برگزیده های پرشین تولز

با فلش بسازيم. بيا تا بگم اينجا نميشه

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام. ميدونم كه مي دونيد خيلي با حالين
من يه عكس پاناراما(360 درجه) دارم كه مي خوام با فلش اونو متحرك كنم. يعني كاربر مي ياد به صفحه مربوطه و اين فيلم فلش لد مي شه كه كاربر مي تونه با حركت دادن موس روي عكس حركت كنه و به 4 جهت اصلي بره . همچنين مي تونه زوم اين و زوم اوت (zoom in/zoom out) بكنه و عكس رو بزرگ و كوچك كنه اين كار رو با جاوا تو سايت دانشگاه شريف در قسمت آشنايي و تور مجازي انجام دادن ولي من مي خوام همين كا رو با فلشكنم. يعني روي عكس بزرگ به 4 جهت اصلي برم و اون رو بزرگ يا كوچيك كنم.
ضمنا به اين انيميشن فلش در اين سايت يه نگاه بندازين
panorama animation

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
ببين من الان يه عكس پانو راما 360 درجه دارم . مي خوام با فلش اينو نشون بدم. يعني ملت مي يان تو سايتم . و اين عكس رو نگاه مي كننمثلا عكس محوطه يه ساختمون هست كه بزرگ هم هست و با فلش يه چيزي بسازيم كه مثلا 6 تا دكمه داشته باشه و با 4 تاش به 4 جهت عكس حركت كنيم و با دو تا ديگه بتئنيم عكس رو zoom in / zoom out كنيم. يعني بزرگ و كوچيك كنيم.

HamedMx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عكست رو بده استادش كنم

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
كاره اسوني هست !

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم يه فلش معموليشو استاد كردم ببينيد.
http://www.shomal.ac.ir/panorama/panoramapicture.html
حالا اگه با جاوا بسازيد حتما بايد جاوا ويرتوال ماشين نصب باشه رو سيستم ولي فلش رو بيشتر اينترنت اكسپلوررا ساپورت مي كنن.
فلشش بهتر يه فلششو واسم بسازين كه بشه چپ و راست كرد زوم كرد و ...

ابی

Registered User
لایک‌ها
0
من جاواي علي رو هم ديدم مثل مال سايت كاخ سفيده مي گم علي هيچ درايوري نبايد رو IE نصب باشه . ها به همين راحتي نشون ميده اگه به همي راحتيه واسه من بگو چه طوري درستش كنم

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
بالا