برگزیده های پرشین تولز

با خرید مجموعه قهوه تلخ و کپی نکردن آن از مهران مدیری حمایت کنیم

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان خواهشا کپی نکنید آخه این چه حرفیه چون کارش مزخرفه (!)پس کپی میکنیم تا حالش گرفته بشه !!!اگه کارش مزخرفه نه ببین نه کپی کن بیچاره خودش اومده داره میگه جان من کپی نکنید...من خیلی با مهران مدیری حال نمیکنم حاضر هم نیستم پول برای سریال ایرانی بدم ولی جدا متاثر شدم وقتی دیدم اینجوری داره التماس میکنه که کپی نکنید واقعا افسوس میخورم به حال مردم کشورم که حاضر نیستن ساده ترین حقوق انسانی رو رعایت کنن

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
راستی بچه ها بیایید اینجا اسپم نکنیم چون همکار این بخش خیلی پسر خوبیه !
8565.gif

پ.ن : کپی نکردن برای ما ایرانیا خیلی سخت شده ! بد عادت شدیم...

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
دوستان خواهشا کپی نکنید آخه این چه حرفیه چون کارش مزخرفه (!)پس کپی میکنیم تا حالش گرفته بشه !!!اگه کارش مزخرفه نه ببین نه کپی کن بیچاره خودش اومده داره میگه جان من کپی نکنید...من خیلی با مهران مدیری حال نمیکنم حاضر هم نیستم پول برای سریال ایرانی بدم ولی جدا متاثر شدم وقتی دیدم اینجوری داره التماس میکنه که کپی نکنید واقعا افسوس میخورم به حال مردم کشورم که حاضر نیستن ساده ترین حقوق انسانی رو رعایت کنن

آفرین حرفای خوبی زدی.
تائید میشه.

omidco2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
ولی در مورد مهرجویی 100% باهات مخالفم
مهرجویی نه محسن چاوشی بود که تا قبل از سنتوری خیلی ها نمی شناختنش . مهرجویی سالها پیش از سنتوری مهرجوی بود و نه با مدیری قابل قیاسه که بیاد یه چیزی رو بگه و مظلوم نمایی کنه که فروشش بره بالا ؛ سنتوری اصلا مجوز اکران نگرفت ( مثکه نمی دونید ) اصلا مجوز فروش بصورت محصولات فرهنگی خانگی هم نگرفت ( اینم مثکه نمی دونید ) سی دیش بصورت غیرمجاز توی بازار پخش شد ( اینم نمی دونید ؟ ) تهیه کننده رسما بدبخت شد و فریاد مهرجویی که لطفا هرکس فیلم رو دیده انقدر بریزه به حساب فلان هم به جایی نرسید .
این قضیه یک پیام واضح داشت . آقای مهرجویی کارت تمومه . هر تهیه کننده ای هم می خواد با مهرجویی کار کنه باید بدونه که سرمایه اش به باد رفته

حالا شما چطور این بلایی که سر مهرجویی اومد رو داری با این سناریوی تبلیغاتی مدیری یکی می کنی ؟! خدا می دونه
اینا اصلا ربطی بهم ندارن .
مدیری مجوز پخش داره و بطور قانونی کارش داره پخش میشه . با هیچکسم مشکل نداره . اگر توی مجلسی حضور نداشته چون دعوتش نکردن و هروقتم ازش کار سفارشی خواستن کرده از جمله در زمان بامشاد و اردل ( مسخره کردن مخالفین دولت ) و از جمله توهین به رضاشاه در شبهای برره

اصلا بحث خوش اومدن و نیومدن نیست
من خودمم سی دیشو اگر بگیرم اصلش رو می گیرم
بحث اینه که از یک آدم معمولی که قد بقیه به این سیستم ارادت نشون داده بخاطر یک جریان تبلیغاتی ، قهرمان ملی نسازیم

خوب با حل شدن موارد قبلی ، میمونه این مورد ، نه منظور من این نبود که کسی اعتبار مهرجویی رو در نظر نگرفت ،
منظور من دقیقا این بود که چرا باید مجوز اکران نگیره ! ایشون یه کارگردانی نبود که در سطحی باشه که بدون در نظر گرفتن شرایط کاری بسازه ، پس بغیر از مورد چاووشی ، مشکل دیگه ای نداشت که این رو حل کرد ! یادمه مشکلش رو بازم گیر دادن که آقا اسم این طرف نباید علی سنتوری باشه ! که اسم فیلم رو کرد سنتوری خالی!! که بعدا سرپوستر هاش م بساطی درست شد ! اما سوال اینجاست ؟ چی شد که سنتوری اومد بیرون ؟ چی شد که سنتوری با بهترین کیفیت و زیرنویس اومد بیرون ؟ آیا همه مسائل سر ارشاد بود یا بعضیا ترسیدن که کیمیایی سوخته دوباره تکرار بشه ؟ راستش تا این قضایا برای من حل نشه نه میخوام و نه میتونم تصمیم بگیرم توسط چه کسانی خراب شد که بخوام با مدیری مقایسش کنم ، مدیری کارگردان تلویزیونیه ، میدونه چه جوری بسازه که با ادا اصول های اینا مشکلی نباشه ، حالا شما اسمش رو میذاری خوش رقصی ، ولی من اسمش رو میذارم بلد بودن رقص به ساز دیگران ، اگر 4 تا قسمت برره رو رضاشاه و...کرد ، خیلی جاها عوضش تونست حرفش رو بزنه !

این دقیقا بازم همون رسمی بود که توی موسیقی هم چند وقت پیش کارساز بود ، یه آهنگ به ساز دوستان میخوندی!! عوضش 6 تا آهنگت مجوز میگرفت ! در آخر برنده ، خواننده بود .

در مورد مهرجویی متاسفانه اطلاعات در مورد سوابق هنریشون دارم ولی در مورد سوابق غیر هنری ندارم ، پس فکر کنم صلاحیت این رو فعلا ندارم که در موردش بحث کنیم ! اما در مورد مدیری فکر میکنم بازم همین که شما هم کار مهران مدیری رو میبنید و میخرید ، یعنی اینکه دوست دارید ، مهران مدیری از این اب گلالود ماهی نگرفت ، بلکه بعضیا که دوست داشتن گرفتن و میگیرن ! مهم هم نیست! ما هم ایشون رو به عنوان کارگردان قبول داریم نه یک شخصیت سی*یا*سی ! شاید اگر روزی همون حرکت خانم باران رو ازشون دیدیم شاید به ایشون هم نگاه دیگه ای کردیم! این نظر کلیه منه !
من همچنان مهران مدیری رو در نقش یک کارگردان هنری در رشته خودش به عنوان اسطوره و کاربلد(در ایران) قبول دارم ! ولی هیچ حاشیه ای چه خوب یا بد رو از ایشون قبول ندارم!

فکر کنم اگر با این موافق باشید مشکل حل میشه!

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
من نمی فهمم این چه مرضیه هرجا میریم ، مخالف دوست داره تو تاپیک اونیکی پست بده ، مثلا اینجا بحث سر قهوه تلخه ، طرف میاد گیر میده میگه عطاران بهتره ، تو یه تاپیک بحث سر اپله یکی میاد میگه سامسونگ بهتره ، تو یه تاپیک بحث سره fifa 11 هست یکی میاد میگه pes بهتره ، اقا برو برای مقایسه یه تاپیک باز کن ، اینجا در مورد یک چیزی بحث مشه ، فکر نمی کنم در ضمن برای باز کردن تاپیک هزینه ای بخواید پرداخت کنید
بهتره که بهتره به جهنم ، چیش به ما میرسه ... بشینید دوزار سریال ببینید بخننید لذت ببرید چرا اینقدر خودتون رو درگیر میکنید

یا مثلا بحث می کنن ، سر خرید کپی ، آقا شما چه بخوای چه نخوای خرید کپی دزدی محسوب میشه ، حالا باب هست تو جامعه به چشم نمیاد

Last edited:

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
ادیت شد !
سوء تفاهم که برطرف شد

Last edited:

T-Roy

Registered User
لایک‌ها
533
یه کار حسنه کردند اینا رو دی وی دی هم عرضه کردند
داشتیم از دست این وی سی دی های آشغال میمردیم
طرف تلویزیون فول اچ دی طراحی می کنه نمی دونه ما هنوز شطرنجی میبینیم تصاویر رو
بازم دستشون درد نکنه

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
یه کار حسنه کردند اینا رو دی وی دی هم عرضه کردند
داشتیم از دست این وی سی دی های آشغال میمردیم
طرف تلویزیون فول اچ دی طراحی می کنه نمی دونه ما هنوز شطرنجی میبینیم تصاویر رو
بازم دستشون درد نکنه
اگر از سایتش خرید کنیم ، اینترنتی پول رو باید واریز کنیم یا باید بدیم پیک ؟

medil0ne

Registered User
لایک‌ها
75
البته با اون کامنتای پشت همی که تو بخش موسیقی برای قایم کردن باقی تاپیکا زدی معلومه چه هدفایی رو دنبال میکنی. :hmm:
تابلوس
برو یکی دیگه رو رنگ کن.... ما خودمون نقاشیم بابا :hmm:
شما اصلا نگاه نکن:hmm:
بیشتر هم بخوای بگم،میگم طوری که بذاری از پی تی بری :hmm:

:blink::blink::blink:
نمیدونم در مورد کودوم کامنتای پشت سر هم صحبت می کنی!میتونی لینک بدی دوستان هم بفهمند من چی دنبال می کنم...
کلا متوجه نمیشم کیی ؟چیی ؟چی میگی شما؟چه خبره؟اصلا چی؟
ارزش جدل نداری جناب،مستی احتمالا؟!!!
نخواد چی..؟

بگو دیگه نصف جونمون کردی :(

نخواد اینطور ادامه پیدا کنه!

P-khakestari

همکار بازنشسته
لایک‌ها
290
ما از مدیری حمایت کنیم؟
کی از ما حمایت می کنه؟

Omid_Z

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
213

actros

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,474
اگر از سایتش خرید کنیم ، اینترنتی پول رو باید واریز کنیم یا باید بدیم پیک ؟

هم پیک میشه هم اینترنتی.
من با پیک رو انتخاب کردم قراره شنبه یکشنبه برام بیارن.
هزینه پیک رایگانه;)

mahmahot

Registered User
لایک‌ها
1,094
از رشید پور دندون خرگوشی زیاد خوشم نمیاد. با چسبوندن به این و اون معروف شد

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
از رشید پور دندون خرگوشی زیاد خوشم نمیاد. با چسبوندن به این و اون معروف شد
من موندم مراسمی که رئیس جمهور توش بوده یه عکاس یا صدابردار یا فیلمبردار نبوده توش ! چرا این مراسم افطاری فقط حرفش هست پس مدرکش کو ! دیدن داره فروش خوب میکنه اونجاشون سوخته و حالا رشیدپور **** اومده میگه ....
نون به نرخ روز خور ، آفتاب پرست و .... یکی از سوء استفاده چی های رسانه هست.
100% موافقم

بالا