برگزیده های پرشین تولز

با حضور زنان در ورزشگاه موافقيد؟با چه شرايطي؟

با حضور زنان در ورزشگاه موافقيد ؟ با چه شرايطي؟

• موافقم.....در سكوي جداگانه

Votes: 12 27.3%
  • موافقم....به صورت مختلط(در كنار مردان)

Votes: 24 54.5%
  • مخالفم

Votes: 8 18.2%

• Total voters
    44

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
انتالیا نه دوست من

آن نالیا (اننالیا) این اسم جدیدشه

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
متاسفم که در ایران عزیز من فردی با عقاید شما وجود دارد...

مگه شما وکیل وصی و صاحب خانوم ها ی ایرانی هستی که بهشون اجازه نمی دی که برن ورزشگاه؟ اصلا دولت ایران چه حقی داره که برای خانوم های ایران تعیین تکلیف می کنه که کجاها می تونن برن و کجاها نمی تونن.
فرماندهی دو تا از کشتی های غول پیکر ایرانی در جنگ ایران - یونان به عهده ی دو تا خانوم ایرانی بوده. بهتره همگی بشینیم و گریه کنیم به حال امروز مملکتمون ...

من در تاپیک مقایسه ی بوسه و اعدام جواب خوبی رو برای سخنان جاهلانه ی شما آماده کرده بودم اما حیف که در حال زدن پست تاپیک بسته شد. (از ریشه حذف شد)

بیایین یه کم درست بررسی کنیم
شما حتما تا حالا ورزشگاه نرفتیند که این حرفارو میزنید
من به هیچ وجه حاضر نیستم پسرمو به ورزشگاه بفرستم چه برسه به .....
اگه شما وکیل وصی خانومایی پس باید خانوم باشید
بی خود دایه آزادی سر ندیم ما که دین نداریم لا اقل ازاد مرد باشیم یه کم غیرت خوبه
من که مردم میدونم بین مردا چی میگزره اصلا فرهنگ سلام وعلیک پسرا رو بررسی کنید
از هر 10 کلمه 8 تاش رکیکه
کی حاضر ناموسشو بفرسته ورزشگاه
باید مرد باشید تا متوجه حرف من بشید
فرهنگ ورزشگاه مارو با اروپا مقایسه می کنید؟؟

نمی خواستم بگم ولی ...من با چشم خود تع.رض به پسری رو ورزشگاه دیدم که منجر به درگیری هوادارا شد

یکی از دوستام میگفت اگه میخوای بری ورزشگاه باید خلویی بری کاپشن پرواز بپوشی تا نه کیفتو بزنن نه کتک بخوری نه فحش بخوری نه سنگ بخوری نه ....

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
وقتی یه کم شورت ورزشی بازیکن میاد بابا همه هو میزنن .......
وقتی فحش رکیک میدن تلوزیون صدارو کم میکنه .........
وقتی به ناموس بازیکن و مربی خودشون فحاشی میکنن.......
شما ماجرای علی پروینو میدونین که ...وقتی 60 هزار تماشگر قرمز به افتخارو اسطوره ی خودشون فحش رکیک میدن ........
چه توقعی دارید

scorpion8108

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من با بند 2 موافقم
یکی از دوستان(cyb3rninja666) حرف جالبی زد:
گفت باید کامل شخمش زد، به نظر من این حرف کاملا درسته
ولی تا موقعی که یه شخم زن درست و حسابی پیدا بشه، باید چکار کرد، ها؟

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
256
هر چیزی بعد یک مدت عادی میشه. بنظر من یک جایگاه مخصوص باید برای خانم هایی بزارن که تنها میان، برای خانم هایی که با خانواده/آقاشون هم میان مشکلی نیست هرجا خواستن برن بشینن با مسئولیت خودشون. البته نیروی انتظامی هم باید نظارتش رو دقیق تر کنه و بجای اینکه دانشجو بندازه زندان، مجری واقعی نظم باشه.

درکل تو جامعه جدید ما، با ادب بودن داره ارزشی کم رنگ میشه. یه پسر بچه که تازه سنش دو رقمی شده برای اینکه بگه یکمی بزرگ شده یا کنار لبش سیگار میندازه یا صدتا فحش رکیک یاد میگیره یا هزارتا کثافت کاری دیگه میکنه.
ماشاالله دخترهامون که نمیخان از قافله عقب بیفتن دارن گند بالا میارن. من واسه ورزش میرم بوستان بهشت مادران -پارک نشاط-. از وقتی خورشید غروب میکنه مثل خفاش میریزن بیرون -دختر/پسر- لای درخت ها یا جاهای خلوت کز میکنن.

map

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متاسفم که در ایران عزیز من فردی با عقاید شما وجود دارد...

اصلا دولت ایران چه حقی داره که برای خانوم های ایران تعیین تکلیف می کنه که کجاها می تونن برن و کجاها نمی تونن.
فرماندهی دو تا از کشتی های غول پیکر ایرانی در جنگ ایران - یونان به عهده ی دو تا خانوم ایرانی بوده. بهتره همگی بشینیم و گریه کنیم به حال امروز مملکتمون ...

من در تاپیک مقایسه ی بوسه و اعدام جواب خوبی رو برای سخنان جاهلانه ی شما آماده کرده بودم اما حیف که در حال زدن پست تاپیک بسته شد. (از ریشه حذف شد)

'من خودم به گزینه ی 1 زای دادم.ولی این چه حرفیه که میزنی ؟
دولت مسئول ایجاد امنیته حالا شاید ما از روشش خشمون بیاد شایدم خوشمون نیاد.ولی این که به دولت ربط داره مسلمه.
چطور اگه پس فردا رفتند ورزشگاه یک بلایی سرشون اومد به دولت ربط پیدا میکنه.
میگن دولت عرضه نداشت اوضاع رو کنترل کنه.دولت وظیفش رو انجام نداد.یعنی این تخریب هایی که توی ورزشگاه وجاهای دیگه بعد از مسابقات مهم میبینید به دولت ربط نداره؟!
اگه شرایط ایران مثل کشور های اروپایی بود من صد 100% موافق بودم ولی مشکل ما اینه که فقط خودمونو میبینیم و فکر میکنیم همه مثل ما فکر و رفتار میکنند.دوستمون راست میگه باید برید و شرایط ورزشگاه ها را ببینید.اگه یهویی 50 مرد ریختن سر یک زن وسط اون شلوغی کی میخواد جلوشونو بگیره؟
دوستان با سینما مقایسه کردند سینما خیلی فرق داره لازمه ی سینما سکوت و توجه هست واتفاقات جنجالی تو سینما نمیفته.اما ورزشگاه شلوغی و تحرک تو خونشه اصلا جو سینما یک جو خانوادگی هست همه چه دختر و چه پسر به سینما علاقه دارندولی خواهش میکنم نگید که برای فوتبالم همینجوره ،نمونشو میتونید از نسبت خانم ها به آقایون تو ورزشگاه های خارجی مشاهده کنید..بعدشم میگن یک مدت که بزاریم عادی میشه.
به چه بهایی عادی بشه ؟مگه رفتار تماشاچی های مرد ما بعد از 30 سال ورزشگاه رفتن عادی شده؟

paperstar

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
4
من به گزینه 2 رای دادم این که فرهنگ آقایون پاییته تمیتونن خودشونو کنترل کنن به خانوما چه ربطی داره مگه خانوما چه گناهی کردن و به نظر من حتی اگه بخواین زنونه مردونه کنیم بدتره خودتون میدونین که هر وقت اومدن بعضی مکان ها را زنونه مردونه کردن چه قدر وضع بدتر شده تازه پسرا بیشتر تحریک میشن
بعدشم این همه پسر میان اونجا ف.قش چند تا پلیس میتونن بذارن به نظرتون کافیه در برابر این جمعیت عظیم؟؟؟؟

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیایین یه کم درست بررسی کنیم
شما حتما تا حالا ورزشگاه نرفتیند که این حرفارو میزنید
من به هیچ وجه حاضر نیستم پسرمو به ورزشگاه بفرستم چه برسه به .....
اگه شما وکیل وصی خانومایی پس باید خانوم باشید
بی خود دایه آزادی سر ندیم ما که دین نداریم لا اقل ازاد مرد باشیم یه کم غیرت خوبه
من که مردم میدونم بین مردا چی میگزره اصلا فرهنگ سلام وعلیک پسرا رو بررسی کنید
از هر 10 کلمه 8 تاش رکیکه
کی حاضر ناموسشو بفرسته ورزشگاه
باید مرد باشید تا متوجه حرف من بشید
فرهنگ ورزشگاه مارو با اروپا مقایسه می کنید؟؟

نمی خواستم بگم ولی ...من با چشم خود تع.رض به پسری رو ورزشگاه دیدم که منجر به درگیری هوادارا شد

یکی از دوستام میگفت اگه میخوای بری ورزشگاه باید خلویی بری کاپشن پرواز بپوشی تا نه کیفتو بزنن نه کتک بخوری نه فحش بخوری نه سنگ بخوری نه ....

من تا حالا بیشتر از 10 بار فقط آزادی رفتم حالا ورزشگاه های دیگه تو شهر های دیگه رو بیخیال.
ببینم شما فکر می کنید که در ورزشگاه های غربی تماشاگران اصلا فحش نمی دن؟ اصلا یک سوال از شما می پرسم. چرا ما مرد ها می توانیم فحش بدیم و فحش بشنویم اما خانم ها نمی تونن؟
شما رفتن خانم ها به ورزشگاه رو آزاد کنید فکر کنم که خانوم ها خودشون بتونن تشخیص بدن که آیا رفتن به ورزشگاه با روحیشون سازگار هست یا نه. اگه از ورزشگاه خوششون بیاد می رن اگه نیاد نمی رن. همین.
دوست من اگه ما در ورزشگاه هایمان امنیت درست و حسابی نداریم می شه با افزایش تعداد مامورین انتظامی اینو جبران کنیم نه اینکه ورزشگاه رو به حال خودش رها کنیم و ورود خانم هارو هم ممنوع کنیم.
میشه یک منطقه ی خاص از ورزشگاه رو (حتی نصف ورزشگاه) به خانم هایی که می خان برن ورزشگاه اما نمی خان کنار مردان باشند اختصاص داد. خانم هایی هم که براشون این چیزا مهم نیست می تونن برن و بشینن پیش مردان. مساله ی ورزشگاه و زنان راه حل های بسیاری داره اما بدبختی اینجاست که دولت نمی خاد یه کمی به خودش زحمت بده. در واقع این مساله برای دولت مهم نیست چون برای خانم ها ارزش زیادی قائل نیستن و به فکرشون نیستن.

The-Moon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من اگه غیرت یعنی گرفتن آزادی از خانم ها و محدود کردن اونها، من بی غیرتم و آرزو می کنم که همه ی ملت ایران عزیز بی غیرت بشن...

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
اگه بگم احسنت بهم میگن تروریست دیکتاتور مخالف ازادی :
درکل تو جامعه جدید ما، با ادب بودن داره ارزشی کم رنگ میشه. یه پسر بچه که تازه سنش دو رقمی شده برای اینکه بگه یکمی بزرگ شده یا کنار لبش سیگار میندازه یا صدتا فحش رکیک یاد میگیره یا هزارتا کثافت کاری دیگه میکنه.
ماشاالله دخترهامون که نمیخان از قافله عقب بیفتن دارن گند بالا میارن. من واسه ورزش میرم بوستان بهشت مادران -پارک نشاط-. از وقتی خورشید غروب میکنه مثل خفاش میریزن بیرون -دختر/پسر- لای درخت ها یا جاهای خلوت کز میکنن.

اینو مخالفم :
هر چیزی بعد یک مدت عادی میشه.

ایا باید هرزگی عادت بشه؟؟؟؟؟
ایا بی فرهنگی عادت میشه ؟؟؟
البته درسته فحاشی تو ورزشگاه عادت شده حالا چه جوری میخایید ترک عادت بدیید خدا داند

بنظر من یک جایگاه مخصوص باید برای خانم هایی بزارن که تنها میان، برای خانم هایی که با خانواده/آقاشون هم میان مشکلی نیست هرجا خواستن برن بشینن با مسئولیت خودشون. البته نیروی انتظامی هم باید نظارتش رو دقیق تر کنه و بجای اینکه دانشجو بندازه زندان، مجری واقعی نظم باشه.

به نظر من باید 1سال بازیای ملی و بازیای دوستانه با تیمای بزرگ باشگاهی رو اجازه بدن بانوان طرفدار حریف خیلی زیاد بیان که منعکس بشه
1 سال هم بایید زنایی که در انظار و محبوب و محجوبن بیان در جایگاه ویژه ورزشکارا هنرمندا سیاسیا
سال سوم هم در سکوهای جدا با خانواده فقط متاهلین
سال چهارم فقط در سکوی جدا

متاسفانه این برنامه فقط برای جامعه ی سالم قابل اجراست

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
در ضمن
طرفدار خاطی استقلال در زندان اوین به سر می برد
این ادمو دیدید حالا خانومای عزیز دموکرات قضاوت کنید

paperstar

کاربر فعال سریال های تلویزیونی