برگزیده های پرشین تولز

با سرمایه یک میلیارد و پانصد به نظر شما چه کاری می شه راه انداخت؟

xerxestool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام.
با توجه به شرایط حال حاضر ایران از وضعیت بد اقتصادی گرفته تا احتمال جنگ ، به نظر شما عقلانی هست آدم کار و کاسبی راه بندازه یا خیر؟
من همش در این فکر هستم که با اولین بمبی که به ایران زده بشه همه چی رو هوا می ره و واقعا ریسک هست. من و دوستم در فکر زدن کافی شاپ هستیم با این پول ولی به نظرم کلا ریسک هست. در دوره بدی هستیم متاسفانه.

من همچنین به فکر واردات جنس از چین افتادم ولی اونقدر بند و بساط داره و سخت شده که حد حساب نداره. چون از یکی از آشنایان که در گمرک هست پرسیدم.

باز اگر پیشنهادات شما اعضای محترم را بخونم، خوشحال می شم.

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
یک میلیارد و پانصد مثل 500 تومن سابقه
و همون قوانین بر اون حکم فرماست و یا باید روی تخصصی که دارید سرمایه گذاری بکنید یا با کسی شراکت بکنید
اگه علاقه مند به سرمایه گذاری تو ملک بودید میتونم راهنمایی بکنم چون شرکتی که دارم ساختمونیه

کافه و اینجور کارا ریسکش خیلی بالاست و من اگه جای شما بودم سمتش نمیرفتم

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,199
با سلام.
با توجه به شرایط حال حاضر ایران از وضعیت بد اقتصادی گرفته تا احتمال جنگ ، به نظر شما عقلانی هست آدم کار و کاسبی راه بندازه یا خیر؟
من همش در این فکر هستم که با اولین بمبی که به ایران زده بشه همه چی رو هوا می ره و واقعا ریسک هست. من و دوستم در فکر زدن کافی شاپ هستیم با این پول ولی به نظرم کلا ریسک هست. در دوره بدی هستیم متاسفانه.

من همچنین به فکر واردات جنس از چین افتادم ولی اونقدر بند و بساط داره و سخت شده که حد حساب نداره. چون از یکی از آشنایان که در گمرک هست پرسیدم.

جنگ کجا بود برادر، فوقش یک حمله محدودی صورت می گیرد که با خویشتن داری طرفین قائله ختم به خیر می شود.

فکر نمی کنم که کافی شاپ اگر تمامی جوانبش سنجیده شود گزینه بدی باشد.

با دلار 13 هزار تومانی هیچ وارداتی نمی صرفد.

یکی از کم ریسک ترین کارها سرمایه گذاری در بخش نان سنتی است. تا به حال نانوایی را ندیدم که از پس هزینه های نانوایی بر نیاید. البته منظورم این نیست که بروید و خبازی را یاد بگیرید بلکه با چند نانوایی مشارکت کنید. پول از شما و کار از آن ها و در نهایت یک تقسیم سود عادلانه.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
به نظر من سمت کاری برید که تجربه دارید و دنبال آزمون و خطا نباشید

rightahead

Registered User
لایک‌ها
167
با سلام.

چه قدر سود ماهیانه با این مبلغ راضی تون میکنه ؟

xerxestool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یک میلیارد و پانصد مثل 500 تومن سابقه
و همون قوانین بر اون حکم فرماست و یا باید روی تخصصی که دارید سرمایه گذاری بکنید یا با کسی شراکت بکنید
اگه علاقه مند به سرمایه گذاری تو ملک بودید میتونم راهنمایی بکنم چون شرکتی که دارم ساختمونیه

کافه و اینجور کارا ریسکش خیلی بالاست و من اگه جای شما بودم سمتش نمیرفتم
از راهنماییتون ممنونم. باید بیشتر فکر کرد روش

xerxestool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
جنگ کجا بود برادر، فوقش یک حمله محدودی صورت می گیرد که با خویشتن داری طرفین قائله ختم به خیر می شود.

فکر نمی کنم که کافی شاپ اگر تمامی جوانبش سنجیده شود گزینه بدی باشد.

با دلار 13 هزار تومانی هیچ وارداتی نمی صرفد.

یکی از کم ریسک ترین کارها سرمایه گذاری در بخش نان سنتی است. تا به حال نانوایی را ندیدم که از پس هزینه های نانوایی بر نیاید. البته منظورم این نیست که بروید و خبازی را یاد بگیرید بلکه با چند نانوایی مشارکت کنید. پول از شما و کار از آن ها و در نهایت یک تقسیم سود عادلانه.

ممنون از راهنمایی برادر. امیدوارم اینطور که شما می گید باشه.
نانوایی هم فکر خوبیست.

xerxestool

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظر من سمت کاری برید که تجربه دارید و دنبال آزمون و خطا نباشید
متاسفانه تجربه بخصوصی نداریم. برای همینه به هرحال ریسک رو باید قبول کنیم

چه قدر سود ماهیانه با این مبلغ راضی تون میکنه ؟
الان بحث سود نیس. حداقل تا 4-5 اول. ضرر ندیم اولش هم خوبه.

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
من این پولو داشتم ایران نمی موندم :)

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
الان این مبلغ به درد شراکت در ساخت می خوره
اینطوری که چندتا خونه قدیمیو پیدا می کنید و میرین راضی شون می کنین که با هم تجمیع بشن و بکوبن و از نو بسازن و بعد هم 50 درصد ساخت رو برای خودتون بر می داشتید :)

ali/24

Registered User
لایک‌ها
1,242
سلام
انواع زمینه های سرمایه گذاری موجوده در کدام شهر هستید

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
الان این مبلغ به درد شراکت در ساخت می خوره
اینطوری که چندتا خونه قدیمیو پیدا می کنید و میرین راضی شون می کنین که با هم تجمیع بشن و بکوبن و از نو بسازن و بعد هم 50 درصد ساخت رو برای خودتون بر می داشتید :)
تهران که با این سرمایه ها نمیشه سمت ساخت و ساز رفت . با این پول تو تهران میشه یه 100 متری جای متوسط روبه پایین خرید !
اگه بخوای با این پول بسازی ته تهش بتونی 500 متر بنای مفید بسازی حتی شهرستان ! با شرط اینکه قیمت هیچ چیزی طی 2 سال آینده بالانره

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
تهران که با این سرمایه ها نمیشه سمت ساخت و ساز رفت . با این پول تو تهران میشه یه 100 متری جای متوسط روبه پایین خرید !
اگه بخوای با این پول بسازی ته تهش بتونی 500 متر بنای مفید بسازی حتی شهرستان ! با شرط اینکه قیمت هیچ چیزی طی 2 سال آینده بالانره
شما که تو کار ملکی به نظرت تا پایان98 ملک بالاتر میره یا رو همین حدود نوسان می کنه؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,750
شما اولین کاری که می کنی اینه که اصلا تمام سرمایه ات را وارد کاری نکن مخصوصا که ظاهرا شما در کاری تخصصی ندارید .نهایت نهایت 500تومن را وارد کار کن بقیه سرمایه را جایی سرمایه گذاری کن اگر با اون 500کارت گرفت بعد خرد خرد بقیه سرمایه را تزریق کن
دوست شما تجربه کافی شاپ داره؟؟؟شاگردی کار را کرده؟؟؟اگر نه پس چه سودی داره که باهاش شریک بشید .شراکت یعنی اینکه مثلا شما پول بگذاری طرف دیگه علم و تجربه و...نه اینکه صرفا چون دوسته شریک بشید .
شما اگر علاقه ات کافی شاپه یا باید بری شاگردی یا یک شریک کار درست متخصص پیدا کنی یا پول بدی یکی برات کافی شاپ راه بندازه و آموزشت بده.
اینکه منم بگم پولتو کجا بگذار بی معنیه باید علاقه .تخصص.قدرت ریسک پذیری خودت را در نظر بگیری

esi05

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.

باسلام.من یک ایده دارم.ایده جدیدم نیست ولی کارت میگیره.پخش موادغذایی.بنده سابقه ۳ سال کارتو پخش رو دارم.جزئیات بیشتر خاصی بیا خصوصی

s.david.s

کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
شما که تو کار ملکی به نظرت تا پایان98 ملک بالاتر میره یا رو همین حدود نوسان می کنه؟
تحلیل شخصی منه و دلیل بر صحت 100% اون نیست ولی خودم قبولش دارم و سرمایه گذاری هام برهمین اساسه :
اولا اینکه ملک بلند مدته و نمیشه کوتاه مدت نظر داد
دوما اگه ارز روی همین 13 الی 14 تومن باقی بمونه قیمت خونه همینه و ارزون نمیشه ولی اگه افزایش پیدا بکنه ( بالای 15 هزار ) یا کاهش ( کمتر از 10 هزار ) قیمت بالا یا پایین میره
سوما اینکه نوسان زیاد تو ملک معنی نداره . برای بازارهایی میشه گفت نوسان داریم که در روز چندین هزار معامله میشه و پراکندگی مثل ملک ندارن . هیچ وقت سه تا ملک توی یک محله و حتی یه کوچه که سال ساخت و متراژشون هم یکی باشه قیمت های متفاوتی میتونن داشته باشن پس اگه یکیشون بگه متری یک و بفروشه و اون یکی یک ماه بعد بده متری 900 و بفروشه و اون یکی یه ماه بعد بده یک و صد و بفروشه نمیتونیم بگیم قیمت نوسان داره
و در آخر اینکه ما تو ایرانیم و اصلا برنامه مشخصی وجود نداره تو کشور که بخوام روش نظر بدم . هر اتفاقی میتونه نظم رو به هم بزنه . مثل جنگ و ...

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
با سلام.

اگر میخوای بتونی کار کنی توی این بخش پست نزن چون اینجا کلا آیه یاس میخونن
برو پولت رو بزار بانک
2 ماه وقت بزار تحقیق کن از بازار
با این پول خیلی خوب هم میشه کار کرد
ماهیانه 5 تا 10 درصد اگر یکمی فکر کنی و بیشتر اگر خیلی فکر کنی

بالا