برگزیده های پرشین تولز

با کی عروسی کنم ؟ :blush:

کدوم؟

• Total voters
    31
وضعیت
موضوع بسته شده است.

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام بعد از مدت ها که جلوی خودم را گرفتم که بحث فلسفی نکنم که دوستان یک وقتی فکر نکنن که از لحاظ مغزی مشکل دارم و... ولی نشد !
از دوستان هم خواهش می کنم جز تایید من چیزی نگید لازم باشه خودم هستم و می گم! :cool:
خوب نگاه عروس خانوم این عشاق سینه HACK شده شما به درد نمی خورن حالا چرا برای اینکه یکی که مرده (فت شده) :D یکی دیگه از سمت عاشقی استعفا داده از مردن بدتر از پیتزا هم بدتر اون یکی هم معلوم حال!
حالا می مونه یکی اون هم آلفا (شانسته دیگه می تونی لعنت بفرستی به شانست )
آلفا بچه خوفیه شیتون هست ولی زن بگیره آدم می شه الان هم زندان رفته بودم ملاقاتش نمی دونی چه اشکی می ریخت برای (برای شما نه ها برای عروس خانوم!) آره نمی دونی چه اشکی می ریخت چند بار هیجان زده شد سرش زد به دیوار که نمرد!
حالا تعریف نمی کنم شاید خجالت بکشه بگم چه کارا که نمی کنه برای رسیدن به شما یک دل نه 2 3 تا دل و جیگر عاشقتون!
حالا شما بگید آلفا بده پسر به این خوفی ! خودم هم براس وسیقه گذاشتم امروز فردا با اردنگی از زندان می ندازنش بیرون خیلی خوش گذشته بهش اونجا!!
در هر حال ببین اینا رو گفتم که بحث فلسفی بشه که نشد؟! خوب برای اینکه بحث جنبه فلسفی داشته باشه سوال اینست:
آلفا آری یا خیر مساله این است؟
آلفا هم نخواستی من در خدمتم :D

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shankimout :
با خاهش من رفت كنار و توهم ديگه غير از من رغيب نداري . حرف حسابت چيه ؟
شانکی مانکی :D (تریپ حمله تبلیغاتی به سبک آمریکایی به علت جوگیری) مثله همیشه هم کسی حرف نزنه رو حرف من!
آره داشتم می گفتم جناب شانکی مانکی عزیز شما؟
آهان نه ببخشید شما خجالت نمی کشید ؟
عکس یک زن معلوم احوال گذاشتی رو خودت که چی؟؟؟
این از پیتزا با سس گوجه فرنگی هم بدتره ای کار را می کنی که ادای تاتو دار باری ؟! منحرف بازی ؟! مرد باید مرد باشه
با این عکس می خوای زن هم بگیری؟
خوب بگیر :D
ولی عروس خانوم من وکیلم که شما را به عقد... نه این مال الان نبود ولی می گم که دشمن بترسه که من گفتم هر کی هم حرفی داره تو دلش بگه من نشنوم!
داشتم این و می گفتم عروسی خانوم شما آیا حاضری زن همچین مردی بشه که دل سپردگی داره به اون عکس که رو خودش گذاشته؟؟؟ و می خواسته با اون ازدواج کنه ولی اون معلوم حال قبول نکرده و این عکس اون را گذاشته رو خودش؟
آیا شما حاضری با کسی که دوست دختر داره ازدواج کنی؟ بله دوست دختر دارن !!!! همین الان نیروهای برادران گمنام و HIdden به من گفتن که ایشون را با ماهواره همراه یک جنس مخالف در پارک بر روی نیمکت همون جوری که فیلم هندی ها نشون می دن اونجری دیدن!!! واقعا که!!!

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شانكي جان شايان كنار كشيده به ضرر تو شده كه عزيز من .

در ضمن پيمان جان . واقعا كه دستت درد نكنه . بذار همه با چهره پليد اين شانكي آشنا بشند . آقا اگه دادگاه من شروع شد من شما رو به عنوان وكيل خودم معرفي مي كنم .

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann

من از اين كه بي ادبي ميكني ناراحت نميشم . چون ميدونم از روي ناداني هست .

عکس یک زن معلوم احوال گذاشتی رو خودت که چی؟؟؟

به شما هيچ ربطي نداره . من از طرف داران خانم پاكروان و شبكه ITN هستم

ولی عروس خانوم من وکیلم که شما را به عقد...

چرا سريع جو شما رو ميگيره ؟

بعدشم الفا جان . شما بهتره بري كنار . چون يارو تيك نداره كه بره زنه يه پنگون بشه .

بذار همه با چهره پليد اين شانكي آشنا بشند

هركي ميخاست اشنا بشه تا الان شده بود . اگر هم نشده بود واقعا به نازم به اون IQ

آقا اگه دادگاه من شروع شد من شما رو به عنوان وكيل خودم معرفي مي كنم

من ازت شكايت ميكنم . كسي كه تو زندانه چه جوري مياد تو نت ؟

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شانكي مانكي برو اون تاژيك عروسيتو ببند كه من جلو افتادم . زود باش مگر نه زنگ مي زنم اماكن بياد تخته كنه درش رو ها

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از shankimout :
من از اين كه بي ادبي ميكني ناراحت نميشم . چون ميدونم از روي ناداني هست .

به شما هيچ ربطي نداره . من از طرف داران خانم پاكروان و شبكه ITN هستم

چرا سريع جو شما رو ميگيره ؟

بعدشم الفا جان . شما بهتره بري كنار . چون يارو تيك نداره كه بره زنه يه پنگون بشه .

هركي ميخاست اشنا بشه تا الان شده بود . اگر هم نشده بود واقعا به نازم به اون IQ

من ازت شكايت ميكنم . كسي كه تو زندانه چه جوري مياد تو نت ؟

اولا كه هيچ حيواني بهتر از پنگوئن نيست حتي انسان
دوما كه نندوك عزيز و خوشگلم اين شانكي قبلا با اين خانمه ازدواج كرده ها . من خودم شناسنامش رو ديدم . مي خواي هوو داشته باشي ؟
سوما من تو زندان امكانات ويژه دارم . مشكلي هست ؟

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
طی یک حمله روحی روانی که حریف با خاک یکی شد اعترافاتی به دست اومد که هیچکی مثل من نمی تونه اعتراف بگیره.
1-اعتراف به طرافداری از اون تلویزیون که حتی من هم با اون مخالفم
و اعتراف به وابستگی و وارفتگی و ذوب در اون خانوم و اعتراف به چسبیدن به سازمان های دوست و همکار ما در آمریکا!
2-خودش گفت که من جنبه این که یکی حقیقت بگه ندارم!!
خانوم عروس شما چطوری با همچین آدمی می خوای زندگی کنی بابا طرف عصبی مزاج کار دست خودت می دی خطر داره؟!
آقای شانکی که ذوبی در اون معلوم حال نکن این کار را که آخر عاقبت نداره همین دیروز اون با اون شب خیز داشتن می خندیدن ذوب شدی تو همچبن معلوم حالی؟!!!!
اصلا تو نباید زن بگیری البته کسی هم زنش را به تو نمی ده ولی تو زن نگیر انجیر بگیر. برو بیل بزن انجیر بکار که یه کاری کرده باشی اومدی زن بگیری که چی بشه؟
9- کسی رو حرف من حرف بزنه من اون وقت حرف می زنم تا روش کم کم کم بشه ! :D
هیچکی رو حرفه من دیگه حرف نزنه باشه؟
آفرین

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
به نقل از paymanmj :
طی یک حمله روحی روانی که حریف با خاک یکی شد اعترافاتی به دست اومد که هیچکی مثل من نمی تونه اعتراف بگیره.
1-اعتراف به طرافداری از اون تلویزیون که حتی من هم با اون مخالفم
و اعتراف به وابستگی و وارفتگی و ذوب در اون خانوم و اعتراف به چسبیدن به سازمان های دوست و همکار ما در آمریکا!
2-خودش گفت که من جنبه این که یکی حقیقت بگه ندارم!!
خانوم عروس شما چطوری با همچین آدمی می خوای زندگی کنی بابا طرف عصبی مزاج کار دست خودت می دی خطر داره؟!
آقای شانکی که ذوبی در اون معلوم حال نکن این کار را که آخر عاقبت نداره همین دیروز اون با اون شب خیز داشتن می خندیدن ذوب شدی تو همچبن معلوم حالی؟!!!!
اصلا تو نباید زن بگیری البته کسی هم زنش را به تو نمی ده ولی تو زن نگیر انجیر بگیر. برو بیل بزن انجیر بکار که یه کاری کرده باشی اومدی زن بگیری که چی بشه؟
9- کسی رو حرف من حرف بزنه من اون وقت حرف می زنم تا روش کم کم کم بشه ! :D
هیچکی رو حرفه من دیگه حرف نزنه باشه؟
آفرین
باشه:lol::lol::lol::lol:

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شانكي واقعا كه . نداشتيم ها . يعني اينقدر نا جوانمرد بودي ؟ من رو متهم به درست كردن آي دي كردي اونوقت رفتي آي دي درست مي كني واسه خودت ؟
تابلو ؟ آي كيو ؟ لا اقل ژشت سر هم نباشه عدد هاش
تو رو خدا آي دي ها رو ببين :
sx1 , sx2 , sx3 , sx4 , sx5

بابا به خودت رحم نمي كني به اين ديتابيس سايت رحم كن . اين همه آي دي به درد نخور براي چي آخه ؟

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای تو که ای دی می سازی می ری رای میدی خیلی با ادبی؟
Sx1
Sx2
Sx3
Sx4
همین جا اعلام می کنم که ای شیاد داره آی دی می سازه و با اون به خودش رای می ده خیال می کنه که برادران ما در ستاد انتخاباتی کشکن نخیر ما همیشه در صحنه هستیم
آآآآآآآآِِِِی مردم ببینید چطوری حق ضایع می کنن؟
:ph34r:

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shankimout :
مگه تو اين كارو نكردي؟
ببینید که چطوری خودش اعتراف کرد به این عمل کثیف ؟؟؟!!!! :hmm:
خودش اعتراف کرد که با ساختن ای دی رای داده و تهمت می زنه به آلفا؟؟؟
شانکی واقعا که تو اگه مردی چرا جر می زنی بعدش هم جیغ می زنی ؟
همه شاهدن که تو باختی
من از برادران پی تی می خوام ای دی تو و تمام طرافدارنت رو پاک کنن تا درس عبرتی بشه برای همه

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از shankimout :
مگه تو اين كارو نكردي؟

ديگه داري ناجوانمردي مي كني . به من تهمت نزن . به نظرت كدوم يكي از اون آي دي ها رو من ساختم ؟ بگو تا بگم صاحبش بياد از آي ديش دفاع كنه .

paymanmj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shankimout :
اينا همه دوستامن

شيفت شب اينا رو ميشناسه . مگه نه ؟

چه دوستی فضایی؟ داری ماشاالله تو گفتی ما هم باور کردیم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا