برگزیده های پرشین تولز

با کسی که قرض خود را پس نمی دهد چیکار کنیم

daramadnet

Registered User
لایک‌ها
58
متاسفانه مردم روز به روز بدتر میشوند
یعنی رسما مد شده هرکی سعی میکنه بیشتر کلاه برداری ودزدی کنه
پول قرض میگیرند پس نمیدهند وبازی در میارند
بابا یکی نیست بهش بگه ادم بدبخت مگه جرم کردیم اون روز که پول لازم بودی کمکت کردیم
واقعا دوره بدی شده

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
چقدره پولت ؟ طرف در چه درجه ای از دوستی و آشنایی قرار داره ؟

daramadnet

Registered User
لایک‌ها
58
رقم خیلی بالایی نیست دوست هست ولی خوب ادم وقتی میبینه یکی‌دتاره میپیچونه زیاد حس جالبی نداره

daramadnet

Registered User
لایک‌ها
58
هرچند که بزرگترین حماقتی که میشه امجام داد پول قرض دادن است بزرگترین اشتباه من اینه که از تجربه قبللی درس نگرفتم یک سال قبل بهدیکی از دوستان پول قرض داده بودم موقعی که پولمو ازش خواستم اتنگار ارث باباشو ازش میخواستم بهش برخورده بود :mad:

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
متاسفانه پول دوستی ها رو خراب میکنه . من یه دوستی دارم بهش پول قرض بدم نمیده عوضش میرم از مغازش وسایل برمیدارم پول نمیدم اینطوری صاف میکنم . شما هم اگر مبلغش زیاد نیست از خیر پولتون بگذرید و پشت دستتون رو داغ بذارید .

flasis159

Registered User
لایک‌ها
307
یه ضرب المثلی هست که میگه به آقایی میدی به ..کشی پس میگیری

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
متاسفانه مردم روز به روز بدتر میشوند
یعنی رسما مد شده هرکی سعی میکنه بیشتر کلاه برداری ودزدی کنه
پول قرض میگیرند پس نمیدهند وبازی در میارند
بابا یکی نیست بهش بگه ادم بدبخت مگه جرم کردیم اون روز که پول لازم بودی کمکت کردیم
واقعا دوره بدی شده
نگفته بود کی پس میده ؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
:general404::general404::general404:
-----------
زننده تایپیک . هیچکاری نمیشه کرد بستگی به طرف داره یا پول میده یا نمیده
فقط تو باید بیخیال رفقات بشی و با تشر بری سراغش!!!
نمونه بارز همین 1 ماه پیش من پول لازم بودم یعنی 50000هزارتومنی ته حسابم بود کسی نداشتم زش قرض بگیرم پیش یه رفیقی پول داشتم بهش پیامدادم (پول زیادی نبود) بهش گفتم پول لازمم گیرم دیدم اون اقا شیرمون کرد دیدم فاییده نداره :general502:به طرف بعدا پولو واریز کرد
متاسفانه ملت زرنگ شدن فوقغالده زرنگ نمیشه با احترام باهاشون حرف زد(متاسفانه هر چ با حترام با کسی برخورد کنی 80 درصد اینطوری . طرف ازت سواری میکنه و سو استفاده میکنه:general710:)

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
:general404::general404::general404:
-----------
زننده تایپیک . هیچکاری نمیشه کرد بستگی به طرف داره یا پول میده یا نمیده
فقط تو باید بیخیال رفقات بشی و با تشر بری سراغش!!!
نمونه بارز همین 1 ماه پیش من پول لازم بودم یعنی 50000هزارتومنی ته حسابم بود کسی نداشتم زش قرض بگیرم پیش یه رفیقی پول داشتم بهش پیامدادم (پول زیادی نبود) بهش گفتم پول لازمم گیرم دیدم اون اقا شیرمون کرد دیدم فاییده نداره :general502:به طرف بعدا پولو واریز کرد
متاسفانه ملت زرنگ شدن فوقغالده زرنگ نمیشه با احترام باهاشون حرف زد(متاسفانه هر چ با حترام با کسی برخورد کنی 80 درصد اینطوری . طرف ازت سواری میکنه و سو استفاده میکنه:general710:)
ملت زرنگ نشدند دزد شدند. به حاکمان خودشون نگاه کردند و دزدی یاد گرفتند .اینکه از کسی پول قرض بگیری بعد یا ندی یا پول امانت را بری خرج کار بی مورد کنی و پول را بسوزونی اسمش دزدیه نه زرنگی

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,806
به ی آشنایی پول دستی دادیم، الان مثل چهاردمین رفیق ماوراء ،نزدیک دو سال غیبت کبری کرده ....:D

نکته: انسانیت میگه بی خیال شیم ، شاید طرف نداره که پس بده ، برای همین آفتابی نمیشه....

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
قانونیشم کاری نمیتونی بکنی چه برسه طرف آشنا باشه . پول نمیشه برات . خداروشکر پول زیاد نبوده. یعنی دقیقا به همین اندازه هردنبیله که یکی مثلا n میلیونت رو بخوره و راست راست بگرده تا سرتو (دور از جون شما) بذاری زمین .
نمونش رو تو معاملات پدرم دیدم و هیچ وقت چارش نشده . الان پولی که طرف ازش خورده 2 3 سال پیش بود واقعا الان ارزش اون پول ببینید چقدر شده.
البته بیشتر اینایی که میخورن کلاه بردار و مفت خورن و پول دارن نمیخوان بدن.
پیشنهاد من برای مبالغ بالا به دوستان اینه یا یک قلدر ببرید با خودتون یا روی قدرت بدنیتون کار کنین. طرف رو یه مدت چند روز که زندانی کنید آب و غذا نخوره هر چی داره و نداره میاد میده. البته بستگی به کلفتی طرفم داره اگر دیدید بعدا دست و پا گیر شد کار رو یک سره کنید...:general107::general304:
از سیستم قانونی کشور هم برای رفع گرفتگی چاه منزل میتونید استفاده به عمل بیارید.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
قانونیشم کاری نمیتونی بکنی چه برسه طرف آشنا باشه . پول نمیشه برات . خداروشکر پول زیاد نبوده. یعنی دقیقا به همین اندازه هردنبیله که یکی مثلا n میلیونت رو بخوره و راست راست بگرده تا سرتو (دور از جون شما) بذاری زمین .
نمونش رو تو معاملات پدرم دیدم و هیچ وقت چارش نشده . الان پولی که طرف ازش خورده 2 3 سال پیش بود واقعا الان ارزش اون پول ببینید چقدر شده.
البته بیشتر اینایی که میخورن کلاه بردار و مفت خورن و پول دارن نمیخوان بدن.
پیشنهاد من برای مبالغ بالا به دوستان اینه یا یک قلدر ببرید با خودتون یا روی قدرت بدنیتون کار کنین. طرف رو یه مدت چند روز که زندانی کنید آب و غذا نخوره هر چی داره و نداره میاد میده. البته بستگی به کلفتی طرفم داره اگر دیدید بعدا دست و پا گیر شد کار رو یک سره کنید...:general107::general304:
از سیستم قانونی کشور هم برای رفع گرفتگی چاه منزل میتونید استفاده به عمل بیارید.
که ب جرم گروگانگیری بگیرنش؟

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
که ب جرم گروگانگیری بگیرنش؟
اره دیگه میگیرن میبرنش راحت میشه.:general304::general304:
من اینارو نگفتم که بگم الان برو گروگان بگیرش. :)) البته نظر شخصی خودم برای انجام شاید همین باشه در مرحله اخر.
بیشتر گفتم که حواست باشه و پولت رو نمیدن. و برات پول هم نمیشه بری اقدام کنی. من الان هر چقدر نمونه بخوای میارم برات یارو پولو خورد همه چیزو زد به اسم زنش. سریعم رفت از ایران. یارو پول رو خورد گفت ندارم بندازیمم زندان بازم ندارم. در صورتی که کارخونه داشت ملک هم داشت. حالا شاید چندجا هم پول طرف زنده شده. ولی خیلی کمتره نسبت به نشدنش.

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
بهترین و عملی ترین راهش اینه که برید تو محل زندگی طرف داد و بیداد کنید و آبروریزی راه بندازید. یه آشنا دارم تخصصش همینه. یه بار با همین روش 6 میلیون تومن پول رو زنده کرده بود :D

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
پولی که قرض میدی، باید از دست رفته حساب کنی. :D. اگر قرض گیرنده قرضشو پس داد، میتونی روش به عنوان یه آدم قابل اعتماد حساب کنی و دفعه بعد اعتبار قرضش رو دو برابر کنی... البته برای من تا حالا فقط یکبار اتفاق افتاده که طرف قرضشو پس داده:general509:

بالا