برگزیده های پرشین تولز

با خرید مجموعه قهوه تلخ و کپی نکردن آن از مهران مدیری حمایت کنیم

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
تیم تبلیغاتی مدیری از اوضاع و شرایط برای جوگیر کردن ملت جهت خریدن سی دی های اریجینال بهره کافی برده
البته خریدن سی دی اصل و کپی نکردن کار خوبیه . چه در مورد کارای مدیری و چه در مورد مثلا سی دی کویتی پور !
اما من از سواستفاده ملی میهنی بیش از سواستفاده های مذهبی و آیینی بدم میاد

بنظرم اگر مشکلی با مدیری داشتند مثل مهرجویی به خاک سیاه می نشوندنش و سنتوریش رو مجوز اکران نمی دادن و سی دی رو روانه بازار می کردن تا هم مهرجویی ( مدیری ) ادب بشه هم دیگه هیچ تهیه کننده ای جرات نکنه با مهرجویی ( مدیری ) کار بکنه
همینکه مجوز انتشار محصولش رو دادن و ... ثابت می کنه بحث درگیری و تمرد مدیری از ملاقات با رهب.ر و اختلاف نظر جدی و اینچیزا نیست ...
شلوغش کردند و ملت ما هم که تراختوری هستند برای خودشون زود جوگیر می شن
شما مثکه برخورد جدی برادرا رو ندیدید یا مهرجویی و سنتوری یادتون نیست یا ....

Last edited:

Mariachi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
94
این جریانیم که مدیری به مهمونی افطار احمدی نژاد رفته و بهش قهوه تلخ داده مثل اینکه درسته!من فکر میکردم الکیه

این رو بخونین:http://rashidpour.com/?p=284

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
حالا واقعا این حرفهایی که هست درسته؟ اینکه میگن به خاطر اختلافاتی که داشته بهش اجازه پخش ندادن و از این حرفها. یه موقع خودشون این حرفها رو در نیاورده باشن. هرچی باشه تیم ایشون در زمینه بازاریابی خیلی خبره هست! یادتون هست که اولین بار ایشون با همین صدا و سیما به توافق رسید و توی سریال سامسونگ و زانتیا و ... تبلیغ میکرد و ملت هاج و واج مونده بود! ملت کلی از این سی دی ها بخرن دو ماه بعد هم شبکه 3 سر کیسه پول ملت رو شل کنه و مجموعه رو بخره و پخش کنه و بفهمیم گولمون زدن.

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
این جریانیم که مدیری به مهمونی افطار احمدی نژاد رفته و بهش قهوه تلخ داده مثل اینکه درسته!من فکر میکردم الکیه

دروغه عمو...

این خبر هیچ عکسی ازش نیست و اگه چنین اتفاقی میفتاد، تلویزیون شونصد بار نشونش میداد...

این رشید پور کی... هم چیز زیاد میگه و معلوم نیست هدفش از این نوشته چی بوده...

گفته میشه مدیری به دستیارش گفته (یه چیزی تو همین مایه ها) که این اخبار دروغه و هر کی مدرکی داره که تو جلسه ای شرکت کرده یا چیزی به اون فرد داده رو کنه...

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
به هرحال منم دو قسمت اول رو دیدم. چقدر اولش حرف پول زد :puke: هنرمند که نباید اینقدر پول پول کنه! تازه اینکه تیتراژ رو از اثر یه گروه آهنگسازی دیگه کپی برداری کرده غیر انسانی نیست؟

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107

عیب نداره بلاخره اگه هم خیلی سرسختی کنه جلو پاش سنگ می ندازن نمی ذارن کاری کنه بعضی وقتی مجبوره آدم :rolleyes:

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
تیم تبلیغاتی مدیری از اوضاع و شرایط برای جوگیر کردن ملت جهت خریدن سی دی های اریجینال بهره کافی برده
البته خریدن سی دی اصل و کپی نکردن کار خوبیه . چه در مورد کارای مدیری و چه در مورد مثلا سی دی کویتی پور !

بنظرم اگر مشکلی با مدیری داشتند مثل مهرجویی به خاک سیاه می نشوندنش و سنتوریش رو مجوز اکران نمی دادن و سی دی رو روانه بازار می کردن تا هم مهرجویی ( مدیری ) ادب بشه هم دیگه هیچ تهیه کننده ای جرات نکنه با مهرجویی ( مدیری ) کار بکنه
همینکه مجوز انتشار محصولش رو دادن و ... ثابت می کنه بحث درگیری و تمرد مدیری از ملاقات با رهب.ر و اختلاف نظر جدی و اینچیزا نیست ...
شلوغش کردند و ملت ما هم که تراختوری هستند برای خودشون زود جوگیر می شن
شما مثکه برخورد جدی برادرا رو ندیدید یا مهرجویی و سنتوری یادتون نیست یا ....

حالا همه چی به کنار واقعا
خیلی خوبه که در مورد رعایت کپی رایت تبلیغ بشه و اینور و اونور بگن برید کار اصل بخرید
که کپی یعنی دزدی تو روز روشن.

رعایت کپی رایت نشانه شخصیت شماست :happy: نه جدی گفتم خدایی :hmm:

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

....

با اینکه با اکثر نظرات شما موافقم ولی در این مورد

اصلا حرف شما رو قبول ندارم ! یک انسان چیزی داره به نام شعور ! (در بعضیا کمتره در بعضی هم بیشتره) شعور یه انسان میگه برای چیزی ارزش قائل بشو که ارزشش رو داشته باشه ! سی دی اصل چیزی رو باید خرید که ارزشش رو داشته باشه و اتفاقا باید سی دی اون چیزی که ارزشش رو نداره نه تنها کپی کرد ! کاری کنی که به صاحب اثر نشون بدی که این کار شما هیچ ارزشی نداشته ! نمونش اینه که من به هیچ عنوان اخ را جی ها رو دوست نداشتم ! ولی اینکه چند میلیون آدم رفتن بلیط سینما خریدن که باعث پرفروشیش بشه ! این نشون میده که جامعه من ! لابد به همچین موضوعاتی علاقمند هستن ! حالا شما میای میگی من ندیدم !! ولی شما هم میشی جزء اقلیت !

دوم در مورد جو گیر شدن ! شما داری مالیات میدی ! روی قبض برق و هزار تا جای دیگه صدا و سیما داره از شما پول میگیره ! تریپ جو گیری میاید که آره من که صدا و سیما رو جمع کردم انداختم دور !!! خوب شما که داری پولش رو میدی! آش کشک خالس ! بخوری یا نخوری پاته !

حالا شما حداقل با خرید 3 تا سری از همین سی دی ها نشون میدی که آقای صدا و سیما ، شما داری پول زور از ما میگیری فاصله ها و چرت و پرت تحویل ما میدی که هیچکس خوشش نمیاد ! ولی ما به اینجور سریال ها علاقمند هستیم و همینطور برای شعورمون ارزش قائلیم که هرچی که به خوردمون میدی نبینیم و بجاش اینا رو ببینیم که شما میتونستی پخش کنی!

درسته هیچ تاثیری در اصل مطلب نداره ! ولی نشون میده که اکثریت جامعه چی میخوان و به چی علاقمند هستن !

بعدم شاید بقیه کارگردان ها هم به خودشون بیان و بگن حالا که مردم دارن از ما حمایت میکنن ، 4 تا کار بهتر بسازیم و از این طریق بدیم بیرون !

فرهنگ رو یه شبه نمیشه ساخت .

بحث کپی رایت و اینا هم که جدا ! که اصلا فعلا با جامعه ما سازگاری نداره !

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
مسئله قهوه تلخ فقط مالی بوده و بس

تهیه کننده می خواسته تبلیغ قبل و میان سریال رو خودش بگیره که صدا و سیما اجازه نداده همین !

شما حساب کن ثانیه ای 1 ملیون تومن تبلیغ بین سریال هست که 5 دقیقه اش می شه 300 ملیون در 50 قسمت میشه 1500000000 تومن که رقم زیادی هست
این بجز 200 ملیون در 50 قسمت برای همون تبلیغ قبل از سریال هست که میگه مثلا lg شما رو به دیدن این سریال دعوت می کند

خوب رقم بالایی بوده که صدا و سیما موافقت نکرده اونها هم تصمیم گرفتن بیارن تو شبکه نمایش خانگی

فقط سر پول بوده همین !

100 درصد تایید میشه

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
با اینکه با اکثر نظرات شما موافقم ولی در این مورد

اصلا حرف شما رو قبول ندارم ! یک انسان چیزی داره به نام شعور ! (در بعضیا کمتره در بعضی هم بیشتره) شعور یه انسان میگه برای چیزی ارزش قائل بشو که ارزشش رو داشته باشه ! سی دی اصل چیزی رو باید خرید که ارزشش رو داشته باشه و اتفاقا باید سی دی اون چیزی که ارزشش رو نداره نه تنها کپی کرد ! کاری کنی که به صاحب اثر نشون بدی که این کار شما هیچ ارزشی نداشته ! نمونش اینه که من به هیچ عنوان اخ را جی ها رو دوست نداشتم ! ولی اینکه چند میلیون آدم رفتن بلیط سینما خریدن که باعث پرفروشیش بشه ! این نشون میده که جامعه من ! لابد به همچین موضوعاتی علاقمند هستن ! حالا شما میای میگی من ندیدم !! ولی شما هم میشی جزء اقلیت !

دوم در مورد جو گیر شدن ! شما داری مالیات میدی ! روی قبض برق و هزار تا جای دیگه صدا و سیما داره از شما پول میگیره ! تریپ جو گیری میاید که آره من که صدا و سیما رو جمع کردم انداختم دور !!! خوب شما که داری پولش رو میدی! آش کشک خالس ! بخوری یا نخوری پاته !

حالا شما حداقل با خرید 3 تا سری از همین سی دی ها نشون میدی که آقای صدا و سیما ، شما داری پول زور از ما میگیری فاصله ها و چرت و پرت تحویل ما میدی که هیچکس خوشش نمیاد ! ولی ما به اینجور سریال ها علاقمند هستیم و همینطور برای شعورمون ارزش قائلیم که هرچی که به خوردمون میدی نبینیم و بجاش اینا رو ببینیم که شما میتونستی پخش کنی!

درسته هیچ تاثیری در اصل مطلب نداره ! ولی نشون میده که اکثریت جامعه چی میخوان و به چی علاقمند هستن !

بعدم شاید بقیه کارگردان ها هم به خودشون بیان و بگن حالا که مردم دارن از ما حمایت میکنن ، 4 تا کار بهتر بسازیم و از این طریق بدیم بیرون !

فرهنگ رو یه شبه نمیشه ساخت .

بحث کپی رایت و اینا هم که جدا ! که اصلا فعلا با جامعه ما سازگاری نداره !

من با این طرز فکر نمی تونم موافق باشم
ما یا به اصول اخلاقی پایبندیم و کپی رایت رو رعایت می کنیم یا نیستیم . من نمی پسندم که بگیم برای فلان چیز رعایت کنیم برای فلان چیز رعایت نکردیم هم نکردیم !!
مثلا من با اعدام مخالفم ( با قصاص لااقل در این مملکت مخالف نیستم ) ولی وقتی می گم مخالفم یعنی سردسته ساندیس خورا رو هم بدن دستم اعدامش نمی کنم اما یک طرز فکری هست می گه اعدام بده فقط وقتی که ما رو اعدام کنن ( برای بقیه آزاده ). توهین بده فقط وقتی ما هدفش قرار بگیریم ( برای بقیه آزاده ) . کپی رایت چیز خوبی نیست وقتی خالق اثر توی جبهه ما نیست ! ( وقتی خالق اثر از ماست باید کپی رایت رو رعایت کرد )

من با این طرز فکر مخالفم و فکر می کنم با طرز فکر اونوریا فرق خاصی نمی کنه
اونا می گن این مهرجویی نامسلمون رو باید بیچاره کرد و به خاک سیاه نشوند ( با منطق خودشون )
شما می گی این کویتی پور نامرد رو باید بیچاره کرد و به خاک سیاه نشوند با منطق خودت !
اینها چه فرقی باهم دارن ؟ تنها فرقشون اینه که الان اونا سواره هستن و شما پیاده . ولی جای این دو طرز فکر عوض بشه باز هم همین آشه و همین کاسه . هر دو طرف کمترین حقی ( حتی در حد کپی رایت ) برای طرف مقابلشون قائل نیستند .

در مورد خریدن سریال آقای مدیری هم همونطور که اولش گفتم من اساسا با رعایت کپی رایت موافقم ( دیگه اینکه خالق اثر توی جبهه ما هست یا نیست مهم نیست ) اما اینکه بخوایم از شرایط سواستفاده کنیم و مرثیه ملی - میهنی بسراییم و بعد بگیم برای حمایت از قهرمان ملی مهران مدیری سی دی ها رو بخرید . من با این مخالفم
همونطورم که گفتم این ترفند تبلیغاتیه
اینا اگر بخوان کسی رو اذیت کنن ، مثل مهرجویی نابودش می کنن نه اینکه مجوز انتشار اثر بهش بدن

Last edited:

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
چند تا مسئله رو بگم بد نیست

اولا گفتن این حرفا که مدیری فلان جا رفته به کی چی داده یاوه هست
دومک اینکه بعضی دوستان میگن اینطوری احازه پخش ویدئو خانگی دادن که ضرر کنه و فلان هم که هیچی چون در هفته اول نیم میلیون نسخه فروش کرده
که در هفته اول بالای یک میلیارد فروش میشه!

سوم اینکه کپی رایت برایاین چیزی که فقط از این راه عرضه میشه و تکراری نیست خیلی خوبه که رعایت بشه
بنظر من این فرق میکنه با این فیلم هایی که از تلویزیون پخش میشه بعد این سروش و غیره مذالک هم میان پخش ویدیوییش میکنن!

چهارم هم اینکه هم این طرفیا وهم اون طرفیا (از لحاظ سیاسی) همه چیو سیاسی نکنین!

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
اتفاقا عطاران خیلی بهتر از مدیری هست!!!
کارای مدیری همش طنر موقعیت هست یک ادم خل و چل تو یه موقعیت جدی قرار میگیره بعد
موقعیت خنده دار درست میشه ! اما عطاران کاراش توش طنر اجتماعی هست که در در لا به لای
کار پنهان هست !
مدیری غیر از پاورچین سریال طنر خوبی نداشت !

بذار من اینو بزبان ساده تر بگم

کارای مدیری رو اگر بدون صدا گوش بدی لبخند هم نمی زنی
چرا ؟
چون طنز مبتنی بر متن هست . مثل طنز مثل جری لوئیس

کارای عطاران اما طنز موقعیت هست . یعنی حتی لازم نیست لزوما زبان طرف رو بلد باشی
همینطور که نگاه می کنی اتفاقاتی رخ میده که خنده ات می گیره مثل کارای چارلی چاپلین ( که البته اون موقع کلا سینما ناطق نبود ) یا مثل اغلب کارای مستربن

اینها دو سبک جدا کمدی هستند . من شخصا دومی ( طنز موقعیت ) رو می پسندم اما دلیل نمیشه اولی بی ارزش باشه یا طنز نباشه یا ... .
نه اینا فقط دو تا سبک هستند
گاهی طنز مبتنی بر متن هم خیلی جالب و خوبه مثل سریال آشنایی با مادر

ولی با این سناریوی قهرمان سازی از مدیری و گلشیفته فرهانی و ... مخالفم .
مدیری به موقعش پول می گرفت و سفارشی برنامه می ساخت برای خراب کردن تلوزیونهای سیا.سی اونور آب ( ملت سال 72 یادشونه اما لوده بازی های اردل و بامشاد و ضایع کردن تلوزیونهای سیا.سی اونور آب رو یادشون نمیاد !!!!! )
بگذریم که من خودم با اون تلوزیونها و اصلا اپوز.سیو.ن آنور آب مشکل دارم . اینو برای کسانی گفتم که از مدیری اسطوره ای نخریدنی :happy: ساخته اند . اینم به موقعش سفارشی می ساخت در حد تیم ملی

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من با این طرز فکر نمی تونم موافق باشم
ما یا به اصول اخلاقی پایبندیم و کپی رایت رو رعایت می کنیم یا نیستیم . من نمی پسندم که بگیم برای فلان چیز رعایت کنیم برای فلان چیز رعایت نکردیم هم نکردیم !!
مثلا من با اعدام مخالفم ( با قصاص لااقل در این مملکت مخالف نیستم ) ولی وقتی می گم مخالفم یعنی سردسته ساندیس خورا رو هم بدن دستم اعدامش نمی کنم اما یک طرز فکری هست می گه اعدام بده فقط وقتی که ما رو اعدام کنن ( برای بقیه آزاده ). توهین بده فقط وقتی ما هدفش قرار بگیریم ( برای بقیه آزاده ) . کپی رایت چیز خوبی نیست وقتی خالق اثر توی جبهه ما نیست ! ( وقتی خالق اثر از ماست باید کپی رایت رو رعایت کرد )

من با این طرز فکر مخالفم و فکر می کنم با طرز فکر اونوریا فرق خاصی نمی کنه
اونا می گن این مهرجویی نامسلمون رو باید بیچاره کرد و به خاک سیاه نشوند ( با منطق خودشون )
شما می گی این کویتی پور نامرد رو باید بیچاره کرد و به خاک سیاه نشوند با منطق خودت !
اینها چه فرقی باهم دارن ؟ تنها فرقشون اینه که الان اونا سواره هستن و شما پیاده . ولی جای این دو طرز فکر عوض بشه باز هم همین آشه و همین کاسه . هر دو طرف کمترین حقی ( حتی در حد کپی رایت ) برای طرف مقابلشون قائل نیستند .

در مورد خریدن سریال آقای مدیری هم همونطور که اولش گفتم من اساسا با رعایت کپی رایت موافقم ( دیگه اینکه خالق اثر توی جبهه ما هست یا نیست مهم نیست ) اما اینکه بخوایم از شرایط سواستفاده کنیم و مرثیه ملی - میهنی بسراییم و بعد بگیم برای حمایت از قهرمان ملی مهران مدیری سی دی ها رو بخرید . من با این مخالفم
همونطورم که گفتم این ترفند تبلیغاتیه
اینا اگر بخوان کسی رو اذیت کنن ، مثل مهرجویی نابودش می کنن نه اینکه مجوز انتشار اثر بهش بدن

خوب در این مورد باید عرض کنم که فکر میکنم اون بولد کردن قسمت دوم صحبت شما باعث شد که کمی دید من به نظر فرق بکنه ! من اصلا نگاهم ، به نگاه سی یا 30 یا غیرش نیست! اصلا هم جبهه نمیگیرم! خوب من نظرم اینه که به کار خوب بها داد به کار بد نه ! حالا اگر کویتی پور یه کار خووب بده که اونایی که به اینجور موارد علاقمندند برن بخرن ! چرا که نه ! همه برن اصلش رو بخرن و حمایت کنن .

اما وقتی یه فیلمی ساخته میشه برای اجتماع ، این کاملا قضیه متفاوت میشه! شما اگر از فیلم کمدی خوشت میاد ! پس توی گروهی قرار میگیری که باید نظرت رو راجع به اون فیلم کمدی بدی یا خوبه یا بد ! اگر خوبه میتونی حمایتش کنی که بیشتر بسازه ! اگر بده ! نباید حمایتش کنی که فکر کنه ، حالا باید بره 2 و 3 و 4 و 5 هم بسازه !

بدبختی ما اینه که ما چیزی به نام نظرسنجی درست از مردم نداریم! صدا و سیما میاد سریال نرگس رو 90 شب میکنه تو مخ مردم !! مردم هم بین بد و بدتر انتخابی ندارن ! میگن ببینیم چی میگه!! اما دلیل نمیشه که حتما سریال به دردبخوری باشه ! (نرگس رو مثال زدم چون من نه فاصله ها رو دیدم نه اون یکی قبلیش رو)

اما حالا ما که چند شبکه مختلف نداریم ! بجاش یه 2 راهی باز شده ! 1. شبکه خانگی که آزادتره 2. صدا و سیما ! حالا حداقل مردم حق انتخاب دارن . هرچند هنوز توی پرداخت پولش حق انتخابی نداریم ! دومی رو به زور میگیرن ! ولی اولی رو میگن اگر دلت خواست بده .

مثال شما توی این بحث نمیگنجه ، چون اینجا منظور حق انتخاب هست تا اینکه دیکتاتوری کردن ماجرا

ولی با این سناریوی قهرمان سازی از مدیری و گلشیفته فرهانی و ... مخالفم .
مدیری به موقعش پول می گرفت و سفارشی برنامه می ساخت برای خراب کردن تلوزیونهای سیا.سی اونور آب ( ملت سال 72 یادشونه اما لوده بازی های اردل و بامشاد و ضایع کردن تلوزیونهای سیا.سی اونور آب رو یادشون نمیاد !!!!! )
بگذریم که من خودم با اون تلوزیونها و اصلا اپوز.سیو.ن آنور آب مشکل دارم . اینو برای کسانی گفتم که از مدیری اسطوره ای نخریدنی :happy: ساخته اند . اینم به موقعش سفارشی می ساخت در حد تیم ملی

و در این مورد ، من نمیدونم چرا اگر توی سریالی بطور طنز با گروهی برخورد میشه ، سریعا به خودشون میگیرن که آره فلانی از طرف فلان گروه ، مامور شده بیاد مارو مسخره کنه ! آقا طنزه ! طنز !

اگر طرف میاد ش.ه با اون تلویزیون مسخر ش رو به طنز میگیره و واقعا شما بهش میگی ایول راست میگی!! یعنی اینکه واقعا مسخره هست !

حالا اینکه چرا نمیاد گروه ها این طرفی رو به طنز بکشه ، چون اجازه نداره ! چون جنبش رو ندارن ! وگرنه مهران مدیری به عنوان یه انسان حق داره هر گروه سیا*سی رو که میخواد انتخاب کنه ! ولی تا وقتی داره با طنز درست ، به مردم طنز رو نشون میده ! نمیشه اون رو به جناح و دسته خاصی منتقل کرد !

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
و در این مورد ، من نمیدونم چرا اگر توی سریالی بطور طنز با گروهی برخورد میشه ، سریعا به خودشون میگیرن که آره فلانی از طرف فلان گروه ، مامور شده بیاد مارو مسخره کنه ! آقا طنزه ! طنز !

اگر طرف میاد ش.ه با اون تلویزیون مسخر ش رو به طنز میگیره و واقعا شما بهش میگی ایول راست میگی!! یعنی اینکه واقعا مسخره هست !

حالا اینکه چرا نمیاد گروه ها این طرفی رو به طنز بکشه ، چون اجازه نداره ! چون جنبش رو ندارن ! وگرنه مهران مدیری به عنوان یه انسان حق داره هر گروه سیا*سی رو که میخواد انتخاب کنه ! ولی تا وقتی داره با طنز درست ، به مردم طنز رو نشون میده ! نمیشه اون رو به جناح و دسته خاصی منتقل کرد !

شما این سخاوت و بلندنظری رو در مورد طنز اخراجی ها هم از خودتون بروز می دید ؟ که ای بابا طنزه دیگه ؟!!!
نه دیگه ، وقتی طرف توی جبهه ما نیست ما یکجور دیگه فکر می کنیم
آقا ما محدودیت داریم توی موضوع . قبول . چون محدودیت داریم باید بریم تلوزیونهای مخالفین رو مسخره ( طنز ) کنیم ؟! این با منطق شما جور درمیاد ؟! اینهمه آدم طنز فاخز یا سخیف ساختن و سراغ این موضوع نرفتن قاق بودن ؟!!

مدیری نه قهرمانه نه آدم شاخصیه . یک هنرمنده که وقتی با ضرغامی معامله اش می شده خیلی هم باهاش همکاری کرده و حتی سفارشی هم ساخته ( از این جریان اردل و بامشاد بگذریم . جریان مسخره کردن رضاشاه توی شب های برره هم یادتون رفته ؟!!!!!!!!!! که اون پسره طغرل تلفنی با تهران حرف می زد و هرچی از دهنش در می اومد به رضاخان (رضا شاه ) می گفت ؟! فقط سال 72 یادتونه ؟! )
الکی از یک آدم معمولی که اتفاقا کم هم خوش رقصی نکرده دارید یه قهرمان ملی می سازید در اشل برج ایفل !!

شما که متوجه محدودیتهای درنظر گرفته برای هنرمندها هستید به این هم توجه می کنید که وقتی به یک هنرمندی زنگ بزنن که بیا دیدار آقا ! تقریبا مجبوره که بره ؟! ( اغلب اینایی که نرفتن اصلا دعوت نشدن )

....
حرف این باشه که باید سی دی اوریجینال خرید . من هم موافقم
اما بخواید از مدیری مبارزی نستوه و نخریدنی و مردی استوار بسازید ، سخت باهاش مخالفم چون اصلا این مدلی نیست . اتفاقا بارها و بارها سفارشی ساخته واسه سازمان باقلوا . بعد از اینم می سازه
اینا هم باهاش مشکلی ندارن که اگر داشتن به خاک سیاه می شوندنش درست مثل مهرجویی

mkf711

Registered User
لایک‌ها
18
مگه با خرید قهوه تلخ پول من به جیب مهران مدیری میره؟
مهران مدیری وقتی قراردادشو مینویسه پولشو تمام و کمال میگیره از خداشم هست ملت دانلود و کپی کنن.

اگه ذره ای برای مردم اهمیت قائل بود از تبلیغات وسط سریال چشم پوشی میکرد و میداد تلویزیون برای پخش میگفت: "این سریال رو برای مردم ساختم پولش برام مهم نیست"

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما این سخاوت و بلندنظری رو در مورد طنز اخراجی ها هم از خودتون بروز می دید ؟ که ای بابا طنزه دیگه ؟!!!
نه دیگه ، وقتی طرف توی جبهه ما نیست ما یکجور دیگه فکر می کنیم

اگر نظر من رو بخواید 100 % ! همین که ایشون با اون کارهای قبلیشون رو تماشا کردیم از روی سی دی ! یعنی اینکه ایشون رو هم توی همین پرانتز گذاشتیم ! و من بارها و بارها گفتم ! اخراجی های 1 خووب شروع کرد ! ولی بین طنز و واقعیت خودش هم درگیر بود ! شما یا باید جوک های مسخره دهه 50 ! سیما و مینا ! رو توی فیلمت باید بگنجونی ، یا اینکه بیای ادعا کنی که این فیلم رو از روی واقعیت ساختم ! و آخر فیلم ، تبدیل بشه به دراما ، که ندونی این فیلم دقیقا توی کدوم بخش از فیلمها میتونه جای بگیره ! واسه 4 تا جوک بی مزه ، بذاریم طنز؟ یا برای شیمیایی شدن و شهید شدن واقعی یک انسان بذاریم دراما ! اخراجی های 1 یک کپی ناقص از لیلی با من است بود ! اخراجی های 2 هم که تعطیل ! خوب با این روند اگر 3 بیاد ! سینما که هیچی ! حتی دانلودیش رو هم نگاه نمیکنم!

آقا ما محدودیت داریم توی موضوع . قبول . چون محدودیت داریم باید بریم تلوزیونهای مخالفین رو مسخره ( طنز ) کنیم ؟! این با منطق شما جور درمیاد ؟! اینهمه آدم طنز فاخز یا سخیف ساختن و سراغ این موضوع نرفتن قاق بودن ؟!![/

طنز ، سراغ هر کسی میره ! چه تلویزیون های رقیب ، چه تلویزیون های خودی !

این همه اومدن توی تلویزیون همین به اصطلاح س * یا * سی آقای ش . ه ! مثلا طنز درست کنن بر علیه اینوریا ! شد؟ بلد بودن ؟
ولی الان یه برنامه 20 دقیقه ای پارا * زی * ت ! داره با تموم محدودیت هاش داره یه جور طنز درست میکنه ، که هرچند نظریات خودش رو هم دیکته میکنه ! ولی طنز چه اینور باشه چه اونور فرقی نمیکنه !

فقط یه نکته ، لطف کنید برای اون دسته که میفرمایید یه مثالی بزنید که در همون حدود بتونیم بحث کنیم ! طنز شامل همه نوعش میشه !

ضمن اینکه با منطق من جور در میاد ، وقتی میبینم که یه آمریکایی هم خودش رو به طنز و مسخره میگیره و میخنده ، هم کشور همسایش رو ! هم بزرگان خودش رو و هم بزرگان دیگه رو . حالا بعضیا طنز اجتماعی درست میکنن ، بعضی ها گونه خاصی ندارن!

مدیری نه قهرمانه نه آدم شاخصیه . یک هنرمنده که وقتی با ضرغامی معامله اش می شده خیلی هم باهاش همکاری کرده و حتی سفارشی هم ساخته ( از این جریان اردل و بامشاد بگذریم . جریان مسخره کردن رضاشاه توی شب های برره هم یادتون رفته ؟!!!!!!!!!! که اون پسره طغرل تلفنی با تهران حرف می زد و هرچی از دهنش در می اومد به رضاخان (رضا شاه ) می گفت ؟! فقط سال 72 یادتونه ؟! )
الکی از یک آدم معمولی که اتفاقا کم هم خوش رقصی نکرده دارید یه قهرمان ملی می سازید در اشل برج ایفل

من توی تاپیکی که در مورد مهران مدیری هم بود ، گفتم یه جمله از خود مهران مدیری نقل میکنم ! در شهر کورها ، یک چشم هم پادشاهه !

مدیری نه قهرمانه ، نه آدم شاخصی ! یه آدمی هست که توی رشته خودش کارش رو بلده ! حالا ما کم داریم از این مدل ! تقصیر ما چیه !! منتها وقتی آقای X خواهرزاده کلاه بردارش رو میکنه بازیگر سینما ،خب همین این باعث میشه ما آدم کار بلد نداشته باشیم!! ما آدم کار بلد نداریم ! حالا اینکه مافیا داره ، با کی کار میکنه ، با کی کار نمیکنه ! ایناش به مای بیننده عملا ربطی نداره! چون داره کاری رو نمایش میده که ما دوست داریم ببینیمیش !

شما که متوجه محدودیتهای درنظر گرفته برای هنرمندها هستید به این هم توجه می کنید که وقتی به یک هنرمندی زنگ بزنن که بیا دیدار آقا ! تقریبا مجبوره که بره ؟! ( اغلب اینایی که نرفتن اصلا دعوت نشدن )

اینم 100 % ! اصلا به جناح و رفتن و نرفتن مهران مدیری کاری نداریم !! با هرکسی هم از این موضوع بخواد توی فروش سوءاستفاده کنه ، موافق نیستم ! چون به اندازه کافی دلیل برای خووب بودن کار مهران مدیری داریم ! که نخوایم با این روش مردم رو گول بزنیم !

.....

حرف این باشه که باید سی دی اوریجینال خرید . من هم موافقم
اما بخواید از مدیری مبارزی نستوه و نخریدنی و مردی استوار بسازید ، سخت باهاش مخالفم چون اصلا این مدلی نیست . اتفاقا بارها و بارها سفارشی ساخته واسه سازمان باقلوا . بعد از اینم می سازه
اینا هم باهاش مشکلی ندارن که اگر داشتن به خاک سیاه می شوندنش درست مثل مهرجویی

و اینکه شما اسم مهرجویی رو میارید ، من نمیخوام اصلا وارد اون بحث بشم ، ولی اتفاقا مهرجویی از این ترفند استفاده کرد ، یادتون رفته قدیما چه جوری خواننده ها معروف میشدن ؟ فلانی رو گوش کردی ؟ نه ، مگه چیه ؟؟ به !! خبر نداری !! ارشاد بهش مجوز نداده ! خیلی تووپه !!! بعدم که طرف رو حلوا حلوا میکردن ! بحث سنتوری نیست! دفاع ازش میشه کرد ! ولی واقعا بغیر از بازی خوب رادان و حالا اضافه کردن آهنگ چاوشی ، چیزی غیر طبیعی تر از این در این فیلم دیدیم ؟ نه اینا خودش یه ترفند تبلیغاتی حساب میشد که حالا شاید برای فروش نبود ولی شاید (گفتم شاید که جبهه نگیرید) استفاده های دیگه ای ازش بکنه !
ضمنا مهران مدیری اگر زرنگ نبود کسی مثل مجید و حمید آقاگلیان رو نمیورد توی بازی! که خودش کاره ای نباشه ! و اگر زرنگ نبود نمیومد سریال بسازه !

فقط یه نکته دیگه هم بگم ، برای اونایی که میگن نمیدونم سریال گریمش فلانه ، اینجوریه اونجوریه ! وقتی که شخصیت اول فیلم میگه ، امسال چه سالیه ! و میگه سال 1388 !! دیگه همه چیز مشخصه که این سریال کی ساخته شده بود و برای چه منظوری ! پس در همین حد باید ازش انتظار داشت!

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
کپی کردن کار زشتیه وباید از سر ایرانی جماعت بیفته و هیچ عیبی نداره که تبلیغ بشه که آقا کپی نکنید اصلا هیچ مجموعه ای که کار میشه نباید کپی بشه ولی اینکه مردم مهران رو دوس دارند بحث دیگه ای و نمیشه گفت چرا دوس دارن البته میشه این رو نقد کرد ولی نمیشه خرده گرفت خوب دوسش دارند و سی دی هاش فروش میره در مورد تبلیغاتی هم که میشه خوب قبول دارم تو فروشش تاثیر میزاره ولی مدیری همینجوریم کارهاش پربیننده است حتی اگر ما دوس نداشته باشیم کاراشو چون رگ خواب مخاطب ایرانی دستشه............

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
من کاری به کسی ندارم من میخرم،همون که نرفت پیشه ... اینقدر ارزش داره که ....

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
و اینکه شما اسم مهرجویی رو میارید ، من نمیخوام اصلا وارد اون بحث بشم ، ولی اتفاقا مهرجویی از این ترفند استفاده کرد ، یادتون رفته قدیما چه جوری خواننده ها معروف میشدن ؟ فلانی رو گوش کردی ؟ نه ، مگه چیه ؟؟ به !! خبر نداری !! ارشاد بهش مجوز نداده ! خیلی تووپه !!! بعدم که طرف رو حلوا حلوا میکردن ! بحث سنتوری نیست! دفاع ازش میشه کرد ! ولی واقعا بغیر از بازی خوب رادان و حالا اضافه کردن آهنگ چاوشی ، چیزی غیر طبیعی تر از این در این فیلم دیدیم ؟ نه اینا خودش یه ترفند تبلیغاتی حساب میشد که حالا شاید برای فروش نبود ولی شاید (گفتم شاید که جبهه نگیرید) استفاده های دیگه ای ازش بکنه !
!

خب خداروشکر مثکه سر این قضیه که استفاده یا سواستفاده از اوضاع و شرایط برای فروش بیشتر کار صحیحی نیست ، با هم هم عقیده ایم . همچنین در مورد اینکه اخراجی های 2 بشدت کیفیت نازلی داشت

می مونه سر اینکه من معتقدم مدیری اتفاقا خیلی هم سفارشی ساز بوده و کم خوش رقصی نکرده که شما قبول نداری . اشکالی هم نداره

ولی در مورد مهرجویی 100% باهات مخالفم
مهرجویی نه محسن چاوشی بود که تا قبل از سنتوری خیلی ها نمی شناختنش . مهرجویی سالها پیش از سنتوری مهرجوی بود و نه با مدیری قابل قیاسه که بیاد یه چیزی رو بگه و مظلوم نمایی کنه که فروشش بره بالا ؛ سنتوری اصلا مجوز اکران نگرفت ( مثکه نمی دونید ) اصلا مجوز فروش بصورت محصولات فرهنگی خانگی هم نگرفت ( اینم مثکه نمی دونید ) سی دیش بصورت غیرمجاز توی بازار پخش شد ( اینم نمی دونید ؟ ) تهیه کننده رسما بدبخت شد و فریاد مهرجویی که لطفا هرکس فیلم رو دیده انقدر بریزه به حساب فلان هم به جایی نرسید .
این قضیه یک پیام واضح داشت . آقای مهرجویی کارت تمومه . هر تهیه کننده ای هم می خواد با مهرجویی کار کنه باید بدونه که سرمایه اش به باد رفته

حالا شما چطور این بلایی که سر مهرجویی اومد رو داری با این سناریوی تبلیغاتی مدیری یکی می کنی ؟! خدا می دونه
اینا اصلا ربطی بهم ندارن .
مدیری مجوز پخش داره و بطور قانونی کارش داره پخش میشه . با هیچکسم مشکل نداره . اگر توی مجلسی حضور نداشته چون دعوتش نکردن و هروقتم ازش کار سفارشی خواستن کرده از جمله در زمان بامشاد و اردل ( مسخره کردن مخالفین دولت ) و از جمله توهین به رضاشاه در شبهای برره

اصلا بحث خوش اومدن و نیومدن نیست
من خودمم سی دیشو اگر بگیرم اصلش رو می گیرم
بحث اینه که از یک آدم معمولی که قد بقیه به این سیستم ارادت نشون داده بخاطر یک جریان تبلیغاتی ، قهرمان ملی نسازیم

بالا