برگزیده های پرشین تولز

با سرمایه 15 میلیارد چکار میشه کرد

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
پدرم یه زمین تو منطقه مسکونی داره قیمت بهش 15 میلیارد اعلام کردن میخوایم بفروشیم بزنیم به یه کاری که بتونیم از درآمدش هم استفاده کنیم اگر بزاریم بانک ماهیانه 250 میلیون تومن سود میدن ولی چون تورم بالاست در حقیقت ضرر میکنیم چون ارزش پولمون میاد پایین از طرفی تجربه کارای تولیدی هم نداریم پدرمم بازنشستست شما چه پیشنهادی میکنید؟

دنبال کاری هستیم که اداره کردنش ساده باشه مثل مغازه داری که دردسرش کمه

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,305

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
ما کار ساده نداریم
هرکاری که تصمیم به اجراش داشته باشید نیاز به تخصص و تجربه داره
بعد منظور از مغازه داری چیه ؟! اینکه یه مغازه بخری یا اجاره بکنی و توش کار بکنی ، حتی توش پفک هم بفروشی باز هم تخصصیه
شما ببین توی چه چیزی تخصص یا آشنا داری ، بررسی بکن و اگه خوب بود و آینده خوبی داشت اجراش بکن در غیر اینصورت فقط سرمایه از دست میره
اگه تنها گزینه مجدد بانک شدش ، شما با همون سرمایه ملک یا زمین بخر که هم حفظ بشه هم سود بکنی

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
ما کار ساده نداریم
هرکاری که تصمیم به اجراش داشته باشید نیاز به تخصص و تجربه داره
بعد منظور از مغازه داری چیه ؟! اینکه یه مغازه بخری یا اجاره بکنی و توش کار بکنی ، حتی توش پفک هم بفروشی باز هم تخصصیه
شما ببین توی چه چیزی تخصص یا آشنا داری ، بررسی بکن و اگه خوب بود و آینده خوبی داشت اجراش بکن در غیر اینصورت فقط سرمایه از دست میره
اگه تنها گزینه مجدد بانک شدش ، شما با همون سرمایه ملک یا زمین بخر که هم حفظ بشه هم سود بکنی

خوب نمیشه که الان زمین رو بفروشم و با پولش ملک یا زمین بخرم!! میخوام کاری باشه که بتونیم از کنارش سود کنیم پدرم بازنشسته و سنش بالاست نمیتونه کار کنه خودمم تجربه ندارم و میترسم پولارو به باد بدم بعضیا بهم گفتن ارز دیجیتال و بورس اما من اصلا از این چیزا سردرنمیارم و توانایی ریسک ندارم به نظر شما میشه با این 15 میلیارد پاساژ خرید؟ تو این فکر هستم که یه پاساژ کوچک بخرم و مغازه هاشو کرایه بدم

s.david.s

کاربر فعال بورس و بانکداری
کاربر برتر سال 1399
لایک‌ها
18,729
خوب نمیشه که الان زمین رو بفروشم و با پولش ملک یا زمین بخرم!! میخوام کاری باشه که بتونیم از کنارش سود کنیم پدرم بازنشسته و سنش بالاست نمیتونه کار کنه خودمم تجربه ندارم و میترسم پولارو به باد بدم بعضیا بهم گفتن ارز دیجیتال و بورس اما من اصلا از این چیزا سردرنمیارم و توانایی ریسک ندارم به نظر شما میشه با این 15 میلیارد پاساژ خرید؟ تو این فکر هستم که یه پاساژ کوچک بخرم و مغازه هاشو کرایه بدم
من نمیدونم شما کدوم شهرید ولی والا تهران ، با 15 تومن ته تهش یه مغازه 60-70 متری جای خوب بدن :rolleyes:

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
شما همون را بزاری بانک
250 میلیون بگیری
شما خرج میکنی فوقش 10 میلیون ماهانه
240 میلیون پس اندازه میشه
هر ماه 240 پس انداز بشه جبران افت پولت را میکنه و اضافه هم میاد
راحت و بی دردسر

boy.farda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
شماصدمیلیونش بهم وام بده من میرم برا خودم کارراه میندازم.شماچرا فقط نگاه میکنی به شهرخودت.کل ایران ببین ولزوما نباید بخای توشهرخودت سرمایه گذاری کنی.مثلاببین شمال چه مزیتی داره جنوب چه مزیتی داره.بله مثلا توتهران اون پول شما براهرکاری بخای بکنی باز یه جاش کم میاد ولی مثلا برا شهرستانا به فرض کارخونه ای بزنی به نسبت هزینه پایینتره یا به فرض کشاورزی کنی یا هرکاری که نیازجامعه باشه وبازار دار.یا بااتاق بازرگانی ایران هم مشورت کنی راهنماییت کنن تا بتونی اموزش ببینی برا صادرات بنظرم خوبه.اول ببین علاقه ات به چیه بعد کل ایران بررسی کن انواع شغلها انواع مزیت ها داره وانواع زمین انواع کشاورزی صنعت وحتی دامداری داره.برااساس سرمایه ات ومزیت ها وتحقیق باید رفت جلو.البته نباید هیچ وقت به فکرگذاشتن همه تخم مرغ هات تویه سبد باشی.منظورم اینه شما همه پولت نباید براشروع کارجدیدت بزاری وسط و مثلا برااساس پنجاه درصد یا حتی کمتر ازاین روی کاری که میخای فکرکن.البته که این وسط ساده ترین وتضمین شده ترین راه ملک وساخت وسازه که به نسبت همیشه ارزش خودش داره ولی اگرمدنظرتون کارای دیگه است باید تحقیق کنی درسطح کشوری

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
با مشاوره های آشکارا و همگانی انتظار سودهای آنچنانی نداشته باشید چرا که همیشه انحصار و احتکار منجر به کسب منفعتهای کلان میشود.
ضمنا باید سطح توقع خودتونو بسنجید ببینید با چه میزان تلاش به دنبال چه مقدار سوددهی هستید سپس گامهای بعد رو بردارید.
در حال حاضر بهترین کار شراکت با یک دوست بازاری معتمد، موفق و متعهد در میان آشناهای قدیم شماست که کاملا شفاف در جریان معادلات تجاری ایشونید.

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
مغازه بخر اجاره بده...

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
بعضی از دوستان پرشین تولزی یکم دیر دوزاریشون میفته :دی

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
من نمیدونم شما کدوم شهرید ولی والا تهران ، با 15 تومن ته تهش یه مغازه 60-70 متری جای خوب بدن :rolleyes:
من بابلسر هستم اینجا قیمتا پایین نیست ولی اندازه تهران هم بالا نیست

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
شما همون را بزاری بانک
250 میلیون بگیری
شما خرج میکنی فوقش 10 میلیون ماهانه
240 میلیون پس اندازه میشه
هر ماه 240 پس انداز بشه جبران افت پولت را میکنه و اضافه هم میاد
راحت و بی دردسر
درسته ولی بازم ارزش پول افت میکنه تا زمانی که تورم از سود بانکی بیشتر باشه ارزش پول میاد پایین حتی اگر 250 میلیون هم سود بده

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
شماصدمیلیونش بهم وام بده من میرم برا خودم کارراه میندازم.شماچرا فقط نگاه میکنی به شهرخودت.کل ایران ببین ولزوما نباید بخای توشهرخودت سرمایه گذاری کنی.مثلاببین شمال چه مزیتی داره جنوب چه مزیتی داره.بله مثلا توتهران اون پول شما براهرکاری بخای بکنی باز یه جاش کم میاد ولی مثلا برا شهرستانا به فرض کارخونه ای بزنی به نسبت هزینه پایینتره یا به فرض کشاورزی کنی یا هرکاری که نیازجامعه باشه وبازار دار.یا بااتاق بازرگانی ایران هم مشورت کنی راهنماییت کنن تا بتونی اموزش ببینی برا صادرات بنظرم خوبه.اول ببین علاقه ات به چیه بعد کل ایران بررسی کن انواع شغلها انواع مزیت ها داره وانواع زمین انواع کشاورزی صنعت وحتی دامداری داره.برااساس سرمایه ات ومزیت ها وتحقیق باید رفت جلو.البته نباید هیچ وقت به فکرگذاشتن همه تخم مرغ هات تویه سبد باشی.منظورم اینه شما همه پولت نباید براشروع کارجدیدت بزاری وسط و مثلا برااساس پنجاه درصد یا حتی کمتر ازاین روی کاری که میخای فکرکن.البته که این وسط ساده ترین وتضمین شده ترین راه ملک وساخت وسازه که به نسبت همیشه ارزش خودش داره ولی اگرمدنظرتون کارای دیگه است باید تحقیق کنی درسطح کشوری
مشکل منم همینه کار و پیشنهاد زیاد هست ولی چرا دروغ بگم!!! من اصلا بلد نیستم!! تا حالا چند بار سرمایمو از دست دادم میدونم اگر بزنم توی یه کاری مثل صادرات یا ساختو ساز کمتر از یکسال تمام 15 میلیاردو از دست میدم نمیخوام شکست های گذشته تکرار بشه این پول کمی نیست اگر ازش درست استفاده بشه میتونه تا چند نسل منو تامین کنه نمیخوام کاری کنم که این پول از دست بره و بعدها بچه هام منو لعنت کنن

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
با مشاوره های آشکارا و همگانی انتظار سودهای آنچنانی نداشته باشید چرا که همیشه انحصار و احتکار منجر به کسب منفعتهای کلان میشود.
ضمنا باید سطح توقع خودتونو بسنجید ببینید با چه میزان تلاش به دنبال چه مقدار سوددهی هستید سپس گامهای بعد رو بردارید.
در حال حاضر بهترین کار شراکت با یک دوست بازاری معتمد، موفق و متعهد در میان آشناهای قدیم شماست که کاملا شفاف در جریان معادلات تجاری ایشونید.
ممنونم

addel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
خدا برکت بده بچه های پی تی یکی کی دارن میلیاردر میشن
امیدوارم خدا به همه برکت بده خیلی دوست داشتم یه کارخونه یا کار تولیدی راه بندازم که بقیه مردم هم بتونن به سرمایه برسن ولی هیچ تجربه ای توی اینکار ندارم و میدونم با ورود به تولید سرمایه خودمم از دست میره ولی سعی میکنم با سود خالص این سرمایه حتما در حد توانم به بقیه کمک کنم حتی اگر در حد راه انداختن یه کارگاه کوچک یا وام دادن به نیازمندان باشه

بالا