برگزیده های پرشین تولز

با پرداخت فقط 5 سنت شانس خود را برای برنده شدن نیم دلار امتحان کنید.

shahrivari

Registered User
لایک‌ها
0
کاربران عزیز لطفا تا آخر مطالب با دقت مطالعه نمایید:

این یک بازی با ایگولد بوده و شما می توانید با پرداخت مبلغ بسیار ناچیز 5 سنت شانس خود را برای برنده شدن نیم دلار امتحان کنید. هدف ما فقط یک بازی و امتحان شانس شماست.

روش شرکت در بازی :
در آخر این یادداشت بر روی دکمه PAY with e-gold کلیک کنید و مبلغ 5 سنت را پرداخت کنید

چگونه می توانم نیم دلار برنده شوم؟
در هر انتقال یک شماره وجود دارد که به آن batch می گویند. و کسانی که در e-gold حساب دارند می دانند که batch اصلا دست ما نیست و خود سایت آنرا اختصاص می دهد و بدین گونه جای هیچگونه تقلبی باقی نمیماند.درصورتی شما برنده نیم دلار خواهید شد که دو رقم سمت راست batch شما عین هم باشد یعنی 00 یا11 یا 22 و....این مبلغ در کمتر از 24 ساعت به حساب e-gold شما واریز واز طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد. (هنگام پرداخت پول در قسمت memo آدرس ایمیل خود را بنویسید تا در صورت برنده شدن ما از این طریق ریختن پول به حساب شما را اطلاع دهیم)

Last edited:

shahrivari

Registered User
لایک‌ها
0
5سنت میدید اگه bath number شما اعداد 00 یا 11 یا 22 یا 33 یا 44 یا 55 یا 66 یا 77 یا 88 یا99 بود برنده هستید و نیم دلار به حساب شما واریز میشه و اگه نه که شانس نداشتید کجاش مشکوکه؟

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
من batch های قبلیمو که داشتم, نگاه کردم شانس برد 1 در 100 هست .اومدیمو بردم نیم دلار به چه دردی میخوره .

من تو این بازیهای ایگولدی 700$ بردم.

بازی با batch هم هست که 5 سنت بذاری تا 3 دلار میتونی ببری راحت تر از بازی شما هم هست. همون موقع هم پولو میره.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از hamedsullivan :
من batch های قبلیمو که داشتم, نگاه کردم شانس برد 1 در 100 هست .اومدیمو بردم نیم دلار به چه دردی میخوره .

من تو این بازیهای ایگولدی 700$ بردم.

بازی با batch هم هست که 5 سنت بذاری تا 3 دلار میتونی ببری راحت تر از بازی شما هم هست. همون موقع هم پولو میره.
من تا حالا با ای گولد کار نکردم ... دارین وسوسم میکنین ! یه جون مردی بیاد یه توضیح بده چی به چیه :)

shahrivari

Registered User
لایک‌ها
0
شانس برنده شدن شما یک به ده هستش نه یک به صد

shahrivari

Registered User
لایک‌ها
0
در ضمن ما وسعمون اینقدره چی کار کنیم اگه قرار بود دروغ بگیم می گفتیم 50دلار جایزه!!!!!!!!!!1

بالا