاهو. اولین سایتی بود که ایمیل رایگان میداد.
در ایران هم از این دست سایتها کم نیستند. پرشین بلاگ به عنوان اولین ارائه دهنده وبلاگ رایگان، پشتیبانان شبکه به عنوان اولین ارائه دهنده کنتور فارسی برای سایتها و ...
فلک را سقف بگشا و طرحی نو درانداز!

Shahab1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام دوستان

من يك كابر تازه واردم و تازگيها تو فكر درامدم . دركل مي خوام بدونم كه به نظر كساني كه در اين قسمتها كار كردن پولي هم تاحالا در اوردن و ارزش اين رو داره كه وقت خودم رو روي اين چيزا بزارم يا نه

هر كاري مي خواي شروع كن جز سرمايه گذاري تو هايپ !!:f34r: و اينم بگم براي سرمايه گذاري هيچ سايتي معتبر نيست !! نتيجه مرحوم swissscashhh رو هم جميعا ديدن !!

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543

سلام دوستان

اگه ميخواي هزينه‌اي نكني و بتوني درآمد كني بيا تو هم راه خيلي‌ها رو پيش گير

يعني اول بيا به اين آدرس:
www.blogger.com

بعد براي خودت يك اكانت بساز كه در واقع صاحب يك وبلاگ ميشي، بعد يك موضوعي رو انتخاب كن و هر روز مطلب و متن جديدي به اين وبلاگ اظافه بكن - كلآ انگليش كار بكن - موضوع و متن‌ت بايد عالي و ارزشمند باشه وگرنه به هيچي نميرسي

بعد ميبيني كه به خوبي (البته هم به سختي!) ميتوني ترافيك خوبي با اين وبلاگت داشته باشي كه اگه ترافيك داشته باشي كسب درآمد هم ميتونه عملي بشه...

بالا