برگزیده های پرشین تولز

با قیمت مناسب لازم دارم احتیاج فوری hyip manager pro + template

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehdi_gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت برو بچه های خوب persian tools

آقا من این hyip manager pro رو میخواستم با template با قیمت مناسب ..

دوستانی که میتو نند تو این زمینه به من کمک کنند لطفا جوابم رو بدن ...

من تو انجمن خوندم که یکی نوشته بود از این نمیشه کپی گرفت و استفاده کرد

اگه واقعا این جوریه لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی با کمترین هزینه میتونم این کار رو بکنم

Script

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا بی خیال تو دیگه کی هستی باید به هر طریقی پول مردم رو بالا بکشی بابا مردم که خر نیستن ببینید چیکار کرده اومده با یک نام دیگه پرسیده کسی script نداره اونوقت خودشم جواب خودش رو داده با این 5 دلارا میخوای چیکار کنی تو اگه واقعا برنامه نویس بودی که واسه فروش اسکریپت این کا را رو نمیکردی آبروی هر چی بر نامه نویسی رو بردی خواش میکنم که مدیر سایت یک فکری در مورد این کلاه بردارا کنه

hacker2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دمت گرم script زدی تو خال راست میگی ها اصلا طابلو اونی که اومده گفته کسی اسکریپت نداره خیلی باحاله یک دونه پست بیشتر نداره همین امروز ثبت نام کرده به دست خودش خیال میکنه مردم خرن من اومدم بهش ایمیل زدم گفتم که یک اسکریپت روی این هاست برام نصب کن دو برابر بهت میدم اونوقت اون میگه نخیر اول شما باید پول رو واریز کنید بعدا که بدچ نامبر رو دادید من براتون نصب میکنم آره تو نصب کردیو ما هم باور کردیم خودت ...... خیال میکنی همه هم مثل خودت ......:lol: :blink: :thumbsup: :eek:fftopic:

mehdi_gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بابا بچه های این انجمن چقدر تند میرند

آقا من نه این sara 60 رو میشناسم و نه شما ها رو ...

من الان تقریبا یک هفته است که دنبال این نرم افزار میگردم که بخرم ولی چون قیمت اصلی بالاست نمیتونم

که اتفاقی این انجمن رو پیدا کردم و تاپیکهای زیادی در زمینه فروش این برنامه دیدم

ولی گفتم بهتر خودم یک تاپیک بزنم و از بچه ها بپرسم .

بچه ها من نمیدونم این sara 60 داره به من راست میگه یا نه ...

ولی اگه شما فرد مطمئنی رو می شناسید که می تونه این نرم افزار رو به قیمت مناسب به من بفروشه خواهش

میکنم معرفی کنید ...

ممنون

sara60

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آموزش نصب اسکريپت را ميگذارم تا بدانيد که هيچ کلاهبرداری در کار نيست
All uploads are made in BINARY mode (you will find thin in your FTP client options)

1.Upload all files from hyipmanagerpro2.rar into your server.
2.Upload files from inc.rar file (in same folder as hyipmanagerpro2 files)
3.upload decoded install.php
4.rename settings_default.php file into settings.php
5.Change permission for settings.php file into 666 (you can change permission in your FTP clien,find "Permission" or "Attributes(CDMOD)" in options...usualy right click on file)
6.Change permission for tmpl_c folder into 777
7.Create an database in your server, add user for it.
8.Run install.php (yourdomain.com/install.php)
9.Fill the form (If all is correct you should get mesage that instalation was succesfull)
10.delete install.php
11.Change admin password in your phpMyAdmin in your server..choose your database, find users file, click on edit user(admin), write new password and choose MD5!! as mode

That should be it....

Script

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه بابا مردیم از خنده ببینم فارسی هم میتونی بنویسی اینا رو از کجا کپی کردی از تو سایت من یا یک سایت دیگه
مهدی جان بهش بگو خودتی سارا جان تو هم به مهدی بگو خودتی خیلی خندیدیم باحال بود بابا میخوای پول در بیاری چرا قرق شدی به جای این کارا برو یک سایت طراحی کن اسکریپتت رو بفروش اگه واقعا تسکریپت داشتی میفهمیدی که فروش 30 تا 40 دلار همش ضرره اونوقت تو داری 5 دلار .... بابا من بهت گفتم که همش رو خریداریم:lol: :p :wacko:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
sara60 برای یک هفته بن شدی تا اینقدر تبلیغ نکنی

mehdi_gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Script :
نه بابا مردیم از خنده ببینم فارسی هم میتونی بنویسی اینا رو از کجا کپی کردی از تو سایت من یا یک سایت دیگه
مهدی جان بهش بگو خودتی سارا جان تو هم به مهدی بگو خودتی خیلی خندیدیم باحال بود بابا میخوای پول در بیاری چرا قرق شدی به جای این کارا برو یک سایت طراحی کن اسکریپتت رو بفروش اگه واقعا تسکریپت داشتی میفهمیدی که فروش 30 تا 40 دلار همش ضرره اونوقت تو داری 5 دلار .... بابا من بهت گفتم که همش رو خریداریم:lol: :p :wacko:

آقای script دیدی گفتم که من sara 60 رو نمی شناسم ...

دیدی مدیر انجمن آخر باهاش چیکار کرد:) :hmm:

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
آقای script دیدی گفتم که من sara 60 رو نمی شناسم ...

دیدی مدیر انجمن آخر باهاش چیکار کرد:) :hmm:
شما هم مراقب باش بن نشی

mehdi_gh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اقای fotocopy مثل اینکه این خانم sara 60 قصد کمک به ما رو داشت که شما بنش کردید ...
این آقای script و hacker 2005 مثل اینکه کاربرهای خوبی نیستند ...
شما بخاطر اینکه sara 60 میخواست اون برنامه رو به من بفروشه اونرو بن کردید به دلیل اینکه گفتید داره تبلیغات میکنه

ولی از روی حرفهایی که script , hacker 2005 گفتن میشه فهمید که داره تبلغات میکنه ( لطف کنید زیر comment های آقای script رو ببینید ...

و لطفا هم یک نگاهی به این تاپیک بیندازید http://forum.persiantools.com/t38159.html

بعد ببینید کی حقشه بن بشه sara 60 یا یکی دیگه

حالا اگه دوست داشتید و خواستید می تونید منم بن کنید

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
اقای fotocopy مثل اینکه این خانم sara 60 قصد کمک به ما رو داشت که شما بنش کردید ...
این آقای script و hacker 2005 مثل اینکه کاربرهای خوبی نیستند ...
شما بخاطر اینکه sara 60 میخواست اون برنامه رو به من بفروشه اونرو بن کردید به دلیل اینکه گفتید داره تبلیغات میکنه

ولی از روی حرفهایی که script , hacker 2005 گفتن میشه فهمید که داره تبلغات میکنه ( لطف کنید زیر comment های آقای script رو ببینید ...

و لطفا هم یک نگاهی به این تاپیک بیندازید http://forum.persiantools.com/t38159.html

بعد ببینید کی حقشه بن بشه sara 60 یا یکی دیگه

حالا اگه دوست داشتید و خواستید می تونید منم بن کنید
چند بار باید بگم تبلیغات فقط در بازارچه؟
بخش نیازمندی ها هم در بازارچست. اگه هم با sara60 کاری داشته باشی میتونی بهش pm بزنی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا