برگزیده های پرشین تولز

با عضويت رايگان در اين سايت به صورت ماهيانه حقوق دريافت نماييد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali01

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:lol: يك شركت تبليغاتي اينترنتي براي عضويت شما در سايت خود و نصب نرم افزار كوچك تبليغاتي خود بر روي سيستم شما شما را استخدام مي كند و هر ماه حقوق خوبي به شما مي دهد.

وظيفه شما به عنوان كارمند اين شركت فقط اين است كه با نصب نرم افزار شركت روي سيستم خود پذيراي تبليغات شركت باشد البته اصلا لازم نيست كه روي تبليغات كليك كنيد و يا سايت ها را وزيت كنيد حتي مي توانيد منوي كوچك نرم افزار را اصلا نبينيد اما نبايد نرم افزار را از سيسم پاك كنيد.
براي عضو شدن لينک بالا را کليک کنيد.(بهتره لينک را در آدرس بار كپي كنيد
در صفحه ثبت نام بايد مشخّصات خودتونو وارد کنيد.
راهنمای ثبت نام:
توجه : مشخصات بايد به انگليسی نوشته شود
در مقابل Birthday ، تاريخ تولدتون رو به ميلادی مينويسيد. نگران نباشيد. برای بدست آوردن تاريخ تولدتون به ميلادی ، کافيه به يه تقويم مراجعه کنيد. معادل ميلادی روزی که شما به دنيا اومده ايد ، همون تاريخ تولدتون به ميلاديه. مثلاً کسی که متولد 1 فروردين ماهه ، تاريخ تولدش ميشه 21 مارس. برای بدست اوردن سال تولد هم کافيه که يه تفريق ساده انجام بديد. مثلاً من متولد 1367 هستم. 17 = 1367-1384 ، پس سال تولد من به ميلادی ميــــــشه 1988 = 17 - 2005.
Gender ، نوع جنسيتتون و انتخاب ميکنيد که برای آقايان در مقابل male و برای خانوم ها Female مي باشد!!
در مقابل Own Credit Card ، گزينه NO رو انتخاب ميکنيد .از اونجايی که ما در ايران زندگی ميکنيم و کرديت کارت ( کارت اعتباری بين المللی ) نداريم ، شما بايد گزينه NO رو انتخاب کنيد.
در مقابل Country ، کشور ايران رو انتخاب ميکنيد.
سپس در مقابل گزینه Do you Agree with the TERMS OF SERVICE ، گزينه YES ، رو انتخاب ميکنيد.
روی دکمه go to step 2 کليک کنيد تا به مرحله ی بعدی برويد .
در بخش بعدی شما بايد ساعت محل سکونت خودتونو برای سايت مشخص کنيد. برای ما ايرانيها بايد گزينه :
Middle East Time (MET) انتخاب بشه .
در قسمت بعدی آدرس خودتون رو مينويسيد. توجه داشته باشيد که آدرستون رو دقيق ( آدرس کامل پستی ) بنويسيد. اگه آدرس را اشتباه وارد کنيد ، ممکنه چک به دستتون نرسه. از اونجاييکه ممکنه آدرستون طولانی باشه ميتونيد اون رو دو بخش کنيد. بخش اول رو در محل اول و بحش دوم رو در محل دوم بنويسيد در قسمت Zip/Postal Code کد پستی 10 رقمی محل سکونتتون رو وارد ميکنيد. ( به همراه خط تيره مثلاً 12345-45678(
سپس روی دکمه ی go to final step کليک کنيد و در صفحه ی بعد روی دکمه ی Activate Account کليک کنيد .
بعد از اين مرحله صفحه اي باز مي شود كه شماره عضويت شما و لينكي براي دانلود نرم افزار اين سايت به رنگ قرمز وجود دارد. شماره عضويت خود را ياد داشت كنيد و با كليك بر روي اين لينك نرم افزار را دانلود كنيد. دقت داشته باشيد كه اين نرم افزار مخصوص شما مي باشد وهركسي كه آن را دريافت و بر روي سيتم خود نصب كند زير مجموعه ي شما به حساب مي آيد پس به شما توصيه م كنم كه تا مي توانيد لينك خود را در اختيار ديگران قرار دهيد.
هر گاه كه اين برنامه را اجرا كنيد پنجره اي كوچك در Desktop شما ايجاد مي شود كه حاوي تبليغ است و كافي است كه فقط اين برنامه اجرا شود ونيازي به كليك بر وي تبليغات نمي باشد
شماره خود را در مقابل مساوي زير قرار دهيد مي شود لينك شما:
http://greenhorse.com/join_now.ghc?r=112948334 شما مي توانيد شماره خود را با شماره من در همه اين متن عوض كنيد و همين متن را به همه دوستان خود ايميل كنيد به زودي تعداد زيادي زير مجموعه پيدا مي كنيد.
نكات بسيار مهم :
.1 در روي يک کامپيوتر هرگز بيش از 1 بار ثبت نام نکنيد.
!! اما اين رو بدونيد که وقتي شما در سايت ثبت نام ميکنيد مشخصات دستگاه شما در سايت ثبت ميشه و در صورتيکه دوباره بخواهيد از دستگاه خودتون ثبت نام بکنيد نه تنها به شما اجازه اين کار را نميده بلکه ID اولتون هم پاک ميشه و ديگه هيچ وقت نميتونيد در سايت ثبت نام کنيد. ( اگه هم سايت به شما اجازه ثبت نام بده ، موقع پول دادن مچ شما رو ميگيره و بهتون پول نميده ) به نظر من حتي توي کافي نتها هم ثبت نام نکنيد ، چون ممکن يک نفر ديگه هم با استفاده از همان کامپيوتر ثبت نام کند و اکانت شما توسط GreenHorse باطل شود ، تا حد امکان ازکامپيوتر شخصي خود براي اينکار استفاده کنيد و براي زيرمجموعه هاي خود هم از کامپيوتر خود آنها استفاده کنيد.البته به آنها هم اين موضوع را گوشزد کنيد ، چون اگر اکانت آنها باطل شود،زيرمجموعه شما هم از بين خواهد رفت.
.3 برنامه TickerBar مخصوص خودتان را حتما دانلود و بعد انرا نصب كنيد.
طبق سياست جديد كمپاني اگر برنامه TickerBar روي سيستم شما نصب نباشه سودي به شما تعلق نمي گيره. اين مسئله رو به افراد گروهتون هم بگيد .در ضمن بدونيد كه اگر زير گروههاي شما هم مثل شما برنامه TickerBar خودشون رو دانلود و بعد نصب كنند يه سودي هم به شما تعلق مي گيرد . براي نصب برنامه TickerBar ابتدا بايد به اينترنت وصل شويد و بعد انرا نصب كنيد.

خب وقتي که وارد صفحه خودتون ميشيد. گزينه هايي که باهاشون سر و کار داريد اينها هستند :
Your Automatic Referral URL is :
شما در اين قسمت لينکي رو خواهيد ديد . خوب شما بايد این لينک را به جاي لينک من دربالا قرار دهيد و به همراه مطالب براي دوستانتان بفرستيد .
دو نكته بسيار مهم در تبليغات:
.1 اگر مي خواهيد در هنگام چت به تبليغ بپردازيد كه بسيار هم موثر مي باشد در رومهاي ايراني از اين جمله استفاده نماييد:
با عضويت رايگان در اين سايت به صورت ماهيانه حقوق دريافت نماييد.
.2 اگر مي خواهيد كه در رومهاي خارجي هم تبليغ نماييد كه عالي هم ميباشد از اين جمله استفاده نماييد و البته به همراه لينكي كه ديگران از طريق شما در سايت عضو مي شوند مانند جمله زير:
Join This Group For Free And Receive a Monthly Salary

سوال : چگونه زيرگروه بدست آوريم؟
بعد از عضويت در سايت يك لينك در اختيار شما قرار مي گيرد و اگر افراد با لينك شما در سايت ثبت نام كنند زير گروه شما مي گردند.
براي دريافت لينكتان وارد اكانت خود شويد لينك شما تقريباً در انتهاي صفحه در زير جمله
Your Automatic Referral URL is: قرار دارد . كه در انتهاي لينك شماره عضويت شما قرار دارد.
مثلا لينك من هماني است كه در بالا قيد شده است
توضیحات:
StreetStخیابان
Alley---کوچه
AvenueAveخیابان
SquareSqمیدان
NumberNoپلاک
Building----ساختمان

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا