برگزیده های پرشین تولز

با آنتن1100 مشکل دارم

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
سلام
یکی از اقوام بعد از کلی گشتن تو بازار یه گوشی hungary 1100 گرفته (دلایلش به خودش مربوطه) این گوشی وقتی که توی مغازه امتحان شد هیچ مشکلی نداشت . ولی وقتی اوردش خونه و خواست دوباره سیمکارتو توش بذاره گوشی انتن نمیداد بعد از چند دقیقه لوگوی mci برگشت وآنتن فول شد ولی باز هم نه تماسی برقرارمی شد نه اینکه میگرفت و اس ام اس هم نمیفرستاد.
بعد از چند دقیقه انتن درست شد و انگار نه انگار که چنین مشکلی داشته...ولی زهی خیال باطل ... بعد یکی دوتا تماس دوباره همون آش و همون کاسه
کسی میتونه در اینباره کمکی بکنه

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
اونقدر به این در و اون در زدم تا فهمیدم مشکل چیه
قضیه اینه که 1100 هایی که طی چند ماه اخیر واردبازار شدند گوشیهایی هستند که قبلا به دلیل ایرادتی به کارخانه برگشت داده شدند و شرکت هم بد از مرتفع کردن ایرادات(خیر سرش) به بازار برگردونده . چون بازارهای درست و حسابی دنیا طالب این گوشیا نیستند اجناس مذکور به سمت بازارهای کشورهایی مثل ما سرازیر شدند
تنها توصیه من به شما اینه که از خیر این گوشیها بگذرید چون الان تمام تعمیرگاهها پرشدند از 1100 هایی که چند ماه اخیر وارد بازار شدند.
البته این گوشی از تهران جمع آوری شده. ولی ممکنه توی بعضی از مغازه ها وشهرستانها پیدا بشه.

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ممنون از کمکهای نکردتون!
خودم انقدر به این در و اون در زدم تا فهمیدم مشکل چیه
قضیه اینه که 1100 هایی که طی چند ماه اخیر واردبازار شدند گوشیهایی هستند که قبلا به دلیل ایرادتی به کارخانه برگشت داده شدند و شرکت هم بد از مرتفع کردن ایرادات(خیر سرش) به بازار برگردونده . چون بازارهای درست و حسابی دنیا طالب این گوشیا نیستند اجناس مذکور به سمت بازارهای کشورهایی مثل ما سرازیر شدند
تنها توصیه من به شما اینه که از خیر این گوشیها بگذرید چون الان تمام تعمیرگاهها پرشدند از 1100 هایی که چند ماه اخیر وارد بازار شدند.
البته این گوشی از تهران جمع آوری شده. ولی ممکنه توی بعضی از مغازه ها وشهرستانها پیدا بشه.

دوست عزيز مطمئن باشيد خود من شخصا اگه علم كاري رو داشته باشم كمك ميكنم طبيعتا دوستان ديگر نيز كمكي از دستشون بر نمي يومده ;) بهرحال ميبخشيد .
البته تو تنظيمات سرچ شبكه رو بزار رو منوئل شايد فرجي بشه :)

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
حالا گوشی قحطی بود که اینو خریده؟!!!

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
دوست عزيز مطمئن باشيد خود من شخصا اگه علم كاري رو داشته باشم كمك ميكنم طبيعتا دوستان ديگر نيز كمكي از دستشون بر نمي يومده ;) بهرحال ميبخشيد .
البته تو تنظيمات سرچ شبكه رو بزار رو منوئل شايد فرجي بشه :)

این منم که باید از نوشته تندم عذر خواهی کنم جمله اولو حذف میکنم
راستش کمی عصبی شدم که اینطوری نوشتم آخه فروشنده گوشیو پس نمیگیره و میگه گوشیو زدی زمین و آنتنش خراب شده . توصیه من به فامیلمون این بود که لااقل j100 بگیره ولی نمیدونم از کی شنیده بود که 1100 بهتره و
پولشو اینطوری ریخت دور
با سرچ شبکه فرقی نمیکنه . در کل این مشکل گاهی هست و گاهی نیست . امروز فقط نیم ساعت مشکل آنتن داشت

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
این منم که باید از نوشته تندم عذر خواهی کنم جمله اولو حذف میکنم
راستش کمی عصبی شدم که اینطوری نوشتم آخه فروشنده گوشیو پس نمیگیره و میگه گوشیو زدی زمین و آنتنش خراب شده . توصیه من به فامیلمون این بود که لااقل j100 بگیره ولی نمیدونم از کی شنیده بود که 1100 بهتره و
پولشو اینطوری ریخت دور
با سرچ شبکه فرقی نمیکنه . در کل این مشکل گاهی هست و گاهی نیست . امروز فقط نیم ساعت مشکل آنتن داشت

خواهش ميكنم :)
يكي از دوستان من g220I سوني اريكسون داره گوشي جالبيه نمي دونم چند خريده ولي نبايد گرون باشه تو اين رنج ها چيز جالبيه ;)
وسايل الكتريكي همينه خودتو دوست من ناراحت نكن .... مشكل پيش مياد.
يه نكته اي رو هم اضافه كنم كه هميشه به دوستاي ديگرم هم همينو ميگم :
گوشي دستتون اومد و اذييتتون نكرد و حسابي بقول معروف باهاتون راه اومد و همرا هتون شد .... از دست ندينش دو دستي بچسبيد بهش .

بالا