برگزیده های پرشین تولز

با چه وسیله ای و سمی می توان مارمولکهای خانگی را نابود کرد؟

lovebird_alireza

Registered User
لایک‌ها
57
سلام به همه عزیزانی که با مارمولک مشکل دارن( البته به اونایی که مشکل ندارن هم سلام میگم :دی)
من سه ساله دو تا پیشی دارم
این عزیزان لطف کردن که نه تنها خونه ما بلکه چند تا از خونه همسایه هامون رو هم از این موجوده مزاحم پاک سازی کردن
خواستم بگم اگه حوصله نگه داری و توانایی تامین غذای گربه رو دارین یه دونه نازشو نگه دارین که هم از وجود پیشیا لذت ببرین و هم شر مارمولکا کم شه

gorg2

Registered User
لایک‌ها
114
یه راه هست که از تعداد مارمولک ها کم کنی اونم مبارزه با مگس و پشه و سوسک و هر چی تو هرم غذاییشه مارمولک مرض نداره که بیاد غذا می خواد خوب غذاشو نابود کن تا دمشو بزاره رو کولشو بره

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
استاتر عزیز لطفا از کشتن این موجودات زیبا و بی آزار صرفنظر کنید. فقط کافیه یک لحظه خودتون رو جای این زبون بسته ها بزارید ببینید حق حیات دارند یا نه.

زیباااااااااااا :blink: ؟؟؟!!!! چندش تر بدترکیب تر و زشت تر از مارمولک ندیدم :puke: چه موجودات زشت و کریهی حساب کن خواب باشی یدونه از اینایی که اندازه کف دستن بیان تو لباست من سکته رو درجا زدم . حاضرم سوسک رو بادست بگیرم یا موش و حتی مار هم تو دستم گرفتم ولی حتی مامولک رو نبینم

esmigel

Registered User
لایک‌ها
417
حتی فکرکردن به مارمولک و موش چندش اوره چه برسه به.......خونه قبلیمون که پشته خونه یه خونه قدیمی بود..از این جکو جونورا زیاد بود...البته این نظرمنه... باید محلی که بیشتر اونجان رو سمپاشی کنی.. بیشتر از چاه فاضلاب میان... یه روز ده لیتر نفت داخل چاه دستشویی و حیاط ریختم..کلا نسل سوسک و جک و جونور منقرض شد.. یه سم های پودری هستن که خیلی قوین..زیر فرشا و گوشه کنارا ریختم دیگه حتی یه مورچه هم ندیدم.. چسبای موش الان اصلا بدرد نمیخوره.. مگه اینکه موشای پیر و لش گیر بیوفتن.. روی سه چهارتا کاشی چسپ ریخته بودم جلوی چشاماز روشون رد شدن..چسبای قدیمی خیلی خوب بودن..این جدیدا اصلا بدرد نمیخورن.. مرگ موشم خوبه ولی بدیای خودشو داره...
یه دستگاهایی اومده میزنن تو برق..بعد میگن همه جک و جونورا فرار میکنن..من تا حالا ندیدم فقط تبلیغشو شنیدم..اگه کارایی داشته باشه حرف نداره..

farahabad

Registered User
لایک‌ها
145
حتی فکرکردن به مارمولک و موش چندش اوره چه برسه به.......خونه قبلیمون که پشته خونه یه خونه قدیمی بود..از این جکو جونورا زیاد بود...البته این نظرمنه... باید محلی که بیشتر اونجان رو سمپاشی کنی.. بیشتر از چاه فاضلاب میان... یه روز ده لیتر نفت داخل چاه دستشویی و حیاط ریختم..کلا نسل سوسک و جک و جونور منقرض شد.. یه سم های پودری هستن که خیلی قوین..زیر فرشا و گوشه کنارا ریختم دیگه حتی یه مورچه هم ندیدم.. چسبای موش الان اصلا بدرد نمیخوره.. مگه اینکه موشای پیر و لش گیر بیوفتن.. روی سه چهارتا کاشی چسپ ریخته بودم جلوی چشاماز روشون رد شدن..چسبای قدیمی خیلی خوب بودن..این جدیدا اصلا بدرد نمیخورن.. مرگ موشم خوبه ولی بدیای خودشو داره...
یه دستگاهایی اومده میزنن تو برق..بعد میگن همه جک و جونورا فرار میکنن..من تا حالا ندیدم فقط تبلیغشو شنیدم..اگه کارایی داشته باشه حرف نداره..
مارمولك ها موجودات تميزي هستن اصلا داخل چاه نميرن.اگر ميخواي از ورود سوسك به داخل منزل جلوگيري كني براي چاه توالت و كفشورها از چاه بند استفاده كن دونه ايي هزار تومنه و حداقل دو سه سالي كار ميكنه. براي مسدود كردن سينگ ظرفشويي و دستشويي هم كافيه هر از گاهي چند قطره وايتكس داخل لوله بريزي اينجوري هم سينگ و لوله ضد عفوني و تميز ميشه و هم هيچ جانوري جرات نميكنه نزديك بشه. اگر ميخواي پشه داخل منزل نياد با استفاده از توري پارچه ايي و كمي چسپ رازي چهارچوب پنجره ها رو پوشش بده البته بهتره از توري بسيار ريز استفاده كني كه جلوي گرد و خاك رو هم بخوبي بگيره. اگر ميخواي مورچه داخل محيط اتاق و آشپزخانه نبيني فقط كافيه كه مواد غذايي و پس ماندهاي خوراكي مخصوصا شيريني جات را روي زمين نريزيد و سر وقت جارو بزنيد. ديگه نيازي به كشتن نيست

biziran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
من دیشب رفتم wc از رو پام رد شده نکبت.
الانم هنوز نرفتم اونجا ... می ترسم ...
دنبال یه راهم که بکشمش یا بگیرمش
تو را خدا یه راهی معرفی کنید.
این یکی خیلی چاقه ... پیرم هست اصلا وقت مردنشه.
فقط میخوام بکشمش
وووی ی ی ی

کمک کنید لطفا

biziran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مارمولك ها موجودات تميزي هستن اصلا داخل چاه نميرن.اگر ميخواي از ورود سوسك به داخل منزل جلوگيري كني براي چاه توالت و كفشورها از چاه بند استفاده كن دونه ايي هزار تومنه و حداقل دو سه سالي كار ميكنه. براي مسدود كردن سينگ ظرفشويي و دستشويي هم كافيه هر از گاهي چند قطره وايتكس داخل لوله بريزي اينجوري هم سينگ و لوله ضد عفوني و تميز ميشه و هم هيچ جانوري جرات نميكنه نزديك بشه. اگر ميخواي پشه داخل منزل نياد با استفاده از توري پارچه ايي و كمي چسپ رازي چهارچوب پنجره ها رو پوشش بده البته بهتره از توري بسيار ريز استفاده كني كه جلوي گرد و خاك رو هم بخوبي بگيره. اگر ميخواي مورچه داخل محيط اتاق و آشپزخانه نبيني فقط كافيه كه مواد غذايي و پس ماندهاي خوراكي مخصوصا شيريني جات را روي زمين نريزيد و سر وقت جارو بزنيد. ديگه نيازي به كشتن نيست
این مارمولکه که من میگم همیشه تو خود دستشویی هست . حالا نمی دونم میره توی چاهش یا گوشه کنارا قایم میشه.
تا یکی میخاد بره دستشویی میاد روی پاش

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
یعنی حالمون بهم خورد باز یکم هوا گرم شد این مارمولکا پیداشون شد :confused: من حقیقت خیلی از مارمولک بدم میاد هم چندشم میشه هم واقعا میترسم :D البته اصلا ادم ترسویی نیستم حتی تو نمایشگاه مار یدونه مار بوا رو انداختم گردنم اما مارمولک استثناست تازه مارمولکای اینجا هم لامصب مارمولک نیستن پچه تمساحن خیلی هم زشت و کریه هستن
هر کی راهکاری بلده شرافتن تمنا میکنم بگه

soroosh potter

Registered User
لایک‌ها
322
آقا یه بار ما عجله داشتیم میخواستیم بریم از خونه بیرون. دیروزش یه غلطی کرده بودم شلوارو انداخته بودم رو زمین کنار در حموم.آقا ما این شلوارو پوشیدیم دیدیم داره پامون سوزن سوزن میشه. توجهی نکردم داشتم میرفتم از خونه بیرون که یه لحظه حس کردم یه چیزی از رو ساق پام رد شد. اینطوری که شد یه لحظه به فکرم رسید که یه کوفتی توی این شلواره بوده که ما پوشیدیمش. اصلا از ترس دیوونه شدم. با سرعتی عجیب شلوارو درآوردم یه نظر دیدم یه چیز دراز نارنجی رنگی توی شلواره. آقا تا ما شلوارو پرت کردیم رو زمین یه هزار پای نارنجی که قشنگ بیست سی سانت بود از این شلوار اومد بیرون. ما اینو که دیدیم جفت کردیم . رفتم یه جارو دسته بلند برداشتم طرفو کنج دیوار خفتش کردم اینقد زدم بش که اصلا له شد بیچاره. از اون ماجرا به بعد هم خداروشکر دیگه هزارپا نیمده جلو چشام و گرنه بد میبینه. از اون به بعد یه مایع هایی هست که برای همین موجوداته توی تمام راه آب های خونه میریزم واقعا تاثیر داشته. شما هم اگه تونستین تهیه کنین چیر مفیدیه

بالا