برگزیده های پرشین تولز

با این زمین چی کار میتونم بکنم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehran_f1

Registered User
لایک‌ها
0
سلام خدمت بچه های پی تی ( البته فقط فیلتر شکن داراش ! )
هدف از این تاپیک درخاسته راهنمایی از شماست .....
قضیه از این قراره که من یه زمینه کشاورزی به مساحته 132 هکتار توی یکی از بخشهای یک شهرستان توی هرمزگان دارم و بعد از 18 سال و اندی میخام ازش بهره برداری کنم !
فقط چند تا مشکل وجود داره :

1- برای کشاورزی تو اون زمینه دست نخورده 30 الی 40 میلیون ( و حتی بیشتر ) پول نیاز هست که از عهده ی ما خارجه ! تازه این پوله آماده سازیه زمین برای کشاورزیه ( تازه زمینش آب هم نداره ....فقط مجوز حفر چاه داره ! )
و اونوقت که این کار ها انجام شد خوده کشاورزی میمونه که کاره من نیست !

2- نمیدونم چطوری میتونم با اون زمین وام بگیرم ! یا اصلا میشه ؟

3- به نظره شما این زمین چند می ارزه ! اگه برای فروش بزارم چند وقته میتونم آبش کنم !

از هر کی اطلاعی از اینکه من چیکار میتونم با این زمین بکنم درخاست میکنم منو راهنمایی کنه !

فعلا .. .

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
پی ام چک کن .

AKBAR_TR

Registered User
لایک‌ها
98
سلام خدمت بچه های پی تی ( البته فقط فیلتر شکن داراش ! )
هدف از این تاپیک درخاسته راهنمایی از شماست .....
قضیه از این قراره که من یه زمینه کشاورزی به مساحته 132 هکتار توی یکی از بخشهای یک شهرستان توی هرمزگان دارم و بعد از 18 سال و اندی میخام ازش بهره برداری کنم !
فقط چند تا مشکل وجود داره :

1- برای کشاورزی تو اون زمینه دست نخورده 30 الی 40 میلیون ( و حتی بیشتر ) پول نیاز هست که از عهده ی ما خارجه ! تازه این پوله آماده سازیه زمین برای کشاورزیه ( تازه زمینش آب هم نداره ....فقط مجوز حفر چاه داره ! )
و اونوقت که این کار ها انجام شد خوده کشاورزی میمونه که کاره من نیست !

2- نمیدونم چطوری میتونم با اون زمین وام بگیرم ! یا اصلا میشه ؟

3- به نظره شما این زمین چند می ارزه ! اگه برای فروش بزارم چند وقته میتونم آبش کنم !

از هر کی اطلاعی از اینکه من چیکار میتونم با این زمین بکنم درخاست میکنم منو راهنمایی کنه !

فعلا .. .
زمین متری چنده اونجا؟
بفروش پولشو بگیر واسه خودت زندگی کن.
به نظرم به دردسرش نمی ارزه

mehran_f1

Registered User
لایک‌ها
0
دد بوی جان ممنون از راهنماییت ...
اکبر تی ار جان والا یکی پیشنهاد داده با یه آپارتمان 95 متری ( تو یه منطقه ی خوب در بندرعباس ) عوضش کنم !
هنوز کارشناس نبردیم برای ارزیابی !!!! که واقعا چقدر می ارزه !

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
شنيدم توي بندرعباس زمين ها اونجا خيلي بالارفته
زيادي دارند بها ميدهند به گيلان گول سرسبزي واصلا به گيلان بها نميدن
اون زمان توي بندرعباس خانه داشتيم رفتيم فروختيم الان به همان متراز توي رشت خانه داريم الان همان خانه توي بندعباس دوبرابر قيمت توي اينجا است يعني حسابي ضرر كرديم!!!!!

اونجا 4سال پيش ادم زمين ميخريد الان سود ميكرد چون 14سال پيش توي بندرعباس بوديم وضع خيلي بد بود ولي 5سال پيش رفتيم ديديم خيلي خيلي پيشرفت كرده بندر

mehran_f1

Registered User
لایک‌ها
0
یه فکره دیگه هم که دارم اینه که یه نفر پیدا بشه که روش سرمایه گزاری کنه یعنی : زمین از من و سرمایه از اون سودش رو هم یه جوری تقسیم شه !
میشه اونجا گاوداری .... مرغداری یا کارای صنعتی کشاورزیه دیگه انجام داد بازم این وسط نمیدونم چطوری شخص مورد نظر رو پیدا کنم !
اگهی بدم ؟ کجا ؟ چند درصد میشه رو پیدا کردنه همچین شخص یا شرکتی حساب کرد !

mehran_f1

Registered User
لایک‌ها
0
مهیار جان درسته . قیمته زمین به شدت اینجا بالاست در حدی که شما یه زمینه کوچولو اینجا بخری 2 ماهه 2 ملیون میاد روش ولی این فقط تو خوده بندرعباس اینجوریه ....اطرافش قیمتها عادیه !
زمینه من هم یه جای پرت هست ! توی یکی از بخشهای شهرستان رودان !
البته من حتی زمینه رو هنوز ندیدم ! چند سال پیش بابام بهش سر زده !

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
یه فکره دیگه هم که دارم اینه که یه نفر پیدا بشه که روش سرمایه گزاری کنه یعنی : زمین از من و سرمایه از اون سودش رو هم یه جوری تقسیم شه !
میشه اونجا گاوداری .... مرغداری یا کارای صنعتی کشاورزیه دیگه انجام داد بازم این وسط نمیدونم چطوری شخص مورد نظر رو پیدا کنم !
اگهی بدم ؟ کجا ؟ چند درصد میشه رو پیدا کردنه همچین شخص یا شرکتی حساب کرد !

درمورد فروش توي اينترنت هم ميتواني چون برام تجربه شده توي نت هم مشتري هست كه دنبال حريد ملك زمين باشه
توي همين سايتهاي نيازمندي ها برو ثبت نام كن اگهي رو مجاني هم ميگذارند توي گوگل نيازمنديها رو سرچ كن توي همشون برو بگذار
از هيچي 100% بهتره چون مشتري هست كه زنگ ميزنه ميپرسه و...
مهیار جان درسته . قیمته زمین به شدت اینجا بالاست در حدی که شما یه زمینه کوچولو اینجا بخری 2 ماهه 2 ملیون میاد روش ولی این فقط تو خوده بندرعباس اینجوریه ....اطرافش قیمتها عادیه !
زمینه من هم یه جای پرت هست ! توی یکی از بخشهای شهرستان رودان !
البته من حتی زمینه رو هنوز ندیدم ! چند سال پیش بابام بهش سر زده !

اره خانوادگي ناراحتيم چرا نگرفتيم واقعا راست ميگي توي چند ماه ميره بالا چون از دوستان هم همينطوري گفتند

بفروش زمينت رو پس برو تو بندرعباس يه زمين كوچك يا خانه بخر

---------------------------
يك بحث انحرافي
توي زمين ما شانس نداريم خانوادم از پدربزرگمون ارث زمين رسيد ولي روي اون زمين مردم رفتند خانه ساختند اون زمان هم پدربزرگ گيرنداد اجاره يه مدت گرفت وديگه ول شد الان همينطوري اون خانه دارها زمين رو صاحب يه جورايي شدند و1ريال هم گير ما نمياد:wacko:
30000متر زمين رو همينطوري دارند ميخورند وكاري نميشه كرد و وارثان هم متحد نيستند كه يه دفعه برند شكايت كنند وخرد خرد هم كه جواب نميده دادگاه راي به اونها ميده واون ها هم ميخواهند زمين رو مفت بخردند 2000تومان درحالي كه زمين حداقل متري 150000تومان است حالا چون اونها نشتند نصف بازم قبول ندارند مفت ميخواهند هركدامشان بخرند
براي همين ادم ميترسه بره تو خريد زمين بايد درجا دور كرد ولي بازم ميبيني يكي بياد صاحب بشه پارتي باشه...

mehran_f1

Registered User
لایک‌ها
0
طرفی که قرار بود با یه آپارتمان زمینو عوض کرده گفته 50 ملیون !!!!!! یا بابای ما ساده بازی در آورده یا واقعا اونورا زمین متری 50 تا تک تومنیه !!!!
واقعا آدم شاخ در میاره !

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
زمین کشاورزی فقط مال کشاورزی است یعنی نمیتونی دورش دیوار بکشی یا توش ساخت و ساز مسکونی (غیر از مقدار عرف) انجام بدی. همون مجوز چاهش خودش ارزش داره.

البته این مقدار زمین آماده سازیش بیشتر از 30-40 میلیون باید خرج داشته باشه ولی اگر مجوز دامپروری بگیری میارزه.

با این قیمتهای پایینی که بهتون میگن من اگر باشم آپارتمان تو شهرم رو میفروشم اونجا رو آباد میکردم! حداقل اینکه نمیفروشمش.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا