برگزیده های پرشین تولز

با معرفی فقط و فقط 2 نفر زندگی خود را متحول کنید ( با مجوز رسمی از قوه قضائیه )

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوست عزیز
خیلی ها نسبت به تجارت الکترونیک بد بین شده اند و به آن اعتماد ندارند و این دلایل مختلفی دارد ، رعایت نکردن قوانین این تجارت و نداشتن مجوز رسمی و خیلی دلایل دیگر این تجارت را تبدیل به یک تجارت ناسالم کرده در این میان شرکتی به نام وست ویژن با مجوز رسمی از قوه قضاییه آمده تا تحولی در این عرصه ایجاد کند.
خیلی ها می ترسند در این راه سرمایه گذاری کنند و نگران این هستند که پولی را که در این راه هزینه می کنند از دست بدهند ، این کاملا طبیعی است همه اول همین فکر را می کنند و به قول معروف دو دل هستند ولی من به شما اطمینان کامل می دهم که اگر یک مقدار همت کنید و به نکته هایی که من بهتون می گم عمل کنید بدون شک موفق می شوید . ما در وست ویژن یک شعار داریم و آن هم این است : دوستی ، درستی و صداقت
موفقیت در این کار در گرو یک جمله است فقط کافی شما به زیر مجموعه های خود این را بفهمانید که هر شخص فقط 2 نفر را معرفی کند ( البته اگه از 2 نفر هم بیشتر شد چه بهتر ) افرادی که در این راه موفق شدند از این رمز استفاده کردند یکم به جمله بالا فکر کنید خودتان متوجه می شوید فکر کنم دیگه هر شخص دو نفر را به بتواند معرفی کند با این کار در مدت زمانی بسیار بسیار کوتاه زیر مجموعه های شما حتی به رقم 2000 نفر هم میرسند این یک واقعیت و میشه انجام داد و اصلا کار سختی نیست .
حتی اگر شما هم نتوانستید برای خود زیر مجموعه پیدا کنید ( منظورم همون 2 نفره ) من به شما کمک می کنم پس اصلا نترسید موفقیت شما یعنی موفقیت من . جالبی این کار در این است که هیچ کس در تلاش این نیست که از کسی جلو بزند یا کسی را از دور خارج کند بلکه همه به هم کمک می کنند تا سود بیشتری ببرند . ما ایرانی ها باید یاد بگیریم از امکاناتی که در اختیارمون هست کمال استفاده را ببریم بیشتر ما دنبال کارهای سخت هستیم و هنوز باور نکردیم که با کارهای به ظاهر کوچک هم می شود درآمدهای خوب داشت ، زیاد هستند افرادی که از این راه زندگی خود را تغییری باور نکردنی دادند ( بطور مثال دوستان خود بنده هر کدامشان از این راه یک دستگاه اتوموبیل خریده اند یکیشون 206 یکی دیگه mazda ) همه این حرف ها را زدم تا باور کنید که می شود هیچ کاری ندارد فقط باید در این راه هدف داسته باشید و همیشه به اون هدف خود فکر کنید ، بنظر من بزرگترین مزیت این شرکت نسبت به شرکت های دیگه : 1- ایرانی بودن اون 2- داشتن مجوز رسمی از قوه قضائیه ( خیلی مهم) 3- حق عضویت خیلی کم ( یعنی با مبلغ کمی شما عضو این شرکت می شوید ) حالا یک مقدار درباره شرکت وست ویژن صحبت میکنم .

وست ويژن به همت جمعي از متخصصين فناوري اطلاعات در ايران به وجود آمده است و با نام اصلي " كيش وست ويژن اينترنشنال " و سايت اينترنتي www.VastVisionint.com در تاريخ 24/11/83 و با شماره ثبت 2933 در جزيره كيش به ثبت رسيده است كه براي ديدن اساس نامه شركت مي توانيد به سايت قوه قضائيه مراجعه نماييد.
اساس نامه شركت كيش وست ويژن اينترنشنال

اهداف شركت وست ويژن :

1- كم كردن فشار از روي دولت در جهت ايجاد اشتغال
2 - كمك به دولت محترم در جهت جلوگيري از خروج بي ضابته ارز از طريق شبكه اينترنت
3 - كمك به اقتصاد ملي از طريق ورود ارز به كشور
4 - احياء صنايع دستي كشور
5- گسترش صنعت گردشگري
6 - افزايش درآمد مردم
7 - گسترش فرهنگ استفاده از اينترنت
8 - حمايت از صنعت گران كشور

فعالیت شرکت :

1- صادرات و واردات كليه كالاهاي مجاز
2- خريد و فروش كالا از طريق ايجاد بازار اينترنتي و همچنين جذب مشتريان به طريق بازاريابي اينترنتي و فروش محصولات و كالاها توسط آن ها
3- ارائه خدمات و راه حل هاي جامع در زمينه گسترش فناوري اطلاعات ( IT )
4 - اخذ نمايندگي از شركت هاي داخلي و خارجي
5 - ارائه خدمات جهت جذب توريست داخلي و خارجي
6 - دريافت وام از مراكز و بانك هاي داخلي و خارجي
7 - شركت در مناقصه هاي داخلي و خارجي

امتيازات فعاليت در شركت :

1 - ايراني بودن شركت
2 - چرخش سرمايه در داخل كشور
3 - آموزش همگاني تجارت الكترونيك هم زمان با وارد شدن ايران به سازمان تجارت جهاني ( WTO )
4 - كمك به توليد كنندگان ايراني با فروش محصولات آن ها
5 - دسترسي سريع و آسان اعضا براي ملاحضه پاداش ها
6 - دسترسي سريع و آسان اعضا براي انتقال پاداش ها
7 - معرفي صنايع ايراني از طريق بازاريابان شركت
8 - دريافت كارت خريد از شركت و استفاده نامحدود از آن با اعتبار يك ساله

نشانه هاي Network Marketing غير قانوني و يا به عبارتي شركت هاي ناسالم

1 - محصولاتي كه با قيمت بيش از بازار به فروش مي رسد در حالي كه قيمت رقابتي نباشد ( محصولات وست ويژن رقابتي است )
2 - خريد اجباري نه اختياري ( خريد محصولات وست ويژن اختياري است )
3 - محصولاتي كه اگر در زنجيره شركت قرار نگيرد كسي حاضر به خريد آن نيست ( وست ويژن صنايع دستي را احيا كرده و در خارج از شركت نيز خواهان دارد )
4 - نياز به سرمايه بالا براي بازاريابي نيست - حق Registration ( بالاترين پكيچ وست ويژن 550000 ريال مي باشد - حدود 61 دلار )
5 - معرفي اشتباه درآمد ها يا بزرگ جلوه دادن درآمد ها
6 - فروش كالا به صورت قسطي در ابتداي ورود ( در وست ويژن چنين ابزاري وجود ندارد )
7 - اگر به هر دليلي فردي نتواند كسي را وارد مجموعه كند به هيچ وجه نبايد ضرر ببيند ( كارت تسهيلات وست ويژن خود به تنهايي مانع اين امر است )
8 - محصولات شركت فقط براي توزيع كننده ها باشد و در خارج آن كسي محصول را نمي خرد
9 - درصد افرادي كه وارد مي شوند و سود نمي كنند به كساني كه سود مي كنند اختلاف فاحش دارند ( حدود 47% افراد وارد شده با معرفی فقط دو نفر به سود بیشتر رسیده اند )
10 - گاهي ورود افراد باعث ترك شغل قبلي مي شود و شركت بايد كار آفريني كرده و شغل جايگزين در شركت به وجود آورد ( شركت وست ويژن علاوه بر افزايش درخواست از كارگاه هاي صنايع دستي ، با واردات برخي كالا هاي مصرفي اقدام به كار آفريني كرده است )

کلیه موارد دیگه اعم از نحوه ثبت نام در شرکت ، نحوه بازاریابی و آموزش کسب سود و ... به طور کامل در www.vast-visionint.tk توضیح داده شده .
ضمنا هر سوالی داشتین ، اگه E-serial خواستین ، جایی رو متوجه نشدید خلاصه هر کاری داشتین می تونید با ایمیل [email protected] تماس بگیرید .
www.vast-visionint.tk

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
جدیدا چه این قوه قضاییه مد شده!

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hadipro :
جدیدا چه این قوه قضاییه مد شده!

فکر می کنن با این کار بیشتر جذب میشن

بالاخره این هم یک راه تبلیغات است

آقا جان بیا مثل ما بگو من از این سایت خوشم اومده شما هم بیایید عضو بشین

دیگه این قوه غذاییه بیچاره رو چکارش دارین

حالا که اینطور آقا این سایته هست من تبلیغش می کنم

مورد تایید مقام ...:blush:
مورد تایید رئیس جمهور:eek:
مورد تایید رئیس مجلس:cool:
مورد تایید رئیس قوه غذائیه:hmm:
مورد تایید................:f34r:
می باشد

همه بیایین اینجا
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :p :p :p :p :p :p :p

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بابا خجالت بکشین . یعنی چه بالا بردن اشتغال و کم کردن فشار و ...
فکر کنم معنی اشتغال رو هنوز خیلی ها نمیدونن. به سیگار فروشی و کوپن فروشی و دکه داری و دلال بازی و بنگاه داری هم میگن اشتغال .
نه عزیز جان اینا اشتغال نیست . همین اشتغالهاست که پدر اقتصاد ما رو سوزونده و ریشه اش رو حالا حالا ها خشک کرده . همین علاف کردن مردم با این کارهای کاذبه که وضع ما رو به اینجا کشونده .
متاسفم برای اینگونه تفکرات .

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از princekin :
فکر می کنن با این کار بیشتر جذب میشن

بالاخره این هم یک راه تبلیغات است

آقا جان بیا مثل ما بگو من از این سایت خوشم اومده شما هم بیایید عضو بشین

دیگه این قوه غذاییه بیچاره رو چکارش دارین

حالا که اینطور آقا این سایته هست من تبلیغش می کنم

مورد تایید مقام ...:blush:
مورد تایید رئیس جمهور:eek:
مورد تایید رئیس مجلس:cool:
مورد تایید رئیس قوه غذائیه:hmm:
مورد تایید................:f34r:
می باشد

همه بیایین اینجا
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :p :p :p :p :p :p :p
بیا آقا منم مثل شما میگم از این سایت خوشم اومده شما هم بیاین عضو بشین خوبه آقا
شرکت وست ویژن هرچقد هم که بد باشه طرز فکر بنده هم هر چقد پایین باشه حداقل یک شرکتی رو انتخاب کردم ایرانی که حداقل ارز از مملکتم خارج نشه

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از amirhoman :
بابا خجالت بکشین . یعنی چه بالا بردن اشتغال و کم کردن فشار و ...
فکر کنم معنی اشتغال رو هنوز خیلی ها نمیدونن. به سیگار فروشی و کوپن فروشی و دکه داری و دلال بازی و بنگاه داری هم میگن اشتغال .
نه عزیز جان اینا اشتغال نیست . همین اشتغالهاست که پدر اقتصاد ما رو سوزونده و ریشه اش رو حالا حالا ها خشک کرده . همین علاف کردن مردم با این کارهای کاذبه که وضع ما رو به اینجا کشونده .
متاسفم برای اینگونه تفکرات .
سلام امیر جان آقا همه که مثل شما وقتشون یه جوری نیست که فقط به کار یا چیزای دیگه فکر کنند یکی که دانشجو و 4 روز دانشگاست 2 روز خونه ( تازه اون دو روزم باید بشینی درس و ... ) بعد چه جوری میتونه یه کار ثابت داشته باشه ؟؟؟؟؟
ضمنا این نو فعالیت یک نو تجارت روز ( بماند که 20 سال پیش تو خارج این نوع تجارت کهنه شده ) :D

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از mohandes_milad :
سلام امیر جان آقا همه که مثل شما وقتشون یه جوری نیست که فقط به کار یا چیزای دیگه فکر کنند یکی که دانشجو و 4 روز دانشگاست 2 روز خونه ( تازه اون دو روزم باید بشینی درس و ... ) بعد چه جوری میتونه یه کار ثابت داشته باشه ؟؟؟؟؟
ضمنا این نو فعالیت یک نو تجارت روز ( بماند که 20 سال پیش تو خارج این نوع تجارت کهنه شده ) :D

کل وقت بیکاری رو اگه بشینه پای درس ارزش و اینده اش بالا تر از این حرفهاست.
حتی اگه وقت اضافه اش رو بخوابه با ارزشه چون انرژی اش رو سیو میکنه برای فعالیت مجدد.
ضمنا این تفکرات از یه دانشجو بعیده . بابا به پیر به پیغمبر کل دنیا به فکر کاره و ما ایرانیها با هزار تا ادا و اطوار داریم از زیر کار دربریم. هر روز یه مشغولیت روزانه داریم .
اگر در اینده جنگی اتفاق بیفته . نه جنگ اب هست نه نفت و نه کشور گشایی . جنگ اینده ملتها جنگ کار هستش.
.

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از amirhoman :
حتی اگه وقت اضافه اش رو بخوابه با ارزشه چون انرژی اش رو سیو میکنه برای فعالیت مجدد.
ضمنا این تفکرات از یه دانشجو بعیده . بابا به پیر به پیغمبر کل دنیا به فکر کاره و ما ایرانیها با هزار تا ادا و اطوار داریم از زیر کار دربریم. هر روز یه مشغولیت روزانه داریم .
اگر در اینده جنگی اتفاق بیفته . نه جنگ اب هست نه نفت و نه کشور گشایی . جنگ اینده ملتها جنگ کار هستش.
.
خوب به هر حال هر کس از دیدگاه خودش نظر میده نظر شما هم محترم :)

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
امیر هومن تائید میشه

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amirhoman :
.

ها ایی که گفتی یعنی چه؟

عزیز دل من شما اگه اهل تهران هستی یه سری برو وسط شهر ببین چندتا از این تاکسی موتورها فوق لیسانس دارن و چندتاشون لیسانس به خدا سرت گیج میره

من خودم هم لیس لیس دارم گذاشتم در کوزه پوزش میدم

وقتی دانشگاه تموم شد رفتیم چند جا کار کنیم گفتن آقا لازم نداریم بعد از مدتی در همون آزمایشگاه ها همکلاسیهای دخترمون دیدیم مشغول کارن

حالا شما بفرمایید ما بریم چه غلطی بکنیم تا این دخترها هستن و عشوه میان برای رییس روسای این ادارت و شرکتها و......

کار دولتی هم که پارتی ...... میخواهد

کار آزاد هم سرمایه می خواهد

دیگه بذار فکر کنم ....

رفیق ما دکترا با معدل بالا در پزشکی داره رفته بیمارستان بهش گفتن همینجوری هم پزشک زیاد داریم

رفته درمانگاه گفتن فعلا بودجه نداریم

آخرش در هنگام سربازی همونجا موندگار شد و شد یه نظامی

ای.....................................................

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بیا آقا منم مثل شما میگم از این سایت خوشم اومده شما هم بیاین عضو بشین خوبه آقا
شرکت وست ویژن هرچقد هم که بد باشه طرز فکر بنده هم هر چقد پایین باشه حداقل یک شرکتی رو انتخاب کردم ایرانی که حداقل ارز از مملکتم خارج نشه

:D :D :D :D :D :D :D :D :p :p :p :p :p :p :lol: :lol: :lol:

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از princekin :
ها ایی که گفتی یعنی چه؟

عزیز دل من شما اگه اهل تهران هستی یه سری برو وسط شهر ببین چندتا از این تاکسی موتورها فوق لیسانس دارن و چندتاشون لیسانس به خدا سرت گیج میره

وقتی دانشگاه تموم شد رفتیم چند جا کار کنیم گفتن آقا لازم نداریم بعد از مدتی در همون آزمایشگاه ها همکلاسیهای دخترمون دیدیم مشغول کارن

حالا شما بفرمایید ما بریم چه غلطی بکنیم تا این دخترها هستن و عشوه میان برای رییس روسای این ادارت و شرکتها و......

دیگه بذار فکر کنم ....

رفیق ما لیسانسشو با معدل بالا در پزشکی داره رفته بیمارستان بهش گفتن همینجوری هم پزشک زیاد داریم

آخرش وقتی رفت سربازی همونجا موندگار شد و شد یه نظامی

ها منم می خواستم همینو بگم
کاملا تایید میشه
امیر جان لطفا جواب وده :D

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگم یه وقت نگن حرف سیاسی میزنه؟

به خدا اجتماعیه

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از princekin :
ها ایی که گفتی یعنی چه؟

دیگه بذار فکر کنم ....

رفیق ما لیسانسشو با معدل بالا در پزشکی داره رفته بیمارستان بهش گفتن همینجوری هم پزشک زیاد داریم

آخرش وقتی رفت سربازی همونجا موندگار شد و شد یه نظامی

من معذرت میخوام بعضی اوقات رک حرف میزنم.
شاید بخش دولتی با عشوه و ... استخدام کنه ولی تو بخش خصوصی اینجوری نیست . بخش خصوصی به سواد طرف ارزش قایله نه ....
من معذرت میخوام ها اگه برا استخدام پیش من هم میومدی استخدامت نمیکردم . میدونی چرا ؟ چون ادم دقیقی نیستی . لیسانس با معدل بالا در پزشکی یعنی چی؟ مدرک دکترا در پزشکی .

بخش دوم که میخوام بگم اینه که متاسفانه انتظار داریم کاری برامون جور بشه بریم سر کار.
میدونی لیسانس یا مدرک کارشناسی یعنی چه؟ یعنی کارشناس اون درسی که خوندی و میتونی راجع بهش نظر بدی و بلطبع در رابطه با اون ایجاد شغل بکنی و حداقل سی چهل نفر رو به کار بگیری نه اینکه منتظر کار باشی.
بازم میگم و تاکید میکنم متاسفانه مدارک تحصیلی در ایران عین درجه های نظامی کیلویی شده .
قصد جسارت به شما رو ندارم ولی یه ذره حرکت به خودتون بدین . ضمنا یه سوال : مدرکت چیه ؟ تو چه رشته ای؟

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از amirhoman :
شاید بخش دولتی با عشوه و ... استخدام کنه ولی تو بخش خصوصی اینجوری نیست . بخش خصوصی به سواد طرف ارزش قایله نه ....
من معذرت میخوام ها اگه برا استخدام پیش من هم میومدی استخدامت نمیکردم . میدونی چرا ؟ چون ادم دقیقی نیستی . لیسانس با معدل بالا در پزشکی یعنی چی؟ مدرک دکترا در پزشکی .

بخش دوم که میخوام بگم اینه که متاسفانه انتظار داریم کاری برامون جور بشه بریم سر کار.
میدونی لیسانس یا مدرک کارشناسی یعنی چه؟ یعنی کارشناس اون درسی که خوندی و میتونی راجع بهش نظر بدی و بلطبع در رابطه با اون ایجاد شغل بکنی و حداقل سی چهل نفر رو به کار بگیری نه اینکه منتظر کار باشی.
بازم میگم و تاکید میکنم متاسفانه مدارک تحصیلی در ایران عین درجه های نظامی کیلویی شده .
قصد جسارت به شما رو ندارم ولی یه ذره حرکت به خودتون بدین . ضمنا یه سوال : مدرکت چیه ؟ تو چه رشته ای؟
خوب به سابقه کاری ادم هم نگاه میکنن امیر جان وقتی سابقه کاری نداشته باشی بخش خصوصی هم تحویل نمی گیرنت

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
خوب به سابقه کاری ادم هم نگاه میکنن امیر جان وقتی سابقه کاری نداشته باشی بخش خصوصی هم تحویل نمی گیرنت
هیچکس سابقه کاری از شکم مادرش نمیاره .
تو همون کار با حقوق پایین شروع میشه و تبدیل میشه به سابقه کار.
. بعله از روز اول یکی بره دنبال کار با حقوق یک میلیون ازش سابقه میخوان . ولی از کم شروع کنین به عدد های بالاتر هم میشه رسید.

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از amirhoman :
هیچکس سابقه کاری از شکم مادرش نمیاره .
تو همون کار با حقوق پایین شروع میشه و تبدیل میشه به سابقه کار.
. بعله از روز اول یکی بره دنبال کار با حقوق یک میلیون ازش سابقه میخوان . ولی از کم شروع کنین به عدد های بالاتر هم میشه رسید.
اینم حرف درستیه
امیر جان شما خودت چه جوری شروع کردی یکم توضیح بده از ماهی چقد ؟؟
خودمونیما تاپیک مارم منحرف کردین رفت پی کارش :D

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اینم حرف درستیه
امیر جان شما خودت چه جوری شروع کردی یکم توضیح بده از ماهی چقد ؟؟
خودمونیما تاپیک مارم منحرف کردین رفت پی کارش :D
من دوران خدمتم شروع کردم سال 72 ماهی 7 هزار تومن.

princekin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amirhoman :

اولا اینقدر جو من گرفته بود داشتم مسلسل وار می نوشتم یادم نبود غلط املائی میگیری این در مورد بخش اول

اما در مورد بخش دوم

نه برادر من من منتظر این که کار برام جور بشه نیستم خیلی جاها سر زدهم دولتی و غیر دولتی
خصوصی که از دولتی بدتر یه چیزی میگی ها اولی که میری میگن 10 سال سابقه کار مدرک فلان
بماند

من کارشناس در رشته خودم هستم ولی امروز اگه بخواهم برم آزمایشگاه بزنم به من مجوز نمیدن
و گرنه من و 5 نفر دیگر از هم دوره های خودم میخواستیم با پولی که داشتیم آزمایشگاه بزنیم
ولی خوب.....

در غیر از رشته خودم هم اگه بخواهم هر کاری بکنم نیاز به سرمایه اولیه دارم

به نظر شما اگر من سرمایه اولیه داشته که بتوانیم بقیه رو هم بذارم سر کار مریضم برم دنبال کار دولتی یا کار در شرکتهای خصوصی

در شرکتهای خصوصی هم که شما میگین فرقی بین دختر و پسر نیست اگر شما و همکلاسی دخترتان بروید در یک شرکت معدل اول 4 تا 5 نمره از شما پایین تر باشه و قیافه هم نداشته باشه
باز اون شرکت اون دختر رو به شما ترجیح میده میدونید علت چیه؟
خیلی ساده دخترها به حقوق که میگیرن معمولا اعتراض ندارند و........ نقطه چینش بماند....

بدلیل اینکه اینجا فروم است از بیان نوع رشته معذورم چون باعث دردسر میشه ولی از حرفهای من می تونید متوجه بشید اگر دقیق باشید.

بالا