برگزیده های پرشین تولز

با اين افراد ازدواج نكنيد!

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
آره دیگه
برای مثال:
مثلآ هندوها . من هندوها رو قبول ندارم
ولی خیلی بهتر از بی دین ها هستند
چون یه چیزی رو (خدایی یا بتی یا هر چیز دیگری) رو قبول دارن و قبول داشتن خدا اونا رو از بدی ها باز میداره

ولی افراد بی دین چون به چیزی اعتقاد ندارن ممکنه هر کاری بکنن

----
به نظرم اگر بی دینی رواج پیدا کنه آمار فحشا . هم جنس بازی . قتل . پول پرستی . فقر و همه چی بالا میره

-----
به حرف من گوش کنید تا رستگار شوید :D
:D
دمت گرم یه نگاه به جنگهای دنیا بنداز یه نگاه به مسائل کلیسا و حوزه بکن
اون ممکنه رو خوب اومدی بی دینها ممکنه جنگ راه بندازن ولی دینداران هزاران ساله توی جنگ هستن و انسانها رو میکشن و قتل عام میکنن.
بی دینها ممکنه پول پرست باشن ولی تمام نظامهای سرمایه داری جهان مذهبی بوده و هست
و...
هندو ها هم دیندارن دیگه

Last edited:

Mr.4

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
526

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
تایید میشه
hmmsmiley02.gif

g3naa

Registered User
لایک‌ها
31
یعنی اون جمله رو جدی گفتی؟ :eek:

خو یه سوال. اگر خدا رو قبول داشته باشیم با دین هستیم یا بی دین؟

اینی که شما گفتین خیلی بهتر از کسایی هست که خدا رو قبول ندارن
:D
دمت گرم یه نگاه به جنگهای دنیا بنداز یه نگاه به مسائل کلیسا و حوزه بکن
اون ممکنه رو خوب اومدی بی دینها ممکنه جنگ راه بندازن ولی دینداران هزاران ساله توی جنگ هستن و انسانها رو میکشن و قتل عام میکنن.
بی دینها ممکنه پول پرست باشن ولی تمام نظامهای سرمایه داری جهان مذهبی بوده و هست
و...
هندو ها هم دیندارن دیگه

این حرف شما مثل حرف یکی از سیاستمدارهای معروف میمونه میمونه
زمان بحران اقتصادی خوشحال بود و میگفت اقتصاد دنیا نابود شده و مستکبرها دارن نابود میشن و ...
ولی چرا زیاد رو خودش تاثیر نذاشت؟
چون در کل اقتصادی نداشت که بخواد نابود بشه!

بی دین و بی خدا میخوای
به چینیا نگاه بنداز...
مثل آب خوردن اعدام میکنن
حتی برای مسایل کوچیک
هر جنسی ببینی کپیش رو میزنن و تزریق میکنن به بازار
خوب اینا دزدی نیست؟
خدایی قبول ندارند و همش تو فکر همین دنیا هستند

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
اگه از ازدواجش فاکتور بگیریم چی؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651

زمان بحران اقتصادی خوشحال بود و میگفت اقتصاد دنیا نابود شده و مستکبرها دارن نابود میشن و ...

بی دین و بی خدا میخوای
به چینیا نگاه بنداز...
مثل آب خوردن اعدام میکنن
حتی برای مسایل کوچیک
خوب اینا دزدی نیست؟

تندروهاي يهودي اسرائيل ، حزب الله لبنان ، طالبان ، القاعده ، جندالله و ..... ( دولت خودمون رو مثال نزدم كه سياسي نشه :lol: ) همشون شديدا به اجراي احكام مذهبيشون پايبندن .

ضمنا علم اقتصاد اين صحبت ها رو نداره كه جنس كپي نزنيم ...... هيچ كشوري ( دقت كن هيچ كشوري ) مذهبي و غير مذهبي به اين موضوع اهميت نميده ، اگر ميبيني كسي مثل چين اين كار رو نميكنه چون توانش رو نداره .

Last edited:

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58

بی دین و بی خدا میخوای
به چینیا نگاه بنداز...
مثل آب خوردن اعدام میکنن
حتی برای مسایل کوچیک
خوب اینا دزدی نیست؟
اعدامهای دولتی ربطی به بی دین بودنشون نداره به کمونیسم نظامی شون مربوطه.
چینی ها همچین هم بی دین نیستن آمارهاشون که درست نیست ولی نصفشون به ادیان شرقی و اسلام اعتقاد دارن اون پنجاه درصد بقیش هم معلوم نیست شاید پیرو فرقه ها و آیین ها کوچول موچولو باشن
حزب کمونیست چین آخرش 80 میلیون عضو داره.

کشور بی دین میخوای نگاه کن به سوئیس ، دانمارک ، ژاپن ، فرانسه

Last edited:

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
خدا رو قبول داشته باش همه چی حله

ولی انصافا کسایی که خدا رو قبول ندارن زندگی نمیکنن

Gilgamesh

Registered User
لایک‌ها
0
خودتان تنهایی فکر کردید یا کسی هم کمکتان کرد؟

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
خوب اگه با این جور افراد ازدواج کنین خودتون یه عمر پشیمون میشین
نه میتونین بچه دار بشین تازه اگه بچه دار بشین بچه تون هم مشکل شما رو خواهد داشت

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
اینم عواقب اینگونه ازدواج ها

بعد از اینکه بچه دار شدیم ،‌ رابطه زناشویی‌مان تمام شد

این زوج از زمانیکه تبدیل یه یک خانواده شدند ، رابطه زناشویی‌شان را قطع کردند. آیا این ازدواج عاقبتی خواهد داشت؟

زن می‌گوید
" ما برای همدیگر دشمن شده بودیم"
بیتا 37 ساله ، ؛ نه سال است که ازدواج کرده و به همراه همسر و پسر 2 ساله اش"محیا" زندگی می‌کنند. او می‌گوید:" زندگی من و حمید از زمانیکه بچه دار شدیم تغییر کرد. اما نمی‌دانستیم تا این حد از هم دور شده ایم. آنقدر گرفتار رسیدگی به محیا شده بودیم که همدیگر را فراموش کرده بودیم. زمانیکه محیا را می‌خواباندم ساعت 9.30 شب بود – آنقدر خسته بودیم که به جز تماشای تلویزیون کاری نمی‌توانستیم بکنیم.

مدام با هم بحث می‌کردیم. من و حمید دیدگاه‌های متفاوتی در مورد بچه‌ها داشتیم ،‌ اما به جای اینکه با هم به توافق برسیم دشمن همدیگر شده بودیم. "پول و رابطه زناشویی " قسمت‌های ناراحت کننده زندگی مان شده بودند. در بستر هم با هم توافق نداشتیم – من رابطه زناشویی را برای هفته ای یک بار کافی می‌دانستم اما حمید بیشتر می‌خواست. اما این روزها به کلی نسبیتا به آن بی علاقه شده ام. اگر به حمید بگویم که میلی به رابطه زناشویی ندارم یا در موقعیتی نیستم که بتواننم این کار را انجام بدهم ،‌حمید شروع به فریاد می‌کند که تو نسبت به نیازهای من بی توجهی ؛ اما این رفتار او مرا عصبی می‌کند ، اما آیا طبیعی است که ما ماههاست با هم رابطه زناشویی نداشته ایم ؟

حمید متخصص کامپیوتر است و ما از درآمد او امرار معاش می‌کنیم ، به خاطر اینکه من از زمانیکه بچه دار شده ام کارم را رها کردم. حمید فکر می‌کند که من ولخرجی می‌کنم. وقتی غذا را از بیرون می‌خرم عصبانی می‌شود ، اما بعضی اوقات پس از یک روز خسته کننده رسیدگی به محیا انرژی برای آشپزی کردن ندارم.

متاسفانه ، تفاوت‌های ما تبدیل به مشکلات بزرگی شده ؛ حمید سر من فریاد می‌زند ، مرا تحقیر می‌کند و به من می‌گوید "تو احمقی". بعد از دعوا او روی کامپیوترش می‌کوبد تا آرام شود و من هم در رختخوابم گریه می‌کنم. مدام خودم را سرزنش می‌کنم و خودم را مقصر می‌دانم که نمی‌توانم با حمید رابطه زناشویی داشته باشم.

من فرزند سوم یک خانواده پرجمعیت بود. به پدرم خیلی نزدیک بودم اما با مادرم همیشه دعوا می‌کردم . او زنی سخت گیر و مقرراتی بود و می‌خواست من همان کاری را بکنم که او می‌خواست. همه زندگی ام مطابق میل مادرم رفتار کردم ، اما او هیچ وقت آنطور که باید قبول نداشت . در مورد برادرهایم وضعیت متفاوت بود. به آنها خیلی اطمینان داشت
بیتا ادامه می‌دهد

در 26 سالگی حمید را در کلاسی ملاقات کردم ، بلافاصله عاشقش شدم . او بلند قد و زیبا بود ، با موهای قهوه ای و چشمان آبی ؛ یک شب بعد از کلاس با بچه‌ها به بیرون رفتیم . آن شب در مورد موضوعات مختلفی صحبت کردیم و متوجه شدیم چقدر بهم شباهت داریم ؛ هر دو ما مادران سخت گیری داشتیم و.... در طول چند هفته بعد متوجه شدیم که دلمان می‌خواهد بقیه عمرمان را در کنار یکدیگر بگذرانیم

ازدواج زودهنگام ما سرشار از آرامش و تفریح بود. هر دو کارمان را دوست داشتیم و آنقدر درآمد داشتیم که یک خانه از خودمان داشته باشیم. بعضی اوقات درمورد رابطه زناشویی با هم بحث می‌کردیم اما موضوع آنقدر جدی نبود که نگران کننده باشد.

زمانیکه محیا پسرمان بدنیا آمد بسیار هیجان زده بودیم و من فکر می‌کردم هر چه فرزندان بیشتری از حمید داشته باشم وابستگی مان بهم بیشتر می‌شود . اما ما هم مانند پدر و مادرهای دیگر بیشتر وقت مان صرف رسیدگی به فرزندمان می‌شد و به همین خاطر وقتی برای هم نداشتیم ، بعضی اوقات همدیگر را فراموش می‌کردیم. بعد از مدتی در مورد‌تربیت و رسیدگی به محیا دچار اختلاف شدیم.

علی رغم اینکه من مدت بیشتری را با محیا می‌گذراندم و به نیازهای وی بیشتر آشنا بودم ، حمید نظرات دیگری داشت. برای مثال محیا با پوشک کمی گشاد راحت‌تر بود . به حمید یاد می‌دادم که چگونه محیا را پوشک کند اما او آنقدر پوشک را تنگ می‌بست که من خطوط قرمز را روی پاهای محیا می‌دیدم. زمانیکه پوشک محیا را چک می‌کردم حمید شروع به فریاد زدن می‌کرد و من را متهم می‌کرد که به کار‌های وی بی اعتنا هستم. اخیرا محیا جیغ می‌زند ولی من فقط به او هشدار می‌دهم ، اگر به کارش ادامه دهد او را‌ترک می‌کنم. اما حمید فکر می‌کند باید او را تنبیه بدنی کند ، و به او یک پس گردنی می‌زند. می‌ترسم اگر محیا به این رفتارش ادامه دهد حمید او را کتک بزند.

دوستان من فرزندی ندارند و نمی‌توانند درک کنند که من چه می‌گویم. مادرم هم کمکی به من نمی‌کند ، با اینکه هر روز به من تلفن می‌کند و گهگاهی به من سر می‌زند. او روشهای‌تربیتی مرا مسخره می‌کند و این باعث می‌شود من سرخورده شوم ، بنابراین حمید مرا مجبور می‌کند که رفت و آمدهایم را محدود کنم. اما من فکر می‌کنم رفتار مادرم چه درست باشد چه غلط ، من به کمک و حمایت‌های وی نیاز دارم.

هفته گذشته با حمید در مورد شام بحث مان شد و به یک دعوای بزرگتر ختم شد ؛ رابطه زناشویی. حمید به من گفت یک احمق هستم و مرا به دیوار چسباند و بعد به گوشه ای پرت کرد. از او می‌ترسیدم به همین خاطر محیا را در آغوش گرفتم و به خانه برادرم رفتم. زمانیکه فردای آن روز به خانه بازگشتم ، به حمید گفتم که هنوز دوستش دارم اما از دست او ناراحت هستم. به وی گفتم :" دلم برای صمیمیت و نزدیکی که قبل از بدنیا آمدن محیا داشتیم تنگ شده است و دوست دارم آن احساس برگردد".

ALPINER

Registered User
لایک‌ها
49
بنظر من تمام مسائلي كه تو پست 1 هست فقط 30% الزامات اصلي است با احتساب خانواده دار بودن، اخلاقيات، انسانيت، اختلاف سني و ... كه لازمه خوشبختي و بقاء زندگيست.
تازه بعداز ازدواج 70% مسائل رو بايد ايجاد كرد يا مراقبت نمود كه زندگي خراب نشود. هتك حرمت، بي محبتي، گذشت، اعتماد، توجه، ادب، خيانت، لذت زناشوئي و ... همه از ابتداي ازدواج بايد بهش توجه كرد.

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
آره دیگه
برای مثال:
مثلآ هندوها . من هندوها رو قبول ندارم
ولی خیلی بهتر از بی دین ها هستند
چون یه چیزی رو (خدایی یا بتی یا هر چیز دیگری) رو قبول دارن و قبول داشتن خدا اونا رو از بدی ها باز میداره

ولی افراد بی دین چون به چیزی اعتقاد ندارن ممکنه هر کاری بکنن

----
به نظرم اگر بی دینی رواج پیدا کنه آمار فحشا . هم جنس بازی . قتل . پول پرستی . فقر و همه چی بالا میره

-----
به حرف من گوش کنید تا رستگار شوید :D

بنظرم نظرت فاقد ارزشه

Damn

Registered User
لایک‌ها
630
خدا رو قبول داشته باش همه چی حله

ولی انصافا کسایی که خدا رو قبول ندارن زندگی نمیکنن

با توجه به کدوم انصاف این حرف میزنی ؟
چه چیزایی حله
الان این همه ادم قبولش دارن کجای کارشون حله