سایت ساز وبزی

با چهار میلیارد و صد و دوازده میلیون چیکار میشه کرد؟

شروع موضوع توسط hossein55 ‏10 نوامبر 2009 در انجمن کار و سرمایه و تجارت

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. امیرحسین.

امیرحسین. Registered User

من تو بازار فیلتر بودم قبلا به مدت سه سال
    برای یکی از وارد کنندگان اصلی حسابداری میکردم و کار های واردات کالا ....
    بازار فیلتر بازار خوبی است ولی با سرمایه 30-40 میلیون شما هیچ کاری نخواهید کرد
    سرمایه در گردش اون بنده خدا چیزی در حدود 30-40 میلیارد بود تازه اون زمان و آلان خیلی بیشتر هم شده
    بازم تاکید میکنم این فقط سرمایه در گردششون بود
    اونا وارد کننده هستن تو بازار
    ولی تولید کنندگان بزرگی مانند سرکان و کاج هم هستن که یکسری از نیاز رو فقط تامین میکنن
    کلا سرمایه کم اصلا جواب نمیده
    با 30-40 میلیون شاید بشه یه تاکسی خرید و باهاش کار کرد ( من بودم این کار رو میکردم )
    حتی بعید می دونم بشه باهاش از وارد کننده اصلی جنس خرید
    به جد بهتون توصیه میکنم سمتش هم نرین
    این بازار بسیار بزرگ و بی رحمه
    اگر میخواین موفق باشین سعی کنین تامین قطعات کنین برای کار گاه ها و کارخانه ها
    به نظرم با این میزان بتونید این کار رو بکنید

2. بازدیدیار - افزایش بازدید سایت و سیگنال های برندخرید بک لینک
  3. hossein55

hossein55 Registered User

من بازم میگم دوستان
    متاسفانه گفته دوستمون درسته ، بازار بیرحمی داریم چون یه عده برای بقا در بازار تلاش مبکنن و یک عده برای سود بیشتر ، این باعث میشه که کوچکترها له بشن، حالا این تو مسکن کمتره چون یک قیمت مشخص داره و هر کی قیمت پایین تر بده میگه ماله خودمه و دوست دارم کمتر بدم برای بقیه هم مهم نیست ولی در صنایع تولیدی طرف ضرر میکنه و یا بازار رو خراب میکنه با این کار و بازاری ها میوفتن به جون هم :دی
    حتما حتما حتما تجربه کاری رو پیدا کنید بعد واردش بشید یا حداقل کار تحقیقات زنچیره اون بازار از ابتدا (تهیه مواد اولیه یا واردات) تا انتها (فروش و خدمات پس از فروش) حالا نسبت به هر حرفه ای متفاوت تحقیق کنید و بعد برید یه مدت توش کار کنید (یعنی کارمندی) بعد خودتون وارد بشین فقط اینجوری سرمایه حفظ میشه.

4. afshin677

afshin677 Registered User

میوه کیوی

اطلاعات در مورد کیوی
    در منطقه تالش و آستارا تقریبا در هر 1000 متر مربع تقریبا 80 عدد درخت کیوی و در هر هکتار 800 عدد درخت کیوی میشود کاشت
    که سال سوم میوه نوبر میدهد و از سال چهارم برداشت شروع میشود و میشه گفت از سال ششم برداشت کامل رو داریم
    و من اونچه که دیدم هر کیوی اگه خوب رسیدگی بشه میتونه تا 160 کیلو میوه بده و با یه حساب سر انگشتی اگه میانگین 120 کیلو رو برای هر کیلو رو درنظر بگیریم و قیمت هر کیلو که امسال سر باغ از 1800 تومن بود تا 2000 تومن
    برای هر هکتار که سالانه تقریبا 180000000 درآمد خواهد داشت کسی که سرمایه گذاری کرده تو این زمینه و تو این سالها خیلی ها وضع زندگیشون عوض شده و از کشاورز بدبخت تبدیل شدن به افرادی که خونه چند طبقه و به اصطلاع ماشین شاسی بلند دارن
    ولی خیلی افراد دیگه از جاهی دیگه مثل اردبیل و تبریز و تهران اومدن سرمایه گذاری کردن و کیوی کاشتن
    و این میوه در منطقه اکثرا به روسیه صادر میشه و ریسک نداره
    به عنوان مثال یکی از افراد با یک تاجر روسی آشنا شده و یک سدخانه احداث کرده که چنان درآمد داشته که بعد از سه سال سرد خانه دوم را هم دارن احداث میکنن و همین امسال و تو همین ماه کیوی رو در سردخانه کیلویی 3500 تومن خریداری کردن
    سرتون رو درد نیارم کیوی بهترین سرمایه گذاری هستش برای کسانی که سرمایه کافی دارن و بهتر از اون داشتن همزمان باغ کیوی و سردخانه خواهد بود
    اگه سوال باشه در خدمتم

5. ahmadhafezy

ahmadhafezy Registered User

پولت رو بیار من تو یه منطقه ای هستم که معادن مس و اهن زیاده میتونیم ثبت کنیم و برداشت معدن داشته باشیم یا میتونیم کوره ذوب یا گندله اهن بزنیم خیلی هم سود داره. باز توضیح خواستی در خدمتم

6. hossein55

hossein55 Registered User

خب توضيح بيشتر بدين؟
    چرا خودتون ثبت معدن انجام نميدين؟

7. ahmadhafezy

ahmadhafezy Registered User

مهم ثبت دادن نیست مهم برداشت و تجهیزاتشه.

8. dollar1

dollar1 Registered User

کل پول بزاری بانک ماهی چقدر سود میگیری وای !!!:eek:
    داداش شما با این وضعیتت یارانه هم می گیری ؟! :D

9. meysam_2012

meysam_2012 محروم از فعالیت تجاری

10. sepul.boy

sepul.boy Registered User

11. nimaspp

nimaspp Registered User

آقا ملک چیه. سود آوری محض که نشد کار. شما میخوای کار کنی یا میخوای پولت رو زیاد کنی؟ دایی بنده هم یکی از میلیاردرهای ایرانه ولی چه فایده من که از نزدیک میبینمش زندگی نمیکنه، همه ی زندگیش شده پول در اوردن اصلا زندگی کردن رو یادش رفته! بخدا فرقی با یه آدم افسرده ی بدهکار که غذاش رو قسطی میخوره نداره!
    .
    این پول پشتوانه ی قوی ای هستش برای اجرای ایده ها و رویاهایی که یک جهش بزرگ در زندگی خودتون و حتی در کشور هستند که قطعا سودآور هم هستند.
    به عنوان مثال یکی ازین مردان بزرگ تکنولوژی رو شما فرض کنید که معمولا جزو ثروتمندترین ها هستند و شرکتشون جزو بزرگترین ها، هیچکدوم سودای پول بیشتر یا درامد مطمئن زیادتر نداشتند، همشون یک رویا داشتند که تمام تلاششون رو کردند بهش برسن. حالا من میگم این پشتوانه ی مالی میتونه هر رویایی رو براورده کنه حداقل استارتش رو قوی بزنه.
    من شخصا اگر حدود ۴ تومن داشته باشم میرم سراغ ایده هایی که از کودکی در ذهنم پرورش دادم و البته همیشه در پی شون خواهم بود، ایده هایی که وقتی به متخصصش توی ایران میگفتم بهم جواب میدادن بابا این چیزا نمیشه! یا خیلی مشکله و... به عنوان نمونه یکی از کارهایی که خواستیم چند سال پیش استارتش رو بزنیم ولی تنها مشکل بودجه بود این بود که میخواستیم کارخونه ی تولید الیاف کربن بزنیم که توی دنیا فقط چند کشور انحصارش رو دارند. واسه بدنه ی هواپیما و خودروهای اسپورت و قطعات صنعتی کاربرد داره. براورد اولیه اتفاقا ۴ میلیارد بود البته قبل از گرونی ها، وقتی کار استارت بخوره تا ده ها میلیاردتومن هم مجلس وام میده. چه اشکالی داره توی ایران یکی از کارخونه های انحصاری الیاف کربن رو بزنیم؟ (همه به فکر ساختمونن که پولشونو زیاد کنن!)
    ایده های اینطوری پولت رو زیاد نمیکنه بلکه چند ده یا چند صد برابر میکنه! خلاصه ی حرفم اینه که من موافق زیاد کردن پول نیستم چون اصلا این هدف نیست، من موافق یک کار و یک حرکت موثر و مفید هستم.
    .
    خلاصه من اگر ۴ تومن پشتوانه داشتم، دقیقا میدونستم چیکار کنم باهاش :) که جزو هیچکدوم از موارد پیشنهاد شده هم نیست!

M.MEHDI.SH, INGEN, koosharz و 2 کاربر دیگر از این نوشته تشکر کرده اند.
  12. arrow2014

arrow2014 Registered User

بله اگه هدف بزرگتری داشته یاشی مطمنا اهداف کوچیک میشه سید کرد بستگی به نگرش داره اگه به چیزی علاقه داریم براش تلاش کنیم مطمنا بهش میرسیم

nimaspp از این نوشته تشکر کرده است.
  13. filtrmiltr

filtrmiltr Registered User

یه نوع اسکلت جدید ساختمانی جایگزین اسکلت بتن هست که فن آوریش رو چند شرکت بیشتر در ایران ندارن و چند سالی هست که بی سروصدا و البته با یک دهم ظرفیت دارن کار می کنن که یکی از این شرکت ها هم تو استان ماهستش
    از مزایایاش می شه استحکام بیشتر
    هزینه مشابه با اسکلت بتن و کمتر از اسکلت فلز
    نداشتن ستون های وسط و حتی جلویی ساختمان که باعث پارتیشن بندی بهتر، پارکینگ بیشتر ، فضاهای تجاری مناسب تر و....
    _______________________________________________________________________________________________________________
    من حساب کردم برای جا انداختن این فناوری با یک برنامه مدون حد اکثر 500 میلیون برای سال اول و 300 میلیون برای سال دوم هزینه تبلیغات ومعرفی و بازاریابی است(البته اگه مملکت دچار نوسانات هولناک سالهی 90 و 91 و 92 نشود ) و سود دهیش هم در ظرف دو سال حدود صد در صد هست یعنی برای هر سال 50درصد
    یعنی اگه دو سال خدود 800 میلیون سرمایه گزاری بشه بازده بالای 1.5 میلیارد خواهد داشت
    _______________________________________________________________________________________________________________
    همه چی مهیاست برای کار من فقط در دو مورد تردید
    1. نمی دونم چه قراردادی با صاحبان شرکت ساختمانی ببندم که هم منفعت دو طرف لحاظ بشه و هم اطمینان لازم مسجل بشه
    2. توانایی سرمایه گزاری در این حد رو دارم ولی تمام توانم همینقدره ونمی خوام با تمام توان وارد همچین سرمایه گزاری بشم بنابر این اگه کسی 50 درصد سرمایه گزاری کنه منم 50 درصد باقیش رو خواهم گزاشت

14. Ehsan_faraji

Ehsan_faraji کاربر تازه وارد

شما كه همه نوع كاري انجام دادي انگار ، ولي فكر ميكنم الان واردات بهترين كار باشه واست ، البته نه واردات ماشين چون من اصلا به واردات ماشين اعتقاد ندارم ، واردات چوب ، چوب هاي نما از مالزي ، يا صادرات انواع سنگ به كشورهاي عربي كه خودم بد جور دنبالشم ولي مشتري گير نمياد اونجا ولي خيلي راحته ، اگه هم پول ازاد داري ، يه كاري بزن كه اشتغال زايي داشته باشه ، مثل يه مغازه بزرگ مولتي برند كه ٢٠ نفر كار كنن زير دستت ، البته اگه سرمايه ازاد داري !!!

15. Ehsan_faraji

شما كه مثل من كل سرمايت تقريبا ٦٠٠ ميليون ه ، نميتوني دور و بر كاراي ريسكي بري !!!
    با اين ٦٠٠ تا شروع كن به ساختمون سازي جايي كه حتما سودت ٨٠٪ باشه !!!
    اين كار مثل اولاييه كه فوووم بتن اومده بود ، بازده فوم بتن رو الان داريم ميبينيم ، ويلي اون موقع هيچي نبود ، اين كارا واسه سومايه داراست

16. Ehsan_faraji

البته واردات لباس هم كه دوستان گفتن عاليه روش كارشم راحته ، ولي واسه پولي كه شما داري چيزي نيست

17. amiretc

amiretc Registered User

پیشنهاهای من اینه
    واردات لوله و گرفتن سفارش لوله های خاص برای پروژه های پیمانکاری آبرسانی وخط لوله
    واردات تجهیزات ابزار دقیق ویا تجهیزات ضد انفجار الکتروموتور ویژه پروژههای نفتی
    واردات شیرآلات نفتی
    واردات تجهیزات اتاق تمیز ویژه کارخانجات موادغذایی ، دارویی و....(البته نیاز به تخصص داره ولی سودش بالاست)
    احداث کارخونه نورد البته سرمایه بالای دویست سیصد میلیارد میخواد
    (مااینهمه کارخونجات فولاد داریم ولی تکنولوژی تولید ورقهای نورد شده رو نداریم یکی از کاربرداش در صنایع اتومبیلسازی رینگ های خودرو هست نمونشم رینگ بی ام و که استحکامش بی نظیرهست)
    اگر روابط قوی داری بیا ی شرکت رتبه دو بخر بزن توکار پیمانکاری بعد ی شرکت سهامی خاص کنارش بزن و پروژه ها تو بااون شرکت دوم به صورت کنسرسیوم انجام بده و بیمه مالیاتتو با اون شرکت دومیه رد کن بعدم گرید بگیر وقتی گریدتم رسید به یک 6 میلیاردبفروشش :D

18. INGEN

INGEN کاربر تازه وارد

دوست عزیز با سلام
    در صورت تمایل می تونم در خصوص نوع قرارداد و نحوه محاسبات حقوق دو طرف به شما کمک کنم ...

filtrmiltr از این نوشته تشکر کرده است.
  19. filtrmiltr

filtrmiltr Registered User

فعلا قرار داد کمی به تعلیق در اومده و احتمالا موضوع بعد از عید پیگیری بشه
    با این حال اگه منو راهنمایی کنید ممنون خواهم شد

20. smahdis

smahdis Registered User

عزیز, واقعا دمت گرم. اون پول نوش جانت باشه انشا الله ...

به نظر من همین نوشته شما از اون ثروت شما ارزشش بالاتره :دی

21. ashkanshirani

ashkanshirani فروشنده معتبر [؟]

1 ت بده به من:general406::D

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
عسل طبیعی و گرده گل ایرانیخرید و فروش اتوماتیک ارزهای الکترونیکی