برگزیده های پرشین تولز

با شخصیت اصلیه ساسی مانکن آشنا بشید...

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
سیاوش قمیشی جون رو که عشق است
ولی من فک میکنم چون این سبک کارش مال خودشه بدون توجه به چیزای دیگه قبولش دارم
کلا کسی که کارش اورجینال و مال خودش باشه رو دوس دارم.

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
هرچی میخواید فکر کنید ولی ساسی مانکن و علیشمس خیلی خواننده های بهتری هستند نسبت به امثال یاس (که نصیحت های چهار تا یه غاز رو به زبون رپ میگه) .توی سبکی که خود این عزیزان درست کردند همه چیز مشخصه . هدف فقط فان هست و سرخوشی . همین . حسن کارشون هم اینه که مثل باقی خودشون رو زیادی جدی نمیگیرن و نمیخوان با رپ فرهنگ رو تغییر بدن و از فقر و فحشا و بیکاری دم بزنن . این ها (ساسی و علیشمس و 0098 ) میخوان 3-4 دقیقه مود شنونده رو عوض کنند که توی این کار موفق هم هستند . هم تنظیم های خوبی دارند هم تکست هاشون به موسیقی و ووکالشون میاد . مثلا شاهین نجفی تکست هاش عالین آهنگهاش هم خوبن ولی صداش بده و تنظیم هاش هم افتضاحه . در مورد ویدئو هم که ندید میتونم حدس بزنم چیه باید بگم مگه ساسی مانکن یا اندی یا شهبال جائی ادعا کرده اند که اسطوره های اخلاقند ؟!که انتظار داشته باشیم ازشون مثل کشیش ها زندگی کنند . حالا اینکه ساسی مانکن فحش بده , سر و گوشش بجنبه , دمی به خمره بزنه خوب چیز عجیبی نیست . مسئله شخصی خودشه و به کسی ربطی نداره .

تاييد.

ساسی مانکن واقعاً همينی هست که ميبينيم ادعا هم نداره و خودش ميدونه داره شر و ور ميخونه
هيچ کس و امثالهم که ادعا دارند تو خيابون بزرگ شدن 4 تا آهنگ در يک جهت ندارند و آهنگ هاشون با هم تضاد دارند.

در مورد صدای شاهين نجفی:
شاهين نجفی صدای خوبی نداره اما به نظر من واسه سبکی که داره واقعاً صداش به کارش ميآد.آلبوم آخرش واقعاً خوب بود.

shahroodnet

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
78

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
ببين تعبيرت از كلمه مزخرفي كه من گفتم اشتباهه :cool:

رپ ممكنه به تنهايي كار جالبي باشه ، اما نميشه گفت يه موسيقيه ...از اون لحاظ گفتم مزخرفه ، آخه نه موسيقيه ، نه موسيقي نيست ! :wacko: يه سري حرف ها رو شما ريتميك به زبون مياري كه نميشه اسمشو موزيك گذاشت ، حالا شايد اون حرف هاي معني داري هم باشه ( مثل بعضي آهنگ هيچ كس كه خودت اشاره كردي . شاهين نجفي و... )

اتفاقاً بر عكس رپ يه هنره به نظر من
شما دقت كن چطوري كلمات رو پشت سر هم مي چينن و مي خونن كه يه ريتم خاصي پيدا مي كنه
شعر پاپ رو الان هر كسي مي تونه بگه

رپر هم فقط : ياس ، محمد بي باك و ...

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
هرچی میخواید فکر کنید ولی ساسی مانکن و علیشمس خیلی خواننده های بهتری هستند نسبت به امثال یاس (که نصیحت های چهار تا یه غاز رو به زبون رپ میگه) .توی سبکی که خود این عزیزان درست کردند همه چیز مشخصه . هدف فقط فان هست و سرخوشی . همین . حسن کارشون هم اینه که مثل باقی خودشون رو زیادی جدی نمیگیرن و نمیخوان با رپ فرهنگ رو تغییر بدن و از فقر و فحشا و بیکاری دم بزنن . این ها (ساسی و علیشمس و 0098 ) میخوان 3-4 دقیقه مود شنونده رو عوض کنند که توی این کار موفق هم هستند . هم تنظیم های خوبی دارند هم تکست هاشون به موسیقی و ووکالشون میاد . مثلا شاهین نجفی تکست هاش عالین آهنگهاش هم خوبن ولی صداش بده و تنظیم هاش هم افتضاحه . در مورد ویدئو هم که ندید میتونم حدس بزنم چیه باید بگم مگه ساسی مانکن یا اندی یا شهبال جائی ادعا کرده اند که اسطوره های اخلاقند ؟!که انتظار داشته باشیم ازشون مثل کشیش ها زندگی کنند . حالا اینکه ساسی مانکن فحش بده , سر و گوشش بجنبه , دمی به خمره بزنه خوب چیز عجیبی نیست . مسئله شخصی خودشه و به کسی ربطی نداره .

شما احتمالاً قشر مرفه بي درد جامعه هستي . درسته ؟
ياس درد جامعه رو ميگه و چيزيه كه هست و بار ها خودم به چشم ديدم و نميشه كتمانش كرد
اين مود عوض كردني كه شما ميگي بيشتر به درد اين مي خوره كه آدم يه كم حسش عوض بشه وگرنه محتواشون يه ريال هم ارزش نداره !

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
این که اصلا ساسی مانکن نیست !! یکیه که خیلی شبیهشه !! هرکی ویدئو رو از دور هم ببینه میتونه متوجه بشه !!

نه خود ساسي مانكنه !
اين ويديو ها مال ميتينگ هايي بود كه تو پارك ها ميزاشتن

اضافه كنم اين با شاهين فلاكت كل انداخته بود كه شاهين كم آورد و بعدش رفيق شاهين فلاكت رو ساس ي رو كم كرد ! :D

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
تاييد.

ساسی مانکن واقعاً همينی هست که ميبينيم ادعا هم نداره و خودش ميدونه داره شر و ور ميخونه
هيچ کس و امثالهم که ادعا دارند تو خيابون بزرگ شدن 4 تا آهنگ در يک جهت ندارند و آهنگ هاشون با هم تضاد دارند.

در مورد صدای شاهين نجفی:
شاهين نجفی صدای خوبی نداره اما به نظر من واسه سبکی که داره واقعاً صداش به کارش ميآد.آلبوم آخرش واقعاً خوب بود.

نه

قبلا هم گفتم شاهين صداش به نوحه خون ها ميخوره ، اگر تكست هاش رو ميداد يكي ديگه ميخوند بهتر بود ...

اتفاقاً بر عكس رپ يه هنره به نظر من
شما دقت كن چطوري كلمات رو پشت سر هم مي چينن و مي خونن كه يه ريتم خاصي پيدا مي كنه
شعر پاپ رو الان هر كسي مي تونه بگه

رپر هم فقط : ياس ، محمد بي باك و ...

من نگفتم رپ خوندن كار آسونيه ، اتفاقا خيلي هم سخته اما هر كار سختي كه خوب از آب در نمياد يا هر كار سختي اسمش هنر و موسيقي نميشه .... الاغ هم خيلي سختي ميكشه كه يه بار رو ميبره بالاي كوه :D ‌( شوخي )

حرف من اينه كه رپ بار موسيقي كمي داره ، ضمن اينكه بخاطر ماهيتش معمولا آهنگ هاي رپ مضامين خيلي سطحي دارن ( گفتم معمولا ! ) مثلا همين ياس ، نظراتش رو به سطحي ترين شكل ممكن به صورت رپ در مياره ، هرچند برام عجيبه كه چطور انقدر طرفدار داره ، با اين حال به سليقه شما احترام ميزارم .:eek:

Last edited:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
کاش مال کر*دن هم بود
s324.gif

بخدا حیف وقت و اصطحلاک کیبورد و کامپیوترتون و دونه دونه کیلوبایت های پهنای باندتون نیست خرج این بوفالو می کنین؟
chojinfc.gif

بیاین آهنگ هایی که خودم خوندم رو بگوشید
f_sabzmoom_58d78cf.gif
اصطحلاکش هم کمتره!
905.gif

http://www.4shared.com/file/179790352/dde98160/TaMaDDoN.html

بوفالو: تعبير قشنگي بود حال كردم :D

ali-agha1368

Registered User
لایک‌ها
5
من از طرفداران ساسي مانكن بودم.اما با ديدن اين كليپ كه سرتاسر فحش و ناسزا بود از شخصيت و آهنگهايش متنفر شدم.اي كاش هنرمندان ما در كنار فعاليتهاي هنري به مسائل اخلاقي نيز توجه داشته باشند تا ما خداي ناكرده مثل آمريكا نشويم كه امينم و فيفتي سنت و هزار كوفت و زهر مار ناجور تحويل جوانهايش مي دهد.

بنده از طرفداران گروه زيد بازي مي باشم.:eek:

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
من نگفتم رپ خوندن كار آسونيه ، اتفاقا خيلي هم سخته اما هر كار سختي كه خوب از آب در نمياد يا هر كار سختي اسمش هنر و موسيقي نميشه .... الاغ هم خيلي سختي ميكشه كه يه بار رو ميبره بالاي كوه :D ‌( شوخي )

حرف من اينه كه رپ بار موسيقي كمي داره ، ضمن اينكه بخاطر ماهيتش معمولا آهنگ هاي رپ مضامين خيلي سطحي دارن ( گفتم معمولا ! ) مثلا همين ياس ، نظراتش رو به سطحي ترين شكل ممكن به صورت رپ در مياره ، هرچند برام عجيبه كه چطور انقدر طرفدار داره ، با اين حال به سليقه شما احترام ميزارم .:eek:

شما تا حالا چند تا كار از ياس گوش دادي ؟
من سختي كشيد رو دليل هنر ندونستم
رو چه حسابي ميگي رپ و تكست هاي ياس مضامينش سطحيه ؟

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25

در مورد اینکه این احمق ها خواننده های 5 دقیقه خوشی شما هستن حرفی نیست!
ولی لطفا آدمی مثل یاسر (یاس) و محمد بی باک و ... رو با این احمق ها مقایسه نکنید!
وقتی یاسر میاد یه آهنگ کامل برای دخترای فراری میخونه و شما با شنیدش فقط 30 ثانیه به فکر برید همین براش یه موفقیت بزرگه! و هیچ نیازی نداره که 4 تا هرزه طرفدارش باشن!!
در مورد سروش لشکری (هیچ کس) جریان کامل متفاوته و رپ رو واقعا اون داره میخونه!
بذار برات یه مقایسه بکنم تا بیشتر تفهیم شی...
شما تا حالا دیدی که Eminem توی کارهاش از دختر استفاده کنه؟! ولی برعکسش دیدی که 50Cent کم مونده فیلم پورن بسازه!!! حالا کدوم ها موفق ترن؟!
Eminem همیشه از خودش و از وضعیت بدش خونده، از مردم خونده، سیاسی خونده و از رییس جمهور کشورش کلی بد گفته...
حالا 50Cent چی خونده؟! یه مشت ک*شر! همش کل کل بازی...
دقیقا حکایت رپر های ما هم همینه...

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
شما تا حالا چند تا كار از ياس گوش دادي ؟
من سختي كشيد رو دليل هنر ندونستم
رو چه حسابي ميگي رپ و تكست هاي ياس مضامينش سطحيه ؟

مطمئن باشيد اكثر آهنگ هاي شاخش رو يك بار گوش كردم ، الان يه نگاه كردم تو هاردم 35 تا آهنگ ازش دارم كه به لطف يادآوري شما همشو پاك كردم :D

بكار بردن تعابير مسخره و بي معني كه ريشه رو ول كرده چسبيده به يه سري مسائل فرعي و خنده دار ...

مثلا همين آهنگ دركم كن رو الان گوش كردم دوباره ...

3 دقيقه آهنگ رو اختصاص داده به اينكه چرا شما كه پشت ميز نشستي ميگي سابق كار لازمه و انصافا چندان حرف معني داري تو اين 3 دقيقه من نميبينم ، ميخواي از مشكلات بگي مشكلات واقعي و ريشه اي رو نشون بده نه اينكه 4 تا موضوع بي ربط رو با آه و ناله و 4 تا قافيه قشنگ به خوردمون بدي ....

البته خيـــــلي هم ضعيف نيست و چندان قشنگ هم نيست :eek:

Mehraɴ

Registered User
لایک‌ها
40
رپ چیه که در موردش بخوایم صحبت کنیم .. !!
یه مشت شرو ور رو میچینن بغل هم و مثل این اسکلا میخونن و میشه رپ !!

غیر اینه ؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
در مورد اینکه این احمق ها خواننده های 5 دقیقه خوشی شما هستن حرفی نیست!
ولی لطفا آدمی مثل یاسر (یاس) و محمد بی باک و ... رو با این احمق ها مقایسه نکنید!
وقتی یاسر میاد یه آهنگ کامل برای دخترای فراری میخونه و شما با شنیدش فقط 30 ثانیه به فکر برید همین براش یه موفقیت بزرگه! و هیچ نیازی نداره که 4 تا هرزه طرفدارش باشن!!
در مورد سروش لشکری (هیچ کس) جریان کامل متفاوته و رپ رو واقعا اون داره میخونه!
بذار برات یه مقایسه بکنم تا بیشتر تفهیم شی...
شما تا حالا دیدی که Eminem توی کارهاش از دختر استفاده کنه؟! ولی برعکسش دیدی که 50Cent کم مونده فیلم پورن بسازه!!! حالا کدوم ها موفق ترن؟!
Eminem همیشه از خودش و از وضعیت بدش خونده، از مردم خونده، سیاسی خونده و از رییس جمهور کشورش کلی بد گفته...
حالا 50Cent چی خونده؟! یه مشت ک*شر! همش کل کل بازی...
دقیقا حکایت رپر های ما هم همینه...

پيشنهاد ميكنم كليپ Ass like that امينم رو يك بار نگاه كنيد :D

GraphX

Registered User
لایک‌ها
7,719
مطمئن باشيد اكثر آهنگ هاي شاخش رو يك بار گوش كردم ، الان يه نگاه كردم تو هاردم 35 تا آهنگ ازش دارم كه به لطف يادآوري شما همشو پاك كردم :D

بكار بردن تعابير مسخره و بي معني كه ريشه رو ول كرده چسبيده به يه سري مسائل فرعي و خنده دار ...

مثلا همين آهنگ دركم كن رو الان گوش كردم دوباره ...

3 دقيقه آهنگ رو اختصاص داده به اينكه چرا شما كه پشت ميز نشستي ميگي سابق كار لازمه و انصافا چندان حرف معني داري تو اين 3 دقيقه من نميبينم ، ميخواي از مشكلات بگي مشكلات واقعي و ريشه اي رو نشون بده نه اينكه 4 تا موضوع بي ربط رو با آه و ناله و 4 تا قافيه قشنگ به خوردمون بدي ....

البته خيـــــلي هم ضعيف نيست و چندان قشنگ هم نيست :eek:

خواهش مي كنم خوب كاري كرديد :D
مشكلان واقعي و ريشه اي چيه ؟ چند تاشو بگو كه ما هم از گمراهي در بيايم !:)

STEPS

Registered User
لایک‌ها
26
من که این کلنگ رو رفیقم می شناخت چند سال پیش
بچه محل یکی از رفیقام بود(کرج سه راه گوهردشت -پشت باغ)
رفیقم می گفت اهنگ های خودش می ذاشت و با ماشین تو محل می چرخید .
اما کلا رپ فقط پیشرو و هیچکس و زدبازی

sh3ll

Registered User
لایک‌ها
25
پيشنهاد ميكنم كليپ Ass like that امينم رو يك بار نگاه كنيد :D

بنده اکثر کارای این 2 تا رو دیدم، بنده منظورم کلی بود نه اینکه کلا دختر توی آهنگ هاش نباشه...
حتی مقایسه هم نمیشه کزد کارای این دو تا رو! 1 دونه 2 تا مشکلی نیست نه همه آهنگ ها!

بالا